Архів 2015-2017 - Page 2

 

Підводимо підсумки

 

Наближається до завершення ще один навчальний рік. Для учнів груп №32, 3-I, 5-III - це підведення підсумків за період навчання в обраному училищі.

В кінці червня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив захист дипломних робіт учнів випускних груп: №3-І (Монтажник гіпсокартонних конструкцій); №32 (Столяр. Різьбяр по дереву та бересту); №5-ІІІ (Кухар. Кондитер).

 Всі учні виконали дипломні роботи згідно виданих завдань та успішно їх захистили. Відмінні результати з групи №3-І показали: Подулько Юрій, Кріль Андрій, Кисилишин Сергій, Отрошко Віктор. Більшість учнів групи виявили бажання продовжувати навчання в училищі для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. З групи №32 добрі знання та вміння продемонстрували: Флис Павло, Ірод Андрій, Дудич Юрій, Мелентьєв Юрій. Належну підготовку та любов до обраної професії показали: Ткачик Євген, Руда Галина (група №5-ІІІ).

Щиро бажаємо нашим випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Ми впевнені, що роки проведенні в училищі, не пройшли марно. Ви отримали не тільки знання і вміння, але й можливість  реалізувати себе.

Бажаємо Вам успіхів !

 

Звіт директора 

 

24 червня 2016р. директор училища В.Й.Адашинський звітував про виконану роботу за 2015-2016 навчальний рік. В.Й.Адашинський охарактеризував діяльність навчального закладу з усіх напрямків роботи. Директор наголосив на основних завданнях колективу: підготовка висококваліфікованого фахівця, конкурентоспроможного на ринку праці, формування свідомого громадянина – патріота України, виховання активної громадянської позиції, моральних норм поведінки.

В.Й. Адашинський відмітив позитивні зрушення в розвитку матеріально-технічної бази, якості професійної підготовки учнів, успіхи в конкурсах професійної майстерності та в спортивно-масовій роботі. 

Керівник училища акцентував увагу на низьких результатах успішності учнів з загальноосвітніх предметів, невиконанні державного замовлення на підготовку робітничих кадрів, пропусках занять без поважних причин. 

Директор навчального закладу наголосив на необхідності підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, впровадженні інноваційних технологій у навчально-виробничий процес, в більш тісній співпраці з роботодавцями, покращенні індивідуальної роботи з учнями, посиленні впливу учнівського самоврядування. В.Й. Адашинський доповів про перспективи розвитку училища на 2016-2017 навчальний рік.

Завершилася доповідь обговоренням та голосуванням, за результатами якого члени колективу оцінили роботу директора на задовільно.

В.Й.Адашинський подякував колективу за досягнуті успіхи, побажав міцного здоров’я, плідної праці та гарного відпочинку.

 

 

Спортивне дозвілля!

 

В рамках підведення підсумків фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальному закладі кращим спортсменам, які захищали честь училища на обласних та Всеукраїнських змаганнях протягом навчального року, керівником фізичного виховання

Іваницьким Б.В., головою учнівського профкому Бас А.Б. та соціальним педагогом Єграшіною С.А. було організовано безкоштовне відвідування футбольного матчу національних збірних України та Греції в рамках відбіркового турніру «Євро-2017», який відбувся 7 червня на стадіоні «Арена-Львів».

 

 

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

 

01- 03 червня 2016 р. на базі Луцького ВПУ будівництва та архітектури відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності  «Knauf MGK 2016 Ukraine» за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» серед команд від регіональних навчально-практичних центрів  КНАУФ. 

Конкурс був проведений за сприянням Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України, органів влади Волинської обласної державної адміністрації,  Управління професійно-технічної  освіти Волинської обласної державної адміністрації. 

Метою конкурсу було  визначення  якості  професійної підготовки учасників  з підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій та опоряджувальників в рамках соціального партнерства з компанією КНАУФ та встановлення рейтингу роботи регіональних центрів КНАУФ.

У Всеукраїнському конкурсі взяли участь 17 команд – представники регіональних навчально-практичних будівельних центрів КНАУФ України.  

Професійно-технічну освіти Львівської області представляла команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва в складі: викладача

Винниченко Д.І., учнів - Ярощука Олега та Хорка Ростислава. 

Учасники та гості конкурсу взяли участь у науково-практичній конференції з питань якості підготовки  робітників-будівельників в рамках соціального партнерства КНАУФ і ПТНЗ України, на якій  ознайомилися з презентацією моделі конкурсної робота та проведення електронного уроку. Також був проведений майстер-клас з влаштування СОП, де використовувалися найновіші матеріали та технології. 

Програма конкурсу складалася з теоретичних та практичних завдань. Теоретичний курс передбачав перевірку знань з матеріалів та технологій КНАУФ. Практичний курс відповідав вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду і передбачав влаштування макету каміна у вигляді стінової напольної конструкції.

Кожна команда виконувала домашнє завдання – виготовлення декоративного оздоблення каміна. 

Роботу конкурсантів оцінювало журі конкурсу у складі: 

Голова журі конкурсу – Тименко Володимир Петрович – учений секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, д.п.н., професор; 

Голова журі оцінювання практичного туру - Заблоцький Едуард Ростиславович - директор із збуту Львівського регіону ТОВ «Кнауф Гіпс Київ»;

Член журі - Клименко Сергій Віталійович - керівник відділу технічного супроводу збуту ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», к.т.н;

Голова журі оцінювання домашнього туру  - Демків Василь Григорович – викладач,  керівник навчально-практичного центру КНАУФ м. Тернополя;

Голова журі оцінювання теоретичного туру  -  Подоліч Юрій Якович – викладач спецдисциплін ЦПТО №1 м. Харкова.

Команда Львівського ВРУ дизайну та будівництва успішно виконала поставлені завдання, проявивши високий рівень підготовки і професійну майстерність та нагороджена почесним дипломом за IV місце  у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед команд від регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій «Knauf MGK 2016 Ukraine».

ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» здобув сертифікат на отримання гранту у вигляді будівельної продукції КНАУФ на суму 10000 грн.

Вітаємо команду училища з перемогою!

 

Конкурс фахової майстерності

 

31 травня 2016 року в ДНЗ “Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П.Станька» відбувся щорічний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Різьбяр по дереву та бересту» ім. Й.П. Станька. В конкурсі брали участь учні з 5 областей України – представники 9 навчальних закладів, 17 учасників демонстрували творчі здібності та професійні вміння.

Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв Ірод Андрій, учень групи №32. 

Завданням цьогорічного конкурсу було оздоблення геометричною різьбою великоднього символу «Писанки», яку учасники виконували впродовж двох днів. У визначенні переможців враховували рівень виконання домашнього завдання – проекту виробу, тестування та практичне виконання різьби.

Ірод Андрій успішно виконав завдання конкурсу і посів VI місце.

Також відбулася науково-практична конференція «Вікова спадщина традиційних художніх ремесел Яворівщини».

Цікавою та пізнавальною була екскурсія визначними місцями Яворівщини.

Даний конкурс сприяє відродженню та розвитку народних художніх промислів, дає можливість учням та майстрам виробничого навчання обмінюватися досвідом та вдосконалювати свою майстерність.

 

 

Спортивне життя

 

Педадогічний та учнівський колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва вітає керівника гуртка з атлетичної гімнастики Рудницького Романа з перемогою на чемпіонаті Європи з армспорту, який відбувся 27-29 травня 2016 року в м. Бухарест (ІІІ місце, бронзова медаль)


 

Спортивне життя

 

З 12 по 20 травня в м. Львів проводився чемпіонат XXV Обласних спортивних ігор учнів ПТНЗ Львівщини з футболу. Збірна команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва в нелегкій боротьбі виборола бронзові нагороди, а Бекерський Юрій (гр. 11) став кращим бомбардиром змагань.

Бронзові нагороди отримали:

Жук Андрій, Піховський Віктор, Терлецький Орест, Лень Олег, Партика Володимир, Цурак Сергій, Стецький Андрій, Бекерський Юрій, Лісовський Степан, Асеєв Олександр, Телецький Володимир.

Бажаємо нашим спортсменам успіхів та нових спортивних звершень!

 

 

«Від серця до серця!»

 

16-20 травня 2016 року представники адміністрації та учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва – переможці конкурсів, змагань, активісти учнівського самоврядування відвідали Політехнічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету. Ця поїздка проводилася з метою вивчення та обміну досвідом у навчально-методичній, виховній роботі та участі у фестивалі патріотичної пісні «Від серця до серця».

Співпраця між навчальними закладами розпочалася з грудня 2015 року. Під час візиту студентів із Сумщини директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський та директор Політехнічного технікуму Т.В. Гребеник підписали договір про спільну діяльність, що передбачає реалізацію просвітницьких, культурних, наукових проектів та обмін досвідом.

17 травня для нашої делегації був організований екскурсійний день, який розпочався із знайомства з містом Конотоп, яке зацікавило нас своїм історичним минулим, зокрема Контопською битвою.

Першим культурним об’єктом екскурсії став історико-меморіальний музей-садиба, присвячений життю і діяльності генерала М. І. Драгомирова – російського військового і державного діяча, уродженця Конотопа. Учні ознайомилися з експозиціями музею, в яких представлені картини місцевих художників, меблі кінця ХІХ – початку ХХ століття та експонати, що ілюструють українсько-болгарську дружбу.

Надзвичайно цікавою була екскурсія в унікальний авіаційний музей просто неба, в якому представлені  гелікоптери, кабіни яких можна було відвідати. В приміщені музею – фотоматеріали, тематичні стенди, масштабні моделі літаків, які в різні роки базувались на Конотопському аеродромі.

Особливі відчуття і незабутні враження залишилися після відвідування Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», що знаходиться в місті Батурин на Чернігівщині і об’єднує безцінні пам’ятки історії, архітектури та культури. Для делегації була проведена екскурсія до Цитаделі Батуринської фортеці. В пам'ять про батуринців, що прийняли мученицьку смерть, на території Цитаделі поставлений Хрест, як символ розіп’ятого і воскреслого Батурина, розіп’ятої та воскреслої України.

Цікавою була екскурсія в будинок-музей Генерального судді В. Кочубея. Ця споруда стала свідком становлення розвитку та знищення Батурина – резиденції українських керманичів доби Гетьманщини. Стіни цього будинку пам’ятають гетьманів Івана Мазепу та Кирила Розумовського, Самійла Величка та Василя Кочубея – неймовірні історії їх життя, кохання та боротьби. Біля будинку створено виставку просто неба – пасіку ім. П. Прокоповича, де прослідковується розвиток бджільництва в Україні.

Екскурсійний день завершився відвідуванням палацу Кирила Розумовського, який є свідченням відродження гетьманської столиці. Палац, зведений у стилі класицизму, вражає своєю величністю та архітектурою, а інтер’єри захоплюють витонченою композицією, гаммою кольорів та декораціями із сюжетів давньогрецької міфології.

Це найяскравіші пам’ятки козацької доби, справжня гордість України.

Наступний день розпочався з прес-конференції у Політехнічному технікумі Конотопського інституту СумДУ з нагоди реалізації молодіжного проекту культурного обміну «Схід і Захід – єднаймося!». Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський акцентував увагу на співпраці двох навчальних закладів, формуванні активної громадянської позиції підростаючого покоління та єдності українського народу. Учасники прес-конференції обмінялись враженнями та обговорили перспективні плани співпраці.

Після конференції відбувся фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», який об’єднав представників різних регіонів України.  Учениця Львівського ВПУ дизайну та будівництва Прокопець Наталія взяла участь у фестивалі, виконавши пісню «Кленова балада».

 По завершенню фестивалю для делегації училища була проведена цікава екскурсія в музей історії навчального закладу, музейну кімнату «Дорогами 1941-1944. Конотоп», навчальними кабінетами та майстернями Політехнічного технікуму. 

Перебування на Сумщині стало продовженням конструктивних взаємовідносин Львівського ВПУ дизайну та будівництва та Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету.

Єднаймося зі сходу до заходу заради незалежної, єдиної, успішної, квітучої, мирної України.

 


Тиждень методичної комісії суспільних і гуманітарних дисциплін

 

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва з 16 по 20 травня пройшов тиждень методичної комісії суспільних і гуманітарних дисциплін. 

 

День Європи


17 травня 2016 року відбувся захід, присвячений Дню Європи. День Європи в Україні відзначається в третю суботу травня з 2003 року.

В Україні свято сприймається, як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються країни Європейського Союзу.

 

Ми горда молода держава,

Що має безліч пропозицій та ідей

У Європейському Союзі наше місце

Це майбутнє для всіх українських людей

 

 

Іван Франко – Геній української літератури

18 травня був проведений виховний захід «Іван Франко – Геній української літератури».

Іван Франко – це розум і серце нашого народу, це боротьба, мука і передчуття щастя України і людськості… Франко живе в народній пам’яті, як великий каменяр.

 

Вiн не вмер, вiн ще живе!

Хоч вiд тисяч лiт родився,

Та аж вчора розповився

I о власнiй силi йде.

I простується, мiцнiє,

I спiшить туди, де днiє;

Словом сильним, мов трубою

Мiлiони зве з собою,-

Мiлiони радо йдуть,

Бо се голос духа чуть.

 

 

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

 

Депортація кримських татар, розпочата 18 травня 1944, - один з найбільших злочинів сталінського режиму. З нагоди вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу у Львівському ВПУ дизайну та будівництва були проведені виховні години та перегляд фільму «Хайтарма».

Схиляємо голови в скорботі перед світлою пам’яттю загиблих в результаті примусових депортацій та репресій. Вони для нас уособлюють приклад мужності, прагнення до свободи, незалежності та відновлення історичної справедливості.

 

День вишиванки

19 травня проведений захід до дня вишиванки «Чарівна краса вишиванки».

Народе мій, краяни і краянки

Плекаймо паросток зелений навесні.

Нехай цвітуть – не вицвітають вишиванки

І стоголосо лине пісня по землі.

 

Вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук. З вишиванкою пов’язана вся багатовікова історія нашого народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги, поразки, сподівання на майбутнє. Це величезне багатство створене протягом віків тисячами талановитих народних майстринь.

Наше завдання – не розгубити його і передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

Мереживом виткане наше життя,

Душею свій час відчуваєш.

І буде настільки цікавим буття,

Які в нього нитки вплітаєш.

 

«Свято Героїв»

 

12 травня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь в патріотичному огляді-конкурсі «Свято Героїв». Цей захід був проведений з метою вшанування пам’яті героїв визвольної боротьби за Україну, виховання патріотизму, честі, доблесті, мужності та вправності учнівської молоді на прикладах героїчного чину борців, полеглих за волю і незалежність Батьківщини.

Програма конкурсу-огляду включала в себе парад команд учасників, в якому оцінювалася форма, відзнака команди, виконання патріотичної пісні, проходження урочистим стройовим маршем. Команда навчального закладу «Нескорені» нагороджена грамотою за активну участь в огляді-конкурсі, присвяченому національно-визвольній боротьбі українського народу.

Також були проведені спортивні змагання. Бугай Катерина (учениця групи №15) посіла ІІ місце в бігу на дистанцію 60 метрів.

Відзначення Свята Героїв – це свідчення твердої волі українського народу йти накресленим Героями шляхом боротьби до розквіту і слави України.

 

 

«В руках твоїх цей Всесвіт із любов’ю»

 

11 травня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся вечір, присвячений Дню Матері.

Наше життя починається з Матері – найріднішої, найближчої нам людини. Минають роки, десятиліття, змінюються устрої, а на землі споконвіку є Мати. Вічна і свята, грішна і праведна, як і ця свята земля, на якій ми живемо. Стоїть Мати і молиться за нас!

 

 

Спортивне життя

 

10-11 травня 2016 року у Львові на стадіоні «Динамо» відбулися ХХV Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з легкої атлетики. Збірну Львівського ВПУ дизайну та будівництва представляли як юнаки так і дівчата. Серед юнаків в естафетному бігу 4х100 м. команда в складі Семена Романа (гр. №11), Гамаровського Ярослава (гр. №3-І), Дементьєва Олександра (гр. №15), Стадницького Романа (гр. №41), виборола І місце. Люзняк Андрій (гр. №31) в бігу на 800 метрів та Диба Віталій (гр. №11) в штовханні кулі посіли ІІІ місця. В загальнокомандному заліку збірна юнаків здобула ІІ командне місце.

Відмінний результат показала команда дівчат, здобувши І командне місце. Впевнену перемогу на дистанції 400 м. з результатом 1.11 хв отримала Бугай Катерина (гр. №15).

Вагомий внесок в загальну командну перемогу зробили: Солган Марта, Романенко Юлія (гр. №15), Костюк Ірина (гр. №5-І), Венгринович Юлія (гр. №35).

Дякуємо нашим спортсменам за перемогу. 

 

«Подвиг немає забуття»

 

10 травня до відзначення Дня Пам’яті та Примирення  у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведена лінійка «Подвиг немає забуття».

Вже минув 71 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять і ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для країни час здійснив неповторні подвиги, хто не шкодував життя заради щастя нинішніх поколінь. 

Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ  і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто захистив рідну землю від ворогів…

 

Стежками Франка…

 

Нагуєвичі – мальовниче галицьке село, яке, на перший погляд, схоже на інші. Але насправді воно має свою родзинку – серед цієї чарівної прикарпатської місцевості народився Іван Франко – український геній. Село досі зберігає свою багату історію: в садибі, в музеї, в стежці Франка.

За ініціативи класного керівника Єграшіної Світлани Анатоліївни 7 травня 2016 року учні групи №21 побували на екскурсії в селі Нагуєвичі.

У цьому селі є два музеї Івана Франка. Спочатку учні завітали у батьківську садибу Каменяра. Там вони мали змогу ознайомитись із оселею, де зростав та проводив дитинство поет, кузнею батька, великим садом із вуликами. Увагу учнів привернули старовинні меблі та дитяча колиска. Через дорогу навпроти в двоповерховій будівлі знаходиться музей Івана Франка, де за словами екскурсовода зібрані твори, фотографії, документи та предмети побуту Івана Яковича Франка. Але на момент екскурсії музей перебував на реставрації.

Згодом учні пройшли стежками великого поета. Це дуже цікаве місце. На дерев’яних воротах, при вході, вирізьблено назву «Державний історико-культурний заповідник Нагуєвичі». Гуляючи лісом, побачили різні дерев’яні фігури, на яких були вирізьблені уривки з творів, віршів поета, а також натрапили на дитячий майданчик з гойдалками та дерев’яними фігурками з казок Івана Франка.

 

Великодні дзвони -  2016

 

Шостого травня на площі біля пам’ятника Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони 2016»

Захід був проведений задля ознайомлення львів’ян та гостей міста Львова з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору  професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва представив на святі найкращі досягнення художньо-прикладної творчості гуртків «Умілець» (керівник Варещук І.М.), «Меблевик» (керівник Ромців Б.М.), «Різьбяр» (керівник Тибінка І.В.),  «Металоконструктор» (керівник Гах І.І.) та вироби профорієнтаційного спрямування. 

Захід супроводжувався концертною програмою художньої самодіяльності ПТНЗ. У святковому концерті взяв участь учень училища Мамчур Микола, виконавши уривок з твору І. Франка «Великі роковини». 

 

 

Чорнобиль. Відлуння трагедії…

 

26 квітня в актовій залі Львівського ВПУ дизайну та будівництва вшанували пам’ять загиблих і постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Уже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, проте ми пам’ятаємо тих, хто став жертвою підступної та невидимої радіації.

Катастрофа на ЧАЕС вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. Пам'ять про чорнобильську трагедію зіткана із правди, скорботи та мужності людей, що вступили в боротьбу з неприборканою стихією.

Цей день буде завжди об'єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

 

День відкритих дверей

 

Протягом 18-22 квітня були проведені Дні відкритих дверей. Випускники 9-х та 11-х класів мали можливість ознайомитись з професіями та правилами прийому на навчання у Львівське ВПУ дизайну та будівництва.

Для учнів була організована екскурсія навчальним закладом, його аудиторіями та виробничими майстернями, навчально-практичними центрами «КНАУФ», «Бош», «Тріора», актовим, спортивним та тренажерним залами, перегляд виробів художньо-технічної творчості, а також були проведені майстер-класи «Вчимося різьбити», «Художнє гнуття металу».

Майбутні абітурієнти спілкувалися з адміністрацією, викладачами, майстрами виробничого навчання і учнями навчального закладу.

Для учнів шкіл був проведений турнір з міні-футболу, тренінг з атлетичної гімнастики, настільний теніс.

Запрошуємо учнівську молодь на навчання до Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва для отримання престижних та перспективних професій.

 

Спортивне життя

 

21 квітня 2016 року на стадіоні Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відбулися зональні XXV обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з футболу.

В змаганнях взяли участь 5 навчальних закладів: Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва, Львівське вище професійно-політехнічне училище, Львівський коледж ресторанного бізнесу і туризму, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва, Львівське вище професійне училище технологій та сервісу. 

Збірна навчального закладу виборола І місце і вийшла в фінал.

 

Також 21 квітня 2016 року в актовому залі Технічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" відбулися змагання з армреслінгу серед навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації.

В змаганнях відзначились учні нашого навчального закладу:

Тюмєнєв Олександр – І місце

Лилик Володимир – ІІІ місце

Кульчицький Олександр – ІІІ місце

Належну підготовку показали: Ірод Андрій, Ірод Роман, Космина Андрій, Камінський Мар’ян.

Бажаємо нашим юним спортсменам нових спортивних перемог.

 

Екскурсія в музей

 

15 квітня 2016 року учні групи №5-І з майстром виробничого навчання Коцюрубою Л.С. відвідали Львівський Музей-Арсенал.

Учні, здійснивши історичний екскурс у минуле, ознайомилися з виставкою різноманітної зброї понад тридцяти країн світу. Цікавою була яскрава колекція орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути.

Поблизу музею увагу учнів привернув пам’ятник першодрукареві Івану Федорову, який зробив вагомий внесок у львівську видавничу справу. Федоров в одній руці тримає книгу, а іншою рукою неначе сіє зерно знань на львівські тротуари. Навколо пам'ятника розміщується один із найбільших книжкових ринків Львова.

Для учнів ця екскурсія виявилась пізнавальною і цікавою.

  

Наш учень – чемпіон України!

 

З 9 по 14 квітня 2016 р. у м.Харків відбувся чемпіонат України з армспорту серед юнаків та юніорів. У збірну команду Львівської області увійшли учні Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Тюмєнєв Олександр (група №31) та Ірод Роман (група №25). 

У запеклій боротьбі Олександр Тюмєнєв став чемпіоном України з армреслінгу (у ваговій категорії 75 кг, права рука). 

За результатами чемпіонату буде сформована національна команда України, яка візьме участь в чемпіонаті Європи.

Вітаємо Олександра з цим вагомим досягненням та бажаємо йому нових спортивних звершень.

 

 

  

 

Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності

 «Творчості проміння золоте - 2016»

 

Вітаємо учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва, які взяли участь в конкурсі художньої самодіяльності і стали переможцями:

Конкурс вокалістів «Оксамитові барви» (керівник Войтович Т.І.):

 • І місце – Прокопець Наталія, учениця групи №25 
 • ІІІ місце – Кулішка Юлія, учениця групи №45

 

Конкурс художнього читання «Золоте крило» (керівник Ярема О.П.):

 • І місце – Мамчур Микола, учень групи №12
 • ІІ місце – Пранник Оксана, учениця групи №35

 

Хореографічний конкурс «Танцювальне подвір’я» (керівник Войтович Т.І.):

 • ІІ місце – Стегницький Сергій, учень групи №15

 

Конкурс театрального мистецтва «Арт і шок» (керівник Ярема О.П.):

 • ІІ місце – Левкович Оксана, група №35

 

Вітаємо наших учнів і бажаємо творчої наснаги, успіхів та нових перемог!

 


Турбота про благоустрій рідного міста

 

У Львові стартує загальноміське прибирання, до якого долучилися учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

8 квітня, у рамках загальноміської кампанії з благоустрою «З нами місто розквітає», учні груп №31; 21; 22 проводили толоку. В яру поблизу вулиці Ярославенка прибирали побутове сміття, чистили газони від торішнього опалого листя, очищали територію від поваленої деревини та зламаних гілок. 

Звичайно, жодна людина сама не здатна врятувати цілий світ, проте кожен  із нас може зробити певний позитивний крок до захисту природи, докласти зусиль для збереження справжніх перлин нашого міста.

 

Екскурсія в музей


6 квітня 2016р. учні групи №21 разом з класним керівником Єграшіною С.А. відвідали музей історії Львівського національного університету імені Івана Франка, який належить до числа найстаріших університетських музеїв Європи.

Учні проявили зацікавленість до експозицій музею, які присвячені минулому і сучасному розвитку Львівського університету, також наочно побачили та ознайомились з творчістю І. Я. Франка та історією одного із найкращих університетів України.

 

Львів – місто Івана Франка. Тут він прожив 40 років, залишивши про себе пам’ять, що житиме вічно.

 

 

Результати державної атестації навчального закладу

 

Впродовж двох етапів з 25 грудня 2015 р. до 22 січня 2016 р. проходила атестаційна експертиза Львівського ВПУ дизайну та будівництва у сфері загальної середньої освіти. Атестаційна експертиза підтвердила відповідність здобуття повної загальної середньої освіти у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти та право видачі документів про освіту державного зразка.

У відповідності до наказу Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації від 29.03.2016р. №06-01/120 державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» визнано атестованим у сфері загальної середньої освіти терміном на 10 років.

 

Підводимо підсумки

 

30 березня 2016 року в групі №45 з професії «Кухар. Кондитер.» було проведено Державну кваліфікаційну атестацію. Заступник директора з НВР Гриник Л.М. привітала учнів з цією важливою подією, побажала успішного захисту та працевлаштування. Учні проявили себе як знаючі, кваліфіковані випускники, які продемонстрували належні знання, вміння спілкуватися та презентувати свої роботи.

Особливо показовим був захист дипломних робіт Березій Лілії, Пинило Мар’яни, Гуцалавої Анастації, Кулішко Юлії. За рішенням Державної кваліфікаційної комісії учням присвоєно робітничу кваліфікацію IV розряду Кухаря і IV Кондитера.

Бажаємо нашим випускникам любов до професії втілити в успішну трудову діяльність.

 

 

Тематична лінійка  

 

29 березня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася тематична лінійка «М. Пимоненко – творець українського живопису». Викладач Курій О.І. ознайомила учнів з творчістю відомого українського художника М.К. Пимоненка, який посідає одне з провідних місць у живописі України кінця XIX - початку XX сторіччя. Картинам Пимоненка властиві глибокий гуманізм, народність. Вони свідчать про прекрасне знання художником життя українського народу, вміння бачити і передавати красу.

Твори М.Пимоненка зберігають свою художню цінність і значення для розвитку українського живопису і в наш час. У своїх роботах майстер передавав не тільки щиру любов до рідної землі та українського народу, а й глибинне розуміння прекрасної народної душі.

 

Підводимо підсумки

 

Успішно пройшовши виробничу практику на підприємствах, учні групи №5-I підтвердили свої знання на кваліфікаційній атестації, яка відбулася 28 березня 2016 року. Кваліфікаційна комісія відмітила належну підготовку учнів з теоретичного і виробничого навчання. Високий рівень знань показали учні Карпій Софія та Будзянівський Орест.

 За рішенням кваліфікаційної комісії учням групи №5-I присвоєно III розряд Кухаря.

 

Конкурс малюнку та живопису

 

З 2 по 22 березня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проводився конкурс малюнку та живопису на протипожежну та  техногенну тематику серед учнів навчальних груп. Конкурс проводився з метою формування культури поводження з вогнем, попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

Були запропоновані теми на вибір: «Попередження пожеж від необережного поводження з вогнем»; «Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій»; «Порушення правил пожежної безпеки, що викликають виникнення пожеж»; «Пожежі в побуті та на виробництві»; «Заняття пожежно-прикладним спортом».

Організатори конкурсу відмітили малюнки учнів груп №12 та №25, які виконані відповідно до вимог конкурсу. Їхні творчі роботи були направлені в Головне управління ДСНС України у Львівській області.

 

Спортивне життя

 

23  березня 2016 р.  на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбулися ХХV Обласні спортивні ігри з армспорту учнів ПТНЗ Львівщини, присвячені пам’яті першого директора училища М.М. Кузьменка.

В змаганнях взяли участь спортсмени з 32 навчальних закладів області.

Загальна кількість учасників – 169 спортсменів (115 – хлопці, 54 – дівчата).

За підсумками змагань впевнену перемогу виборола команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва, виборовши І місце серед юнаків та І - серед дівчат. 

Вітаємо переможців та призерів в індивідуальному заліку:

Романенко Юлію  (гр.№15)   1 місце

Статутяк Аліну (гр.№35)   1 місце

Мартиняка Андрія (гр.№13)   2 місце

Тюмєнєва Олександра (гр.№31)   2 місце

Кульчицького Олександра (гр.№31)   2 місце

 

Достойно змагалися також:

Сухорський Павло, Тибінка Богдан, Диба Віталій (гр. №11), Лилик Володимир(гр. № 32), Бугай Катерина (гр. № 15).

Команда училища в черговий раз довела, що є однією з найсильніших команд області.

Бажаємо нашим спортсменам не сходити з найвищої сходинки п’єдесталу!

 

 

Зустріч-диспут

 

 

15 березня  2016 р. у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями, які здобувають  професію «Столяр. Реставратор виробів з дерева;» «Столяр. Різьбяр по дереву та бересту». Із вступним словом виступив заступник директора Будинку техніки Бойко Богдан Петрович. Про роль винахідництва в розвитку суспільства мав промову заступник директора з НВР Львівського автомобільно-дорожнього коледжу Якімець Юрій Михайлович. Учні мали змогу дізнатись цікаві факти про роботу компаній Apple, Microsoft, а також про розвиток електронно-обчислювальної техніки. Про психологічні аспекти винахідництва  та творчої діяльності проінформувала учнів практичний психолог Будинку техніки Сайка Оксана Іванівна. Присутнім був продемонстрований науково-популярний фільм про українських винахідників.


 

Батьківські збори

 

12 березня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися батьківські збори в навчальних групах I-IV курсів. Класні керівники та майстри виробничого навчання обговорили з батьками успішність, відвідування занять та поведінку учнів, звернули увагу  на питання проходження виробничої практики, підготовку до державної підсумкової атестації та позаурочну діяльність.

Співробітництво педагогів і батьків є важливою умовою ефективності навчально-виховної роботи, спрямованої на створення атмосфери доброзичливості і взаєморозуміння.

Головними завданнями роботи Львівського ВПУ дизайну та будівництва з батьківською громадськістю є:

- забезпечити активну участь батьків у навчально- виховному процесі;

- спрямувати спільні зусилля педагогів і батьків на формування громадянської зрілості і суспільної значимості учнів;

- приділяти особливу увагу індивідуальному розвитку та самовихованню учнів;

-сприяти формуванню професійної, всебічно розвиненої особистості;

- активно популяризувати здоровий спосіб життя.

 

10 березня – вечір «І на оновленій землі…»

 

 

Шевченко  - це наша душа, наша мудрість, наша сила. З великої любові поета до України, до свого народу виросла правдива, неповторна поезія.

Для нас, українців, він і досі залишається одним із символів свободи та боротьби, а його творчість й по цей день залишається актуальною. 

Нехай вогонь його душі запалить у наших серцях іскру Віри, Надії, Любові до рідної землі. Минатимуть роки, а Тарас Шевченко залишатиметься у нашій пам’яті, бо є і буде Україна і український народ, який пам’ятає його заповітні слова: 

Свою Україну любіть,

Любіть її... Во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть

 

 

Тематична лінійка

 

01.03.2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася тематична лінійка: «2016 рік – рік англійської мови в Україні».  Викладач А.М. Дмитрик наголосив учням на значенні вивчення англійської мови, яка забезпечує інтеграцію України до європейського простору, об’єднує людей та допомагає отримувати знання з різноманітних джерел інформації. Сьогодні англійська мова стала найважливішою мовою в політиці, науці, торгових і культурних відносинах. Знання англійської мови збільшать наші можливості отримання інформації, розширять коло спілкування, дозволять з легкістю подорожувати світом, завдяки чому життя стане більш яскравим і насиченим.

 

 

Підводимо підсумки

 

29 лютого 2016р. у групі № 41 з професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів» відбувся захист дипломних робіт.

Дипломна робота – це останній і найважливіший етап до отримання професії, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання. Написання дипломної роботи вимагає серйозної послідовної підготовки, і не менш важливим є її захист. 

Директор навчального закладу Володимир Йосипович Адашинський привітав учнів з важливою подією, побажав успішного захисту дипломних робіт, наснаги, впевненості в своїх силах та вдалого працевлаштування.

Державна атестаційна комісія мала нагоду оцінити знання, рівень практичної підготовки, вміння відповісти на поставлені запитання стосовно технологічного ремонту та технічного обслуговування вузлів та механізмів автомобілів, технології процесу електрогазозварювальних робіт.

Захистивши дипломні роботи, учні отримали IV розряд електрогазозварника і IV розряд слюсаря.

 

 

Підводимо підсумки

 

У житті випускників групи №5-ІІ (Кухар. Кондитер) настала важлива подія - захист і отримання диплома. Від цього важливого заходу інколи залежить все подальше життя та професійна кар'єра вчорашнього учня. Отримання диплома - перший крок до професійної майстерності.

24-26 лютого відбувся захист дипломних робіт, який складався з двох частин – теоретичної та практичної. Випускники захищали дипломні роботи і доводили, що достойні отримати кваліфікацію кухаря IV розряду і кондитера ІІІ розряду. Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були представники адміністрації, майстри виробничого навчання та викладачі спецдисциплін.

Учні успішно пройшли випробування з теоретичної і практичної підготовки завдяки здобутим знанням та професійним вмінням. Особливо відзначилися творчим підходом до виконання дипломних робіт – Ткач Євгеній, Руда Галина, Панчеха Микола. Група   виявила бажання  продовжити навчання  в училищі на ІІІ ступені  для отримання вищої кваліфікації «Кухар» V розряду.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі передали вихованцям свій досвід, розкриваючи таємниці кулінарного мистецтва та прищеплюючи любов до обраної професії.

Бажаємо усім успіхів і творчої самореалізації з обраної професії!

 

 

Спортивне життя

 

20 лютого 2016р. в м. Кременець Тернопільської області відбувся Всеукраїнський турнір з армспорту пам’яті ЗТУ А.Ф. Пушкаря. Збірну Львівщини представляли учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва, а саме: Тюмєнєв Олександр (група №31) та Ірод Роман (група №25). Збірна Львівщини виборола ІІ командне місце. Тюмєнєв Олександр здобув дві срібні медалі серед юнаків до 18 років і бронзову медаль серед юніорів до 21 року. 

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо в майбутньому спортивних звершень!

 

 

«НЕБЕСНА СОТНЯ… ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»

 

22 лютого 2016 року учнівський та педагогічний колектив Львівського Вищого професійного училища дизайну та будівництва вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, тих , хто загинув за країну, за свій народ. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. Вони змінили історію України… Герої Небесної Сотні віддали своє життя за кожного з нас! 
Ми у вічному боргу перед загиблими… Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті. 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Екскурсія в музей


18 лютого 2016 року учні групи №12 відвідали Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», де учням було представлено три сюжетні лінії: історія споруди, в'язничний побут та масові розстріли в кінці червня 1941 року. В коридорах вмонтовано стенди, на яких подано історію будівлі, прізвища розстріляних в'язнів та тексти документів, які регламентували перебування в цій тюрмі у різні періоди.
Цей меморіал є місцем колективної пам’яті про трагедію, що пов’язана із масовою загибеллю людей, які чинили опір окупаційним режимам.
Учням було цікаво дізнатися про тяжку долю українських патріотів, що віддали своє життя за волю і незалежність, зрозуміти трагічні і героїчні сторінки історії України, усвідомити справжню ціну свободи.

 

Огляд-конкурс


17 лютого 2016 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведено обласний огляд-конкурс технічної та художньо-прикладної творчості. Учнівські роботи оцінювали представники Львівського державного Будинку техніки. Про свою роботу звітували керівники та учні гуртків: «Меблевик»,- керівник Ромців Б.М.; «Різьбяр» - керівник Тибінка І.В. ;  «Умілець», - керівник Варещук І.М.; «Металоконструктор»  - керівник Гах І.І.

На виставці були представлені декоративні композиції, вироби з дерева, панно, ковані металеві вироби та ін. Роботи вирізняються витонченим смаком, виконані на високому професійному рівні, поєднують у собі здобутки традиційної і сучасної матеріальної та духовної культури українського народу.

 Педагогічний та учнівський колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва працює над збереженням та відродженням українських традицій та звичаїв. Саме художньо-технічна творчість формує людину-творця, закохану у свою справу, готову до творчого пошуку, самоосвіти та самовдосконалення.

 


 

Спортивне життя

 

16 лютого 2016 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва були проведені зональні змагання на першість ХХV Обласних спортивних ігор учнів ПТНЗ Львівщини з настільного тенісу. Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва виступила у складі:

1. Крамар Павло (група №25),

2. Василів Іван (група №1-ІІІ),

3. Панчеха Микола (група №5-ІІ),

4. Фігель Ярослав (група №01-МБ),

5. Бугай Катерина (група №15),

6. Уриту Ірина (група №35)

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва посіла ІІІ загальнокомандне місце серед юнаків та дівчат.

Вітаємо наших учнів та бажаємо нових спортивних перемог!

 

  

 

Підводимо підсумки


15 лютого  2016 року у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив захист дипломних робіт учнів випускної групи №2-II  (Столяр. Покрівельник сталевих покрівель).

Учні виконали дипломні роботи згідно виданих завдань, опрацювавши їх в повному обсязі, дотримуючись технологічної послідовності. Випускники показали високі професійні знання,  любов до обраної професії та бажання реалізувати себе в суспільстві. 

Учні отримали III розряд з професії «Столяр» і  IV розряд з професії «Покрівельник сталевих покрівель».

Бажаємо нашим випускникам  міцного здоров’я, здійснення мрій та професійних успіхів!


 

Вечір пам’яті 


Є люди, як зорі. Вони погаснуть, а світло від них ще довго блукає всесвітами наших душ…Таким був Микола Макарович Кузьменко – перший директор училища.

12 лютого 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва вшановували світлу пам'ять цієї непересічної особистості, у якого слово і діло завжди підпорядковувалося високій меті – вихованню та навчанню дітей.

Вечір розпочався з футбольного турніру, в якому взяли участь працівники училища, ветерани праці та випускники.

  У 1979 році під керівництвом М.М.Кузьменка училище розпочало свою трудову діяльність і стало справжньою кузнею робітничих професій для домобудівного комбінату.

Творчий, сповнений сил та енергії, з гарним почуттям гумору…Саме таким його запам’ятали друзі , колеги, учні. Спогадами про М.М.Кузьменка поділилися люди, які мали щастя працювати, спілкуватися  і бути поруч з ним  -  В.Й.Адашинський,  М.І.Возний, Б.В. Іваницький, І.Д.Якимишин, В.П. Климович, дружина Тамара Антонівна, сини…

Сьогодні колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва продовжує та примножує  традиції училища, перебуваючи у творчому розвитку, створюючи всі умови для якісного навчання і цікавого дозвілля.

З вересня 2015 року в училищі започатковано проведення спортивних турнірів, які присвячені пам’яті першого директора училища М.М.Кузьменка. 

 

Екскурсія в музей


11 лютого 2016 року учні групи №13 відвідали Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, у якому хронологічно зображено життєвий і творчий шлях письменника. У музеї зібрано близько 4 000 експонатів. Крім хатнього устаткування (робочий кабінет і особисті речі) в ньому зберігаються майже всі перші видання творів, журнальний архів Франка і відгуки на його роботи, архівні документи, фотографії, рукописи, матеріали, що стосуються літературно-наукової, політичної і громадської діяльності.
Учням було цікаво дізнатися про тернистий шлях видатного українського письменника, ознайомитись з оригіналами його творів, відчути дух епохи, в якій жив і творив Великий Каменяр.

 

Екскурсія в Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка

 

11 лютого 2016 року учні групи №13 відвідали Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка, який належить до числа найстаріших університетських музеїв Європи. Там вони мали змогу побачити наукові колекції музею, що налічують понад 180 тис. експонатів, з яких близько 10 тис. формують експозицію. Фонди музею репрезентують тваринний світ усіх континентів та всіх акваторій земної кулі.

 


 

Обласний заочний конкурс «Батьківщина мого серця»


У лютому 2016 року відбувся обласний заочний конкурс творчих учнівських робіт краєзнавчо-патріотичного спрямування "Батьківщина мого серця". Учениця Львівського ВПУ дизайну та будівництва Карпій Софія (гр. № 5-І) посіла ІІ місце у номінації «Герої сучасності». Журі конкурсу високо оцінили її творчу роботу на тему «Живу тобою Україно».
Бажаємо Софії успіхів у навчанні та творчої наснаги!

 

Спортивне життя


Дехто вважає гру в настільний теніс просто відпочинком. Але це далеко не так. Під час гри Ви багато рухаєтесь, використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг; саме тому ця гра стає такою популярною серед учнівської молоді.

10 лютого 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся чемпіонат з настільного тенісу.

В змаганнях взяли участь учні з 9 груп.

В командному заліку І місце виборола гр. № 1-ІІІ, ІІ місце - гр. № 12, ІІІ місце - гр. №25.

Чемпіоном училища в індивідуальній першості став учень групи №25 Крамар Павло. Фігель Ярослав (гр. 01-МСБ) – виборов для себе ІІ місце, а Василів Іван (гр. 1-ІІІ) посів ІІІ місце.

 

  

 

Спортивне життя


4 лютого 2015 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва були проведені XXV обласні спортивні змагання учнів ПТНЗ Львівщини з волейболу.
Змагання проходили у напруженій, рівній боротьбі. Гарні удари, цікаві комбінації – учасники демонстрували досить високий рівень гри і кожне очко давалося нелегко. Проте, як і в будь-якій грі, завжди є переможець.
Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва за результатами змагань посіла четверте місце.
Бажаємо юним спортсменам продуктивних тренувань, нових перемог і командного духу!

 

 

Пам’ятай про Крути!До Дня пам’яті Героїв Крут у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися виховні години, присвячені подвигу юних оборонців Батьківщини.
Бій під Крутами належить до трагічних, але повитих славою сторінок української історії.
Подвиг Героїв Крут у січні 1918 року – це символ духу молодого покоління українців у боротьбі за власну державу. Ця подія ознаменувала новий відлік відродження української нації. Патріоти Української Народної Республіки віддали життя за свободу країни, заявивши всьому світові, що вони хочуть бути вільними на власній землі. Подвиг Героїв Крут надихає сучасних українців у боротьбі за збереження незалежності і територіальної цілісності України.
Пам’ятаймо Героїв, що відстоюють інтереси державності, соборності та свободи.

Слава Україні!
Героям слава!

 

День Соборності України


Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно
Бо ти на всіх у нас одна.


22 січня 2016 року з нагоди Дня Соборності України у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведений виховний захід на тему: » Живи та міцній, українська державо!».
 22 січня - одна з найважливіших історичних дат для України. В цей день 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки, а 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулося об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в одну державу.
До незалежності Україна йшла довгою,  і жертовною дорогою. На ній -  трагічні і героїчні сторінки історії нашого народу.
День Соборності - особливе свято покликане нагадати нам, що в якому б
куточку країни ми не проживали, якою би мовою не спілкувалися, яких релігійних або політичних переконань не дотримувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України.
День соборності - це свято сьогодення. Бо соборність  – це те, за що треба боротись щодня.
Сьогодні боротьба за соборність  України скріплена кров’ю  незламних борців під час  революції гідності, війни на Сході проти російського агресора.
Майбутнє  України в наших руках. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава  має бути дружньою, сильною, єдиною.
У єдності сила народу!

 

Спортивне життя


12 січня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся  спортивно-оздоровчий захід серед працівників навчального закладу, присвячений пам’яті першого директора училища М.М.Кузьменка. В програмі була зустріч з волейболу між командами викладачів та майстрів виробничого навчання.
В запеклій боротьбі  з рахунком 15:8 перемогли викладачі - Власюк Л.Б, Бас А.Б, Іванницький Б.В, Могиленко І.Р.
Цікавим був поєдинок  з бадбінтону. Серед жінок перемогу здобула Могиленко І.Р, а серед чоловіків – Бас А.Б. В конкурсі з жонглювання м’ячем кращим був майстер виробничого навчання Ромців Б.М.  Добре себе проявили на спортивно-оздоровчому заході Тибнка І.В, Десятка Т.О, Галюк І.М, Мельников О.В,Єграшіна С.А,Олійник С.Н, Каменєв О.С.
Вітаємо і бажаємо нових спортивних перемог!

 

«Брейн-ринг»

 

 

12 січня 2016 року команда «Моноліт» Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяла участь у VІІІ чемпіонаті з інтелектуальної гри  Брейн-ринг серед педагогічних працівників ПТНЗ.  Команда училища виступила в складі: Пель Г.Р.;  Стефанів Л.Ю.;  Туркевич О.В.;  Гриник Р.В.;  Дмитрик А.М.;  Ярема О.П.  За проявлену ерудицію, прагнення до знань, логічне мислення та уміння працювати в команді учасники гри були нагороджені почесною грамотою.

 

 

Педагогічні читання


11 січня 2016 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва  пройшли педагогічні читання, які спрямовані на покращення педагогічної майстерності та обмін досвідом з навчання та виховання учнівської молоді. Тема педагогічних читань була обрана актуальна – "Підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та особистісно-орієнтованого навчання у навчально-виховний процес" . Цікавими і змістовними були доповіді викладачів, майстрів виробничого навчання, соціального педагога:

 • Інноваційні технології на уроках фізичної культури і здоров’я (Іваницький Б.В.) 
 •  Формування учнівського колективу шляхом залучення учнів до змістовного дозвілля та відпочинку (Єграшіна С.А.)
 •  Диференційований підхід у викладанні на уроках географії( Вовк Н.В.) 
 •  Самоповага педагога – ключ до високої майстерності (Пилипенко В.М.) 
 •  Підвищення якості знань учнів шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках

             української мови та літератури.(Пасічник С.М.) 
 

Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й.Адашинський зазначив, що Інноваційний процес в освіті - це сукупність послідовних, цілеспрямованих дій, спрямованих на її оновлення,  адаптацію навчального процесу до нових суспільно-історичних умов.

Доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Робота була плідною і цілеспрямованою.

На педагогічних читаннях  обговорили багато цікавих питань, які педагоги  взяли на контроль з метою виконання та керівництва в роботі.

 

Педагогічний колектив  Львівського ВПУ дизайну та будівництва прикладає максимум зусиль для впровадження інноваційних технологій у своїй діяльності. Педагогічні читання  − одна із традицій та невід’ємна частина методичної роботи нашого училища.

 

 

«Новорічне диво»


30 грудня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулося святкування Нового року. Новорічні вітання лунали від учнів, педагогів, Діда Мороза, Снігуроньки та казкових героїв, що завітали на ялинку. Піднесений настрій, новорічні пісні, жарти створили неповторну та незабутню атмосферу свята.
Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай у кожну родину він принесе мир, спокій, злагоду та благополуччя. 

 

Підводимо підсумки


 

28 грудня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся захист дипломних робіт з професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр».
Дипломні роботи були виконані згідно виданих завдань.
Учні групи №3-ІІ з відповідальністю віднеслись до виконання робіт і успішно іх захистили, здобувши ІІІ розряд маляра, ІІІ розряд монтажника ГКК та ІІ розряд штукатура.
12 учнів групи виявили бажання продовжити навчання для отримання вищої кваліфікації.
Бажаємо нашим учням
успіхів у вдосконаленні фахової майстерності.

 

Дружній візит з Сумщини


21-23 грудня 2015 року колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва приймав гостей – студентів Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету.
Основна мета зустрічі – обмін досвідом з питань діяльності учнівського самоврядування. Розпочалася зустріч студентів технікуму й учнів училища з круглого столу «Нові горизонти» за участі молодіжного активу та адміністрації навчальних закладів. Учасники круглого столу презентували проекти соціальної активності молоді. Директор Політехнічного технікуму Гребеник Т.В. розповіла про заснування та діяльність навчального закладу, який є одним з найстаріших в Україні. Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Адашинський В.Й. акцентував увагу на формуванні активної громадянської позиції підростаючого покоління, поваги до національно-культурних та духовних цінностей українського народу, толерантного ставлення один до одного.
Багато позитивних вражень отримали учні від концерту молодіжної творчості «Талановита Україна». Це був спільний концертний виступ учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва і студентів Політехнічного технікуму. Наші гості завітали у майстерню різьбярів, де для них був проведений майстер-клас «Геометрична різьба», а для учнів училища студенти технікуму провели майстер-клас по хенд-мейду «Прекрасне власноруч».
Керівники навчальних закладів підписали договір про спільну діяльність, яка передбачає забезпечення об’єднання молоді з метою культурного обміну, популяризації здорового способу життя, розвитку молодіжного руху та соціальної відповідальності. Була досягнута домовленість про різні форми співробітництва, а саме: проведення спільних освітніх заходів – семінарів, конференцій, творчих фестивалів, ділових зустрічей.
Цікавими й змістовними для наших гостей були екскурсії старовинними вулицями Львова, які дихають історією і зачаровують своєю неповторністю.
Дружній візит поклав початок конструктивним взаємовідносинам між навчальними закладами.

 

 

Підводимо підсумки

 
21 грудня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся захист дипломних робіт учнів групи № 1-ІІ з професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів». В процесі захисту дипломних робіт учні показали рівень своїх знань з технологій виконання зварювальних робіт, охорони праці та технічного обслуговування рухомого транспортного складу.
Особлива увага була приділена сучасним технологіям в галузі електрогазозварювання та ремонту автомобілів.
Всі дипломні роботи були відзначені позитивними оцінками, учні здобули ІІІ розряд електрогазозварника і ІІ розряд слюсаря з ремонту автомобілів. Більшість з них виявили бажання продовжувати навчання для отримання вищої кваліфікації.
Учні пройшли курси перепідготовки в навчально-будівельному центрі "КНАУФ", отримавши кваліфікацію «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» 3 розряду.
Бажаємо успіхів, вдосконалення професійної майстерності та плідної праці!

 

День святого Миколая

 

В ніч на 19 грудня Миколай-Чудотворець рушає в дивовижну подорож, даруючи радість і щиру любов.

Це символ доброго духу, дитячих усмішок, здійснення мрій. Напередодні дня святого Миколая в училищі була проведена акція «Милосердя» зі збору коштів на подарунки дітям. Учні разом з педагогами відвідали вихованців дитячого будинку №1 та дітей, що перебувають на лікуванні в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, де передали подарунки від святого Миколая.
Дякуємо всім, хто не був байдужим і подарував дітям радість. 

Тиждень правових знань

      

 З 14 по 18 грудня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив тиждень правових знань, підготовлений методичною комісією суспільно-гуманітарних дисциплін. 

В училищі були проведені тематичні заходи: 

 • Виховні години в навчальних групах «Мої права та обов’язки».  
 • Брейн-ринг «Ми всі різні, але рівні».
 • Виховний захід «Наші права – наше майбутнє».
 • Анкетування «Моя правова обізнаність».
 • Зустріч з працівниками патрульної поліції.
   
Виховні заходи були спрямовані на усвідомлення учнями необхідності дотримання законів України, формування правової культури та активної громадянської позиції.
 
 
 

 

"Брейн-ринг"


16 грудня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися змагання 17-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини. В інтелектуальному  поєдинку зустрілися команди:

 • «Нескорені»  -  Львівського ВПУ дизайну та будівництва;
 •  «Фаворит» - Львівського ВПУ РСТ;
 •  «Вернісаж» - Львівського ВПУ ТСП;
 •  «Галицькі леви» - Львівського ВПУ ХТ;

В запеклій боротьбі перемогу отримала команда «Галицькі леви».

Проведений захід став не лише змаганням інтелектуалів, але й святом з позитивними емоціями та азартом. 

 

 

 

«Над вертепом зірка ясна засіяла»

 

15 грудня в приміщенні Центрального офісу Західного регіону  ПАТ «Укрсоцбанку» розпочався фестиваль різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла» за участю 17 навчальних закладів міста Львова. Учнівський та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва представили свої творчі роботи, до яких входять різдвяні символи: Шопка, Дідух, Павук, Вертепна зірка. Українське Різдво – величне християнське свято, яке своєю історією звеличує духовну скарбницю України, втілює ідеали добра, любові, милосердя. Фестиваль різдвяних композицій став для нас  доброю нагодою пізнати, зберегти та примножувати традиції національної культури, у яких є велика сила роду українського з його тисячолітньою культурою, віруваннями, світоглядом.

 


 

Спортивне життя

 

12-13 грудня 2015 року, на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбувся XIII Чемпіонат Львівської обл. з армспорту серед юнаків та юніорів. Успішно виступила команда училища, яка зайняла І місце. В особистій першості відзначились:

 • Ірод Роман - гр. №25 (дві золоті медалі)
 • Максимів Люба - гр.№ 5-ІІІ (дві золоті медалі)
 • Тюмєнєв Олександр - гр. №31 (два ІІ місця)
 • Бурбан Анастасія - гр. №15 (дві срібні медалі)
 • Дармороз Назар - гр. №21 (одна срібна, одна бронзова медаль)
 • Ільницька Зоряна - гр. №15 (бронзова медаль)
 • Бугай Катерина - гр. №15 (бронзова медаль)

П'ять спортсменів училища вибороли місця в збірну Львівської області. Вони будуть захищати честь навчального закладу на Чемпіонаті України в березні місяці 2016 року.

 

 

 

 

Спортивне життя


 З 2 по 10 грудня проходили 24 Обласні спортивні ігри  учнів ПТНЗ Львівщини з міні-футболу, в яких взяли участь 52 команди. Збірна команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва в складі:
               

1.       Жук Андрій –  група № 01-МБ

2.       Лень Олег – група №  5-ІІ  - капітан команди

3.       Канайло Віталій –  група № 5-ІІ

4.       Туманевич Іван –  група №  2-ІІ

5.       Прокопюк Ростислав –  група № 1-ІІ

6.       Терлецький Орест –  група № 1-ІІ

7.       Дулик Володимир –  група № 11

8.       Тубінка Богдан –  група № 11

9.       Мордус Андрій –  група № 11

10.   Піховський Віктор –  група №  01-МЗ

11.    Редько Павло –  група № 12

12.   Цурак Сергій –  група № 35

13.   Стецький Андрій –  група № 35

Здобула перше командне місце. Підготував команду керівник гуртка, викладач Бас Андрій Богданович.

Ми щиро вітаємо наших спортсменів із перемогою та бажаємо подальших успіхів у спорті та житті.

 


Зустріч освітян


4 грудня 2015 року педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва гостинно зустрів педагогів ВПУ №1 міста Рівне. Ця зустріч відбулася з метою обміну досвідом щодо підготовки учнів, перспектив співпраці двох училищ будівельного профілю. Директор Адашинський В.Й. ознайомив із матеріально-технічною базою навчального закладу, розповів про його історію та сьогодення. Було зазначено, що найважливішими завданнями, які перед собою ставить педагогічний колектив, є підготовка висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на ринку праці, впровадження існуючих та розробка нових методів для покращення навчання та виховання учнів.
Рівненські освітяни розповіли про свої здобутки, напрацювання та педагогічні ідеї, обговорили питання професійного виховання учнівської молоді.
Зустріч пройшла в дружній, теплій обстановці. Приємні враження делегація отримала від огляду виробничих майстерень, кухарської та кондитерської лабораторії, навчальних кабінетів, спортивного та актового залу. Директор ВПУ №1 м. Рівне Стрижеус І.В. висловив слова подяки за гостинний прийом на Львівщині та сподівання на продовження творчої співпраці.
Педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва радо ділиться професійним досвідом і завжди прагне втілити в життя нові та прогресивні ідеї.

 

    

 

Науково-практична конференція

 

2-3 грудня 2015 року у ВПУ №22 м. Сарни проводилася науково-практична конференція на тему: «Інноваційні напрямки в улаштуванні будівель матеріалами КНАУФ». Основними питаннями роботи семінару було вивчення шляхів впровадження будівельних технологій «Кнауф» при підготовці будівельників з опоряджувальних професій. Керівник відділу освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Т.Є.Остапченко  підвела підсумки роботи регіональних навчально-практичних будівельних центрів КНАУФ за 2015 рік. Про сучасні тенденції в реформуванні професійно-технічної освіти регіону та участь бізнесових структур у підготовці робітників-опоряджувальників наголошували начальник відділу Департаменту професійно-технічної освіти МОН України Коваленко С.П., директор з маркетингу та збуту ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Старченко О.Ю.

В роботі конференції взяли участь директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський і заступник директора з НВР 

Л.М. Гриник. В.Й.Адашинський поділився досвідом роботи регіонального навчально-практичного будівельного центру КНАУФ, що діє на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва з 2006 року. 

Учасники конференції були ознайомлені з найновішими будівельними матеріалами Кнауф. Під час семінару представники ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» проводили майстер-класи з улаштування наливних підлог КНАУФ та улаштування підлог будинків гіпсокартонними елементами (СОП).

Завершилася робота семінару підведенням підсумків та врученням сертифікатів КНАУФ під час засідання круглого столу.

 Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський і заступник директора з НВР Л.М.Гриник нагороджені Почесними Грамотами за особистий внесок у створенні навчально-виробничого комплексу регіонального центру КНАУФ та високий рівень організації його діяльності.

 

 

 

Спортивне життя

 

3 грудня на базі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбулась VII Спартакіада працівників навчальних закладі профтехосвіти Львівщини 2015 року з бадмінтону.
Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляла збірна училища в складі Власюк Л.Б. – викладача математики та Іваницького Б.В. – керівника фізичного виховання. У змаганнях взяли участь 16 команд професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.
Команда училища успішно виступила в своїй підгрупі, здобувши I місце, а у командній першості - III місце. Цьому сприяла належна підготовка, згуртованість та впевненість у своїх силах.
Вітаємо викладачів зі спортивною перемогою, бажаємо успіхів та нових звершень!

 

 

День відкритих дверей


Впродовж тижня, з 23 до 27 листопада, у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проходив День відкритих дверей. Для педагогічного і учнівського колективу це була можливість розповісти про свої здобутки і переваги, ознайомити учнів шкіл з професіями, які можна здобути в училищі.   

На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів з «золотими руками». Саме таких висококваліфікованих робітників готують у Львівському ВПУ дизайну та будівництва, яке має потужну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні. Випускникам шкіл та їхнім батькам була підготовлена програма, яка висвітлила різні сторони діяльності навчального закладу: історію заснування та розвитку, створення та оновлення матеріально-технічної бази, навчання і дозвілля вихованців училища.

 Учнівська молодь  мала можливість поспілкуватися з адміністрацією училища, педагогами та учнями, переглянути фільм про училище, концертні виступи учнів, відвідати конкурси фахової майстерності, ознайомитися з професіями, за якими проводиться підготовка у Львівському ВПУ дизайну та будівництва. Для випускників шкіл був організований турнір з міні-футболу, змагання з настільного тенісу, тренінг з атлетичної гімнастики. Педагоги училища ознайомили    майбутніх абітурієнтів та їх батьків із особливостями роботи приймальної комісії, умовами вступу та правилами прийому до училища у 2016 році, розповіли про життя учнівської молоді в стінах навчального закладу, акцентуючи увагу на тому , що обираючи для себе навчання у Львівському ВПУ дизайну та будівництва, учні отримають не тільки професії висококваліфікованих робітників, а й мають змогу реалізувати власні творчі здібності.

Найбільше захоплення у школярів викликала виставка учнівських робіт технічної творчості. Вироби декоративно-прикладного мистецтва, столярні вироби з дерева, шедеври електрогазозварювальних робіт – все це справа рук учнів училища, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.

День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які ознайомилися з сучасним, успішним і перспективним навчальним закладом.

 

 

Спортивне життя


З 23 по 27 листопада в навчальному закладі відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті першого директора училища Кузьменка Миколи Макаровича.
В турнірі брали участь 15 команд, в запеклій боротьбі І місце виборола команда гр. 21 в складі:

Галицький Володимир, Асеєв Олександр, Лісовський Степан, Лявер Андрій.
ІІ місце - гр. 11;
ІІІ місце - гр. 5/ІІ;

24 листопада в спортивному залі була проведена товариська гра між командою ЗОШ №42 та збірною училища, яка і виборола перемогу.


25 листопада команда працівників училища в складі Іваницького Б.В - керівника фізвиховання, викладача Гриник Р.В, та майстра виробничого навчання Шерешкової О.Ю взяли участь у VII Спартакіаді працівників навчальних закладів профтехосвіти Львівщини з настільного тенісу. Команди 26 навчальних закладів боролися за першість в спартакіаді.
Команда ЛВПУ ДБ виборола VIII місце.

 

 

 

Конкурс фахової майстерності


26 листопада 2015 р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією столяр» серед учнів другого та третього курсів. Конкурс був проведений з метою підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей учнів, поглиблення знань з професійно-практичної підготовки. Завдання конкурсу полягало у виготовленні декоративної підставки згідно технологічної карти.
Учасники продемонстрували свої здібності й природний талант. Юні столяри довели, що запорукою успіху є знання, уміння, наполегливість і працелюбність. За результатами конкурсу, відповідно набраній кількості балів, рішенням журі визначено наступних переможців:
І місце – Телішевський Андрій – група №22;
ІІ місце – Волоцюга Микола – група №22;
ІІІ місце – Туманевич Іван – група №2- II.
Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо успіхів в навчанні, творчого підходу до улюбленої справи, нових трудових здобутків!

 

«Допоки пам'ять в серці не згасає…»

 

 вечір-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає»

гурток «Юність» (керівник Ярема О.П.)

Запалимо свічку у кожній оселі,

На пам'ять на вічну про дні невеселі…

Про голод, що вдерся у кожну хатину,

І нищила смерть ця старого й дитину…

Годину трагічну вшануємо нині:

Запалимо свічку у кожній родині…

 

 

День Гідності та Свободи


24  листопада 2015 року викладачем історії Пель Г.Р. була проведена тематична лінійка «Революція Гідності – це  революція  кожного українця…». Учні ознайомилися з історією відзначення Дня гідності та свободи, доленосними подіями в нашій країні, коли українці продемонстрували свій європейський вибір та  прагнення  до свободи. Присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та борців за незалежність України.

У ці дні творилася новітня історія України, яка змінила свідомість кожного з нас. Революція Гідності повернула людям  віру у цінності свободи, гідності та самопожертви.

Шануймо нашу гідність та свободу!

Слава Україні!

Героям слава!

 

Десять уроків людяності митрополита Андрея Шептицького


 

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва Яремою О.П. був проведений тематичний захід, присвячений 150-річчю з дня народження митрополита Української Греко-Катлоицької церкви Андрея Шептицького.

Ім'я Андрея Шептицького вже давно стало символом української церкви, духовності нації, національного та духовного єднання народу. Для кожного українця ця незвичайна харизматична постать - святий приклад для наслідування. Його заповіти - вчення справжньої віри та любові до ближнього, свідомого християнства й національного патріотизму - заповіти на всі віки, на всі прийдешні покоління.

Пізнаючи життя і діяльність великого митрополита, немов відкриваєш для себе якийсь дорогоцінний скарб. І в якусь мить відчуваєш, що багатієш у вірі, правді, духовності. Хочеться за його прикладом йти до Бога, служити своєму народові й жити для нього, бути просто справжнім, свідомим християнином.

 

Методичне об'єднання класних керівників

 

Найвищою цінністю на землі є вихована людина, особистість. Через це найважливішим у світі є виховання - складова частина ідеології та культури суспільства. Виховання завжди має національний характер. Це категорія загальна, постійна і вічна. В основі концепції виховання учнів – вихованець, який хоче і може постійно розвиватись. Ідеал такої особистості завжди був у центрі народної педагогіки, національної системи виховання. Щоб досягти певних результатів, слід, спираючись на традиційні форми виховання, ширше використовувати нові.

16 листопада 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулося засідання МО класних керівників, на якому обговорювались питання виховання учнів. Зверталась увага на співробітництво учнівського самоврядування та педагогічного колективу. Акцентували увагу на національно-патріотичному вихованні учнів, формуванні громадянської позиції. Досвідом роботи з членами МО поділилась класний керівник групи №21 Єграшіна С.А., яка звернула увагу на основні напрями роботи класного керівника.

 

 

 

"Твоє життя - твій вибір!"

 

10 листопада 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва соціальним педагогом Єграшіною Світланою був проведений відкритий виховний захід "Твоє життя - твій вибір!" (профілактика шкідливих звичок).

В ході виховної години було порушено досить актуальні проблеми сучасної молоді та її способу життя, розповідалося про наслідки шкідливих звичок на здоров’я людини та оточуючих. Увазі присутніх були представлені цікаві відеоматеріали, статистичні дані та результати анкетування.

Учні усвідомили актуальність та важливість донесеної інформації. Адже здоровий спосіб життя  є тим важливим фактором, що сприяє підтримці здоров’я, збільшенню тривалості життя.

Час пливе! Живіть достойно! Цінуйте кожну свою мить! Саме у здоров’ї полягає цінність нашого життя.

 

 

День української писемності та мови


9 листопада 2015 у Львівському ВПУ дизайну та будівництва урочисто відзначено День української писемності та мови літературно-музичним вечором «У мові моїй – краса і неповторність». Зі сцени актової зали звучали слова вдячності та любові до рідного слова. Це свято єднає усіх нас на шляху відродження духовності. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові. Знати, любити, берегти, плекати мову, бо поки живе мова, житиме її народ.

 

 

Гортаючи сторінки історії…


1 листопада 1918 року -  дата, що  стала днем народження  Західноукраїнської Народної  Республіки. Ми повертаємося до тих буремних днів, щоб віддати шану героям , здобути те невичерпне джерело сили, знання та досвіду, які так потрібні у наш нелегкий час розбудови самостійної Української держави.

 На відзначення Листопадового Чину у Львівському ВПУ дизайну та будівництва були проведені виховні години «ЗУНР – крок до незалежності»,  учнівська конференція  »ЗУНР. Сторінки історії»

Учні мали можливість познайомитись з славетними сторінками боротьби за незалежність Української держави, дізнатися про героїчний подвиг січових стрільців, розглянути  історичні документи про утворення ЗУНР і УНР, переглянути слайдову презентацію, біографічні довідки про видатних діячів ЗУНР та УПА (Євгена Петрушевича, Дмитра Вітовського, Мирона Тарнавського, Олександра Барвінського, Осипа Микитку та інших). Вони творили історію незалежної України і стали символом невмирущої ідеї українців до свободи і незалежності.

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

 

 

« Ходить осінь по землі…»


Що за диво — осіння палітра!
Сум і радість в пейзажі звучить.
Онде квітка остання розквітла,
Павутинка в повітрі летить.


22 жовтня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся конкурс фоторобіт на тему: « Ходить осінь по землі…». Учні представили на конкурс-огляд авторські роботи, присвячені чарівній порі року, яка приваблює нас своєю мінливістю і буянням осінніх барв, багатством і щедрістю землі. Щемливе почуття осені живе в душі кожного з нас.
Учні творчо підійшли до поставлених завдань конкурсу, відобразивши на фотографіях образ осені, яка приносить нам красу, радість і тихий смуток, а також виражає плинність людського життя.
Вітаємо з перемогою!

 • І місце - група №11, №35;
 • ІІ місце – група №15, 5-I;
 • ІІІ місце – група №21, 25.

 

 

Батьківські збори

 
24 жовтня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися загальноучилищні батьківські збори. Директор В.Й. Адашинський ознайомив батьків з життєдіяльністю училища, наголосив на важливих питаннях навчання, виховання і соціального захисту учнів, перспективах співпраці. На зборах був обраний батьківський комітет училища. В.Й. Адашинський висловив упевненість, що завдяки спільним зусиллям батьків та педагогів нинішня молодь стане в майбутньому висококваліфікованими робітниками і гідними громадянами нашої країни. Продовжились батьківські збори в закріплених за групами кабінетах, де на батьків чекали класні керівники та майстри виробничого навчання.

 

Навчально-практичний семінар


20 жовтня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся навчально-практичний семінар на тему: "Технологія та особливості створення декоративного покриття матеріалами ТМ TRIORA".
Підприємство ПП ЗІП працює 20 років і тепер по праву займає місце лідера лакофарбової промисловості. До підприємства входять торгові марки: TRIORA, «Зебра», «Мальва» та «Fixator».
Співпраця Львівського ВПУ дизайну та будівництва з ПП ЗІП розпочалася з грудня 2 року. Колектив навчального закладу при підготовці кваліфікованих робітників – опоряджувальників використовує інноваційні проекти, які пропонує ТзОВ ПП ЗІП. Малярна майстерня учбового закладу оформлена сучасними будівельними матеріалами TRIORA з дотриманням технологій нанесення.
На семінар були запрошені майстри виробничого навчання, викладачі предметів будівельних професій професійно-технічних навчальних закладів Львівщини, яким був проведений майстер-клас «Виконання декоративних робіт матеріалами торгової марки TRIORA» спеціалістом з навчальних систем та технологій нанесення ТзОВ ПП ЗІП Озарчуком Є.М.
Директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й. Адашинський розповів присутнім про шляхи впровадження будівельних технологій при підготовці будівельників з опоряджувальних професій. Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою Львівського ВПУ дизайну та будівництва. Завершилася робота навчально-практичного семінару підведенням підсумків, Озарчук Є.О. дав відповіді на запитання щодо інноваційних проектів, які впроваджує ТОВ ПП ЗІП в співпраці з професійно-технічними закладами України.

 

 

Спортивне життя

 

15.10.2015 року на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва пройшли XXIV Обласні загальні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з шахів. У складі збірної училища виступали:

 • Сохан Андрій (гр. 15);
 • Малиш Володимир (гр. 13);
 • Телішевський Андрій (гр. 22);

Команда виборола загальне ІІІ місце, учень Сохан Андрій в індивідуальній першості здобув срібну нагороду.

 

Героям слава!

 

Урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України, відбулася 13 жовтня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва. Учні, гортаючи сторінки історії, вшанували мужність та героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України, військові традиції і звитяги українського народу.

Нікого не залишила байдужим розповідь викладача Олійника С.Н. про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України. Захід супроводжувався відеоматеріалами про героїчні подвиги українських воїнів.

Подвиг захисників України вписаний у найвеличніші сторінки української історії. Їх героїзм буде надихати нові покоління українців. Вони - теперішній голос нашого сумління, наша гідність, сила та незламність українського духу.

Не зрадьмо пам'ять тих, хто загинув за наше майбутнє…

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

 

Виставка найкращих досягнень професійно-технічної

 

освіти


12 жовтня 2015 року у приміщенні центрального офісу Західного регіону (м.Львів) ПАТ «Укрсоцбанк» відбулося відкриття виставки найкращих досягнень професійно-технічної освіти Львівщини. На відкритті виставки були присутні почесні гості: голова Львівської облдержадміністрації, депутати Львівської обласної та міської рад, керівники установ, мешканці і гості міста Львова.
Мета заходу - популяризація та підвищення статусу робітничих професій серед населення, значення професійної підготовки робітників в нових соціально-економічних умовах ринку праці, розвиток творчої активності учнів та підтримка обдарованої, талановитої молоді.
Учнівський та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва представили на виставці найкращі вироби гуртків технічної творчості «Меблевик», «Різьбяр», «Умілець», «Металоконструктор» : декоративні композиції, вироби з дерева, панно, ковані металеві вироби, профорієнтаційний стенд.
Під час заходу учасники виставки-презентації мали змогу поспілкуватися між собою, обмінятися практичним досвідом діяльності, обговорити пріоритетні проблеми розвитку системи професійно-технічної освіти в сучасних умовах. Ця виставка свідчить про те, що у професійно-технічних навчальних закладах працюють і навчаються ті, хто творить майбутнє країни.

    

 

Фестиваль освіти дорослих та ярмарок вакансій


10 жовтня 2015 року Львівський обласний центр зайнятості та Національний університет «Львівська політехніка» у Палаці мистецтв організували масовий захід - Фестиваль освіти дорослих та ярмарок вакансій. Цьогорічний день професійного самовизначення - особливий, оскільки проходить у рамках Міжнародних днів освіти дорослих, організованих Представництвом неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів». Соціальні партнери з-за кордону мають на меті привернути увагу громадськості до важливості підвищення рівня знань впродовж усього життя.

Львів’яни та гості міста ознайомилися з досягненнями професійно-технічної освіти. До уваги відвідувачів – майстер-класи вихованців вищої та професійно-технічної школи, тестування щодо схильності до виконання певних видів робіт, консультації з питань зайнятості та трудового законодавства. Учнівський та педагогічний колективи Львівського ВПУ дизайну та будівництва презентували найкращі вироби художньо-прикладної творчості та вироби профорієнтаційного спрямування. Змістовним було спілкування з представниками працедавців, з учнями шкіл, які мали можливість ознайомитися з професіями нашого навчального закладу. Надіємось, що результат такого взаємозацікавленого діалогу не забариться. Випускники шкіл отримали цікаві пропозиції щодо здобуття якісної професійно-технічної освіти.

 

      

 

 

Фестиваль авторської (бардівської) пісні

 

6 жовтня 2015 року у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбувся відкритий обласний дитячо-юнацький фестиваль авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик».

Фестиваль проводився з метою залучення учнівської молоді до пісенної та поетичної творчості, виховання патріотичних почуттів, любові та поваги до рідної мови, виявлення та підтримки обдарованих учнів, подальшого розвитку їх творчих здібностей.

Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляла учениця гр. №25 Прокопець Наталія, виконавши авторську пісню «Ти не один».

За творчий підхід та майстерність виконання Наталію нагороджено грамотою.

 

 

Спортивне життя

 

7 жовтня 2015 року у місті Львів, на території Високого замку відбулися 24 Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з легкоатлетичного кросу.

У змаганнях взяли участь 32 команди області.

Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляла команда у складі:

 • Савуляк Христини (гр. 5-І);
 • Костюк Ірини (гр. 5-І);
 • Романенко Юлії (гр. 15);
 • Бугай Катерини (гр. 15);
 • Люзняк Андрія (гр. 31);
 • Самець Дмитра (11 гр.).

Високі досягнення у легкоатлетичному кросі показала учениця групи №15 Бугай Катерина, яка, пробігши дистанцію 500 метрів за 1 хв 30 сек., виборола ІІІ місце.

Хочемо подякувати нашим юним спортсменам за активну та успішну участь у спортивних заходах, що свідчить про належну фізичну підготовку в нашому навчальному закладі.

 

 

Зі святом Вас, дорогі педагоги!


Ваше слово – мудрість України

Праця Ваша – доля трударя.

Кетягом червоної калини

Вам за це вклоняється земля!


5 жовтня в актовій залі Львівського вищого професійного училища відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти. Учні підготували концерт-вітання, присвячений вшануванню педагогічної праці.

Кожен із нас згадує свого вчителя, того, хто запалює іскорку знань, є старшим другом і порадником, кому ми завдячуємо своїми успіхами і перемогами. Саме вчителі з перших років життя допомагають нам усвідомити, що без щоденної, наполегливої праці, без нових знань неможливо стати успішною людиною.   Дорогі педагоги, дякуємо вам за найважливіший урок – урок любові до рідної України. Нехай доля дарує вам міцне здоров’я, довголіття, натхнення, довгу людську пам'ять, а помисли ваші несуть у світ розум, красу, мир і злагоду.

 

 

Тематична екскурсія


1 жовтня 2015 року учні групи №11 зі своїми наставниками відвідали 80 окрему десантно-штурмову бригаду, що знаходиться у місті Львів. Для них ця екскурсія стала уроком мужності та військово-патріотичного виховання.

Відвідавши музей історії та бойової слави, юнаки дізнались про етапи створення високомобільних десантних військ, ознайомилися з технікою та озброєнням десантників. Командир військового підрозділу наголосив на важливості фізичної підготовки, на вихованні почуття колективізму та взаємодопомоги – головних рис, притаманних військовослужбовцям, які готові стати на захист територіальної цілісності та незалежності України.

Учні віддали шану воїнам-героям, що загинули, захищаючи рідну землю.

Завдяки цій екскурсії юнаки усвідомили важливість захисту Батьківщини та підтримки військовослужбовців, які готові віддати життя заради неї.

 

 

 

Семінар-практикум

 

30 вересня 2015 р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проводився семінар-практикум з питань якості підготовки робітничих кадрів будівельної галузі в рамках соціального партнерства КНАУФ і ПТНЗ Львівської області на тему: «Інноваційні напрямки улаштування підлог будинків елементами СОП КНАУФ та опорядження будинків із використанням мокрих механізованих процесів».

В роботі семінару брали участь представники Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; представники НМЦ ПТО Львівської області; представники ТОВ «Кнауф Гіпс Київ»; керівники, викладачі та майстри в/н ПТНЗ будівельного профілю міста Львова та Львівської області; представники Львівського обласного та Львівського міського центрів зайнятості.

Основними питаннями роботи семінару було вивчення шляхів впровадження будівельних технологій «Кнауф» при підготовці будівельників з опоряджувальних професій. На впровадження інноваційних проектів в систему підготовки кваліфікованих робітників - опоряджувальників за технологіями Кнауф, про сучасні тенденції в реформуванні професійно-технічної освіти регіону та участь бізнесових структур в підготовці робітників-будівельників наголошували керівник напрямку розвитку бізнесу ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Попович І.Д., керівник відділу освітніх проектів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ Остапченко Т.Є., заступник начальника управління ПТНЗ у Львівській області Вороняк Р.М.

Під керівництвом директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва Адашинського Володимира Йосиповича колектив викладачів та майстрів в/н впроваджує інноваційні проекти «Проектна технологія розвивального навчання при підготовці кваліфікованих робітників будівельного напрямку на основі співпраці з фірмою «КНАУФ», яка триваю впродовж десяти років.

В училищі урочисто відкрито майстерню мокрих процесів Кнауф. Майстерня відповідає сучасним вимогам, облаштована робочими місцями, інструментом та обладнанням для підготовки висококваліфікованих робітників - оздоблювальників.

Учасники семінару були ознайомлені з найновішими будівельними матеріалами Кнауф. Під час семінару представники ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» проводили майстер-класи з улаштування підлог будинків гіпсокартонними елементами (СОП) та улаштування наливних підлог матеріалами Кнауф.

Велика увага була приділена обговоренню моніторингу регіонального ринку праці та налагодження соціального партнерства між Львівськими міським та обласним Центрами зайнятості і ПТНЗ з курсового навчання незайнятого населення, випускників професійно-технічних навчальних закладів на основі сучасних будівельних технологій «Кнауф».

Завершилася робота семінару підведенням підсумків та врученням сертифікатів КНАУФ під час засідання круглого столу.

Цей семінар-практикум став ще одним підтвердженням тісної співпраці ПТНЗ Львівської області і ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» з підготовки висококваліфікованих фахівців будівельної галузі України.

 

 

 

День першокурсника

 

24 вересня на стадіоні училища відбулося спортивне свято «День першокурсника», присвячене пам’яті першого директора училища Миколи Макаровича Кузьменка. Урочисту спортивну лінійку відкрив директор училища Володимир Йосипович Адашинський. 200 юнаків та 30 дівчат взяли участь у святі, програма якого була насичена і різноманітна. Цікавими і азартними були спортивні баталії, учасники проявили свою силу, спритність та волю до перемоги.   Протягом трьох годин кипіли пристрасті на спортивних майданчиках та на змагальних місцях і ось з якими результатами завершилась основна частина програми:

Біг на 100м.:

 • I місце –Стадницький Роман, група №31
 • II місце – Прокоп’юк Ростислав, група №1-II
 • III місце – Гамаровський Ярослав, група №3-I

Естафета 4х100:

 • I місце – команда групи №31
 • II місце –команда групи №1-II
 • III місце – команда групи №3-I

В силових видах спорту найсильнішими були:

Піднімання колоди:

 • I місце –Заблоцький Богдан, група №1-II
 • II місце – Мартиняк Михайло, група №31
 • III місце –Лилик Володимир, група №32

Козацька боротьба:

 • I місце -Бойчук Владислав, група №32
 • II місце – Галецький Володимир, група №21
 • III місце – Разік Василь, група №11

В армреслінгу найкращі результати виявили: Ірод Андрій, Флис Павло, Самець Дмитро, Кульчицький Володимир, Тюмєнєв Олександр, Жук Андрій.

Згуртованість, силу, витримку продемонстрували юні спортсмени у змаганнях з перетягування линви:

 • I місце - команда групи №3-I
 • II місце - команда групи №11
 • III місце –команда групи №32

Серед дівчат у фіналі змагалися команди груп №15 і № 5 –I, де переможцями стали першокурсниці групи №15.

Вітаємо! Бажаємо стати справжніми фахівцями обраної справи, фізично загартованими, зрости духовно. Здоров’я і щастя, творчих злетів, натхнення та успіхів у навчанні!

 

 

 День знань

Урочиста лінійка з нагоди Дня знань відбулася у Львівському ВПУ дизайну та будівництва. З вітальним словом до учнів, батьків, педагогів та гостей свята звернувся директор училища. В.Й.Адашинський відмітив досягнення учнівського та педагогічного колективу за попередній навчальний рік, побажав першокурсникам захоплюючої подорожі у країну знань, випускникам - успіхів та нових звершень на порозі самостійного життя, а педагогам – терпіння та наснаги. Зі святом знань педагогічний та учнівський колектив привітала голова обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Карвацька Марія Степанівна.

Отець Михайло із церкви Благовіщення благословив учнів і педагогічний колектив на добре навчання та плідну працю.

Зі святом Вас, друзі, натхнення вам в навчанні та щасливої подорожі в світ професій, які так необхідні на землі. Ми здобули шанс жити в новій країні – вільній, справедливій, заможній. Здобули його надзвичайно високою ціною – втратою людських життів. Не зрадьмо пам'ять тих, хто віддав життя за волю і незалежність України. Шануймо себе і свою гідність.

Нехай новий навчальний рік пройде під мирним небом України!

 


 

    

 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні41
mod_vvisit_counterВчора202
mod_vvisit_counterЦього тижня243
mod_vvisit_counterМинулого тижня1752
mod_vvisit_counterЦього місяця6638
mod_vvisit_counterМинулого місяця8016
mod_vvisit_counterВсього868851

Онлайн: 2
IP адреса: 52.205.167.104
,
Сьогодні: 30 Nov, 2021
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu