Архів 2019-2020

 

Атестація педагогічних працівників

31 березня 2020 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулася атестація педагогічних працівників.

Протягом міжатестаційного періоду атестаційною комісією вивчалася педагогічна діяльність працівників, які атестуються, шляхом відвідування занять, вивчення рівня досягнень учнів, ознайомлення з документацією щодо виконання педагогічними працівниками посадових обов`язків, їх участь у різноманітних заходах, спрямованих на підвищення педагогічної компетентності. У 2019/2020 навчальному році атестувались 8 педагогічних працівників: п’ятеро з них – очно, а троє – в режимі онлайн. Атестація проходила на принципах демократичності, доброзичливості, принциповості, взаємодопомоги та гласності. Атестація дала змогу  об’єктивно оцінити діяльність педагогів в міжатестаційний період, а також сприятиме удосконаленню їх методичної та професійної майстерності.

 

Читацька конференція

11 березня 2020 р. у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва була проведена читацька конференція «Тарас Шевченко і просвіта».

У центрі уваги учасників конференції було обговорення питань: Тарас Шевченко і національне відродження України;  Шевченко і просвітницька діяльність; Шевченко у долях поколінь української інтелігенції; Шевченко у колі сучасників… Учні акцентували увагу на ролі Тараса Шевченка у поширенні освіти, необхідності національної та соціальної революції в ім’я незалежності України,    а також декламували безсмертні поезії поета.

  Дуже важливо осмислити ті українські цінності, які передаються через слово Шевченка, його розум, волю, через серця наших співвітчизників. Дух свободи, людської гідності,  які вистраждав поет, дають нам силу і впевненість сьогодні.

Семінар – практикум

04 березня 2020 року у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» на базі навчально-практичного центру «TRIORA» та «POLIMIN – HUB» відбувся семінар – практикум  «Робота в  навчально-практичних центрах на засадах компетентнісного підходу  серед майстрів виробничого навчання та викладачів з орієнтацією на ефективну професійну діяльність». В роботі семінару брали участь  представники НМЦ ПТО у Львівській області, ТОВ «TRIORA», ДПП «Фомальгаут-Полімін», 22 майстрів виробничого навчання та викладачів навчальних закладів будівельного профілю.  З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва В.Й. Адашинський, який акцентував увагу на важливості соціального партнерства навчальних закладів професійно-технічної освіти з виробниками сучасних будівельних матеріалів. Для учасників семінару були проведені майстер–класи:  «Технологія влаштування підлоги з водо та електро підігрівами з матеріалами  ТМ «Полімін»  з використанням  компетентнісного підходу», «Формування фахової компетентності при декоративному оздобленні матеріалами ТМ «TRIORA» , посилання професійних якостей майбутнього фахівця».

Співпраця з навчально-практичними центрами сприяє досягненню якісної підготовки фахівців, здатних до ефективної професійної роботи. 

З 29.02 – 1.03 2020 р. в м. Кременець відбувся Міжнародний кубок Пушкарів з армрестлінгу. В складі збірної Львівщини виступили учні Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Павлушок Богдан та Іванець Віталій, які вибороли золоту та срібну медаль.
Вітаємо з перемогою!!

Твоя професія – твоє майбутнє!

28 лютого для школярів були організовані майстер-класи: «Виготовлення дверних блоків. Виготовлення меблів з ДСП», «Виготовлення конструкцій елементів табурета», «Зварювання деталей з чавуну, кольорових металів та їх сплавів», «Монтаж перегородок з дверним прорізом», «Виготовлення млинців».

Заходи, проведені в рамках Дня відкритих дверей, були цікавими та пізнавальними. Гості навчального закладу отримали багато вражень та позитивних емоцій.

Запрошуємо на навчання у Львівське ВПУ дизайну та будівництва!

Продовжуються Дні відкритих дверей.

27 лютого Львівське ВПУ дизайну та будівництва відвідали учні шкіл №1, 96, 29, 42, 84, школи-гімназії «Сихівська». Школярі взяли участь у майстер-класах «Художня різьба по дереву», «Зроби сам» з професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева», «Фігурна нарізка овочів» з професії «Кухар. Кондитер», а також ознайомилися з технологічним процесом виготовлення виробів з металу. Запрошуємо всіх бажаючих до знайомства з  Львівським ВПУ дизайну та будівництва та подальшого навчання.
26 лютого у Львівське ВПУ дизайну та будівництва завітали учні шкіл №48, 72, 82, 88, 32. Школярі поспілкувалися з адміністрацією, викладачами, майстрами виробничого навчання, учнями, ознайомилися з професіями та умовами вступу на навчання. Майстри виробничого навчання у майстернях та лабораторіях презентували професії, які можна здобути в навчальному закладі, показували вступникам переваги професійної освіти. Учні відвідали кулінарне шоу «Крок до майстерності», а також стали учасниками турніру з футзалу.
Дні професії «Кухар. Кондитер» у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва»
 25-26лютого у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» відбулися Дні професії «Кухар. Кондитер». Професійні дні розпочалися з презентації проєкту «Про своє здоров’я дбаймо самі», під час якого учні акцентували увагу на необхідності здорового та правильного харчування. Пізнавально-пошуковий та дослідницький характер мала конференція «Пізнаємо Україну разом». Цікавим було дослідження учнів про борщ, як страву, яка готується у всіх регіонах України. Видовищним та яскравим було кулінарне шоу «Крок до майстерності». Учні змагалися в конкурсах з оформлення тематичних столів, нарізки овочів простої та складної форми, конкурсі «Швидко та правильно».
Дні професії «Кухар. Кондитер» сприяють підвищенню якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

24-28 лютого 2020 року у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» проходить профорієнтаційний тиждень.
День відкритих дверей – це можливість познайомитися з навчальним закладом, його історією, викладацьким колективом, навчально-матеріальною базою, напрямками професійної підготовки та умовами вступу.
24-25 лютого
Училище радо зустріло учнів шкіл випускних класів. Майбутні абітурієнти переглянули відеоролик про навчальний заклад та його історію, ознайомилися з навчальними аудиторіями, виробничими майстернями та навчально-практичними центрами «KNAUF», «BOSH», «TRIORA», «POLIMIN-HUB».
Цікавим та пізнавальним для учнів був майстер-клас на тему: «Виготовлення дверних блоків. Виготовлення меблів з ДСП» з професії «Столяр. Реставратор виробів з дерева». Знайомство з навчальним закладом продовжилося спортивними змаганнями з настільного тенісу та майстер-класом із силових видів спорту.

Героям Небесної Сотні ...

«Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках»

Небесна Сотня - молодий, незламний цвіт нашої країни. Наш біль і наша гордість.

Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вшанував подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали життя заради нашого майбутнього, за вільну, незалежну, європейську державу.Ціною жертовності Герої Небесної Сотні показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним.
Вічна пам’ять загиблим Героям.
Слава Україні!
Героям слава!

З Днем святого Валентина!

Учнівська молодь Львівського ВПУ дизайну та будівництва яскраво та весело відзначила День святого Валентина. Це свято додало в учнівське життя яскравих барв та гарного настрою. Давайте висловлювати свою любов до інших не лише один день в році, а щодня! Зі Святом вас! Бажаємо щастя, любові та безліч радісних миттєвостей життя!

Екскурсія

З метою військово-патріотичного виховання, поглиблення знань з цивільного захисту та підготовки до Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотичної гри Сокіл(«Джура»), 06.02.2020 учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відвідали Львівський державний університет безпеки та життєдіяльності.
Учні ознайомились з експозицією музею історії університету, побували в черговій частині і на диспетчерському пункті, оглянули приміщення побуту та навчальні аудиторії курсантів, пройшли вишкіл в кімнаті технологічної підготовки, де імітували евакуацію в умовах пожежі. Щиро вдячні адміністрації університету в організації екскурсії, екскурсоводу, який цікаво та доступно проінформував учнів.

 

Вітаємо з ІІ-місцем переможців обласного фестивалю-конкурсу «Новорічно – різдвяні фестони» 2019-2020 Качмарик Анастасію та Ростислава Дяківа.

Бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

Триває профорієнтаційна робота

5,7 лютого майстрами виробничого навчання та учнями Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва був проведений профорієнтаційний захід у ЗСШ №42. Для учнів 8-х, 9- класів були організовані майстер-класи з професій: «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр.» - «Опорядження поверхні гіпсовими шпаклівками»; «Столяр» - «Виготовлення рамок для картин»; «Кухар. Кондитер» - «Оздоблення виробів з пряничного тіста до Дня святого Валентина». Школярі отримали інформацію про робітничі професії і активно долучалися до проведення майстер-класів. Учні дізналися, що сьогодні конкурентоспроможність на ринку праці робітників залежить від їх кваліфікації і компетенції, рівня володіння ефективними і прогресивними технологіями виконання робіт. В рамках проведення профорієнтаційної роботи 5 лютого у Львівське ВПУ дизайну та будівництва завітали учні ліцею №21 Львівської міської ради. Для школярів була організована екскурсія навчальним закладом, його аудиторіями та виробничими майстернями, навчально-практичними центрами «КНАУФ», «БОШ», «Тріора», «POLIMIN HUB», актовим та спортивним залами. Школярі ознайомилися з професіями, які можна здобути в училищі, поспілкувалися з адміністрацією, майстрами виробничого навчання, учнями, переглянули відеоролик про історію навчального закладу, його сьогодення та перспективи розвитку.

Запрошуємо на навчання у Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва.

День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся урочистий захід «Україна – соборна держава». Викладачі історії розповіли учням про історичні події, які передували утворенню єдиної соборної української держави. В навчальних групах проведені виховні години «Історія української державності». Для учнів організували перегляд документально-ігрового фільму «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919 рр.» у Кінопалаці «Львів» .

Соборність України - здійснення мрії багатьох поколінь українського народу. Це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, надія і віра у майбутнє.

Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва дизайну та будівництва вітає викладача фізичного виховання Баса А. Б. з нагородою за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської молоді, популяризації здорового способу життя.

Успіхів Вам та нових перемог!

Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає заступника директора з навчально-виробничої роботи Гриник Л.М. з нагородою за високий професіоналізм, сумлінну працю та активну громадську діяльність як учасницю інформаційно-видавничого проєкту “Успішна жінка”. Книга зі статтею про успіхи пані Лілії Гриник стала чудовим доповненням до нагороди.

Шановна Ліліє Михайлівно! Бажаємо вам наснаги, оптимізму, успіхів та нових здобутків!

Педагогічна рада

13 січня 2020 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулося засідання педагогічної ради. Голови методичних комісій провели аналіз роботи у першому семестрі 2019/2020 навчального року та визначили головні завдання на другий семестр.

Методист Підкович М.Є. ознайомив членів педагогічної ради з Порядком кваліфікації педагогічних працівників.

Директор В.Й.Адашинський вручив нагороди Л.М.Гриник та А.Б.Басу.