Архів 2012/2013


Літній відпочинок


13


Учні училища, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер», проводять літній відпочинок в таборі «Праці та відпочинку» на базі «Приморье» в с. Залізний Порт Херсонської області. Залізний Порт – один з найбільших екологічних осередків відпочинку в Херсонській області. Табір розташований в чудовому місці. Теплий і м’який клімат, ласкаве море, чудовий піщаний пляж – все це сприяє повноцінному відпочинку та оздоровленню. Учні мають можливість цікаво проводити дозвілля: займатися спортом, брати участь в різноманітних розважальних заходах.  Відпочинок учні поєднують з працею.  Готуючи смачні страви для відпочиваючих,  вони вміло застосовують набуті знання,  виявляючи при цьому здібності, вміння та любов до професії.   Наші вихованці отримують заряд бадьорості, сил та максимум приємних вражень.


 

Подорожуємо  стежками України…

27-28 червня колектив училища побував на пізнавальній екскурсії в Закарпатті.

Це  край «зеленого золота» - лісів, садів, виноградників, край мальовничих гір і долин, багатих цілющими мінеральними джерелами.

Ми відвідали м. Берегове, зокрема термальний басейн,  вода якого має лікувальні властивості і позитивно впливає на самопочуття, ознайомилися з виноробськими традиціями закарпатців.

Позитивні враження залишилися від знайомства з унікальною архітектурною пам’яткою Закарпаття – замком Паланок. Овіяний легендами та бойовою славою, замок був збудований для охорони торгових і воєнних шляхів.

Зачаровує неповторною архітектурою та гостинністю м. Мукачево. Вражає своєю красою Палац Ракоці, який ще називають «білий дім», пам’ятник  солунським братам Кирилу і Мефодію. В місті збереглись безліч кам’яниць, в яких зараз розміщені магазини, аптеки та кав’ярні.

Багато цікавої інформації почерпнули про Палац Шенборнів – колишню резиденцію та мисливський будинок графів. Ми побачили чудовий сад, рідкісні породи дерев, ставок, який умовно відтворює карту Австро-Угорської імперії. Оригінальність палацу у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році),  52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів.

Проїжджаючи Закарпаттям, ми зупинилися в селі Поляна, яке має багатовікову історію і славиться унікальними джерелами мінеральної води.

Екскурсія залишила незабутні враження від чудового закарпатського краю.

Високі гори, скелі й кручі,

Потік бурхливої води,

Залишать спогад неминучий

І знов покличуть нас сюди.

 

 

 

Є лише мить - і вона не забудеться…

Випускний вечір 2013

 

Червневий вечір, синь безкрая,

Цей день нам довго не забуть.

Випускників ми проводжаєм,

У світ широкий, в добру путь.

 


26 червня 2013р. учням груп №32 (Столяр. Різьбяр по дереву та бересті), №33 (Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр), №33-1 (Маляр. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів), №34 (Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних), №5_ІІІ (Кухар. Кондитер) урочисто вручили атестати про повну загальну освіту та дипломи кваліфікованого робітника.

Вам творити у прекрасний час

Разом із чудовою добою.

Україна зустрічає вас

З вірою, надією, любов’ю

 

Підводимо підсумки

З 20 до 26 червня в училищі проходив захист дипломних робіт учнів випускних груп: №32 (Столяр. Різьбяр по дереву та бересті), №33 (Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр), №33-1 (Маляр. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів), №34 (Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних), №5_ІІІ (Кухар. Кондитер).

Учні виконали дипломні роботи згідно виданих завдань, опрацювавши їх в повному обсязі, дотримуючись технологічної послідовності. Випускники показали високі професійні знання,  любов до обраної професії та бажання реалізувати себе в суспільстві.

Бажаємо нашим випускникам  міцного здоров’я, професійного зростання та життєвого успіху.

 

Звіт директора


17 червня 2013р директор училища В.Й.Адашинський звітував про виконану роботу за 2012-2013 навчальний рік. Керівник навчального закладу проаналізував навчально-виробничу, виховну, методичну, соціальну, профорієнтаційну, фінансово-господарську роботу, обґрунтував перспективи розвитку училища на наступний навчальний рік.

Це була праця всього колективу, спрямована на те, щоб дати учням знання, створити всі умови для навчання та праці, виховати в учнів любов до професії, вміння і бажання реалізувати себе в суспільстві.

В.Й. Адашинський відмітив позитивні зрушення в розвитку матеріально-технічної бази, якості професійної підготовки, зростання рейтингу навчального закладу в системі професійно-технічної освіти. Директор наголосив на проблемних питаннях: неналежне проведення профорієнтаційної роботи, низькі результати з обласних олімпіад загальноосвітніх предметів,  пропуски занять без поважних причин.

Завершилася доповідь  конструктивним обговоренням, в ході якого члени колективу оцінили роботу директора на задовільно та побажали міцного здоров’я, успіхів і творчого довголіття.

 

 

Екскурсія в Національний університет «Львівська політехніка»

 

 

 

30 травня 2013 р. майстер в/н Мельніков О.В. організував для учнів гр.11 (Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів) пізнавальну екскурсію в Національний університет «Львівська політехніка». Вони відвідали кафедру «Зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій». Цікаву бесіду з учнями провела завідувач кафедрою Похмурська Г.В., яка наголосила на актуальності і значимості професії електрогазозварника. Похмурська Г.В. подарувала учням групи «Англо-ураїнський словник термінів зі зварювання» і побажала стати в майбутньому студентами університету «Львівська політехніка».

Студенти 3-5 курсів, які навчаються на кафедрі, підготували для учнів презентацію про історію кафедри, винаходи її працівників і студентів, підприємства, з якими налагоджена співпраця.

Учні училища відвідали всі лабораторії кафедри, де їх ознайомили з сучасним зварювальним обладнанням українських виробників, а також продемонстрували їх роботу.

 

Вшанування пам’яті Героїв  визвольних змагань, борців,

полеглих за волю і незалежність України

 

 

21 травня учні училища взяли участь в огляді - конкурсі  до «Свята героїв». В програмі конкурсу було проходження урочистим стройовим маршем, виконання патріотичної пісні, спортивна естафета. Вітаємо учня групи №25  Стасьо  Андрія з перемогою (ІІІ місце)  - підтягування на перекладині. Команда училища проявила  згуртованість, вправність, волю до перемоги.

 

«Ти у мене єдина у світі»


DM

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері. Гурток «Зорецвіт»  підготував святковий концерт, присвячений найдорожчій людині…

Ніщо не вічне, вічні матері…

Уже й тоді, як нікому стрічати,

Допоки сонце сяє нам вгорі,

У кожного живе у серці мати.

DMS

Вітаємо

 

Куциняк Яніну, ученицю групи №36  Львівського ВПУ дизайну та будівництва із ІІІ місцем (номінація «Соло-виконавці») в обласному фестивалі сучасної хореографії «Танцювальне подвір’я – 2013».

 

Великодні дзвони 2013

 

16 травня на площі біля пам’ятника Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони 2013».

Львів’яни та гості міста ознайомилися з досягненнями професійно-технічної освіти, розвитком технічної та художньо-прикладної творчості.

Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва представив на святі найкращі досягнення художньо-прикладної творчості гуртків «Умілець» (керівник Варещук І.М.), «Меблевик» (керівник Ромців Б.М.), «Різьбяр» (керівник Тибінка І.В.),  «Естетичний дизайн» (керівник Адашинська М.І.) та вироби профорієнтаційного спрямування.

 

 

 

«Полеглим присвячується…»


flame_200ykr

8 травня була проведена виховна година «Полеглим присвячується….».

Все далі і далі відходять від нас та далека, жахлива війна, яка принесла стільки горя на українську землю, насіяла розпачу та біди, змінила історію народів. 9 травня 1945 року…. День Перемоги….. Для юних – це вже давнина. Минуло мирних 68 років, як з нашої землі ненависна війна втікала полохливим кроком. За 68 мирних років народилося  покоління наших батьків, рідних. Але кожне нове покоління дивиться на минуле очима свого часу. Утім, такі події єднають усіх, з роками набувають ще більшої  ваги….

В дні травневі, мріями багаті,

Коли щастя хлюпає з пісень,

Ми щороку зустрічаємо свято –

Перемоги радісної день.

Бо живуть у пам’яті  народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не повернулись із походів

Грізної великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

 

 

Випуск групи кравців

 

Останній дзвоник пролунав для наших випускників, учнів групи №36.

30 квітня  2013 року  на урочистій лінійці випускникам було вручено атестати про середню освіту та дипломи кваліфікованого робітника.

З вітальним словом до випускників звернулися Лілія Михайлівна Гриник – заст.директора  з НВР, майстер виробничого навчання  та класний керівник.

Як пташки, ставши на ноги, відчувши твердість крил, покидають рідні гнізда, так і наші випускники вилітають нині із стін рідного училища – дужі силою і розумом, щоб підкоряти нові висоти, поглиблювати набуті професійні знання.

 

На просторах рідної землі

Лиш добро лишайте за собою.

Проводжають вас учителі

З гордістю, повагою, любов’ю.

Вам творити у прекрасний час

Разом із чудовою  добою

Україна зустрічає вас

З вірою, надією, любов’ю.

 

 

 

Підводимо підсумки!

 

29 квітня  2013року проходила Державна кваліфікаційна атестація у групі № 36 - кравці.

Учні захищали дипломні роботи «Поняття українського народного костюму з детальною розробкою методів обробки». Дівчата-кравці характеризували особливості національного одягу окремих областей України: Київської, Вінницької, Волинської, Закарпатської, Полтавської, Львівської, Івано-Франківської, Чернігівської.

Учні успішно виконали індивідуальні завдання дипломних робіт, демонстрували і описували свої вироби, проявивши при цьому творчий підхід, багатство ідей, знання моделювання одягу. Це було свято українського костюма, адже національний одяг – це святиня нашого народу, його душа і прекрасна спадщина.

 

 

Начальник виробництва ТзОВ «Ролада» Гаєвська Ірина Вікторівна відмітила високий рівень підготовки учнів, їхню майстерність і працелюбність. Учні, успішно захистивши дипломні роботи,  здобули четвертий кваліфікаційний розряд з професії «Кравець».

 

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії

«Столяр»

23-24 квітня 2013 року на базі Художнього професійно-технічного училища №14 смт. Івано - Франкове проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Львівської області з професії «Столяр будівельний». У  конкурсі взяли участь 18 учнів із навчальних закладів Львівщини, котрі готують спеціалістів з даної професії.

Перед учасниками конкурсу було поставлено цікаве і складне завдання виготовлення  дверної  коробки під існуюче дверне полотно, навісити дверне полотно та врізати замок.

З Львівського ВПУ дизайну та будівництва у конкурсі брав участь учень групи № 22 Колодій Дмитро у супроводі майстра виробничого навчання Ромціва Богдана Миколайовича

В запеклій конкурсній боротьбі Дмитро проявив професійні навички, вміння і бажання працювати з деревиною, естетичний смак.

МИ вітаємо Колодія Дмитра з почесним четвертим місцем та бажаємо йому  успіхів в навчанні, творчого підходу до улюбленої справи, нових трудових здобутків!

 

 

Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

1

Мій біль, мій жаль, моя біда,

Моя ти пам'ять вічна.

Земля покинута й не та,

Отруєна й незвична.

Зелений край, колишній рай,

Краси шматки роздерті,

Отруйний дощ на чорний гай,

Тепер — це зона смерті.

Колючий дріт, залізний щит,

Богом полишена земля,

Сірий байдужий краєвид —

Мій біль, печаль моя…

Весна 1986 року на Україні буяла первоцвітом садів. Вона, оспівана веснянками наших предків, проходила як завжди на нашій рідній землі, квітуча та ошатна. Це пора надій і сподівань, час юності й любові.

Проте у цей рік 26 квітня відбулася жахлива трагедія. Цей день став чорним в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий  усьому людству.

З дня трагедії пройшло вже багато років, а пам'ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, вона продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив недобрим крилом, і тих, хто пізніше народились вже далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, він буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Надією на краще майбутнє, на те, що колись за межі колючого дроту, у свій рідний край зможуть повернутися нащадки.  Але зараз Чорнобильська трагедія залишається чорною плямою на нашій блакитній планеті.

 

 

Третій молодіжний конкурс зварювальників 2013


23 квітня 2013 року у м. Стрий Львівської області проходив «Третій молодіжний конкурс зварювальників 2013», метою якого була популяризація професії зварювальника і підняття її престижу, розповсюдження інформації про сучасне зварювальне обладнання серед навчальних закладів. Конкурс проводився у двох номінаціях: ручне дугове зварювання покритими електродами та напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу. Представником Львівського ВПУ дизайну та будівництва на цьому заході був учень 1-о курсу Батійовський Мар’ян Іванович у супроводі майстра виробничого навчання Гаха Ігоря Ігоровича.

Ми вітаємо Батійовського Мар’яна з першим місцем у номінації «Ручне дугове зварювання покритими електродами» та з третім місцем у номінації «Напівавтоматичне зварювання в середовищі захисного газу», бажаємо творчої наснаги в навчанні та роботі, нових трудових здобутків!Зустріч-диспут з раціоналізаторами та винахідниками


18 квітня 2013р. у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями нашого училища. Із вступним словом виступила заст. директора з НМР Будинку техніки Мастикаш Надія Олексіївна. Про розвиток та сучасний стан будівельної промисловості доповів завідувач методичним відділом Будинку техніки Войтюк Володимир ВолодимировичСліпчишин Лідія Василівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Львівського науково-практичного центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, охарактеризувала основні тенденції творчого потенціалу молоді ПТНЗ м. Львова та області. Із поняттям винахідництва, його роллю в розвитку суспільства учні ознайомились, уважно вислухавши доповідь викладача Львівського автомобільно-дорожного коледжу Якімця Юрія Михайловича. Із задоволенням вислухали учні доповідь свого викладача Винниченко Дарії Іванівни про новітні технології, які використовуються при роботі з гіпсокартоном.

Цікаві запитання та ґрунтовні відповіді супроводжували зустріч учнів з представниками Львівського державного Будинку техніки.


День довкілля і День Землі


16 квітня 2013р. в навчальному закладі проведена тематична лінійка «Захист природи – це місія честі, любові, добра». Лінійку підготували і провели учні груп №25 та №15 разом з викладачами Могиленко І.Р., Туркевич О.В.

 

Lin_4

 

Нам не байдуже майбутнє нашої планети: спробуйте оглянутись навколо себе і побачити неповторну красу природи, яку ми повинні врятувати і оберігати. Зламайте в своїх душах струну жорстокості, відновіть здорове суспільство. Кожен з нас здатний змінити катастрофічну ситуацію в екології. Закликаємо всіх стати разом з нами в ряди захисників природи.

 

 

Ми вибираємо здоровий спосіб життя


«Здоров’я нації починається з мене»

Учні училища взяли участь в обласному конкурсі на кращий флаєр, спрямований на популяризацію здорового способу життя. Розкриття та розвиток творчих здібностей учнівської молоді, обмін позитивним досвідом щодо підтримки здорового способу життя, альтернативне бачення переваг здорового способу життя через мистецтво створення флаєрів – таку мету мав цей цікавий конкурс.

Учень училища Хамуляк Андрій, автор флаєра «Заради здоров’я завтра – потурбуйся про себе сьогодні» нагороджений грамотою в номінації «Найкраща авторська робота».

 

Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих здобутків!

 

 

«День відкритих дверей»


12 квітня 2013р. учні шкіл мали можливість ознайомитися з навчальним закладом, поспілкуватися з адміністрацією училища, майстрами виробничого навчання, викладачами. Була проведена цікава екскурсія училищем: відвідали майстерні, навчальні кабінети, спортивний та актовий зал, переглянули відеоролики про навчальний заклад. Абітурієнти оглянули роботи, виконані учасниками міжнародного конкурсу фахової майстерності «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Учні шкіл отримали ґрунтовну інформацію про професії, умови вступу та навчання. За консультацією звернулися близько 50-ти учнів. Не лише учні, але й батьки ознайомилися з перспективами навчання у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва. У відвідувачів училища залишилися приємні враження і ми сподіваємося,  що в новому навчальному році вони поповнять ряди нашого учнівського колективу.

 

vd1

 

 

 

Міжнародний конкурс фахової майстерності серед

майстрів виробничого навчання та учнів регіональних

навчально-практичних центрів КНАУФ професійно-

технічних навчальних закладів з професії «Монтажник

гіпсокартонних конструкцій» у Львові

 

На базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з 8 квітня 2013 року розпочав роботу Міжнародний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання та учнів регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ професійно-технічних навчальних закладів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», який проводить компанія КНАУФ спільно з Міністерством освіти і науки України  у рамках соціального партнерства і реалізації освітніх проектів. В конкурсі участь беруть 23 команди, 3 з яких прибули з Російської Федерації, Азербайджану, Грузії. Конкурс дозволить визначити професійну підготовку педагогів та учнів, взаєморозуміння та злагодженість у виконанні поставлених завдань, підвищення професійної майстерності майстрів виробничого навчання, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду навчально-практичних будівельних центрів КНАУФ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

У 2005 році розпочалися партнерські відносини між компанією КНАУФ в Україні і системою професійно-технічної освіти  України з впровадження технологій КНАУФ в  систему підготовки кваліфікованих робітничих кадрів. Сьогодні в Україні на базі 16 ПТНЗ створено регіональні навчально-практичні будівельні центри КНАУФ, а з 2 листопада 2006 року такий центр створено на базі Львівського професійного ліцею дизайну та будівництва, він став  четвертий в Україні.

Одним із наріжних каменів маркетингової політики КНАУФ з перших років роботи на українському ринку є прагнення максимально повно задовольнити споживачів, сприяти розвитку будівельної галузі в цілому. Ще один стратегічний принцип - КНАУФ робить ставку виключно на місцевий персонал. Люди – це найцінніше, що є запорукою успіху  кожної фірми.

У перший  день конкурсу відбулася презентація освітніх проектів КНАУФ навчальних закладів країн – учасниць, жеребкування серед учасників конкурсу, проведений інструктаж з організації конкурсу для учасників і супроводжуючих, інструктаж з техніки безпеки для учасників.

 

Завершився перший день конкурсу святковою вечерею «Вечір знайомств», де учасники мали змогу в неофіційній обстановці познайомитися і поспілкуватися.

 

Урочисте відкриття конкурсу відбулося 9 квітня 2013р.

 

З вітальним словом до учасників звернулись:

Коваленко Сергій Петрович -  головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України; Бабій Роман Петрович – виконуючий обов’язки  директора департаменту з питань освіти і науки, сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації  - начальник управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки;  Попович Ігор Дмитрович  – директор стратегічного розвитку дочірнього підприємства «КНАУФ Сервіс Україна»;  Лукоянов Аркадій Петрович – керівник наукового центру «Кнауф» Московської збутової дирекції «Кнауф Гіпс»; Кузнєцова Марія Іванівна – начальник відділу організації професійного навчання обласного центру зайнятості.

Остапченко Тетяна Євгенівна - автор державного стандарту з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», автор і співавтор підручників, навчальних посібників, побудованих за інноваційними педагогічними технологіями, організатор створення регіональних навчально-практичних будівельних центрів в Україні,  привітала гостей та учасників і  оголосила членів журі:

Лукоянов Аркадій Петрович – керівник навчального центру  «Кнауф» Московської збутової дирекції «Кнауф Гіпс» – голова журі;

Кожемяка Сергій Віталійович – професор кафедри «Технологія і організація будівельного виробництва» Донбаської Державної Академії будівництва і архітектури, кандидат технічних наук;

Заблоцький Едуард Ростиславович – директор ДП «Кнауф Маркетинг» західного регіону.

Семен Тарас Іванович – менеджер ДП «Кнауф Маркетинг» західного регіону. «Кнауф Маркетинг»

Мельниченко Володимир Миколайович – інструктор  технічного відділу технічного департаменту «Кнауф Сервіс Україна».

Бахтшалієв Дайнат  – демонстратор ТзОВ «Кнауф Маркетинг Баку»

Учасників та гостей конкурсу привітав директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Адашинський Володимир Йосипович.

Після урочистого відкриття відбувся теоретичний тур та  І етап практичного туру і майстер-клас за новими матеріалами КНАУФ.

Другий день конкурсу завершився дружніми змаганнями для учасників та гостей у спортивній залі.

 

10 квітня 2013 –  третій день конкурсу

 

ІІ етап практичного туру конкурсу, який відбувався в цей день, включав в себе вирізання гіпсокартону згідно креслення, монтаж гіпсокартону до каркасу.

В другій половині дня для гостей і учасників конкурсу була  організована екскурсія історичними місцями Львова. Екскурсія розпочалася з серця міста – Площі  Ринок, де гості мали змогу посмакувати п’янким ароматом кави та гарячим шоколадом, поспостерігати, як майстри творять вироби ручної роботи з шоколаду, даруючи людям щастя. Філіжанка львівської кави – це не лише горнятко чорного запашного напою, а й дух самого старого Львова, його душа і гордість, історія та віковічні традиції.

Учасники конкурсу відвідали перший в Україні Музей пивоваріння у Львові, дегустаційний зал, де мали можливість по справжньому оцінити смакові властивості легендарного напою, пізнати історію його виникнення, традицію виробництва. Мандрівка центральною вулицею Львова, Проспектом Свободи -  епіцентром ділового та культурного життя,  залишили в пам’яті гостей багато приємних вражень.

Гості побували в Будинку органної та камерної музики, де мали змогу насолодитися дивовижним співом та благоговійною музикою.

Екскурсія завершилася прогулянкою до найвищої точки міста, так званої Замкової гори або Високого Замку, звідки гості мали можливість насолоджуватися величавими краєвидами древнього міста.

 

 

11 квітня 2013 – четвертий день конкурсу


ІІІ етап практичного туру конкурсу включав в себе ґрунтування колони, виставлення кутників, наклеювання армувальної стрічки, шпаклювання швів і суцільне шпаклювання.

В рамках роботи Міжнародного конкурсу фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання та учнів регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ професійно-технічних навчальних закладів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» відбулось засідання «Круглого столу» з питань соціального партнерства та якості  підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій. В засіданні взяли участь керівники і працівники міністерств і відомств освіти України та Львівщини, керівники підприємств  і будівельних структур КНАУФ в Україні і СНД, керівники і викладачі освітніх закладів і установ

Присутні розглянули питання співпраці компанії інвесторів та закладів професійно-технічної освіти, їх роль в якості підготовки кваліфікованих робітників та залучення роботодавців до підготовки кадрів, необхідність державної законодавчої підтримки питань соціального партнерства. Відмітили інноваційний підхід до проведення конкурсу, зокрема, психолого-педагогічний дует майстер-учень

Для учнів – учасників конкурсу  була організована оглядова екскурсія історичною частиною Львова «Диво–потяг».

В дні проведення конкурсу для учасників Міжнародного конкурсу у Львівському ВПУ дизайну та будівництва з 1900 по 2100 на спортивній базі училища були проведені фізкультурно-оздоровчі заходи для учасників конкурсу, а саме:

- спортивна естафета, в якій прийняло участь 17 учасників. Перемогу тут виборов Балабух Володимир м. Львів з результатом 26 сек. ІІ місце – Шаповалов Микола м. Феодосія, 29 сек., ІІІ місце – Герцунь Богдан м.Тернопіль з результатом  37 сек. Всі призери були нагороджені пам’ятними призами;

- зустріч з міні-футболу, в якій команда західного регіону з мінімальною перевагою 8:7   перемогла команду східного регіону. Команди були нагороджені пам’ятними медалями;

- турнір з волейболу;

- турнір з настільного тенісу.

 

 

12 квітня 2013 –  п’ятий день конкурсу

 

12 квітня 2013 року на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва  завершив роботу Міжнародний конкурс фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання та учнів регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ професійно-технічних навчальних закладів з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Переможцями конкурсу  стали команди:

I місце – команда вищого професійного училища №22 м.Сарни:  майстер виробничого навчання Набухотний Юрій, учень Каленик Олександр.

II місце – команда професійного ліцею №4 м.Баку Азербайджан: майстер виробничого навчання Абасов Бейбала, студент Джафарлі Махмуд.

III місце – команда Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва: майстер виробничого навчання Галюк Іван,  учень  Балабух Володимир.

Конкурс показав високий рівень професіоналізму учасників, вміння вирішувати поставлені виробничі завдання, високий рівень  теоретичної підготовки.

З перемогою учасників привітали:

Лукоянов Аркадій Петрович – керівник наукового центру «Кнауф» Московської збутової дирекції «Кнауф Гіпс», голова журі;

Остапченко Тетяна Євгенівна - автор державного стандарту з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», автор і співавтор підручників, навчальних посібників, побудованих за інноваційними педагогічними технологіями, організатор створення регіональних навчально-практичних будівельних центрів в Україні;

Ничкало Неля Григорівна -  академік-секретар Відділу професійної освіти і освіти дорослих академії педагогічних наук України, дійсний член АПН України, доктор педагогічних наук, професор;

Коваленко Сергій Петрович - головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України;

Старченко Олександр Юрійович – генеральний директор дочірнього підприємства «Кнауф-Маркетинг»;

Саврук Марія Іванівна –заступник начальника управління, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки;

Парікова Олена Володимирівна – керівник відділу навчання споживачів продукції КНАУФ Академії КНАУФ СНД, кандидат технічних наук, м. Москва;

Адашинський Володимир Йосипович – директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

 


Вітаємо наших переможців!

 

З  28.03. по 01.04.2013р. в місті Севастополі відбувся чемпіонат України з армспорту  серед юнаків та юніорів. Львівське ВПУ дизайну та будівництва за підсумками обласних змагань делегувало в збірну Львівської області учнів училища – юних спортсменів, які в складі збірної області успішно виступили на цих змаганнях.

Учень групи №25 Стасьо Андрій здобув срібну медаль в категорії 55кг серед юнаків до 18 років, а його брат Володимир, учень групи  №32, одержав дві бронзові медалі в категорії 55 кг. Учениця групи №34 Офік Тетяна привезла нашій команді срібну медаль. На теренах України наші учні виявилися найкращими.

Вітаємо з перемогою,  бажаємо міцного здоров’я та нових спортивних звершень.

 

 

Училище і сім’я – грані співробітництва


BZB

 

30 березня 2013р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися батьківські збори, які є одним з найважливіших факторів співробітництва батьків і навчального закладу. Головним аргументом в організації і проведенні зборів було питання навчальних досягнень та індивідуальних особливостей поведінки учнів на уроках виробничого та теоретичного навчання, дотримання правил внутрішнього розпорядку.

На батьківських зборах обговорювалися завдання навчально-виховного процесу в групах, визначалися стратегічні лінії співробітництва  батьківської  громадськості та училища, підбивалися підсумки роботи. Проводились співбесіди  майстрів виробничого навчання, учителів - предметників з батьками.

Проведення  батьківських зборів включало в себе п’ять  обов’язкових компонентів:

1. Аналіз навчальних досягнень учнів групи;

2. Ознайомлення батьків із станом соціально-емоційного клімату в групі;

3. Психолого-педагогічна просвіта;

4. Обговорення організаційних питань;

5. Індивідуальні бесіди з батьками.

 

Всесвітній день поезії

 

«Поезія –  це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі»

Ліна Костенко

Свято, яке відзначається щороку 21 березня, було засновано на 30-ій сесії генеральної асамблеї ЮНЕСКО, що відбулася у Парижі в 1999році. Основною метою свята є заохочення мовного розмаїття за допомогою поезії, виявлення та підтримка талановитої молоді.

20 — 21 березня 2013р. у Палаці учнівської молоді проходив обласний конкурс авторської поезії та читців «Золоте крило». Наш навчальний заклад було представлено у номінації  «Читці» з поезією Ліни Костенко: «Осінні карнавали» у виконанні учениці групи №15 Бондаренко Оксани і учня групи № 24 Цопи Олега  - «Крила». Також в номінації «Авторська поезія» Бондаренко Оксана представила власні вірші: «Жита», «Для мами», «Самотня жінка».

Вітаємо Оксану з першим місцем в номінації «Найкращий читець літературного твору» та з другим місцем  в номінації «Найкращий автор літературного твору».


IMG_9672

 

Бажаємо нових творчих злетів та досягнень!

 

Березень


Вшановуємо пам'ять Тараса Шевченка

 

«Доле моя, де ти?»

 

Возвеличу

Малих отих рабів німих!

Я на сторожі коло їх

Поставлю слово.

Тарас Шевченко


 

Гурток «Дивослово» - керівник Пасічник С.М.

 

Стоїть те слово й нині на сторожі

Всіх прадідів, дідів, батьків і нас.

Списи, і стріли, й кулі зловорожі

Від України відверта Тарас.

 

Він береже її живі джерела,

Майбутнє наше  затуля грудьми,

Бо доки світить зірка Кобзарева,

Допоки в світі будем жити ми.

 

Щоб наш народ, немов суха полова,

В світах не розгубився, сину мій,

На чати до Шевченкового слова

Стань змалечку і вже до скону стій!

Микола Старовойт

 

 

XXII обласні спортивні ігри ПТНЗ Львівщини з армспорту

 


У нашому навчальному закладі 20 березня 2013 року в актовому залі відбулися XXII  обласні спортивні ігри ПТНЗ Львівщини з армспорту, в яких прийняли участь 22  команди. Кількість учасників – 143 особи, з них 30 дівчат. В запеклій боротьбі учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва вибороли І командне місце як серед хлопців, так і серед дівчат. Особливо відзначилася, проявивши велику волю до перемоги, учениця училища  Офік Тетяна.

Вітаємо команду нашого навчального закладу з перемогою та бажаємо і надалі завойовувати призові місця!


 

Захист дипломних робіт з професії «Кухар. Кондитер»


Щоб стати вмілим кухарем та кондитером, треба багато знати, багато чому вчитися. Це захоплююча, відповідальна і творча професія, яка вимагає покликання, здібностей та наполегливої праці. Саме в цьому переконували кваліфікаційну комісію учні групи №5-II, які 27 лютого успішно пройшли Державну кваліфікаційну атестацію (захист дипломних робіт) з професії «Кухар. Кондитер». Захист пройшов на належному рівні, учні проявили знання і вміння з основ кулінарії і приготування кондитерських виробів і отримали 4-й розряд з професії «Кухар» і 3-й розряд з професії «Кондитер». При приготуванні страв учні показали свою професійну здатність, підтвердили правильність обраної професії, бажання вдосконалювати свою майстерність. Кваліфікаційна комісія особливо відзначила високим балом Чимиринського Павла, Гавриліва Сергія, Явчак Уляну, Когут Тетяну.

Учні групи №5-II продовжуватимуть навчання на третьому ступені для здобуття 5-го розряду «Кухар».

Бажаємо їм творчої наснаги, міцного здоров’я, впевненості в своїх силах.

 

БЛИСКАВКА

Вітаємо команду училища з міні-футболу в складі:Кавчака Павла, Кавчака Назарія, Пилила Андрія, Турок Тараса, Жука Андрія, Максиміва Василя, які в товариському матчі обіграли в гостях збірну Автомобільного коледжу з рахунком 10:5

 

 

Річниця виводу військ колишньої СРСР з Республіки Афганістан

 

15 лютого в Україна відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 24-ї річниці виводу військ колишньої СРСР з Республіки Афганістан.

Ти – вічний біль Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей...

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки

В душах людських не замовкає.

Учні училища вшанували пам'ять покладанням квітів до пам’ятника, загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

В навчальних групах проведені бесіди на тему: «Крізь пекло афганської війни».

 

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – покровителя всіх закоханих.

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана.

І хоч любов буває різна,

Та кожна справжня лиш одна.

 

Любов безмежний, чудовий дар,

Що дав творець своєму створінню.

Любов – це жертва, серця жар

І райський спокій у терпінні.

 

Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом.

До цієї одвічної теми звертається нинішня молодь…

 

Конкурс «Кращий за професією різьбяр по дереву та бересті»

konk_rizb

6 лютого 2013 р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва був проведений конкурс фахової майстерності . Учні боролися за звання «Кращий за професією різьбяр по дереву та бересті».

Вітаємо переможців конкурсу:

І місце – Сірий Павло;

ІІ місце – Скочепець Дмитро, Стасьо Володимир;

ІІІ місце – Гінда Ігор.

Вітаємо переможців і бажаємо вдосконалення професійної майстерності, успіхів у навчанні і роботі.

 

Конкурс «Кращий за професією оператор комп’ютерного набору»

konkurs

5 лютого 2013р в Львівському ВПУ дизайну та будівництва був проведений конкурс фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору». Кращі учні 24-ї та 34-ї груп боролися за звання «Кращий за професією оператор комп’ютерного набору».

Вітаємо переможців конкурсу:

  • І місце – Сенів Василь;
  • ІІ місце – Боровський Святослав;
  • ІІІ місце – Завербний Богдан.

Бажаємо вдосконалення професійної майстерності, успіхів у житті!

 

Чемпіонат з настільного тенісу

31 січня 2013 року в спортивному залі училища відбувся чемпіонат з настільного тенісу. Змагання проводились особисто-командні. В командній першості місця розподілились так:

  • 1 місце – група 35(1)
  • 2 місце – група 35
  • 3 місце – група 22

В особистій першості переміг учень групи 23 Фігель Ярослав.

За 2-3 місце була запекла боротьба. Три учасника набрали рівну кількість очок. Прийшлось підраховувати виграні та програні партії кожного. По підрахунках 2 місце виборола учениця групи 35 Джура Галина. 3 місце – Фриз Руслан.

В березні кращі учні будуть захищати честь навчального закладу на обласних спортивних іграх.

Учні були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

 

КОНКУРС «КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ ОБЛІКОВЕЦЬ»

DSC05958

31 січня 2013р в Львівському ВПУ дизайну та будівництва був проведений конкурс фахової майстерності з професії: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. Десять кращих учнів виборювали звання: «Кращий за професією обліковець».

Вітаємо переможців конкурсу:

І місце – Ярина Наталія;

ІІ місце – Стахів Софія;

ІІІ місце – Завербний Богдан та Офік Тетяна.

Бажаємо вдосконалення професійної майстерності, успіхів у житті!

 

День Соборності України

Den_Sobornosti-T_Nechpurenko

22 січня 2013 року в училищі проведена тематична лінійка, присвячена Дню Соборності України.

На Софіївському майдані в Києві 22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки УНР і ЗУНР.

До поняття соборності входило уявлення про територіальну цілісність, неподільність, незалежність і демократичність України. Ідея соборності веде свою історію від філософії Візантії, а також від політики єднання давньоруських земель навколо Київського князівського престолу. І «Слово о полку Ігоревім» міститься заклик до єднання русичів. Ідея соборності знайшла своє відображення в релігійній думці Йови Борецького і Петра Могили.

Втіленням ідеї Соборності займалися українські гетьмани – Хмельницький, Мазепа, Дорошенко, Орлик.

У XIX – на початку XXст. Ідея соборності українських земель знайшла відображення в документах Кирило-Мефодіївського братства, суспільно-політичних поглядах Драгоманова і Антоновича. Про самостійність і суверенність Соборної України йшлося в програмі Української народної партії на чолі з Міхновським.

День соборності 22 січня 1919 року ввійшов в історію нашої держави національне свято. Соборність українських земель було досягнуто дуже високою ціною, за словами Івана Крип'якевича, був «Сонячний момент» нашої історії.

 

«Брейн-ринг»

brainering

10.01.2013 р. відбувся V чемпіонат Львівської області серед педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів з інтелектуальної гри «Брейн-ринг». Команда училища «Моноліт» у складі: Кузьми О.В., Пель Г.Р., Туркевич О.В., Мельникова О.В., Яреми О.П., Дмитрика А.М., Мозіль Н.В. проявила ерудованість, волю до перемоги і згуртованість. Змагання пройшли цікаво і змістовно, команда нагороджена Грамотою за проявлений інтелект.

  

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні45
mod_vvisit_counterВчора165
mod_vvisit_counterЦього тижня800
mod_vvisit_counterМинулого тижня1237
mod_vvisit_counterЦього місяця3242
mod_vvisit_counterМинулого місяця5054
mod_vvisit_counterВсього561066

Онлайн: 6
IP адреса: 3.88.161.108
,
Сьогодні: 19 Apr, 2019

LANGUAGE

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval