Маляр. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів.

Маляр. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів.

slide3     Маляр – це фахівець будівельного профілю, від уміння, професійних навичок та естетичного смаку якого залежить остаточний вигляд приміщення чи будинку. Це одне з найдавніших ремесел, пов’язаних з прикрашанням житла. Хто, як не маляр, виконує роботи з фарбування, обклеювання, художньої обробки, ремонту поверхонь? Роль маляра в будівництві дуже велика.

    Маляр повинен знати технологію оздоблювальних робіт, хімічний склад розчинів та барвників, правила кольоростворення і прийоми змішування пігментів з урахуванням їх взаємодії: мати гарний художній смак, вміти не тільки готувати розчини, обробляти поверхні, використовувати у своїй роботі механізми, але й глибоко і тонко відчувати, розуміти, відтворювати прекрасне.

    Робота пов’язана з приготуванням та використанням хімічних речовин.

Професія вимагає від робітника:

• стійкості та концентрації уваги;

• окоміру;

• наочно – образного мислення.

    Вона не рекомендується людям, які мають захворювання опорно – рухового апарату, вестибулярного апарату, ревматизм, гіпертонію, захворювання очей, дальтонізм.

   Маляр закінчить свою роботу – це означає, що міцна та гарна будівля, де працювали будівельники різних спеціальностей, повністю готова до здачі в експлуатацію та довгого служіння людям.

    Саме наше училище дає якісну підготовку малярів-реставраторів декоративних та ліпніх виробів. Без праці людей будівельних професій не зміг би народитись жодний архітектурний шедевр. Майбутні випусники навчаються не лише вмінню працювати з матеріалами та інструментами, але й вирішують непрості творчі завдання, створюють певний психологічний клімат за допомогою кольору, використовують нові оздоблювальні матеріали. З кожним роком зростає потреба у фахових малярах-реставраторах, які зможуть зберегти та дати нове життя унікальним пам`яткам Львова.

 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні791
mod_vvisit_counterВчора978
mod_vvisit_counterЦього тижня791
mod_vvisit_counterМинулого тижня5988
mod_vvisit_counterЦього місяця14701
mod_vvisit_counterМинулого місяця23589
mod_vvisit_counterВсього773970

Онлайн: 16
IP адреса: 34.204.201.220
,
Сьогодні: 19 Apr, 2021
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu