Архів 2017-2018


Мандруємо Україною


    Вже стало доброю традицією у Львівському ВПУ дизайну та будівництва наприкінці навчального року організовувати екскурсії, подорожувати. Ось і цього року працівники навчального закладу 28-29 червня здійснили поїздку у мальовничий куточок України – Прикарпаття.
Наша екскурсія розпочалася з відвідування села Шешори – курортного поселення з чудовими гірськими пейзажами, які включають у себе всі складові елементи карпатської краси: прекрасні гори, неймовірні водоспади, стрімкі ріки. Екскурсію ми продовжили у неповторному місті Косів, яке є центром гуцульської культури, містом скарбів та легенд. Його ще називають столицею карпатських сувенірів.
    В Прикарпатті є чимало умільців, які можуть створити справжнє мистецьке диво. Особливо популярними і поширеними на Косівщині є ткацтво та ліжникарство. Яворів — відомий центр ліжникарства в Карпатах, село, яке славиться гуцульськими ремеслами та майстрами. Ми відвідали майстер-клас з ліжникарства, ознайомилися з  виставкою робіт із вовни та ліжників.
      Наступний крок нашої екскурсії –  село Криворівня, де проходив музичний фестиваль. Особливість села не тільки в надзвичайному рельєфі, що за формою нагадує гірський амфітеатр, а й в духовно-культурному феномені. Свого часу відомий український дослідник Володимир Гнатюк назвав Криворівню «українськими Афінами».
     Наша екскурсія продовжилася в селищі міського типу Верховина, яке зустріло нас смерековими лісами, величчю гір та чистим гірським повітрям. Верховину називають центром гуцульської культури. Це край багатий на легенди, природні та архітектурні пам’ятки.  На околиці Верховини знаходиться ха́та-музе́й кінофі́льму «Ті́ні забу́тих пре́дків».
    Екскурсія гірським краєм завершилася поїздкою в місто Яремче.  Ми побували на водоспаді Пробій, який вражає неймовірною красою.
    Екскурсія залишила незабутні враження і найкращі спогади!

Звіт директора

    27 червня 2018 року відбулися збори трудового колективу, на яких директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Володимир Йосипович Адашинський  прозвітував за проведену роботу в 2017/2018 навчальному році.
    У своїй доповіді керівник училища проаналізував фінансово-господарську, навчально-виробничу, навчально-методичну, виховну, профорієнтаційну роботу та обґрунтував перспективи розвитку на наступний навчальний рік. В.Й. Адашинський відмітив те, що  робота по удосконаленню навчально-матеріальної та навчально-методичної бази училища дозволяє успішно вирішувати завдання підготовки кваліфікованих робітників, формування всебічно розвинених компетентних особистостей.
    Організація навчально-виховного і навчально-виробничого процесу в звітному періоді  відповідала вимогам нормативних документів, ґрунтувалася на принципах гуманістичної особистісно орієнтованої педагогіки, демократизму, спільної діяльності педагогічних працівників, учнів, батьків, що дозволило колективу училища виконати поставлені завдання підготовки кваліфікованих робітників, виховання учнів в дусі патріотизму, поваги до національних та загальнолюдських цінностей.
    Підводячи підсумки проведеної  роботи, директор В.Й. Адашинський акцентував  увагу  на необхідності досягнення  більшої результативності шляхом підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, покращення успішності та відвідування занять,  матеріально-технічного забезпечення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки, покращення стану енергозбереження та економії ресурсів, удосконалення профорієнтаційної роботи.
    Завершилася доповідь обговоренням, в ході якого прозвучали позитивні відгуки про роботу директора і колективу училища. За результатами голосування членів трудового колективу роботу директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва за 2017 /2018 навчальний рік визнано задовільною.
    В.Й. Адашинський подякував колективу за співпрацю, побажав міцного здоров’я та творчих успіхів.

Захист дипломних робіт

Наближається до завершення 2017/2018 навчальний рік. 25-27 червня 2018  року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва було проведено захист дипломних робіт. Свою професійну компетентність випускники училища підтверджували кваліфікаційній комісії, членами якої були представники адміністрації, роботодавці, викладачі та майстри училища.

25 червня свої дипломні проекти захищали студенти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за напрямами підготовки «Будівництво та цивільна інженерія» і «Прикладна механіка». Випускники групи 02-МБ і 02-МЗ підтвердили здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста.

26 червня відбувся захист дипломних робіт у групі №32 за професією «Столяр. Реставратор виробів з дерева». Учні продемонстрували високий рівень теоретичних і практичних знань, здобувши IV розряд столяра і III розряд реставратора виробів з дерева.

На належному рівні проходив захист дипломних робіт учнів групи №33 за професією «Монтажник ГКК. Штукатур. Маляр.» Учні підтвердили набуті теоретичні знання та практичні вміння, отримавши IV розряд монтажника гіпсокартонних конструкцій, III розряд штукатура та II розряд маляра.

27 червня  захистили дипломні роботи і довели, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника IV розряду і слюсаря з ремонту автомобілів II розряду учні групи №31. 

Цьогорічні дипломні роботи вирізнялися широким спектром тем та високим рівнем їх виконання й захисту.  Під час захисту учні почувалися впевненими, відповідали на запитання членів комісії, демонструючи глибокі та ґрунтовні знання, вміння й навички з отриманої професії та бажання реалізувати себе в суспільстві й радісно ділились планами на майбутнє.

Вітаємо учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва з успішним захистом дипломних робіт!

Бажаємо нашим випускникам успіху та  професійного зростання!

Нехай отримані знання допоможуть вам реалізувати свої таланти, прагнення та мрії!…

 

Міжнародна співпраця

                Освітній процес у Львівському ВПУ дизайну та будівництва постійно вдосконалюється та модернізується. Важливим чинником підвищення якісної професійної підготовки кваліфікованих робітників є соціальне партнерство.

Адміністрація та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва велику увагу приділяють налагодженню міжнародного співробітництва.

З 8 по 15 червня 2018 року  директор училища Адашинський В.Й. та заступник директора з НВР Гриник Л.М. перебувають в робочій поїздці  в Кобулетському професійному коледжі «Ахали Талга» («Нова хвиля»)  в рамках реалізації програми співпраці між навчальними закладами.

З метою обміну досвідом та залучення учнівської молоді  в інтеграційні процеси,  відбулася зустріч з представниками муніципалітету Кобулеті, адміністрацією та   викладачами професійного коледжу «Ахали Талга».

Під час зустрічі обговорено питання подальшої довгострокової співпраці в галузі освіти, науки та молодіжної політики.

Також  було підписано меморандум між Львівським ВПУ дизайну та будівництва  і Кобулетським професійним коледжом «Ахали Талга» («Нова хвиля»), який передбачає впровадження і розвиток освітніх програм щодо професійної підготовки, обміну досвідом, проведення спільних освітніх заходів (конференцій, семінарів, ділових зустрічей та інших форм співпраці). 

Переймаючи досвід європейської освіти, ми намагаємось розширити рамки можливостей наших випускників. 

Залучення  до міжнародної співпраці сприяє підвищенню ефективності навчально-виховного процесу, а в підсумку  інтеграція Львівського ВПУ дизайну та будівництва в європейський  освітній простір.

 

 

Вітаємо з перемогою!!!

Вітаємо команду Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з перемогою ( I місце ) у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Knauf MGK 2018  Ukraine» серед викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів  за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»: керівника команди Гриник Лілію Михайлівну, майстра виробничого навчання Галюка Івана Миколайовича, викладача Винниченко Дарію Іванівну, учнів Малюгу Тараса та Мартинюка Андрія.

Бажаємо творчих успіхів  та майбутніх перемог!

 

 

 

Всесвітній день без тютюну

31 травня – Всесвітній день без тютюну.         

                Учні училища взяли участь в акції «Ми проти тютюнопаління!». Соціальний педагог Маца Н.С. провела бесіди в навчальних групах про шкідливість тютюнопаління та продемонструвала фільм «Як насправді куріння вбиває».

 

29 травня -01 червня 2018 рік

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

 29 травня 2018 року на базі ВПУ №7 м.Калуш  відбулось урочисте відкриття науково-практичної конференції «Бізнес і професійна освіта України: початок другого десятиліття співпраці».  

В програмі конференції - Всеукраїнський конкурс «Knauf MGK 2018 - Україна» з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», семінар – практикум (презентації та майстер-класи) за інноваційними будівельними матеріалами, круглий стіл «Сучасний стан підготовки кваліфікованих робітників будівельної галузі за участю бізнес партнерів».

 Метою конкурсу є визначення якості професійної підготовки учасників за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» та «опоряджувальник будівельний» в рамках соціального партнерства з компанією КНАУФ та встановлення рейтингу роботи ресурсних центрів КНАУФ.

Команду Львівського ВПУ дизайну та будівництва представляли: викладач спецтехнології Винниченко Д.І., майстер виробничого навчання Галюк І.М.,та учні навчального закладу  Малюга Тарас і Мартиняк Андрій.

Конкурс передбачав 2 тури:

-       теоретична олімпіада для викладачів, яка складається з підготовки методичної розробки двох уроків із спецтехнології за професією МГК  та тестування викладачів в комп’ютерних класах ;

-       Практичний тур, який являє собою реалізацію реального проекту з улаштування підшивної стелі кімнат гуртожитку.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва на високому професійному рівні виконала поставлені завдання.

 

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

21 - 25 травня 2018 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва в рамках тижня безпеки дорожнього руху були проведені виховні години, бесіди, вікторини на теми: «Правила безпечної поведінки», « Вплив алкоголю і наркотичних речовин на безпеку дорожнього руху»,  «Дорожньо-транспортні пригоди – травматична епідемія сьогодення», «Дорожня грамота – це повинен знати кожний»;  Єдиний урок з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя»; випущена тематична стіннівка « Пам’ятай та виконуй». В бібліотеці організована виставка тематичної літератури «Твій друг – безпечний рух».

 Наставники груп звернули увагу учнів на необхідність  дотримання Правил дорожнього руху, нагадали про основні засади безпечної поведінки та культури на дорозі, а також розглянули питання про необхідність носіння одягу, обладнаного світлоповертаючими елементами, які відносять до засобів пасивної безпеки.


 

Змагання з легкої атлетики

24 травня на спортивному комплексі ФСТ «Динамо» відбулися ХХVI Обласні спортивні ігри серед учнів ПТНЗ Львівщини з легкої атлетики.

                Збірна команда нашого навчального закладу здобула перемогу як серед юнаків так і серед дівчат. Учень нашого училища Стадницький Роман виконав норматив КМС (біг на дистанції 100 м. з результатом 10.8 с.), що стало абсолютним рекордом в багаторічній  історії даних змагань!!!

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів.

   

 

ЗНО -2018
24 травня 2018року на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва проходило Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Колектив навчального закладу створив всі необхідні умови для успішного проведення ЗНО.


Виховний захід  «Шлях України в Європу»

22 травня 2018 у Львівському ВПУ дизайну та будівництва було проведено виховний захід «Шлях України в Європу». Викладачами англійської мови була доведена інформація про історію створення та розвиток європейської спільноти. До уваги присутніх було представлено слайдові презентації та відеоролики про європейське майбутнє України та євроінтеграційні процеси на сучасному етапі. Україна прагне стати  повноправним мешканцем європейського дому і справедливо вважає, що має на це право.

 Розвиток України був і залишається нерозривно пов'язаний із розвитком європейської спільноти. Сьогодні ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію  і те, що найголовніше – наше європейське майбутнє!

 Флешмоб до Дня вишиванки у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

                День вишиванки учнівський та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва відзначили флешмобом «НІ - ВІЙНІ»

Сьогодні, одягнувши вишиванку, ми висловлюємо свою національну і громадянську позицію, духовну свідомість.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать і не залишають байдужим жодного громадянина країни. І сьогодні в боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність держави продовжують гинути воїни, кращі сини України. Нашій країні не потрібна війна! Нас ніколи і нікому не роз’єднати, тому що ми – українці, ми - волелюбна нація. За свою волю та людську гідність потрібно боротися своєю чесною працею, наполегливим навчанням, національною свідомістю та непохитною позицією.

Наша сила -  в нашій єдності.

Ні війні! Бережімо нашу єдину Україну!

 

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна. 

 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Свято Героїв

15 травня 2018 року учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь в патріотичному огляді-конкурсі «Свято Героїв».

Свято Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

Відзначення Свята Героїв – це свідчення твердої волі українців йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.

Програма конкурсу-огляду включала в себе парад команд учасників, в якому оцінювалася форма, естетичний вигляд, відзнака команди, виконання патріотичної пісні, проходження урочистим стройовим маршем.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва «Нескорені» нагороджена грамотою за активну участь в огляді-конкурсі «Свято Героїв».

Герої України залишили нам у спадок велике прагнення бути вільними. Наш обов’язок  примножувати духовне багатство українського народу, вічну славу безсмертя хоробрих Лицарів Звитяги. 

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

 

 

 

«Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє…»

14 травня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва був проведений святковий концерт-вітання, присвячений Дню Матері.

 Кожен з нас з дитинства і до останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Наші матері – це Берегині роду українського, його прекрасних традицій і давніх звичаїв. Любов до матері – це святе почуття. Не має вищої любові за материнську. І де б ми не знаходилися, мамина любов, мамині молитви вберігають нас від нещасть і життєвих негараздів.

              З найкращими вітаннями та побажаннями миру, добра, щастя, здоров’я звернулися учні до найдорожчої людини – матері. Зі сцени лунали вірші, пісні та привітання зі словами пошани до матерів за їхню ласку і любов,  недоспані ночі, за найвірніше і найчутливіше материнське серце, яке ніколи не залишається байдужим.

Низький уклін Вам за невтомну працю, терпіння, мудрість і материнську любов – вірну, щиру, найсвятішу…

Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

 

 

День пам’яті та примирення

8 травня 2018р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва був проведений виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт  та причина найбільших трагедій XX ст.

8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Ця дата дає можливість оцінити внесок українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

Не заростуть джерела пам’яті про події Другої світової війни. Бо тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього. Порозуміння заради майбутнього України! Пам'ять про війну як застереження від її повторення…