Наше життя1

   

   

Захист дипломних робіт

Наближається до завершення 2021/2022 навчальний рік. 13-14 червня відбувся захист дипломних робіт групи 45 –III професії «Кухар. Кондитер». Учні успішно виконали теоретичні і практичні завдання та підтвердити кваліфікацію Кухаря V розряду.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі, міцного здоров’я, плідної праці в мирній Україні!

 

Писанка – наш оберіг!

    Напередодні Великодня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся арт-терапевтичний майстер-клас, на якому працівники та учні створювали свою власну писанку як символ життя, безсмертя українського народу та його нескореності.

Нехай полум’я передсвяткових свічок принесе нам усім спокій та відчуття того, що Воскресіння Христове наблизить нас до перемоги!

      

  

29.03.2022 року в ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» проведена атестація педагогічних працівників. Усього проатестовано 10 педагогічних працівників. За результатами атестації 9 педпрацівників відповідають займаній посаді, а один –відповідає займаній посаді з умовою. Діяльність працівників оцінено всебічно й об’єктивно. Атестація пройшла задовільно. Атестація відбулася в атмосфері відкритості та доброзичливості.

 

Вчимося рятувати життя!

21 березня для працівників Львівського ВПУ дизайну та будівництва проведений навчальний тренінг з надання первинної домедичної допомоги медичним працівником Львівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Христиною Яців. В ході тренінгу працівники здобули теоретичні та практичні навички, а саме: здійснювати оцінювання стану потерпілого та визначити, яка допомога потрібна; зупинити кровотечу шляхом накладання стискаючої пов’язки, проведення серцево-легеневої реанімації; накладання пов’язки при пораненнях, опіках та забоях, іммобілізування ушкодженої частини тіла.

А також було проведено заняття з основ поводження зі зброєю та правилами користування зброєю.

Навчені ̶ значить озброєнні!

 

Героїв Україна пам'ятає…

 

Українці ! Ми з родоводу сильних,

Прозрів народ і духу смолоскип,

Запалений серцями незборимих

І пам'ять про синів хай не згаса повік.

 

Слава Україні!

Героям Слава!

  

   Вітаємо учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва, учасників обласного фестивалю-конкурсу художньої творчості «Новорічно-різдвяні фестини»:

   Бойчук Марію (диплом I ступеня в номінації «Літературна творчість»);

   Віталія Дейнегу, Юліанну Мужкевич (диплом I ступеня в номінації «Театральне мистецтво»).

   Успіхів вам, натхнення і нових перемог!

   02-03 лютого в місті Луцьку відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція КНАУФ, в якій взяли участь представники Львівського ВПУ дизайну та будівництва: Володимир Адашинський, директор училища, Лілія Гриник, заступник директора з НВР, Дарія Винниченко, викладач спецтехнології, Іван Галюк, майстер виробничого навчання. Організаторами заходу виступили ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури» за сприяння Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, Луцької міської ради.

   Під час конференції відбулася низка заходів: презентація «Підведення підсумків та аналіз діяльності освітніх проєктів КНАУФ в Україні в рамках державно-приватного партнерства за 2021 рік»; проведення майстер-класів за технологіями каркасно-обшивного будівництва КНАУФ; презентація навчально-методичного посібника «КНАУФ-ДИЗАЙН»; огляд виставки святкових робіт працівників НПЦ КНАУФ України; круглий стіл, на якому обговорювалися актуальні питання співпраці з фірмою КНАУФ; підвищення кваліфікації за інноваційними технологіями КНАУФ.

   За результатами експрес-конкурсу «Різдвяний подарунок КНАУФ» Львівське ВПУ дизайну та будівництва зайняло призове місце. На конкурс представлена картина «Луцький замок» з матеріалів фірми КНАУФ, виконана майстром виробничого навчання Ігорем Тибінкою.

   Співпраця з компанією «КНАУФ» - один із найважливіших чинників підвищення якості професійного навчання з підготовки висококваліфікованих фахівців будівельної галузі.

 

   Вітаємо учнів групи №45 («Кухар. Кондитер») з захистом дипломних робіт! Дорогі випускники, ви успішно здобули IV розряд кухаря і III розряд кондитера, продемонстрували набуті теоретичні знання та практичні навики.

   Міцного вам здоров’я, щасливої долі та оптимізму!

   Учням, які продовжують навчання в училищі для здобуття кваліфікації кухар V розряду, зичимо невичерпної енергії та успіхів у вдосконаленні професійної майстерності!

   Життя - дуже велика розплата за безтурботність та недбальство. Залізнична колія - це зона підвищеної небезпеки!

    Проце повинен пам'ятати кожен!

Для перегляду відео натисніть на назву


«Бережи себе»

«Безпека на залізниці»

«Безпека дітей на залізниці»

«Зірки про безпеку на залізниці»

«Безпека на залізниці»

«Безпека дітей на залізничному транспорті України»

«Правила безпеки на залізниці»

 

   11 січня 2022 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулося засідання педагогічної ради, на якій педагоги розглянули та обговорили результати успішності учнів в першому семестрі 2021/2022 навчального року, стан проведення профорієнтаційної роботи з набору учнів на навчання на 2022/2023 навчальний рік, про підготовку освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра. З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Народе мій рідний, у ніч Новорічну –

Добробуту, щастя і слави довічно!

Щоб рід український прославив планету!

Бажаємо кожному нового злету!

Щоб кожну оселю засіяли житом,

Щоб краще й заможніше всім стало жити!

Щоб добро панувало, роки додавались,

Щоб в кожній родині всі мрії збувались!

Щоб весела Коляда всім нам радість принесла!

Веселих свят та щасливого Нового року!