Архів 2018-2019

   28 червня 2019р.колектив ЛВПУ дизайну та будівництва відвідав Тернопільщину- дивовижний і вражаючий край, багатий таємницями та легендами, як прадавніми, так і сучасними.
Цікава та пізнавальна екскурсійна поїздка розпочалася із відвідин одного з найбільш шанованих відпустових місць- Марійського державного центру" Зарваниця" .
    Наступне місце зупинки - Джуринський водоспад, що входить до складу Національного природного парку"Дністровський каньйон" - одного з наймальовничіших і найцікавіших місць Тернопільщини. На завершення екскурсійного туру працівники відвідали княже місто- Теребовля, що радо зустрічає гостей і яке має чим здивувати. Ця поїздка виявилась дуже цікавою та пізнавальною. Ми отримали багато вражень та море емоцій.

Звіт директора

27 червня 2019р. директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва В.Й.Адашинський звітував про виконану роботу за 2018/2019 навчальний рік.
Директор навчального закладу проаналізував навчально-виробничу, виховну, навчально-методичну, спортивно-масову, фінансово-господарську роботу колективу і обґрунтував перспективи розвитку училища.
У своїй доповіді керівник училища відмітив позитивні зрушення в розвитку матеріально-технічної бази навчального закладу, успіхи в конкурсах професійної майстерності, спортивно-масовій роботі.В.Й. Адашинський акцентував увагу колективу на забезпечення якісної теоретичної та практичної підготовки учнів, підвищення якості організації навчального-виробничого процесу, виховання в учнів загальнолюдських цінностей і соціальних компетенцій, стійкої громадянської позиції, впровадження в навчальному процесі сучасних педагогічних технологій.
Підводячи підсумки проведеної роботи, директор В.Й. Адашинський наголосивнаголовних завданнях колективу: підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників шляхом впровадження інноваційних технологій в навчально-виробничий процес, модернізація матеріально-технічної бази, зміцнення трудової дисципліни, покращення успішності та відвідування занять, удосконалення профорієнтаційної роботи.
Завершилася доповідь обговоренням, в ході якого прозвучали позитивні відгуки про роботу директора і колективу училища.
За результатами голосування членів трудового колективу роботу директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва за 2018/2019 навчальний рік визнано задовільною.
В.Й. Адашинський подякував колективу за співпрацю, побажав міцного здоров’я, добра, творчих успіхів.

Захист дипломних робіт

    Завершується навчальний рік. В останній тиждень червня відбувся захист дипломних робіт випускних груп училища.
25 червня захистили дипломні роботи учні групи №31 за професією «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» та здобули IV розряд електрогазозварника і II розряд слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів.
26 червня група №32 («Столяр. Реставратор виробів з дерева»), продемонструвавши набуті знання та навики, успішно здобули IV розряд столяра і III розряд реставратора виробів з дерева.
Серед випускників училища є студенти, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за напрямом підготовки «Будівництво та цивільна інженерія». Студенти групи № 02-МБ захистили дипломні проекти, підтвердивши здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень.
Дорогі випускники! Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, професійних успіхів та втілення своїх мрій!

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності 

28-31 травня 2019 року на базі ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва» відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Knauf MGK 2019 Ukraine» серед команд від регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ з професій «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» та «Опоряджувальник будівельний». Метою конкурсу було визначення якості професійної підготовки учасників з даних професій.  

У конкурсі взяли участь 13 команд – представники регіональних НПБЦ КНАУФ України. Команду Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва представляли: старший майстер Варещук І.М., майстер виробничого навчання Галюк І.М. та учень Гірняк Михайло. Конкурс передбачав два тури: тестування та практичні завдання. Зміст практичного туру передбачав виготовлення декоративної рами – обрамлення дзеркала салонного типу. Складність завдання відповідала вимогам 3-4 кваліфікаційного розряду за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій. Це настінна конструкція рамної конфігурації  з окремими попередньо виготовленими ажурними елементами і змонтованими учасниками під час конкурсу. Команда Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва успішно справилася з поставленими завданнями, здобувши почесний диплом за IV місце.  

 

Захист дипломних робіт 

Вітаємо учнів групи №45-III (Кухар. Кондитер), які 30 травня успішно захистили дипломні роботи на тему: «Страви та закуски складного приготування». Учні показали глибокі теоретичні знання та  проявили творчий , креативний підхід, майстерність у приготуванні та презентації приготовлених страв.  

За рішенням комісії випускники отримали кваліфікацію  кухаря V розряду.  

Бажаємо  успіхів, професійних звершень з обраної професії! 

 

 Міжнародна співпраця 

З метою обміну досвідом щодо впровадження і розвитку освітніх програм в професійну підготовку, проведення курсів фахової майстерності з професії «Кухар», «Електрогазозварник» та залучення учнівської молоді в інтеграційні процеси, 19-28 травня відбулася робоча поїздка в Кобулетський професійний коледж «Ахали Талга» (Нова хвиля). Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва представляли: директор Адашинський В.Й., заступник директора з НВР Гриник Л.М., майстри виробничого навчання Гриниха Т.В., Ромців Б.М. та учні Дигдалович Артур, Федик Максим. Делегація училища мала можливість ознайомитися з культурою, національними традиціями Грузії, матеріально-технічною базою Кобулетського коледжу, виставкою досягнень професійної освіти навчального закладу, поспілкуватися з учнями, викладачами, обмінятися досвідом. 

В рамках реалізації співпраці між навчальними закладами були проведені конференції, круглі столи з представниками Грузії,України, Естонії, Польщі та Німеччини. Під час зустрічей обговорено питання подальшої довгострокової співпраці в галузі освіти, науки та молодіжної політики , впровадження дуальної системи. Директор В.Й. Адашинський розповів про досягнення та перспективи розвитку професійної освіти України.  Голова Департаменту розвитку професійної освіти Грузії Ірина Церодзе наголосила на залученні до міжнародної співпраці шляхом проведення спільних освітніх заходів. 

На святі професійної освіти учні Львівського вищого професійного училища презентували страви української національної кухні та взяли участь в проведенні майстер-класів спільно з учнями з Грузії та Естонії з приготування національних грузинських страв. 

Делегація училища була присутня на відкритті одного з п’яти філіалів коледжу. На запрошення голови регіональної ради муніципалітету Кобулеті Давида Мчедешвілі наша делегація спільно з представниками інших держав мала честь взяти участь у святкових заходах з нагоди Дня незалежності Грузії. 

В рамках реалізації міжнародних проектів запланована зустріч з представниками Кобулетського професійного коледжу та школи імені Адама Міцкевича міста Оборнік, яка відбудеться в жовтні 2019 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва.  

 

ЗНО -2019  

23 травня 2019року на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва проходило Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Колектив навчального закладу створив всі необхідні умови для успішного проведення ЗНО. 


 

Триває профорієнтаційна робота  

   В рамках проведення профорієнтаційної роботи у Львівське ВПУ дизайну та будівництва завітали учні Ямпільського навчально-виховного комплексу    Пустомитівського району Львівської області. Знайомство з навчальним закладом розпочалося з перегляду фільму про історію училища, його здобутки та досягнення, перспективи розвитку, дозвілля учнівської молоді. Для учнів була організована екскурсія навчальним закладом, його аудиторіями та виробничими майстернями, навчально-практичними центрами «КНАУФ», «Бош», «Тріора», актовим, спортивним та тренажерним залами, перегляд виставки досягнень художньо-технічної творчості. Школярі  взяли участь у майстер-класі з професії «Кухар. Кондитер.», «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».  

   Запрошуємо всіх бажаючих завітати у Львівське ВПУ дизайну та будівництва, де на вас чекають престижні і цікаві професії.   

Змагання з футболу 

 16 травня 2019 р. збірна команда Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з футболу, у складі : Цимбалко В., Головатий В., Красуляк Н., Іващишин А., Федчишин Ю, Крук А., Загороднов Д., Загребельний В., Крук В., Слука М., Петрицький Н., Білань Р., Алексейчук В., Лилик Ю., Борисовський Д., Красуляк С., Чорний М., Капраль Ю. зайняла третє 

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») 


17 травня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведено територіальні змаганняВсеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 
Учасниками змагань були 8 роїв від закладів професійно-технічної освіти м. Львова.
На урочистому відкритті з вітальним словом виступили: директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва АдашинськийВолодимир Йосипович, виконувач обов’язків директора Львівського державного Будинку техніки Івашкевич Лілія Михайлівна, майор 80 – окремої десантно- штурмової бригади, захисник Луганського аеропорту Сегейда Роман Степанович, заступник директора Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді Набитович МихайлоВасильович. Благословив проведення заходу отець Петро.
Юні патріоти, гартуючи дух і тіло, випробували свої сили у різноманітних конкурсах, а саме: «Впоряд», «Смуга перешкод» з різними етапами, «Кращий кашовар», «Перетягування линви», «Відун», «Візитка рою», конкурс звітів «Добре діло» та інші. Був проведений майстер-клас «Рятівник».
Рої-учасники із захопленням брали участь у змаганнях, проявили наполегливість, витривалість, високий рівень підготовки.
Майбутні захисники України, зберігаючи традиції своїх предків, відроджують історичні та культурні надбання українського козацтва, духовно збагачуються та фізично розвиваються.
За результатами змагань перше місце зайняв рій «Нескорені» Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.
Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів в I етапі гри «Сокіл»(«Джура»), який відбудеться на турбазі «Карпати» в с. Кам’янка Сколівського району.