Профтехосвіта Львів - Page 2

 

     Столяр. Різьбяр по дереву та бересту

     Природне тепло, шляхетна стриманість кольору, податливість – ось та магічна сила, що зачаровує, вабить людину до дерева. Багатогранною є сфера використання дерева: від дерев'яної архітектури до виробів ужиткового мистецтва, від знарядь праці до сувенірів. Вроджене відчуття прекрасного, що віками плекав наш народ, знайшло своє втілення у виробах різьбярів.

     Чарівним мереживом мерехтять різьблені орнаменти скриньок, декоративних тарелів, рахв, цукерниць. Вражають досконалою майстерністю вироби давніх та сучасних меблярів. Різьблені скрині, столи та шафи велично дрімають у численних залах Львівських музеїв та галерей. В оздобленні храмів дерево також посідає гідне місце – у грайливому танку різьблених листків, що обрамлюють іконостаси, ніби завмерли звуки візантійських хорів, відчувається урочистий блиск церковного обряду.

     Наше училище підтримує славні традиції минулих віків. Якщо Ви бажаєте долучитись до безцінного скарбу, розкрити таємничі майстерності, відчути у собі силу творити прекрасне – оберіть шлях у чарівний світ різьби по дереву.

    

   

 

 

 Кухар. Кондитер

   

kyxar

   

 

З харчовою промисловістю пов`язана професія «Кухар; кондитер». Тих, хто бажає її здобути, немало. Переважно це дівчата. Проте інколи й хлопці, опанувавши цю спеціальність, стають справжніми віртуозами своєї справи. Учні вивчають рецепти поширених страв української сучасної та старовинної кухні, фірмових страв майстрів-кухарів різних областей. Кухня-лабораторія призначена для приготування страв та кулінарних виробів під час лабораторно-практичних робіт. На всіх етапах підготовки спеціалістів процес навчання зливається з продуктивною працею тих, хто здобуває знання. Випускників училища за професією «Кухар. Кондитер» з радістю візьмуть на роботу будь-які кондитерські фабрики, ресторани, кафе тощо.

   

       

 

 

 

Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

gasПрофесія електрогазозварювальника дуже приваблива тим, що знання і вміння, які ви отримаєте у нас в училищі, з успіхом можете реалізувати як у будівництві, так і в багатьох галузях народного господарства. В училищі є майстерня електрогазозварювання з відповідним устаткуванням, яку ми маємо намір в подальшому розширити і збільшити.

Учні зможуть оволодіти необхідними знаннями з спец технології і матеріалознавства, вивчити обладнання, матеріали, технологію виконання електро- і газозварювальних робіт, безпечні прийоми робіт, організацію праці зварювальника.

Професія електрогазозварника складна і дуже відповідальна. Від міцності зварювального шва залежить ефективність використання виробу в цілому. А факторів, які впливають на зварювання дуже багато.  Значне місце серед них посідають досвід та майстерність електрогазозварника, наявність у нього відповідних професійних знань і навичок. Попит на електрогазозварників на ринку праці не зменшується. Справжній фахівець може зайнятися індивідуальною трудовою діяльністю або створити свою фірму з надання послуг з електрогазозварювальних робіт.

Зростання кількості автомобілів у країні спричиняє значне розширення мережі підприємств їх технічного обслуговування й ремонту, залучення великої кількості кваліфікованих кадрів.

Щоб справитись з величезним обсягом робіт, пов’язаних з підтриманням автомобільного парку в технічно справному стані, необхідно механізувати і автоматизувати процеси його технічного обслуговування та ремонту, різко підвищити продуктивність праці.

Підприємства технічного обслуговування і ремонту автомобілів оснащуються більш досконалим обладнанням, запроваджуються нові технологічні процеси, які забезпечують зниження трудомісткості підвищення якості робіт.У технічне обслуговування автомобілів усе ширше впроваджуються методи діагностики з використанням електронної апаратури. Діагностика дає можливість своєчасно виявити несправності агрегатів та систем і усунути їх до появи серйозних порушень у роботі автомобіля. Об’єктивні методи оцінки технічного стану агрегатів і вузлів допомагають своєчасно усунути пошкодження, які можуть призвести до аварійної ситуації, тобто підвищити безпеку дорожнього руху.

Застосування сучасного обладнання для технічного обслуговування і ремонту полегшує і прискорює багато технологічних процесів, але потребує від обслуговуючого персоналу засвоєння певних знань і набуття навичок: знання будови автомобіля, основних технологічних процесів технічного обслуговування і ремонту, вміння користуватися контрольно-вимірювальними приладами, інструментами та приладами.

Для вивчення будови і принципів дії механізмів необхідне знання фізики, хімії, основ електротехніки в обсязі програм середньої школи.

Чітко організоване технічне обслуговування, своєчасне усунення виявлених несправностей в агрегатах і системах дають можливість підвищити довговічність автомобілів, знизити їх простої, збільшити строки міжремонтних пробігів, що в кінцевому результаті значно зменшує непродуктивні витрати і підвищує рентабельність експлуатації автотранспортних засобів.

 

  
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора202
mod_vvisit_counterЦього тижня242
mod_vvisit_counterМинулого тижня1752
mod_vvisit_counterЦього місяця6637
mod_vvisit_counterМинулого місяця8016
mod_vvisit_counterВсього868850

Онлайн: 1
IP адреса: 52.205.167.104
,
Сьогодні: 30 Nov, 2021
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu