Столяр будівельний

Столяр будівельний

slide2     Столяр є одна з найбільш поширених професій. Потреба у столярах на ринку праці постійна; це одна з небагатьох робітничих професій, яку постійно потребують підприємства України. Вони можуть працювати як на великому будівництві, так і в будівельних бригадах, на меблевих фабриках та на маленьких приватних меблевих підприємствах, сімейних підприємствах.

     Обробка деревини – одне з найстаровинніших ремесел, яке опанувала людина. Завдяки своїм чудовим властивостям дерево і зараз залишається досить цінним та широко вживаним будівельним матеріалом. Столярне ремесло серед інших завжди було надзвичайно важливим.

     Результатом роботи столяра є виготовлення, складання та встановлення виробів з деревини: віконних рам, сходових огороджень, меблів, дверей, корпусів легких суден, музичних інструментів та інших предметів домашнього вжитку.

     Пиломатеріали під час столярних робіт підлягають основним видам обробки: пилянню, свердлінню,  струганню, довбанню тощо.

    Для покращення зовнішнього вигляду та якості робляться столярні, малярні та інші спеціальні обробки лицьових поверхонь виробів. У своїй роботі столяр застосовує матеріали для оздоблення, прогресивні монтажні засоби, різноманітні фарби, лаки, клеї.

    У наш час більшість столярних виробів виготовляється в заводських умовах за допомогою деревообробних верстатів. Праця столяра значно полегшилася завдяки використанню механізованого та електрифікованого інструменту. Але і зараз під час виконання столярних робіт використовуються такі інструменти, як долото, напилки, викрутки, стамески, кліщі, рубанки, свердла, рулетка, рівень, циркуль  тощо.

    Учні, які мають схильність до ручної праці, моделювання і конструювання, полюбляють працювати з деревом, професія столяра стає справою їхнього життя. Професія потребує чіткої координації рухів рук, доброго окоміру, обережності, акуратності під час виконання роботи.

Столяр будівельний – одна з основних будівельних професій.
Столяр будівельний повинен вміти:

• виконувати столярні роботи;

• обробляти деревину електроінструментом і вручну;

• виготовляти і встановлювати прості столярні вироби.

Столяр будівельний повинен знати:

• основні властивості деревини;

• способи приготування столярного клею;

• основні породи та дефекти деревини;

• правила поводження з електроінструментами;

• способи виготовлення з’єднань і збирання елементів столярних виробів;

• способи забивання окремих місць деревини.

    Для оволодіння професією столяра будівельного потрібні глибокі знання з хімії, фізики, математики, креслення, трудового навчання. Професія вимагає доброго здоров’я і фізичного розвитку. До роботи допускаються фізично здорові люди з нормальним зором і слухом. Від спеціаліста вимагається сенсомоторна координація, точність рухів, охайність, увага, раціоналізм, добрий окомір, розвинена тактильна чутливість, розвинена фантазія, художній смак, творча і художня активність.

 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1102
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня10249
mod_vvisit_counterМинулого тижня6626
mod_vvisit_counterЦього місяця32957
mod_vvisit_counterМинулого місяця10184
mod_vvisit_counterВсього947932

Онлайн: 24
IP адреса: 44.201.96.43
,
Сьогодні: 25 Jun, 2022
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu