Архів 2011/2012

Навчаємось і відпочиваємо…

Виробнича практика учнів училища з професії «Кухар. Кондитер» у навчально-трудовому таборі «Чорноморська чайка» Херсонської області.

 

22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв

Великої Вітчизняної війни

Минули бурі стоголосі.

Є і медалі, й ордени,

А рана та ще ниє й досі,

Далеким стогоном війни.

Ні, не забути днів огнених,

Висот немає безіменних.

Нема солдатів без імен…

22 june22 червня – трагічна дата в історії нашого народу. В цей день розпочалася Велика Вітчизняна війна, яка принесла біль і страждання українцям, забрала мільйони життів наших співвітчизників.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь.

В цей день згадаймо тих, хто жертвував найдорожчим – життям, задля того, аби наша Вітчизна була вільною.

Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності.

Віддаймо шану всім, хто в час воєнного лихоліття визволяв рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Вічна і світла їм пам’ять!

 

 

Мандруємо стежками України…

13-14 червня 2012 року колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва побував на цікавій екскурсії визначними історичними місцями Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей.

Кам'янець-Подільський – дивовижне місто із багатою історією, що було «межевим каменем» між Заходом і Сходом, між християнством і ісламом. Ми відвідали Кафедральний костел Святих Апостолів Петра і Павла, площу «Польський ринок», будинок магістрату, Домініканський костел Св. Миколая, Вірменські квартали, ознайомились з оборонними спорудами, серед яких найважливіше місце посідає «перлина на камені» - Стара фортеця. Це казкове поселення, що дрімає серед пагорбів і скелястих каньйонів, називають перлиною подільської землі.

Ми відвідали одне з найпривабливіших історичних місць в Україні – Хотин.

Неповторний ландшафт, кам’яний мис, на якому височіє замок-красень та насичена подіями історія. Історія Хотина – це оповідь про війни – перемоги і поразки, що сповнена таємниць і загадок, пов’язаних з великими імперіями і державами.

Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту, що був створений у 10 столітті князем Володимиром Святославичем як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі, у зв'язку з приєднанням до неї буковинських земель. Форт, який згодом було перебудовано у фортецю, знаходився на важливих транспортних шляхах, що з'єднували Київ із Пониззям, пізнішим Поділлям, і Придунав'ям.

Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця». Одне з семи чудес України.

Незабутнє враження справили на нас Кришталеві Печери, що знаходяться неподалік села Кривче, Борщівського району Тернопільської області. За незвичну красу Кришталеві Печери називають підземною перлиною Поділля. В коридорі Див ми побачили загадкові дива. Здається, що все довкола вкрито інеєм, чудернацьким пальмовим гіллям, листям папороті і бурштину. Ми спостерігали скупчення кам’яних глиб та хаотично розкиданих пірамід. У Зоологічному залі на нас очікували нерукотворні скульптури сови, дельфіна, миші та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю: грот Кам’яних сліз, Зал буйвола, Лабіринт кам’яних квітів, Зал Завалів і втрачених сподівань…

Це лише частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію та легенду.

 

Підводимо підсумки!!!

23-24 травня 2012 р. успішно була проведена державна кваліфікаційна атестація в групах третього курсу.

Під час захисту дипломних робіт випускники училища показали добрі знання з основ майбутньої професії, вміння їх застосувати при виконанні практичних завдань.

З професій «Монтажник гіспокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр» 12 учнів захистили дипломні роботи, із них отримали: 4 розряд «Монтажник гіспокартонних конструкцій» - 11 учнів; 3 розряд - 1 учень. 12 учнів отримали 3 розряд з професії «Маляр» і 12 учнів – 2 розряд з професії «Штукатур».

З професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева» захистили дипломні роботи 10 чоловік, із них отримали: 5 учнів – 4 розряд «Столяр»; 3 розряд - «Реставратора виробів з дерева». 5 учнів – 3 розряд «Столяра»; 2 розряд – Реставратор виробів з дерева».

З професії «Кухар. Кондитер» 12 учнів, захистивши дипломні роботи, отримали 3 розряд «Кондитера», та 4 розряд «Кухаря».

Бажаємо нашим випускникам творчості, натхнення, професійних перемог, реалізувати себе, стати успішними фахівцями.

 

День захисту дітей


Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Історія виникнення Дня захисту дітей:

За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення "дитячої" конференції в Женеві.

Офіційна версія виникнення Дня захисту дітей:

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини - одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день відзначають із 1998 року. У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства. Проте, не завжди деклароване стає реальним.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вітаємо з святом!

 

Шануймо матір – Берегиню роду людського.

Як добре нам жити і знати,

Вірити, друзі, весь час,

Що кращого слова, як мама,

Немає у світі для нас.

Воно, мов зоря світанкова,

Як хліб і людська доброта,

Як мова твоя колискова,

Як доля і правда свята.

У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбувся концерт-вітання, присвячений Дню Матері.

Слово «мама» росте разом з нами тихо, як тихо ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо світить веселка і гладить по голівці рідна рука. Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Це мить і це вічність, бо мама живе з нами вічно.

Вертаючи з віддалених країв

Після тривожних мандрів і розлуки,

Цілуймо руки наших матерів,

Натруджені й ласкаві рідні руки!

Ніщо не вічне, вічні матері…

Уже й тоді, як нікому стрічати,

Допоки сонце сяє нам вгорі,

У кожного живе у серці мати.

 

Вклонімося і мертвим, і живим

8 травня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулась тематична лінійка, присвячена Великій Перемозі.

День Перемоги – це свято, що гуртує усіх нас, і дітей і дорослих, у прагненні віддати данину шани й поваги воїнам-фронтовикам.

Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні роки і яким найважче сьогодні.

І незалежно від того, яких кольорів були прапори, мета у всіх була одна – захистити рідну землю.

Сьогодні Україна схиляє голови перед пам’яттю тих, хто боровся заради майбутнього.

Ця пам’ять повинна згуртувати і об’єднати нас.

Україна пізнає правду і засуджує брехню. Бо такий        закон життя – після темряви ночі завжди приходить світанок…

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої

 

«Великодні дзвони – 2012»

velykodni_dzvony

28 квітня 2012 року навчальний заклад брав участь у традиційному весняному святі профтехосвіти Львівщини «Великодні дзвони – 2012». Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва представив на святі вироби профорієнтаційного спрямування; найкращі досягнення технічної та художньо-прикладної творчості гуртків «Умілець» (керівник Варещук І.М.), «Меблевик» (керівник Ромців Б.М.), «Різьбяр» (Тибінка І.В.), «Чарівна голка» (керівник Імшенецька Т.А.) 

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні34
mod_vvisit_counterВчора165
mod_vvisit_counterЦього тижня789
mod_vvisit_counterМинулого тижня1237
mod_vvisit_counterЦього місяця3231
mod_vvisit_counterМинулого місяця5054
mod_vvisit_counterВсього561055

Онлайн: 8
IP адреса: 3.88.161.108
,
Сьогодні: 19 Apr, 2019

LANGUAGE

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval