Архів 2015-2017


Підсумкова лінійка

 

29 червня 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася лінійка, на якій підбили підсумки роботи у 2016/2017 навчальному році.

Директор училища Адашинський В.Й. відмітив значні успіхи учнівського та педагогічного колективів у конкурсах професійної майстерності, художньої самодіяльності, розвитку спорту.

Переможці та призери конкурсів, змагань були відзначені грамотами та преміями.

Адашинський В.Й. привітав випускників із закінченням навчання, побажав їм щасливої долі, добра, віри, здійснення задумів та успіхів у подальшій професійній діяльності.

 

Атестація професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева»

 

26-30 червня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходила атестаційна експертиза професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева».

Учні групи №32 виконували комплексні кваліфікаційні завдання з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки вказаної професії.

Комплексні кваліфікаційні завдання були виконані успішно, що свідчить про належну підготовку майбутніх фахівців професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева»

  

 

Захист дипломних робіт

 

Останній тиждень навчального року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відповідальний і напружений, адже випускники училища захищають дипломні роботи.

26 червня 2017 року відбувся захист дипломних робіт учнів групи №31 за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів». Захистивши дипломні роботи, учні здобули IV розряд електрогазозварника і II розряд слюсаря з ремонту автомобілів.

В цей самий день дипломні роботи захищали учні групи №-3-І за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Тематика дипломних робіт охоплювала питання технологій монтажу гіпсокартонних конструкцій для оформлення сучасних дизайнерських інтер’єрів приміщень.

Учні групи №3-І з відповідальністю поставились до виконання робіт і успішно їх захистили, здобули IV розряд монтажника ГКК.

Найкращі знання на захисті дипломних робіт показали: Дудай Юхим, Кузьма Мар’ян, Кіт Віталій, Шевчук Дмитро.

29 червня 2017 року дипломні роботи захищали учні групи №33 за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр». За результатами захисту дипломних робіт випускники здобули IV розряд монтажника ГКК.

Випускники виконали роботи згідно виданих завдань, в яких в повному обсязі, дотримуючись технологічної послідовності монтажу та виконання малярних робіт, вони продемонстрували набуті теоретичні і практичні навички. Особливо хочемо зазначити дипломні роботи Левка Тараса, Завадки Романа, Гордовича Віктора.

Учні груп №3-І та №33 виявили бажання продовжити навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за напрямом підготовки «Будівництво та цивільна інженерія».

Також 29 червня відбувся захист дипломних робіт учнів групи №5-ІІІ за професією «Кухар. Кондитер», за результатами якого вони отримали IV розряд кухаря і III кондитера.

Відмінні результати показали Будзянівський Орест та Карпій Софія, яка закінчила навчання з відзнакою.

Випускники успішно захистили дипломні роботи, показавши високі професійні знання,  любов до обраної професії та бажання реалізувати себе в суспільстві.

 

В цьому навчальному році серед випускників училища є студенти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за напрямами підготовки «Будівництво та цивільна інженерія», «Прикладна механіка». 27, 29 червня студенти захищали свої дипломні проекти, підтверджуючи здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень.
Бажаємо нашим випускникам  міцного здоров’я, професійного зростання та життєвого успіху.


 

Спортивне життя

 

7 червня 2017 року у місті Львів, на території Високого замку відбулися 26 Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з легкоатлетичного кросу.

Збірна Львівського ВПУ дизайну та будівництва успішно виступила на змаганнях, показавши такі результати:

• команда юнаків (Петрицький Назар, Куфльовський Максима, Чорний Максим) у бігу на дистанції 1000 м. виборола II місце.

• команда дівчат (Читайло Христина, Кущ Христина, Цьонь Анастасія) у легкоатлетичному кросі на дистанції 500 м. посіли III місце.

Хочемо подякувати нашим юним спортсменам за активну та успішну участь у спортивних заходах, що свідчить про належну фізичну підготовку в нашому навчальному закладі.

 

 

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва – переможець Всеукраїнського конкурсу «KNAUF MGK 2017»

 

30 травня – 1 червня 2017 року на базі ВПУ №1 м. Рівне відбувся Всеукраїнський конкурс «KNAUF MGK 2017», організаторами якого були ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», ТОВ «ЗІП», Вище професійне училище №1 м. Рівне. Конкурс проводився за сприянням Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України, Органів влади Рівненської обласної державної адміністрації,  Управління професійно-технічної  освіти Рівненської обласної державної адміністрації.

У  Всеукраїнському конкурсі взяли участь 16 команд - представники регіональних НПБЦ КНАУФ України та команда з Грузії. 

Визначення  якості  професійної підготовки учасників  з підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій та опоряджувальників в рамках соціального партнерства з компанією КНАУФ та встановлення рейтингу роботи регіональних центрів КНАУФ – основна мета конкурсу.

Всеукраїнський конкурс передбачав 3 тури: 

1. презентація роботи центра КНАУФ; 

2. теоретична олімпіада;

3. практичний тур.

Професійно-технічну освіту Львівщини представляла команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва у складі: Галюка І.М. – майстра виробничого навчання, Винниченко Д.І. – викладача спецдисциплін та Ярощука Олега – учня групи 02-МБ.

Завданням теоретичної олімпіади конкурсу була методична розробка викладачами уроку спеціальної технології за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій, яке виконувалось заочно за 2 тижні до початку конкурсу.

Перший день конкурсу розпочався з урочистої лінійки - відкриття науково-практичної конференції «Забезпечення якості підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі в рамках соціального партнерства фірми «КНАУФ» та професійно-технічних навчальних закладів України». Було представлено команди-учасниці, оргкомітет та журі конкурсу.

Після конференції керівники навчальних закладів презентували основні напрямки і здобутки педагогічних колективів щодо впровадження  технологій Кнауф у навчально-виробничий процес.

Одночасно з презентацією проходив практичний тур, який передбачав влаштування макета декоративного гіпсокартонного елемента підвісної стелі. Складність завдання відповідала вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій.

Наступного дня майстри та учні-конкурсанти продовжили роботу над завданням практичного туру, а інші учасники змагань в актовій залі училища обговорили результати теоретичної олімпіади викладачів, після чого для учасників була організована екскурсія до міста Остріг.

В останній день конкурсу майстри та учні-конкурсанти завершили роботу над основним завданням практичного туру – влаштування макета декоративного гіпсокартонного елемента підвісної стелі.

За результатами конкурсу команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва здобула І місце. Наші конкурсанти довели, що рівень підготовки кваліфікованих робітників за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» у Львівському ВПУ дизайну та будівництва найкращий в Україні.  Ми щиро вітаємо майстра виробничого навчання Галюка Івана Миколайовича, викладача спецдисциплін Винниченко Дарію Іванівну та учня Ярощука Олега з перемогою. Педагогічний та учнівський колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва пишається такими досягненнями та бажає подальших професійних перемог!

 

 

Психологічний тренінг «Мій світ без агресії»

 

У квітні-травні 2017 року практичним психологом Львівського ВПУ дизайну та будівництва Мусіною І.П. було проведено тренінгову програму, спрямовану на попередження та корекцію агресивної поведінки серед учнівської молоді.

У тренінгах взяли участь учні І-ІІ курсів, а також студенти Львівського державного університету внутрішніх справ, які під час реалізації програми проходили навчальну практику.

Програма націлена на пізнання себе, розуміння свого місця в світі, формування адекватної самооцінки, усвідомлення значення та впливу емоцій під час спілкування.

В процесі роботи учні ознайомилися з різними типами поведінки; обирали прийнятні у суспільстві норми поведінки, способи реагування у напружених ситуаціях; вчилися відповідати за свої вчинки.

Результати впровадження програми:

Усунення агресивних проявів у стосунках між учасниками тренінгових груп;

Позитивні поведінкові зміни учнів;

Вміння контролювати емоції;

Прояв толерантності під час спілкування.

Учасники тренінгу отримали рекомендації щодо подолання конфліктних ситуацій та стримування проявів агресії.

 

 

Тематична лінійка

 

30 травня 2017 року до Всесвітнього дня  боротьби з палінням у Львівському ВПУ дизайну та будівництва було проведено тематичну лінійку «Цінуй і бережи життя».

Практичний психолог Мусіна І.П. продемонструвала учням презентацію про шкоду для здоров’я від тютюнопаління, «тютюнову» статистику України, факти про тютюн. Під час лінійки учні почули поради для тих, хто вирішив кинути палити, були проінформовані про наслідки вживання алкоголю та наркотиків. 

В ході лінійки було обговорено важливість ведення здорового способу життя: заняття спортом, загартовування та раціональне харчування.

Практичний психолог акцентувала увагу на психологічному здоров’ї та його критеріях, описала портрет психологічно здорової людини.

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я – це одна з головних цінностей людини.

«Свято Героїв»

28 травня 2017 року у День Героїв учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва вшанували пам'ять українців, що пожертвували життям у боротьбі за свободу та Незалежність України, взявши участь в урочистій ході. В цей день згадали Січових Стрільців, воїнів УПА, Героїв Майдану та бійців, які зараз борються за териториальну цілісність України.
Колона пройшла вулицями Львова до пам’ятника Степану Бандері. За маршрутом руху колони відбулись зупинки для вшанування визначних діячів української історії: Роману Дашкевичу, О. Гасину,  Йосипу Сліпому, Маркіяну Шашкевичу, жертвам спецслужб тоталітарних режимів, Михайлові Вербицькому, Роману Шухевичу та Євгену Коновальцю.
Свято Героїв – це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, які стали символом нездоланності Української Нації.
Слава Україні!
Героям Слава!
Фестиваль технічної творчості

 

25 травня 2017 року на базі Львівського професійного ліцею залізничного транспорту проводився IV обласний Фестиваль технічної творчості серед професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Фестиваль було проведено з метою залучення учнівської молоді до технічної творчості, пошукової, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв гурток «Металоконструктор» (керівник Гах І.І.), учасники якого виконали експонати для використання в інтер’єрі приміщень (картина та корзини для сміття).

Учні училища Юрдига Андрій та Деменчук Тарас (гр. №11) нагороджені грамотою за активну участь у Фестивалі, високий рівень представлених експонатів.

 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності

 «Творчості проміння золоте - 2017»

 

Вітаємо учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва, які взяли участь в конкурсі художньої самодіяльності і стали переможцями:

Конкурс вокалістів «Оксамитові барви» (керівник Войтович Т.І.):

 • І місце (номінація «Сольне виконання») – Прокопець Наталія (учениця групи №35)
 • І місце (номінація «Авторська пісня») – Прокопець Наталія (учениця групи №35)
 • ІІ місце (номінація «Виконання народної пісні») – Гнатюк Ганна (учениця групи №35)
 • ІІ місце (номінація «Малі вокальні форми») – Сенчишин Надія та Сенчишин Марія (учениці групи №5-І)

 

Конкурс художнього читання «Золоте крило» (керівник Ярема О.П.):

 • І місце (номінація «Художнє читання прози та поезії українських класиків») – Мамчур Микола (учень групи №22)
 • ІІІ місце (номінація «Авторська поезія») – Карпій Софія (учениця групи №5-І)

 

Хореографічний конкурс «Танцювальне подвір’я» (керівник Войтович Т.І.):

 • ІІ місце (номінація «Бальний танець») – Стегницький Сергій (учень групи №25), Читайло Христина (учениця групи №15)

 

Конкурс театрального мистецтва «Арт і шок» (керівник Ярема О.П.):

 • ІІІ місце (номінація «Інсценізація творів українських класиків) – Мамчур Микола (учень групи №22), Демкович Василь (учень групи №22), Читайло Христина (учениця групи №15).

 

 

 Вітаємо наших талановитих учнів, бажаємо їм творчого натхнення і подальших перемог!

 

Звіт директора 


23 травня 2017р. директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й.Адашинський звітував про виконану роботу за  період з 2012 по 2017 роки.  На зборах трудового колективу училища була присутня начальник відділу організаційно-кадрового забезпечення департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Саврук Л.А.

У своїй доповіді керівник училища акцентував увагу на найважливіших завданнях колективу – забезпечення якісної підготовки висококваліфікованих робітників,  конкурентоспроможних на ринку праці, виховання в учнів загальнолюдських цінностей, стійкої громадянської позиції, любові до України, рідної мови та традицій українського народу, формування здорового способу життя.

Директор навчального закладу проаналізував навчально-виробничу, виховну, методичну, профорієнтаційну, фінансово-господарську роботу, відмітивши значні зрушення в якості професійної підготовки, успіхи в конкурсах професійної майстерності, спортивно-масовій роботі, позитивні тенденції організації навчально-виховного процесу. Охарактеризував заходи, що були здійснені для зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази, обґрунтував перспективи розвитку училища.

В.Й.Адашинський звернув увагу на питання, які потребують вирішення: підвищення рівня якості знань з загальноосвітніх предметів; пропуски учнями занять без поважних причин; комплексно-методичне забезпечення кабінетів; підвищення рівня виконавчої дисципліни; забезпечення кадрового складу шляхом його омолодження; проведення належної профорієнтаційної роботи.

Завершилася доповідь обговоренням, в ході якого прозвучали позитивні відгуки про роботу директора, його професіоналізм, організаторські здібності, вміння творчо вирішувати поставлені завдання.

За результатами голосування членів трудового колективу роботу директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва за період з 2012 по 2017 роки визнано задовільною.

 

В.Й.Адашинський подякував колективу за плідну працю, побажав міцного здоров’я, життєвої мудрості та оптимізму.


 

День вишиванки у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

Моя вишиванко, червона калино,

Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.

Моя вишиванка – душа України

І зірка яскрава для дочок – синів.

18 травня 2017 року учнівський та педагогічний колектив училища відзначили День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції. Вишиванка – це наш оберіг, наша історія та культура, національна святиня, яка несе в собі духовне багатство, високу мудрість і зв’язок багатьох поколінь. Цей день демонструє, що українці єдині та незламні духом.

В навчальному закладі була проведена лінійка, присвячена Дню пам'яті жертв депортації кримських татар. Сьогодні ми схиляємо голови на знак скорботи та заявляємо про свою солідарність з кримськотатарським народом, який підтримує територіальну цілісність України.

  

 

“Уклін тобі, Мамо!”

 

Мама! Найдорожче слово в світі.

Де б не був ти, щоб ти не робив

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі.

 

Наше життя починається з Матері. Минають роки, десятиліття, а на землі споконвіку є Мати. Як вічне є сонце, як вічне є небо, так вічною буде Мама і любов до неї. 

Святковим концертом відбулося вшанування величі Матері у Львівському ВПУ дизайну та будівництва.

 

 

Всеукнаїнський конкурс

 

16-18 травня 2017 року на базі Ставропігійського вищого професійного училища м Львова відбувся ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з професії «Маляр».
Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв учень групи №33 Левко Тарас. 
Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів «Матеріалознавство», «Технологія малярних робіт (спецтехнологія)», «Електротехніка», «Охорона праці», «Креслення». Завданням практичного туру було виконання високоякісного водного фарбування заздалегідь підготовленої поверхні.
За результатами конкурсу учень Львівського ВПУ дизайну та будівництва нагороджений дипломом ІІ ступеня за ІІІ місце в другому етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів з професії «Маляр».
Вітаємо Левко Тараса з перемогою, бажаємо успіхів, нових перемог та вдосконалення професійної майстерності.

 

Обласні спортивні ігри

 

16-17 травня на стадіоні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбулися фінальні змагання XXVI Обласних спортивних ігор з футболу серед учнів ПТНЗ Львівщини.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва дійшла до півфіналу без поразок, обігравши команду Червоненського ВПУ з рахунком 4:0, проте за вихід у фінал поступилась команді ВПУ №34 м. Стрий з рахунком 1:0. Футболісти показали майстерність, спортивну витримку та волю до перемоги, а учень Львівського ВПУ дизайну та будівництва Петрицький Назарій став кращим нападником змагань. У фіналі команда ВПУ №34 по пенальті обіграла ВПУ №20  і посіла І місце, ВПУ №20 – ІІ місце, Львівське ВПУ комп'ютерних технологій – 3 місце.

Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський нагородив переможців грамотами та побажав учасникам змагань міцного здоров’я та нових перемог.

 

Зустріч-диспут

 

16 травня  2017 р. у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями, які здобувають  професію «Кухар. Кондитер». У вступному слові заступник директора з НМР Будинку техніки Богдан Петрович Бойко акцентував увагу молоді на важливості науково-технічної творчості в розвитку професійної майстерності.  Зацікавлення учнів викликала доповідь кандидата технічних наук Сліпчишин Лідії Василівни про особливості розвитку технічної творчості в сучасних умовах. Про психологічні аспекти винахідництва  та творчої діяльності в кулінарній галузі проінформувала учнів практичний психолог Будинку техніки Сайка Оксана Іванівна. Також присутнім був продемонстрований науково-популярний фільм про українських винахідників.

 

Такі зустрічі сприяють розвитку технічної творчості, яка є важливим засобом формування особистості учня. 

 

 

«Свято Героїв»

 

11 травня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь в патріотичному огляді-конкурсі «Свято Героїв». Цей захід був проведений з метою вшанування Героїв визвольної боротьби за Україну, виховання учнівської молоді на прикладах героїзму борців за волю і незалежність Батьківщини. Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь.

Програма конкурсу-огляду включала в себе парад команд учасників, в якому оцінювалася форма, естетичний вигляд, відзнака команди, виконання патріотичної пісні, проходження урочистим стройовим маршем.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва «Нескорені» нагороджена грамотою за друге місце у номінації «Відзнака чоти».

Також були проведені спортивні змагання. Бугай Катерина (учениця групи №25) посіла І місце в бігу на дистанцію 60 метрів.

День Героїв – свято нескореності української нації. Сила українців - в сповідуванні вічних цінностей та в належному вшануванні національних героїв!

 

Слава Україні!
Героям слава!

 

 

«Порозуміння заради майбутнього України»

 

З нагоди відзначення Дня Пам’яті та Примирення в навчальних групах Львівського ВПУ дизайну та будівництва проведені виховні години та бесіди: «Подвиг не має забуття», «Про минуле серце пам’ять зберігає», «Історії героїв війни». Учні переглянули документальні фільми про український вимір Другої світової війни.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси. Сьогодні йде переосмислення сторінок історії. Всі ті, хто боровся проти нацизму, заслуговують на нашу шану і пам'ять, незалежно від того під якими прапорами вони виходили на свій смертний бій.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

 

Мандруємо стежками України

 

8-9 травня 2017 року колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва побував на екскурсії у мальовничому куточку України – Закарпатті. Екскурсія розпочалася з відвідування курортних сіл Поляна та Лумшори, які славляться своїми мінеральними та сірководневими джерелами. Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори є своєрідною візитівкою Закарпаття. Тут розташовані чани - величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких ми мали змогу оздоровитися та насолодитися прекрасною природою Закарпаття. 

Наступний крок нашої екскурсії – м. Ужгород, а саме знайомство з Ужгородським замком, який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста. Місцеві жителі називають його серцем Ужгорода. Він був побудований ще в середині Х століття, а зараз функціонує як музей. У приміщеннях замку розміщені різні експозиції обласного краєзнавчого музею: виставки народного мистецтва, духовної культури, етнографії, вогнепальної зброї та інші. Також ми прогулялися найбільшою в Європі липовою алеєю, яка огортає правобережжя міста Ужгород. 

Екскурсія залишила незабутні враження від чудового закарпатського краю, його історії, культури, природи та мальовничих гірських краєвидів.

 

Пізнаємо рідний край

 

28 квітня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва, активісти учнівського самоврядування, переможці конкурсів, спортивних змагань побували на екскурсії в Тустані – державному історико-культурному заповіднику.

Тустань – одне з найгарніших, наймальовничіших місць в Україні. Ще в III тисячолітті до нашої ери на скелях було святилище, а в IX – XIII ст.  був давньоруський оборонний комплекс. 

Місто-фортеця було важливим стратегічним пунктом і входило у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Галицько-Волинського князівства.

Це унікальна пам'ятка давньоруської архітектури не тільки в Україні, а й у всій Європі, в якій ми відчули середньовічну атмосферу періоду Київської Русі та Галицько-Волинського князівства, а також мали змогу помилуватися карпатськими краєвидами.

 

Фотовиставка Добровольчого батальйону «ОУН»

 

27 квітня 2017 року учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відвідали виставку Добровольчого батальйону «ОУН»: «Два роки війни».

Привернути увагу до Добровольчого батальйону ОУН та його бійців, які впродовж трьох років обороняють Схід України – є основною метою виставки. Бійці батальйону захищають територіальну цілісність України від бойовиків ДНР\ЛНР та російських окупаційних військ на території Донецької та Луганської областях України.

Під час виставки учні мали змогу  ознайомитися життям та подвигами патріотів України. На героїчних прикладах бойового шляху захисників України формується громадянська позиція, національна свідомість, патріотизм учнівської молоді, глибоке розуміння громадянського обов'язку, готовність стати на захист Батьківщини.

 

Спортивне життя

 

27 квітня 2017 року на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбулися зональні XXVI обласні спортивні ігри з футболу серед учнів ПТНЗ Львівщини. У змаганнях взяли участь п’ять команд: Львівське ВПУ дизайну та будівництва, Львівське вище професійне училище технологій та сервісу, Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва, Львівське вище професійно-політехнічне училище.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва у своїй підгрупі посіла I місце, обігравши команду Львівського вищого професійно-політехнічного училища з рахунком 1:0, і вийшла у фінал.

У другій підгрупі зустрілися футбольні команди Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу, Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу і Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва. У запеклій боротьбі перемогу здобула команда Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у фінальній грі!

 

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер»

 

25-26 квітня 2017 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Кондитер».

У конкурсі Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв учень групи №35 Ірод Роман. 

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного завдання з професійно-теоретичної підготовки та практичного завдання у відповідності з кваліфікацією «Кондитер» ІІІ розряду.

Учень сумлінно поставився до конкурсу та підготував «творчу презентацію» про себе та виконаний виріб. Успішно виконавши тестові завдання, Роман показав високі теоретичні знання. При приготуванні кондитерського виробу він виявив хороші практичні навички, творчий підхід, креативність, старанність, акуратність та майстерність.

Ірод Роман нагороджений дипломом шостого ступеня за перемогу в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кондитер».

 

«Бережи своє довкілля»

 

25 квітня 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва в рамках акції “Бережи своє довкілля” проводився конкурс стінгазет.

У вестибюлі училища були виставлені роботи учнів навчальних груп на тему захисту навколишнього середовища. 

Роботи оцінювалися за такими критеріями:

 • Дотримання зазначеної тематики;
 • Дизайн, художнє оформлення;
 • Креативність;

Журі, оцінивши учнівські роботи, визначили переможців в номінаціях: 

 • «За креативність» - роботи учнів груп №22 та №25;
 • «Художнє виконання» - №12, №21;
 • «Філософський задум» - №5-І, №11, №35;
 • «Інформативність» - №32, №23, №15;

У навчальному закладі велика увага приділяється екологічному вихованню учнів, що сприяє формуванню екологічних знань, виховує любов до природи, прагнення берегти і примножувати її багатства.

 

Тематична лінійка

 

З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів 25 квітня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся виховний захід «Мужність і біль Чорнобиля», приурочений річниці пам’яті Чорнобильської катастрофи. Його підготували і провели викладач біології Туркевич О.В. та викладач географії Пундор М.І. 

В ході заходу учням були повідомлені статистичні дані та продемонстровані фотографії, відеоролики, в яких відображалися події, масштаби та наслідки Чорнобильської трагедії.

Природа і людина тісно пов'язані. І якщо природа існувати може без людини, то людина без неї - ні. Тому так важливо жити в гармонії з природою, берегти довкілля і більше ніколи не допускати катастроф такого масштабу.

  

Свято профтехосвіти

 

20 квітня на площі біля пам’ятника Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони - 2017».

Цей захід щорічно відбувається задля ознайомлення львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії.

Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва презентував найкращі досягнення художньо-прикладної творчості гуртків :«Меблевик», «Різьбяр» , «Металоконструктор». Представлені роботи з екологічно чистих матеріалів (дитячі іграшки, меблі, картини) учні виготовили своїми руками, проявивши творчість, оригінальність та новизну художнього задуму.

Гостей свята приємно здивували учні-кондитери, які приготували великодні смаколики. Святкову атмосферу на святі підтримували молоді таланти училища, які брали учать у концерті художньої самодіяльності.

Відвідувачі виставки відзначили високий рівень професійної майстерності та якість виготовлення виробів, які презентував колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

Свято мало профорієнтаційний характер, тож ми сподіваємося поповнити ряди учнів училища новими талановитими особистостями, що прагнуть до навчання і розвитку своїх здібностей.

  

 

Обласні спортивні ігри

 

19 квітня на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбулися XXVI обласні спортивні ігри серед учнів ПТНЗ Львівщини. В змаганнях брали участь понад 100 учасників. На спортивні ігри з армспорту своїх кращих спортсменів делегували 26 навчальних закладів.

Учасники продемонстрували хороші навички рукоборства, спортивний азарт та волю до перемоги. За підсумками змагань серед юнаків I командне місце виборола команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва в складі: Тибінка Богдан, Диба Степан-Віталій, Сухорський Павло, Семен Роман, Малюга Тарас, Венцик Володимир, Самець Дмитро, Мартиняк Андрій.

II місце здобула команда Вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму,

III місце – ВПУ №20.

Серед дівчат I місце зайняла команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва в складі Бугай Катерини, Романенко Юлії, Ільницької Зоряни, Солган Марти.

II місце - команда Ставропігійського ВПУ.

III місце – ВПУ №20.

Вітаємо переможців і всіх учасників змагань та бажаємо нових спортивних звершень.

 

 

Фестиваль писанкарства

 

12 квітня 2017 року учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва брали участь у фестивалі писанкарства «Диво Великодня», який проходив на базі Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну.

Фестиваль проходив з метою відродження та поширення українських народних традицій, звичаїв та ремесел, здобуття навичок декоративно-ужиткового мистецтва, виховання моральних та духовних цінностей учнів.

У фестивалі брали участь учні групи №15 під керівництвом майстра виробничого навчання Гринихи Т.В. Вони підготували композицію на великодню тематику «Писанко воскресни», а також взяли участь у контрольному розписі писанок. Учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва нагороджені грамотами за проявлену індивідуальну творчість у написанні писанок, відродження християнської духовності, українських народних традицій та звичаїв.

 

 

Вкраїнська писанка проміниться життям…

 

11, 12 квітня 2017 року напередодні одного з найбільших християнських свят — Великодня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проводився майстер-клас з писанкарства.

Писанка здавна вважається символом України. Вона символізує родинний добробут, мир, любов, злагоду, щасливе і благополучне життя.

Аби відчути настрій свята і навчитися цього мистецтва був організований майстер-клас з писанкарства. Учасникам було продемонстровано різноманітні орнаменти, їхнє значення та техніки виконання. Хтось уперше розписував великодні символи, а хтось удосконалював свої вміння.

Серед охочих, які виявили бажання навчитись розписувати писанки були як учні, так і працівники училища. 

Виготовленими писанками було прикрашено символічне дерево. Наше Писанкове дерево створило неповторну Великодню атмосферу у навчальному закладі.

Головною ідеєю майстер-класу було те, що писанка є символом Воскресіння, всепрощення, родючості. То ж звертаймося до духовних джерел наших предків, до обрядів і звичаїв, щоб очистити та освятити свої душі.

 

Спортивне життя 

 

З 1 по 6 квітня 2017 року учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва Диба Степан-Віталій, Сухорський Павло, Кутельмах Олег виступили на чемпіонаті України з апрмспорту у складі збірної команди Львівської області. Чемпіонат проводився в місті Харкові.

Понад 300 учасників з 22 регіонів України у Палаці спорту «Локомотив» боролися за нагороди чемпіонату та за місце у національній збірній команді України, яка з 14 по 21 травня братиме участь у чемпіонаті Європи в Польщі.

За результатами змагань збірна Львівської області виборола 3 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі.

Команду Львівської області підготував старший тренер збірної області, заслужений тренер України, керівник фізичного виховання Львівського ВПУ дизайну та будівництва Іваницький Богдан Васильович.

  

 

Зустріч-бесіда з інспекторами поліції

 

5 квітня 2017 року Львівське ВПУ дизайну та будівництва відвідали інспектори сектору ювенальної превенції Сихівського ВП ГУНП у Львівській області. 

Ними була проведена профілактична бесіда в навчальних групах щодо відповідальності за вчинення правопорушень, наслідків участі в політичних акціях та масових заходах. Інспектори наголосили, що під час навчально-виховного процесу не допускається залучення учнів до участі в політичних акціях і релігійних заходах. 

Учням були наведені статті як Адміністративного так і Кримінальних кодексів України, що стосуються відповідальності за порушення рівноправності громадян, громадського порядку.

Такі зустрічі виховують в учнівської молоді правову культуру, формують національну свідомість та громадянську позицію.

 

Підбиваємо підсумки

 

29 березня 2017 року учні групи №45 (Кухар. Кондитер)  захищали дипломні роботи. Випускники проявили знання і вміння з основ кулінарії та приготування кондитерських виробів. 

Захист дипломних робіт доповнювався презентацією страв.  В процесі приготування, у відповідності до теми дипломної роботи,  учні проявили творчий і креативний підхід до технологічних особливостей приготування та подавання.  У своїх відповідях випускники продемонстрували усі професійні знання, здобуті за роки навчання в навчальному закладі.

Сьогодні професія кухаря має попит на ринку праці, тому ми сподіваємося, що у випускників училища після закінчення навчання не виникатиме труднощів з подальшим працевлаштуванням. 

Бажаємо випускникам успіхів і творчої самореалізації з обраної професії!

 

 

Тематична лінійка

 

28 березня 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася тематична лінійка «Здоров’я – наш скарб!»

Соціальний педагог Маца Н.С. підготувала виступ про здоров’я – як головну цінність людини та вплив шкідливих звичок на організм молоді. 

Соціальним педагогом було продемонстровано результати проведеного анкетування учнів, завданням якого було дослідити стан вживання учнями наркотичних речовин, алкоголю та тютюну. Проведене дослідження дає підстави зробити висновок про те, що проблема виховання здорового способу життя була і залишається актуальною. 

Розумова діяльність, фізична культура, спорт, заняття в гуртках, правильно організація відпочинку – все це, зрозуміло, протистоїть розвитку шкідливих звичок, а неробство, лінь є родючим ґрунтом для їх формування.

Здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього.

 

  

 

Батьківські збори

 

25 березня 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися батьківські збори, на яких були обговорені важливі питання навчально-виховного процесу в училищі, роль батьківського та педагогічного колективу в справі навчання та виховання учнів.

Батьки мали змогу поспілкуватися з адміністрацією училища, обговорити питання навчання та виховання, дізнатися про перспективи розвитку навчального закладу та співпраці з батьківською громадськістю.

Майстри виробничого навчання та класні керівники піднімали питання про успішність, відвідування уроків, участь у гуртках художньо-технічної творчості, спортивних секціях, харчування та дозвілля учнів училища.

Соціальний педагог ознайомила батьків з результатами анкетування щодо шкідливих звичок серед учнівської молоді, розповіла про ігри в соціальних мережах, які є небезпечними та загрозливими для життя. Практичний психолог провела анкетування батьків учнів І курсу про методи виховання в сім’ях.

Сподіваємося на подальшу співпрацю з батьківським колективом, на активну їх позицію щодо навчання та виховання дітей.

 

Атестація педагогічних працівників

 

22-23 березня 2017 атестаційна комісія І рівня Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва у складі голови комісії - директора В.Й. Адашинського, заступника голови Л.М. Гриник, секретаря  М. Є. Підковича,  членів комісії - Т.М. Сільванчук, Варещука І.М., І.Р. Могиленко, методиста  навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Г.Є. Сердюк проводила атестацію педагогічних працівників навчального закладу.

Вдосконалити навчально-виховний процес, підвищити відповідальність викладачів та майстрів виробничого навчання за результати своєї роботи, активізувати їхню творчу діяльність, вивчати та впроваджувати передовий педагогічний досвід  - основна мета проведення атестації.

Адміністрацією училища проведена організаційна та методична робота по забезпеченню належного рівня атестації педагогів  відповідно до Закону України «Про освіту» та Типового положення про атестацію педагогічних працівників України.

У 2016/2017 навчальному році атестувалося 17 педагогічних працівників. Атестаційною комісією проведено всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників, визначена їх відповідність займаній посаді та рівень їхньої кваліфікації. 

Атестація дала змогу об’єктивно оцінити діяльність педагогів, їхній професіоналізм та рівень творчого підходу до роботи.

 Методист  навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є. відмітила , що атестація педагогічних працівників у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведена на високому методичному рівні, з урахуванням всіх необхідних вимог. Викладачі та майстри виробничого навчання, які атестувалися, володіють інноваційними технологіями, проводять нестандартні уроки, впроваджують педагогічний досвід, уміють аргументувати свою позицію.

 

 

Зустріч з правоохоронцями

 

21 березня 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася зустріч учнів з працівниками Сихівського відділення поліції, які провели лекцію на правову тематику.

Інспектори регіональної превенції сектору патрульної докладно розповіли про відповідальність за вчинення кримінальних і адміністративних правопорушень: види правопорушень, вік, з якого настає відповідальність, розміри штрафів і терміни ув’язнення за кожне окреме правопорушення.

Інспектори поліції наголосили на небезпеках в мережі інтернет, зокрема на маніпуляціях підлітками в соціальних мережах, які спонукають до суїцидних випадків. Учням було продемонстровано соціальний відеоролик про наслідки вчинення суїциду.

Правоохоронці звернулися до наставників груп з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім'ї, частіше спілкуватись з батьками. 

Такі зустрічі сприяють формуванню правомірної поведінки та правової культури учнівської молоді, усвідомлення ними відповідальності, поваги до тих соціальних цінностей, які регулюються і охороняються правом і законодавством.

 

Турнір з футзалу, присвячений пам’яті М. Попадюка

 

15 березня 2017 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проводилися зональні змагання з футзалу, присвячені пам’яті Мирослава Попадюка.

Турнір розпочався виконанням Державного гімну України, підняттям національного прапора та хвилиною мовчання.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. нагадала учасникам турніру про вагомий внесок Мирослава Івановича Попадюка у розвиток професійно-технічної освіти Львівщини та побажала гарної гри і спортивної наснаги.

У змаганнях взяли участь чотири команди професійно-технічних навчальних закладів: господарі змагань – Львівське ВПУ дизайну та будівництва, команди Львівського ВПУ побутового обслуговування, Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва і Львівського ВПУ технологій та сервісу.

Переможцем змагань стала команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва, яка набрала максимальну кількість очок. Друге місце посіла команда Львівського ВПУ побутового обслуговування, команда Львівського ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва - третє, а Львівське ВПУ технологій та сервісу, відповідно, четверте місце. 

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва вийшла у фінал, який відбудеться 25 березня 2017 року.

 

 

«Моє рідне місто Львів»

 

14 березня 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва викладачем Курій О.І. була проведена виховна година про минуле та сьогодення міста Львова – культурної столиці України, її історичний, економічний та культурний розвиток. В ході виховної години присутні ознайомлювалися з пам’ятками архітектури, в яких втілена складна історична доля, пов’язана з багатовіковою боротьбою українського народу проти пригноблювачів; «подорожували» старовинними і сучасними вулицями міста гордих галицьких князів та благородних левів, «країною» солодощів та гарячого шоколаду.

Такі виховні заходи сприяють вихованню почуття любові до рідної землі, до маленької Батьківщини, де народився та живеш, прищепленню шанобливого ставлення до культури, спадщини, традицій та звичаїв українського народу.

 

 

Літературно-музичне свято

 

«Ми на вічнім шляху до Шевченка...» Такими промовистими рядками було названо літературно-музичне свято, яке відбулося 9 березня 2017 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва.

У проведенні свята активну участь взяли учасники літературно-драматичного гуртка «Юність» (керівник Ярема О.П.) та гуртка художньої самодіяльності «Зорецвіт» (керівник Войтович Т.І.).

Учні декламували безсмертні вірші поета, які надихають нас любити свою Вітчизну, безкорисливо служити їй, берегти та розвивати українське слово, пісню, традиції.

За допомогою театралізованих сценок присутні пройшли життєвими стежками Т.Г. Шевченка, який все своє життя присвятив служінню народу. Гарним доповненням свята стали пісні «Тополя», «Думи мої, думи мої», «Заповіт».

І сьогодні могутнє Шевченкове слово звучить в Україні, закликаючи народ виборювати кращу долю, гідне майбутнє. Його слово – джерело натхнення, духовна основа життя.

 

Конкурс «Кращий за професією столяр»

 

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив конкурс фахової майстерності  на звання «Кращий за професією столяр» серед учнів другого та  третього курсів професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева». Розвиток професійних навичок,  заохочення до столярної справи,  перетворення професії в покликання – саме такою була мета конкурсу. 

Практичне завдання передбачало виготовлення розкладного стільця. Виконані роботи оцінювались за такими критеріями: дотримання технології столярних робіт, якість роботи, дотримання вимог з охорони праці, вміння використовувати інструмент при виконанні столярних робіт, виробнича культура (організація робочого місця), дотримання норм часу.

Журі у складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М., старшого майстра Варещука І.М., методиста Підковича М. Є., майстрів виробничого навчання Ромціва Б.М. та Тибінки І.В., викладача Маленка М.М. визначили переможців. Ними стали: Демкович Василь – І місце, Телішевський Андрій – ІІ місце, Волоцюга Микола – ІІІ місце.

Підготовка і проведення таких змагань сприяє зростанню творчої активності в учнівських колективах та якості професійного навчання. У процесі організації та проведення конкурсів активізується творча діяльність викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів.

  

 

День відкритих дверей

 

Упродовж тижня з 27 лютого по 3 березня 2017 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проходив день відкритих дверей. Цей традиційний захід є визначною подією для навчального закладу, абітурієнтів та їхніх батьків. Адже після відвідування училища багато хто визначається із відповіддю на життєво важливе запитання «Куди піти вчитися?».

Для абітурієнтів та їх батьків було запропоновано програму, що висвітлювала різні аспекти життя закладу: його історію, етапи розвитку, матеріально-технічну базу, створення та діяльність навчально-практичних центрів «KNAUF», «BOSCH», «Triora», умови навчання та виховання учнів. Знайомство з училищем розпочалося з екскурсії навчальним закладом. Учні оглянули навчальні кабінети, майстерні, спортивний та тренажерний зали, виставку досягнень технічної творчості.

Неприховане здивування та захоплення висловлювали гості, відвідавши уроки виробничого навчання та конкурси фахової майстерності з професій «Кухар. Кондитер», «Столяр.  Реставратор виробів з дерева», «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів».

Для учнів шкіл був організований турнір з міні-футболу, настільного тенісу, майстер клас з армспорту.

Після екскурсії усіх бажаючих запросили на концерт художньої самодіяльності, який організували юні таланти училища.

Важливо знати, що навчання – це інвестиція в своє майбутнє і тому треба обирати навчальний заклад з сучасною матеріально-технічною базою, творчим підходом до викладання та впровадженням інноваційних технологій. У Львівському ВПУ дизайну та будівництва працює колектив висококваліфікованих педагогів, які створюють всі необхідні умови для здобуття якісної освіти. 

 

 

Підбиваємо підсумки

 

27 лютого 2017р. для групи № 41 «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» настала хвилююча мить підбиття підсумків, а саме захист дипломних робіт. 

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. привітала учнів з важливою подією, побажала успішного захисту дипломних робіт, наснаги, впевненості в своїх силах та вдалого працевлаштування.

Оцінювала знання учнів державна кваліфікаційна комісія, яка мала нагоду оцінити знання, рівень практичної підготовки та вміння відповісти на поставлені запитання.

Захистивши дипломні роботи, учні отримали IV розряд електрогазозварника і IV розряд слюсаря.

Бажаємо нашим випускникам  міцного здоров’я, професійного зростання та життєвого успіху.

 

Захоплююча екскурсія

 

24 лютого 2017 року учні групи №5-І з майстром виробничого навчання Коцюрубою Л.С. відвідали дельфінарій «Оскар» у Трускавці.

Дельфінарій «Оскар» - це єдиний на Західній Україні лікувально-оздоровчий комплекс з дельфінами.

Учні отримали багато позитивних емоцій і незабутніх вражень, переглянувши шоу-програму. Вони із захопленням спостерігали за командою морських артистів, яка складалась із шести бешкетних дельфінів  і трьох веселих морських котиків, що виконували віртуозні акробатичні номери.

 

 

Спортивне життя

 

22 лютого 2017 року на базі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися XXVI фінальні обласні ігри з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ Львівщини.

Збірна команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва виборола III командне місце.

Вітаємо переможців та зичимо нових спортивних здобутків.

 

Учнівська конференція

 

 22 лютого 2017 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася пошукова теоретично-практична етнографічна конференція «Кондитерські традиції Львова – історичний феномен». Тема виявилася цікава, пізнавальна, актуальна, так як заклади ресторанного господарства нашого регіону інтенсивно працюють над відродженням старовинної кухні Галичини.

Конференція мала пошуковий характер, метою якої було:

Поглиблене ознайомлення з особливостями кондитерських  традицій Галичини;

Формування пізнавального інтересу учнів;

Показати значення феномену Галицької кухні для національної ідентифікації;

Спонукати до наукової, творчої діяльності, розвиток самостійності та творчого мислення;

Ознайомлення з практичними здобутками учнів.

Конференція була організована та підготовлена майстром виробничого навчання Адашинською О.К. та викладачем спецдисциплін Куян Н.П. під керівництвом голови методичної комісії професійно-теоретичної підготовки напрямку «Кухар. Кондитер» Курилишин М.М. 

Учні підготували цікаві доповіді про кондитерську історію та солодкі традиції Львова, про Львівські смаколики, кондитерську Людвіга Залевського та про Львівську кухню як історичний феномен. 

На конференції учнями була представлена виставка кондитерських виробів, які є шедеврами національної Галицької кухні. В своїх роботах учні продемонстрували гармонійне поєднання сучасних технологій і давніх традицій випічки.

 

Підбиваємо підсумки

 

22 лютого 2017 учні групи 1-ІІІ (Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів) складали державну кваліфікаційну атестацію.

Дипломні роботи охоплювали питання, пов'язані з технологіями зварювальних робіт та ремонтом вузлів та систем автомобільного транспорту.

Комісія, до складу якої входили роботодавці, адміністрація навчального закладу, викладачі та майстри виробничого навчання, оцінювали теоретичні знання, та професійні вміння згідно виконаних дипломних робіт.

Захист відбувся продуктивно, адже учні показали належний рівень підготовки і отримали V розряд з професії  «Електрогазозварник» і IV розряд з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Особливо слід відзначити учнів, які найкраще захистили дипломні роботи: Василів Іван, Заблоцький Богдан, Кметь Володимир, Мирка Максим.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо професійних успіхів.

 

 

З Україною у серці

 

20 лютого у Львівському ВПУ дизайну та будівництва вшанували пам'ять Небесної Сотні.

Річниця розстрілу Майдану є для нас нагадуванням про одну з найтрагічніших подій сучасної історії країни.  Небесна Сотня  вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина — життя.

Пам’ятаймо тих, хто захищає Україну. Вони віддали життя за нас, за ідеї демократії та європейське майбутнє України.  Імена Героїв Небесної Сотні будуть навічно закарбовані в наших серцях і душах! Герої не вмирають!  Тож будьмо гідними наших Героїв!

Слава Україні!

Героям слава!

 

День Святого Валентина

 

14 лютого в актовій залі Львівського ВПУ дизайну та будівництва була проведена інтелектуально-розважальна гра «Він чи Вона», присвячена дню Святого Валентина.

Класні керівники Могиленко І.Р. та Власюк Л.Б. розповіли учням історію свята та легенди про життя Святого Валентина, традиції святкування цього дня в різних країнах. Були проведені цікаві конкурси, в яких брали участь команди юнаків та дівчат, де вони мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні знання, кулінарні вміння, креативність та винахідливість. Після завершення конкурсів була проведена святкова дискотека.

 

  

 

Спортивне життя

 

12 лютого 2017 року місті  Кременець відбувся Всеукраїнський турнір з армспорту серед юнаків та юніорів, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Анатолія Пушкаря.

У змаганнях взяли участь більше 150 спортсменів зі Львова, Рівного, Луцька, Івано-Франківська та Кременця.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва (Диба Віталій, Сухорський Павло, Семен Роман, Тебінка Богдан, Кутельмах Олег) виборола 4 бронзові медалі.

Команда Львівської області посіла загальне ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

 

Турнір з футзалу пам’яті Миколи Кузьменка

 

10 лютого 2017 року в Обласній дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений пам’яті першого директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва М. М. Кузьменка, який започатковано у вересні 2015 року.

В турнірі брали участь 5 команд:

·          Команда родини М.М. Кузьменка;

·          Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва;

·          Команда випускників училища спецгрупи з футболу 1991р.;

·          Команда колишніх працівників училища;

·          Команда Обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

 

Перехідний кубок турніру з футзалу пам’яті М. Кузьменка перейшов від команди родини Кузьменків до команди колишніх працівників училища.

Працівники, випускники училища, його друзі та сім’я завжди будуть пам’ятати Миколу Макаровича як енергійну, життєрадісну людину, невтомного педагога. В усьому він виявляв високі моральні якості, інтелігентність, порядність. Цінував дружбу. Любив життя, гумор.
Світла пам’ять про першого директора не згасне у наших серцях.

 

 

Спортивне життя

 

8 лютого 2017 року на базі Технічного коледжу НУ "Львівська політехніка" відбулися зональні змагання за програмою обласних спортивних ігор учнів ПТНЗ Львівщини з настільного тенісу.

Збірна команди дівчат (Коржевич Катерина, Сенчишин Марія, Сенчишин Надія) Львівського ВПУ дизайну та будівництва виборола III місце, а команда юнаків (Крамар Павло, Фігель Ярослав, Назарко Юрій) – II місце та вийшла у фінальну стадію змагань.

 

 

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

 

31 січня 2017 року на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва був проведений І-й етап інтелектуальних змагань за схемою «Що? Де? Коли?» на Кубок Будинку техніки за участю молодіжних команд навчальних закладів м. Львова та області під гаслом «Рідний край – моя ти Батьківщина».

У змаганнях взяли участь представники 21 навчального закладу професійно-технічної освіти.

Гра пройшла цікаво та змістовно. За допомогою змагань учасники мали змогу продемонструвати знання, навички нестандартного, критичного мислення, креативність та вміння працювати в команді.

Дуже важливо проводити інтелектуальні змагання, адже вони сприяють розвитку творчої діяльності учнів, тренують розум і мислення.

 

 

Моя соборна, суверенна..

 

День Соборності України учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відзначили сходженням на гору Ключ у Сколівських Бескидах. Саме гора Ключ за часів Першої світової війни стала ареною кривавих боїв між Українським січовим стрілецтвом та російським військом. 

Керівник фізичного виховання Іваницький Б.В. разом з активістами учнівського самоврядування побували на землі, де кращі сини України боролись за її незалежність і соборність. Сходження на гору завершилося колективним виконання Державного Гімну України.

Історії становлення української державності була присвячена тематична лінійка, що відбулася в навчальному закладі.

22 січня 1919 року починається наша єдність. Витерти її з пам’яті вже не змогли події наступних десятиліть. Лише в єдності дій ми зможемо досягти величної мети – побудови вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Педагогічні читання

 

12 - 13 січня 2017 р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва пройшли педагогічні читання, які були спрямовані на удосконалення науково-методичного рівня педагогічних працівників,  пошуку сучасних методів, форм навчання та виховання з використанням інформаційно комунікаційних технологій. 

Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному та науковому рівні, викликали масу зацікавленості та обговорень, так як були вибрані актуальні теми. Викладачі та майстри виробничого навчання продемонстрували свою обізнаність з педагогічними ідеями видатних педагогів та презентували досвід їх впровадження в процес навчання і виховання учнів училища.

 

До уваги присутніх на педагогічних читаннях були представлені доповіді на теми:

 • «Мотивація – необхідна умова формування компетентності учнів»
 • «Практика впровадження ідей В.О. Сухомлинського у сучасності»
 • «Соціально-педагогічні ідеї А.С. Макаренка та їх сучасне завдання»
 • «Виховання учнів через любов до книги»
 • «Використання інформаційно-комунікативних технологій, як засіб формування ключових компетентностей учнів»
 • «Використання новітніх технологій на уроках виробничого навчання»
 • «Використання нетрадиційних методів та форм навчання на уроках української мови та літератури»
 • «Продуктивне навчання – сучасна педагогічна технологія»
 • та ін.

Доповідачі ділилися досвідом роботи, використовуючи мультимедійні засоби.

Головною метою педчитань є підтвердження актуальності наукової спадщини видатних вчених – педагогів та  поглиблення і систематизація власних знань. Педагог,  який володіє педагогічними  ідеями  - це гуманістична,  високоморальна,  всебічно розвинена сучасна особистість, вчитель з досвідом, з високим творчим потенціалом, професіонал.

  

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Народе мій рідний, у ніч Новорічну –

Добробуту, щастя і слави довічно!

Щоб рід український прославив планету!

Бажаємо кожному нового злету!

Щоб кожну оселю засіяли житом,

Щоб краще й заможніше всім стало жити!

Щоб добро панувало, роки додавались,

Щоб в кожній родині всі мрії збувались!

 

Щоб весела коляда всім нам радість принесла!

 

 

«Брейн-ринг»

 

 

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва «Львівські леви» 21 грудня 2016 року у складі: Артимовича Н., Солган М., Бабинчука Ю., Стадницького Р., Барана Н., Онищака Р. взяла участь у територіальних змаганнях XVIII чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».
Змагання пройшли цікаво і змістовно, учні проявили ерудованість, згуртованість та волю до перемоги.
Команда училища нагороджена Грамотою за проявлену кмітливість, наполегливість та високий рівень знань.

 

 

Добро починається з тебе!

 

Хай оживає істина стара:

Людина починається з добра!

 

20 грудня 2016 року в актовій залі навчального закладу відбулася лінійка «Добро починається з тебе!». 

«Милосердя і доброта – два крила, на яких тримається людство. Як же могло так статися, що милосердя втратило свою цінність. Невже для того, щоб витіснити доброту з нашого серця, потрібен землетрус, чи війна?» - це основні тези, які хотіла донести соціальний педагог Маца Н.С. в ході виступу.

Учням було продемонстровано цікаві ролики, які показують та вчать вчинкам доброти та людяності. Соціальний педагог подякувала учням і учнівському самоврядуванню за активну участь у акції «Допоможи святому Миколаю». Учні 25 та 23 груп відвідали дитячий притулок і хворих дітей в Чорнобильській лікарні, де подарували подарунки від святого Миколая.

Це стало доброю традицією нашого навчального закладу. 

Будем всім допомагати, й пам’ятати лиш одне,

Що добро і милосердя цілий світ від бід спасе.

Спортивне життя!

 

 

17-18 грудня 2016 року в конференц-залі ринку «Південний» відбувся Чемпіонат м. Львова з армспорту серед юнаків, юніорів та дорослих.
У всіх номінаціях команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва виборола командну першість і стала абсолютним переможцем.
Вітаємо переможців чемпіонату: Романенко Юлію, Солган Марту, Ільницьку Зоряну, Бугай Катерину, Дибу Віталія, Семена Романа, Кутельмаха Олега, Тибінку Богдана, Сухорського Павла та Мартиняка Андрія.

 

 

  

 

«Над вертепом зірка ясна засіяла»

 

Учнівський та педагогічний колективи Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь у фестивалі різдвяних композицій під гаслом: «Над вертепом зірка ясна засіяла», який відбувся 15 грудня 2016 року у Центральному офісі регіону ПАТ «Укрсоцбанк».

Фестиваль проходить з метою збереження та дотримання українських народних звичаїв, традицій, обрядів, популяризації культурних надбань українського народу, розвитку духовності та християнської моралі учнівської молоді. 

На фестиваль були представлені Різдвяні композиції: «Шопка», «Дідух», «Різдвяна Зірка», «Павук».

Беручи участь у таких заходах, молодь вчиться любити свою Батьківщину, шанувати рідний край, з глибоким духовним почуттям ставитися до рідної землі та свого народу. 

 

Тиждень права

 

З метою підвищення рівня правової культури учнівської молоді, поінформованості щодо конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту у Львівському ВПУ дизайну та будівництва був організований тиждень права.

 

В рамках тижня були проведені такі заходи:

- Тематична лінійка «Знай свої права та обов’язки»;

- Виховні години в навчальних групах «Закон для тебе і про тебе»;

- Проведено анкетування серед учнів І-ІІІ курсів «Чи знаю я свої права?»;

- Перегляд документальних фільмів на правову тематику: «Знайомство з судом», «Три дороги»;

- Книжкова виставка та тематичні стенди правового змісту «Умій себе захистити».

 

 

Науково-практична конференція

 

8-9 грудня 2016 року на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва спільно з компанією ТОВ "Кнауф Гіпс Київ" була проведена науково-практична конференція на тему "Кнауф і професійно-технічна освіта України - 10 років разом: досвід, реалії, перспектива".

В роботі конференції взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України, представники ТОВ "Кнауф Гіпс Київ", департаменту освіти і науки регіональних держадміністрацій, керівники навчальних закладів України, в яких створені регіональні навчальні центри за технологіями "Кнауф", роботодавці, соціальні партнери.

 

З вітальним словом до учасників ювілейної конференції звернулися:

 • Гайдук І.Г. - заступник директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації;
 • Старченко О. Ю. – директор з маркетингу та збуту групи підприємств Кнауф в Україні, дійсний член Академії будівництва України;
 • Луцька А. В. – головний консультант Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України;
 • Коваленко С. П. – начальник відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України;
 • Ничкало Н. Г. – академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПНУ, доктор педагогічних наук, професор;
 • Бермес З. М. – президент асоціації роботодавців Львівської області;
 • Стрижеус І. В. – директор ВПУ №1 м.Рівне;
 • Коржевський П. М. - Заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної і вищої освіти управління освіти і науки  Рівненської облдержадміністрації;
 • Адашинський В. Й. – директор ЛВПУ дизайну та будівництва.

Після урочистого відкриття конференції відбувся круглий стіл «Підведення підсумків та аналіз діяльності освітніх проектів КНАУФ в Україні». Керівник відділу освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Остапченко Т.Є. продемонструвала учасникам конференції результати роботи регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ та підсумки діяльності служби освітніх проектів КНАУФ в Україні.

Найважливішою частиною конференції була презентація книги "Кнауф і професійно-технічна освіта України - 10 років разом: досвід, реалії, перспектива", в якій висвітлюється 10-річний досвід співробітництва компанії КНАУФ з державними освітніми установами та навчальними закладами професійно-технічної освіти щодо створення інноваційного освітнього середовища в системі професійно-технічної освіти.

За підсумками 10-річної діяльності регіональні навчально-практичні будівельні центри КНАУФ були нагороджені дипломами, сертифікатами та грамотами. В номінаціях «Найбільше число переможців у Всеукраїнських конкурсах за технологіями КНАУФ» та «Найбільша кількість проведених регіональних конкурсів за технологіями КНАУФ» педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва здобув І місце і нагороджений дипломами та двома сертифікатами на отримання гранту у вигляді інструментів КНАУФ на суму 5000 гривень. У номінації «Найбільша кількість підготовлених учнів на базі РНПБЦ КНАУФ за професіями, що містять технології КНАУФ» колектив училища посів ІІІ місце і отримав грант у вигляді інструментів КНАУФ на суму 15000 гривень. А також колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва отримав подяку за активне впровадження сучасних педагогічних і будівельних технологій у навчальний процес, високий рівень організації Всеукраїнської конференції з обміну досвідом підготовки кваліфікованих кадрів для будівельної галузі та з нагоди 10-річчя співпраці Міністерства освіти і науки України і групи підприємств КНАУФ в Україні. 

Вже 10 років успішно і послідовно здійснюються освітньо-інвестиційні проекти КНАУФ в Україні, забезпечуючи умови для підготовки сучасних конкурентоспроможних робітників-будівельників, обізнаних на матеріалах та технологіях КНАУФ, з високою професійною, інформаційною та комунікативною культурою, прагненням постійно вдосконалювати свою професійну майстерність.

 

 

Спортивне життя

 

 

7 грудня 2016 року на базі Технологічного коледжу НЛТУ відбулися зональні змагання серед учнів ПТНЗ Львівщини з футзалу.
Збірна команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва впевнено виборола І місце та вийшла у фінал змагань. 

 

  

 

Екскурсія в музей

 

1 грудня 2016 року учні груп №22 та 32 у супроводі класних керівників відвідали музей «Центр міської історії Центрально-східної Європи», у якому було запропоновано оглянути виставку фотографій Тадеуша Рольке «Завтра буде краще».

Це фотографії польського фотографа який задокументував зруйновану Варшаву, її відновлення, зміни. Фотографії даної виставки – це фото реального, неприкрашеного і немістифікованого життя Львова. Виставка Тадеуша Рольке відтворила контекстуальний та візуальний мотиви, які хотів донести до нас автор.

Із 100 фотографій до уваги учнів було запропоновано 50 знімків, які показують різні історії міста і в місті у рік розпаду СССР: від мітингів та демонстрацій – до змін публічного простору та щоденного життя городян.  

Об’єктив Тадеуша Рольке вихопив сцени із Львівського життя 1990 року і залишив нам, глядачам, розгадувати значення ракурсів та контрастів, пригадувати чи вгадувати історичні події, що залюбки і робили наші учні.

 

1 грудня - міжнародний день боротьби зі снідом

 

1 грудня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь в акції «Мистецтво проти СНІДу», яка відбулася у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді.

2 грудня соціальний педагог Маца Н.С. провела інтерактивні заняття на тему «СНІД- знати, щоб вижити». Учні переглянули фільми доктора Панацейка про те, як можна інфікуватись, а в яких випадках зараження – неможливе та отримали інформаційні брошурки «Тобі це варто знати», які поширює «Обласний центр здоров’я».

В бібліотеці училища була оформлена виставка «Міфи та факти про СНІД». 

Нам усім слід пам’ятати, що проблема ВІЛ-СНІДу стосується кожного, а знання – це наш захист.

 

 

Підбиваємо підсумки

 

22-23 листопада 2016 року учні групи №5-ІІ складали державну кваліфікаційну атестацію і доводили, що достойні отримати кваліфікацію кухаря і кондитера IІІ розряду. Свої знання та вміння учні демонстрували кваліфікаційній комісії, членами якої були представники адміністрації, майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін. 

Група виявила міцні знання, творчий підхід до виконання поставлених завдань та зацікавленість в подальшому удосконаленні професійної майстерності.

Особливо слід відзначити творчі кулінарні роботи Карпій Софії та Будзянівського Ореста, які креативно та майстерно виконали свої страви.

Учні виявили бажання  продовжити навчання  в училищі на ІІІ ступені  для отримання кваліфікації «Кухар» IV розряду.

Бажаємо усім успіхів і творчої самореалізації з обраної професії!

 

Навчальний тренінг

 

22-23 листопада 2016 року бібліотекарем  Львівського ВПУ дизайну та будівництва Яремою О.П. було проведено тренінг на тему «Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно!».

Метою заходу було допомогти молоді підвищити рівень поінформованості та усвідомлення ними гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища. Показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Познайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

В межах тренінгу,  було презентовано фільм «Життя на продаж», в якому студенти могли отримати інформацію, щодо законного працевлаштування за кордоном, та запобігання потрапляння в боргову кабалу. Для засвоєння матеріалу проведено анкетування «Визначення рівня обізнаності з проблемою торгівлі людьми».

 

 

«Пам'ять - нескінченна книга...»

 

  

 

22 листопада 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва викладачем історії Пель Г.Р. була проведена тематична лінійка, присвячена вшануванню пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій.
Голодомор 1932-1933 років в Україні став найбільшою трагедією за всю її багатовікову історію, трагедією, яка не має аналогів в світі. Здійснений більшовицькою владою проти волелюбних, працьовитих українців, голодомор – це геноцид українського народу.
Нехай світло свічок пам’яті буде даниною тим, хто відійшов у вічність у 1932-1933 роках…

 

Спортивне життя


16-18 листопада 2016 року у спортивному залі училища відбувся чемпіонат з міні-футболу, в якому брали участь команди навчальних груп. Також на чемпіонат були запрошені учні загально-освітніх шкіл №42, 82 і 80 м. Львова.
Вітаємо переможців чемпіонату:

 • І місце – група №01-МБ
 • ІІ місце – група №11
 • ІІІ місце – груба №31

 

Підбиваємо підсумки 

 

16 листопада 2016 року учні групи №3-ІІІ захистили дипломні роботи на присвоєння кваліфікаційного розряду «Монтажник гіпсокартонних конструкцій – V» та «Маляр – IV».

Випускники виконали роботи згідно виданих завдань, в яких в повному обсязі, дотримуючись технологічної послідовності монтажу та виконання малярних робіт, вони продемонстрували набуті теоретичні і практичні навички.

Вітаємо наших випускників! Зичимо кар’єрного росту, не зупинятись на досягнутому і впевнено крокувати до поставлених цілей.

 

Екскурсія в музей

 

16 листопада 2016 року учні групи №15 в супроводі класного керівника Куян Н.П. відвідали музей історії релігії.

В музеї зібрані унікальні матеріали, які висвітлюють історію світових і національних релігій та діяльність церковних організацій, має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої немає в Україні.

Учні ознайомилися з тематичними експозиціями: «Релігії стародавнього світу», «Юдаїзм», «Раннє християнство», «Вірменська церква», «Історія римсько-католицької церкви», «Українська греко-католицька церква», «Православ'я в Україні», «Протестантизм», «Іслам», «Буддизм». 

Впродовж екскурсії учні мали добру нагоду довідатися цікаві факти з життя та діяльності різних релігійних спільнот та віросповідань.

 

 

ЕРУДИТ – ГРА НАЙРОЗУМНІШИХ

 

15 листопада 2016 р. на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу були проведені інтелектуальні змагання «Кращий ерудит профтехосвіти» за участі професійно-технічних закладів м. Львова.

Метою заходу є створення умов для розкриття творчої індивідуальності кожного учня, формування  навичок аналізу та  поглибленого пізнання навколишнього світу, розвиток швидкості реакції, уваги, ерудиції, логічного, інтелектуального мислення.

Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв учень групи №01-МЗ Стадницький Роман.

Проявивши ерудицію, винахідливість та кмітливість Стадницький Роман виборов ІV місце.

 

  

 

«О слово рідне, України слово…»

 

 

Купана – цілована хвилями Дніпровими,

Люблена – голублена сивими дібровами,

З колоска пахущого, з кореня цілющого,

Із усмішки і сльози, сонця, вітру і сльози

                                      Наша мова.

Мова – найцінніший скарб кожного народу, нації. Це жива душа народу, що увібрала в себе все багатство його неповторної культури, відчуття вічного і прекрасного. У світлих, прозорих глибинах української мови відбивається не тільки природа рідної країни, а й уся історія духовного життя народу. Рідною мовою промовляє дух нашої свободи.

З нагоди цього величного свята у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбувся захід, присвячений Дню української писемності та мови, красі та силі рідного слова. 

 

Екскурсія в музей

 

3 листопада учні групи №11/12 відвідали музей визвольної боротьби. Вони дізналися про невідомі для них сторінки історії нашого народу у визвольній боротьбі за незалежність у період створення ЗУНР.

Світлини, документи, фрагменти зброї показали бойовий шлях Січових Стрільців – першої української військової формації. Великий інтерес викликали історичні експозиції, що пов’язані з подіями Першої світової війни та Української національної революції, а саме створення УНР, ЗУНР, їх героїчна боротьба з загарбниками. Присутні ознайомилися з біографією видатних діячів визвольного руху України, таких як Д. Вітовський, С. Бандера, Є. Коновалець.

Екскурсія справила на учнів незабутнє враження. На прикладі героїзму учасників визвольного руху учні усвідомили велич духу українського народу в боротьбі за збереження територіальної цілісності нашої країни.

 

Учень Львівського ВПУ дизайну та будівництва – переможець Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

 

31 жовтня – 1 листопада 2016 року в Києві проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine. Конкурс проходив за підтримки Міністерства освіти України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій, які виявили бажання бути разом з родиною WorldSkills.

Мета проведення Всеукраїнського конкурсу – це популяризація робітничих професій, професійна орієнтація молоді, а також упровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань.

У конкурсі взяли участь 150 учасників із 25 регіонів країни. Він проходив за 11 професійними компетенціями на восьми майданчиках столиці.

Учень Львівського ВПУ дизайну та будівництва Ярощук Олег брав участь у конкурсі, що проходив на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства, у компетенції сухе будівництво і штукатурні роботи. Успішно виконавши конкурсні завдання , Олег здобув III місце і нагороджений бронзовою медаллю.

Вітаємо Олега з великим досягненням! Бажаємо успіхів, нових перемог та вдосконалення професійної майстерності.

 

 

Семінар викладачів Захисту Вітчизни

 

 3 листопада на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбувся семінар викладачів предмета «Захист Вітчизни» на тему: «Організація військово-патріотичного виховання у професійно-технічних навчальних закладах».

Із вступним словом до учасників семінару звернувся директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Адашинський Володимир Йосипович, який підкреслив актуальність теми семінару і необхідність посилення роботи в цьому напрямку, особливо в тих умовах, які склалися в країні.

Викладач   «Захисту Вітчизни» Львівського ВПУ дизайну та будівництва Олійник Сергій Нифонтович виступив з доповіддю про завдання,  які поставлені перед викладачами  «Концепцією  з національно-патріотичного виховання дітей та молоді» і продемонстрував  відеопрезентацію позаурочного заходу  «І повіє огонь новий…»

Сагалай Володимир Ількович,  викладач  «Захисту Вітчизни» Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Смаль Віталій Ількович, викладач  «Захисту Вітчизни» Львівського ВПУ інформаційно- комп’ютерних технологій  розповіли про організацію військово-патріотичного виховання в своїх навчальних закладах.

Шкуропацька Наталія Василівна, методист навчально-методичного центру ПТО у Львівській області, провела огляд нової навчальної літератури і підвела підсумки семінару. 

Викладачі ділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення питань, що були озвучені на семінарі.

 

  

 

«Золота осінь нам дарує…»

 

28-29 жовтня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася теоретично-практична конференція «Золота осінь нам дарує…».

Метою конференції було:

Поглиблене ознайомлення з особливостями овочів та фруктів, що використовують у харчуванні

Формування пізнавальної зацікавленості, показати значення овочів та фруктів в раціоні харчування людини

Спонукання до пізнавальної, наукової, творчої діяльності, розвиток самостійності та творчого мислення учнівської молоді

Ознайомлення з творчими роботами учнів

Конференція була організована та підготовлена майстром виробничого навчання Гринихою Т.В. та викладачем спецдисциплін Куян Н.П. під керівництвом голови методичної комісії професійно-теоретичної підготовки напрямку «Кухар. Кондитер» Курилишин М.М. 

Учні з ентузіазмом взяли участь у конференції, підготувавши змістовні і пізнавальні доповіді. Присутніх вразила дивовижна виставка творчих робіт, в яких втілена майстерність, креативність та вміння творити прекрасне. 

Конференція зацікавила учнів, розширила кругозір і показала творчі можливості  та любов до обраної професії.

 

Батьківські збори

 

29 жовтня 2016  року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулись загально училищні батьківські збори за порядком денним:

1 Організація навчально-виробничого процесу в училищі.

2. Співпраця педагогічного і батьківського колективу у вихованні учнівської молоді.

Відкрив збори директор училища В.Й.Адашинський, який ознайомив батьків з основними напрямами діяльності навчального закладу у 2016/2017 навчальному році, наголосив на питаннях організації  навчально-виховного та навчально-виробничого процесу в училищі, соціального захисту, харчування учнів, відвідування ними навчальних занять, формуванню здорового способу життя.

В.Й. Адашинський звернув увагу на необхідність тісної співпраці педагогічного та батьківського колективу у вихованні учнівської молоді. 

Методист  Підкович М.Є.І.О. наголосив на навчальних досягненнях учнів, ознайомив батьків з вимогами до загальноосвітньої підготовки учнів, здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Заступник директора з виховної роботи проаналізувала стан виховної роботи у закладі, зокрема ознайомила батьків із основними напрямками діяльності, які відповідають основним вимогам Концепції виховання дітей та учнівської молоді у національній системі освіти, державних та регіональних програм. 

У навчальних групах класні керівники та майстри виробничого навчання обговорили з батьками стан успішності учнів та перспективи співпраці педагогів і батьків.

Нас об’єднує спільна мета - створити умови для розвитку дітей, дати якісну освіту, виховати національно-свідомого громадянина.

 

 

«Учнівська молодь за здоровий спосіб життя»

26 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва для учнів 1-го курсу було проведено лекцію на тему "Формування здорового способу життя серед молоді".

Профілактичну інформацію щодо необхідності ведення здорового способу життя надала психолог Проскура Л.А. (клініка, дружня до молоді, Центр «Підліток і сім’я»).

В ході бесіди були порушені актуальні проблеми сучасної молоді, наслідки шкідливих звичок на здоров’я людини та оточуючих. Увазі присутніх були представлені цікаві відеоматеріали.

Для того, щоб зберегти і покращити своє здоров’я, необхідно знати про небезпеку шкідливих звичок, не допускати їх виникнення і вміти з ними боротися.

 

 

Спортивне життя!

 

20 жовтня 2016 року на базі Львівського вищого професійного училища Інформаційно-комп’ютерних технологій відбулися фінальні змагання з шахів за програмою XXVI обласних спортивних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини.

Збірна команда училища виборола ІІ командне місце.

Вітаємо наших юних спортсменів з перемогою.

 

 

Спортивне життя!

 

13 жовтня 2016 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва відбулися загальні змагання з шахів за програмою XXVI обласних спортивних ігор учнів ПТНЗ Львівщини.

Збірна команда училища у складі:

Сохан Андрій – гр. №25

Диба Віталій – гр. №21

Телішевський Андрій – гр. №32

Виборола І командне місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів.

 

  

 

Учнівська конференція

 

17 жовтня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася учнівська конференція «Англомовні країни. Культура. Звичаї. Традиції»

Метою заходу було викликати зацікавлення до вивчення англійської мови шляхом ознайомлення зі звичаями та культурою англомовних країн. 

Учні виступили з доповідями про культурні надбання англомовних країн, їхні звичаї та традиції. З метою закріпленя знань для учнів було проведено вікторину «What do you know about English tradition?».

 

  

 

З Днем захисника України!


 

11 жовтня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва була проведена урочиста лінійка "І повіє вогонь новий...", присвячена Дню захисника України.

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. День захисника України є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь.
Змінювались обладунки, зброя, воєнна тактика та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ.

Використовуючи цікаві відеоматеріали, викладач «Захисту Вітчизни» Олійник С.Н. розповів про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України.  Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за незалежність та територіальну цілісність України.

Сучасні українські воїни – це знову ті, хто взявся за зброю, щоб захистити державу. Їх називають воїнами світла, бо вони світлі і воюють за правду. Вони продовжують боротися і переможуть…

 

Слава Україні!
Героям слава!

 

Учнівська конференція


Цього року Україна відзначає 150-річний ювілей від дня народження М. Грушевського, який проголосив народження нової держави – Української Народної республіки. Як політик, Михайло Сергійович Грушевський пройшов шлях від засновника національно-демократичної партії Галичини і Товариства українських поступовців до творця засад української незалежної держави. 

3 жовтня 2016 року викладач історії Пель Г.Р. провела учнівську конференцію: «Михайло Грушевський: Життя і діяльність очима потомків», на якій учні виступили з доповідями про життєвий шлях М. Грушевського,  його наукову діяльність, політичні погляди та історичні досягнення.

 

Політичні погляди М. Грушевського змінювались, але любов до свого народу і до історичної істини для нього були завжди вищим мірилом у науковій творчості і політичній діяльності.

 

Зі святом вас, дорогі педагоги!

 

Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. 

Літати високо, далеко, красиво. 

І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. 

Учити літати... Учити мріяти... Учити творити...

Це і є покликання Вчителя!

 

Серед багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний - День вчителя. Це день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

    29 вересня таке свято відбулося у Львівському ВПУ дизайну та будівництва. Для своїх педагогів учні підготували концерт-вітання, подарувавши сердечні побажання та слова вдячності.

 

День першокурсника

 

28 вересня на стадіоні училища відбулося традиційне спортивне свято «День першокурсника», присвячене Дню вчителя.

Директор В.Й. Адашинський виступив з вітальним словом, привітав учнів з Днем першокурсника, побажав учасникам змагань успіхів та перемог.

Цікавими і азартними були спортивні баталії, учні проявили свою силу, спритність та волю до перемоги.   Протягом трьох годин кипіли пристрасті на спортивних майданчиках та на змагальних місцях і ось з якими результатами завершилась основна частина програми:

 

Біг на 100м.:

 • I місце –Стадницький Роман, група №01-МЗ
 • II місце – Семен Роман, група №21
 • III місце – Петрицький Назар, група №11

Біг на 100м. (дівчата):

 • I місце –Читайло Христина, група №15
 • II місце – Кущ Христина, група №15
 • III місце – Костюк Ірина, група №5-ІІ

 Естафета 4х100 (юнаки):

 • I місце – команда групи №21
 • II місце –команда групи №31
 • III місце – команда групи №3-I

 

Естафета 4х100івчата):

 • I місце – команда групи №15
 • II місце –команда групи №5-І

 

В силових видах спорту найсильнішими були:

Піднімання колоди (1 курс):

 • I місце –Хаддад Філіп, група №5-І
 • II місце – Лилик Сергій, група №11
 • III місце – Шелест Ігор, група №11

Піднімання колоди (2 курс):

 • I місце –Диба Віталій, група №21
 • II місце – Заблоцький Богдан, група №1-ІІІ
 • III місце – Сухорський Павло, група №21

 Козацька боротьба:

 • I місце –Разік Василь, група №21
 • II місце – Стадницький Роман, група №01-МЗ
 • III місце – Федиш Дмитро, група №12

 Армспорт (юнаки, до 60 кг):

 • I місце –Тибінка Богдан, група №21
 • II місце – Дармороз Остап, група №15
 • III місце – Дармороз Назар, група №41

 Армспорт (юнаки, 60+ кг):

 • I місце –Тюмєнєв Олександр, група №41
 • II місце – Кутельмах Олег, група №22
 • III місце – Сухорський Павло, група №21

 Армспорт (дівчата):

 • I місце –Сенчишин Марія, група №5-І
 • II місце – Коржевич Катерина, група №5-І
 • III місце – Івашко Акуліна, група №15

 

Згуртованість, силу, витримку продемонстрували юні спортсмени у змаганнях з перетягування линви:

Юнаки:

 • I місце - команда групи №31
 • II місце - команда групи №3-І
 • III місце –команда групи №21

Дівчата:

 • I місце - команда групи №5-І
 • II місце - команда групи №15

 

Серед дівчат у фіналі змагалися команди груп №15 і № 5 –I, де переможцями стали першокурсниці групи №5-І.

Вітаємо! Бажаємо стати справжніми фахівцями обраної справи, фізично загартованими, зрости духовно. Здоров’я і щастя, творчих злетів, натхнення та успіхів у навчанні!

 


 

Тематична лінійка

 

27.09.2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася лінійка: «Англійська – мова міжнародного спілкування».  

Не дивлячись на те, що сьогодні в світі існують десятки тисяч різноманітних мов, однією із найбільш пріоритетних для вивчення вважається саме англійська мова. 

В нинішній час англійську можна з упевненістю назвати мовою міжнародного спілкування. Майже всі міжнародні події, спортивні заходи та конкурси проводяться саме цією мовою.

Учням було продемонстровано презентацію та відеоролик про переваги володіння англійською мовою в наш час.

Викладачі наголосили, що знання англійської мови відкриває доступ до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей.

 

  

 

Учнівська конференція

 

22 вересня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася учнівська конференція «Вибори органів учнівського самоврядування». 

На цій конференції актив учнівських груп проводив вибори голови ради та голів комісій учнівського самоврядування.

За результатами виборів головою ради учнівського самоврядування було обрано Дибу Віталія, учня групи №21, заступником голови ради обрали Карпій Софію, ученицю групи №5-ІІ. Секретарем учнівського самоврядування було обрано Шкарбана Ярослава, учня групи №21

Головами комісій було обрано:

Сухорський Павло – комісія дисципліни, порядку та правової культури.

Читайло Христина – санітарна комісія.

Сивуляк Христина – комісія навчальної та виробничої діяльності.

Біда Мирослава – екологічна комісія.

Коржевич Катерина – культмасова комісія.

Мамчур Микола – інформаційна комісія.

 

Бажаємо оновленій Раді учнівського самоврядування натхнення в роботі, хороших ідей та успіху.

 

 

Спортивне життя!

 

15 вересня в спортивному залі Львівського ВПУ дизайну та будівництва проводився турнір з настільного тенісу для учнів І курсу, присвячений Дню фізичної культури та спорту. Змагання проводилися в рамках заходів «Олімпійський тиждень на Львівщині». 

В змаганнях взяли участь юнаки та дівчата, загальна кількість яких становила 56 учнів, а в фінальному етапі за призові місця по Олімпійській системі змагалися 19 учасників. 

 

Серед юнаків перемогу здобула призова трійка: 

 • І місце – Савчук Олег;
 • ІІ місце – Островський Назар;
 • ІІІ місце – Назарко Юрій.

Серед дівчат:

 • І місце – Коржевич Катерина;
 • ІІ мсце – Сенчишин Марія;
 • ІІІ місце – Сенчишин Надія.

 

«Олімпійський день» пройшов на хорошому організаційному рівні, юні спортсмени показали високий рівень спортивної підготовки та майстерності.

 

  

 

Україна єдина!

 

Продовжується співпраця Львівського ВПУ дизайну та будівництва з Політехнічним технікумом Конотопського інституту Сумського державного університету, яка розпочалася в грудні 2015 року.

Делегація Львівського ВПУ дизайну та будівництва в складі активістів учнівського самоврядування та художнього керівника Войтович Т.І. брали участь у реалізації Національно-патріотичного проекту культурного обміну.

З метою започаткування міжрегіональної традиції культурного обміну та встановлення дружніх взаємозв’язків між молоддю різних регіонів України 6 вересня 2016 року на базі Політехнічного технікуму КІ СумДУ відкрили Алею співдружності студентів України.

Перерізати червону стрічку доручили засновнику організації «Новий час» Тетяні Гребеник та Тетяні Войтович – художньому керівнику Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

Також була проведена прес-конференція презентації проекту на тему: «Культурно-мистецька спадщина України єднає».

Цей проект допоможе об’єднати молодь різних регіонів України,  пізнати історію, традиції та звичаї  українського народу.

Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський, учнівський та педагогічний колектив нагороджені грамотою за активну участь у діяльності молодіжного проекту культурного обміну «Алея співдружності студентів України», за підтримку ініціатив, сприяння в об’єднанні молоді України.

 

 

День знань

 

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відкрила новий навчальний рік у Львівському ВПУ дизайну та будівництва.

Училище прийняло у свою дружну родину нове поповнення – першокурсників. Їх зустрічали піснями та щирими побажаннями. 

З вітальним словом до учнів училища, батьків, педагогів звернувся директор навчального закладу В.Й. Адашинський.

Отець Петро із церкви Благовіщення благословив учнів і педагогічний колектив на добре навчання та плідну працю.

Після урочистої лінійки був проведений Перший урок «Від проголошення незалежності до нової України».

 

Зі святом Вас, друзі!

Дорогі наші першокурсники, нехай ваша стежина знань буде радісною і плідною! Навчайтеся так, щоб вами пишалися батьки, друзі, педагоги і наше місто. Бережіть і примножуйте традиції рідного училища.

Терпіння, натхнення і нових звершень Вам, випускники!

Бажаємо педагогам творчої наснаги та успішного навчального року! 

Майбутнє України в наших руках. Від нас залежить, якою буде наша держава. А держава, як і родина має бути дружньою, сильною, здоровою, щасливою.

  
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1117
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня10264
mod_vvisit_counterМинулого тижня6626
mod_vvisit_counterЦього місяця32972
mod_vvisit_counterМинулого місяця10184
mod_vvisit_counterВсього947947

Онлайн: 24
IP адреса: 44.201.96.43
,
Сьогодні: 25 Jun, 2022
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu