Архів 2011/2012 - Page 3

 

Шевченківські дні

Вшановуємо пам’ять великого сина українського народу, пророка, мученика, бунтаря.

Минуло багато років з дня народження Т.Шевченка, але і сьогодні його слово живе між нами, гнівне, ніжне, полум’яне.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

І голос твій нам душі окриля.

Встає в новій красі крізь лихоліття

Твоя, Тарасе, звільнена земля...

 

"День відкритих дверей"

Ось і настав час, коли абітурієнтам доводиться у важких роздумах шукати відповідь на доленосне питання: куди піти навчатися. Вони повинні вже сьогодні подбати про те, щоб отримати сучасну освіту, яка створить у майбутньому надійну основу щасливого життя.

З метою ознайомлення абітурієнтів з правилами прийому до Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, організацією навчального процесу, матеріальною базою, перспективою розвитку училища 15 березня 2012  року пройшов «День відкритих дверей ».

Відбулася змістовна зустріч – бесіда абітурієнтів з адміністрацією училища, викладачами, майстрами виробничого навчання, учнями закладу та  цікава екскурсія – ознайомлення з навчальними кабінетами, майстернями та лабораторіями училища.
Більше ста майбутніх випускників 9, 11 класів отримали ґрунтовні відповіді про напрями та спеціальності підготовки в закладі, особливості навчання та переваги майбутніх професій. Не лише абітурієнти, але й батьки уважно знайомились з перспективами навчання в ЛВПУДБ.

Як зазначили гості ЛВПУДБ Богдан Мельничук і його товариш Андрій Івасько із СЗШ № 48:

- Завітавши до училища, ми змогли ознайомитися з навчальним закладом, його історією, традиціями, отримати вичерпну інформацію щодо правил прийому до закладу, змісту та форм підготовки фахівців, характеристики професійних спрямувань, спеціальностей тощо. Дізнавшись про життєдіяльність ЛВПУДБ, я був вражений тим, що цей навчальний заклад дає можливість навчатись та займатись спортом, розвивати свої творчі здібності, отримати водійські права. Мене зацікавила і спортивна база, яку я, напевно, стану відвідувати ще до вступу у цей навчальний заклад. Ми вже подали заяви для вступу в училище.

Інший гість сказав:

- Я був вражений навчальними кабінетами, кухнею-лабораторією, у яких навчаються учні училища. Прекрасна, затишна ідальня, пречудовий актовий зал. Кругом чистота і порядок! Я давно такого не бачив. Атмосфера в навчальному закладі дуже чудова! Вразило спілкування з педагогічним складом училища, адже викладачі розмовляли з нами, як із майбутніми колегами, цікавилися нашими досягненнями та планами на майбутнє. Для себе вирішив, що 100% стану учнем Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

Ласкаво просимо!

 

Різьбярський конкурс

У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва 15 березня відбувся різьбярський конкурс учнів, які оволодівають професією «Столяр. Різьбяр по дереву та бересті.»

Завдання для учасників конкурсу:

1. Виконати трьохгранно-виїмчасте різьблення орнаменту на тарілці., згідно даних розмірів та профілю.

 • Формат А-2
 • Масштаб 1:1
 • Відмивка, (акварель)

2. Тестові завдання з курсу матеріалознавства, спецтехнології та охорони праці

Успішно виконали поставлені перед учасниками конкурсу завдання учні групи № 22 Скочепець Дмитро, Стасьо Володимир, Гінда Ігор, які під керівництвом досвідченого різьбяра, майстра виробничого навчання Тибінки І.В. пізнають секрети професії різьбяра по дереву та бересті і зайняли відповідно І, ІІ і ІІІ місця.

Кращі учні приймуть участь в різьбярському конкурсі ім. Й.П.Станька

27-28 березня 2012року, який відбудеться в смт. Івано-Франкове   Яворівського району Львівської області.

Відродження української образотворчості, започатковане Т. Шевченком і К. Устияновичем, досягло сьогодні свого апогею. Українська архітектура, різьба й малярство, які спочатку не виходили поза вузькі межі аматорства, сьогодні стали органічною складовою частиною нашого культурно-національного життя. Українські митці вже не з’являються й не гаснуть, мов самітні метеори, але виступають на нашому небосхилі, як цілі сузір’я. Постають раз у раз все нові мистецькі гурти й групи, об’єднані професійними інтересами. Це знак, що образотворчість стала в нас одним із соціальних чинників і результати конкурсу, який пройшов у ЛВПУДБ є кращим тому підтвердженням.

Побажаємо творчих успіхів переможцям конкурсу!

 

Конкурс дитячого малюнку

З 01.03. до 09.03.2012 р. в училищі проходив конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». В конкурсі взяли участь 12 навчальних груп. Учні проявили небайдужість до проблем у сфері охорони праці, культуру безпеки праці, малюнки відповідали тематиці та умовам конкурсу.

Журі підвели підсумки конкурсу і визначили переможців:

 • 1 місце зайняла група №26;
 • 2 місце – група №15;
 • 3 місце – група №23.

Гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок

51039Основним завданням ХХІ Обласних спортивних ігр є залучення учнів до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя.

1 березня 2012 року збірна команда училища з настільного тенісу (дівчата) в складі:

- Гнідець Мирослава;

- Джура Галина;

- Мороз Олеся

взяла участь у фінальних змаганнях ХХІ Обласних спортивних іграх учнів ПТНЗ Львівщини і виборола загальне І командне місце.

В особистій першості І місце виборола учениця 51 гр. - Гнідець Мирослава

Бажаємо учасникам змагань спортивного гарту, натхнення, вдалих стартів та нових перемог.

Хай щастить!

 

28 лютого 2012 року

Сьогодні КВК - це не розвага,

КВК - не просто гра.

Це джерельний ключ наснаги,

Свято гумору й добра.

КВК допомагає

Йти вперед, не навмання.

Вірш, чи пісня, чи розмова,

Чи іронія тонка –

Все у собі концентрує чарівний світ КВК!

Команди училища: «Мікс», «Невгамовні», «Новий день» 28.02.2012 р., використовуючи різноманітні мистецькі засоби представили своє бачення здорово способу життя у КВК «Сміємося на здоров’я»

Командна гра включала такі конкурс:

 • Привітання команди;
 • Розумова розминка «Я поет»;
 • Студентський театр естрадних мініатюр.
 • Домашнє завдання «Здоровий спосіб життя у моєму навчальному закладі».

Конкурсанти проявили дотепність, почуття гумору, вміння творчо працювати в команді.

1 місце – команда «Невгамовні»

2 місце – команда «Новий день»

3 місце – команда «Мікс»

Бажаємо творчої наснаги, добра, відповідального ставлення до власного здоров’я.

 

Молоді таланти серед учнівської молоді

3

22 лютого 2012 року учні училища Морозкіна Анастасія, Цопа Олег, Баранецька Соломія взяли участь в обласному конкурсі авторської пісні та виконавців «Оксамитові барви – 2012».

Морозкіна Анастасія нагороджена грамотою "За емоційність" (номінація "Виконавська майстерність"). Бажаємо нашим молодим талантам творчих успіхів!

II етап всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

21-23 лютого на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбувся другий обласний тур Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

В конкурсі взяли участь:

 • ВПУ №19 м.Дрогобич - учень Голик Микола Богданович, майстер виробничого навчання Юзвяк Михайло Осипович.
 • Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей - учень Мавдрик Віктор Андрійович, майстри виробничого навчання Піхоцька Тетяна Дмитрівна, Петрук Оксана Володимирівна.
 • Львівський професійний політехнічний ліцей - учень Лещук Сергій Ярославович, майстер виробничого навчання Вівсяник Наталія Володимирівна.
 • Сокальський професійний ліцей - учень Фогель Максим Іванович, майстер виробничого навчання Рубашевський Володимир Іванович.
 • Новояворівський професійний ліцей – учень Калитка Ярослав Ярославович, майстер виробничого навчання Логай Любомир Михайлович.
 • Львівське ВПУ дизайну та будівництва – учні Худик Олег Іванович, Стасишин Мар’ян Андрійович, майстер виробничого навчання Галюк Іван Миколайович.

 

Конкурсанти виконували завдання практичного туру:

 •  розмітка архітектурних елементів конструкцій відповідно до креслення сходової клітки;
 •  підготовка на шаблонах архітектурних конструкцій в майстерні училища;
 •  монтаж каркасу сходової клітки;
 •  обшивка ГКЛ бази, обшивка ГКЛ напівколони та капітел, шпатлювання швів.

Теоретичний тур конкурсу передбачав перевірку знань з предметів: матеріалознавство, технології систем сухого будівництва, охорони праці та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.

Для учасників конкурсу та супроводжуючих в училищі було організовано презентацію навчального закладу, спортивні змагання.

Вітаємо Худика Олега, учня Львівського ВПУ дизайну та будівництва, який зайняв перше місце в другому обласному турі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

Бажаємо перемоги у третьому турі Всеукраїнського конкурсу!

 

Чемпіонат Львівської області 2012 з армреслінгу

18-19 лютого 2012 на спортивній базі вищого професійного училища дизайну та будівництва відбувся VI чемпіонат Львівської області серед юнаків та дівчат 1994р.н. з армспорту. В цих змаганнях взяли участь спортсмени училища. Вітаємо учнів:

 • Стасьо Андрій (Група 15) - перше місце в категорії 55кг;
 • Офік Татяна (група 24) - друге місце в категорії 60кг;
 • Кічма Андрій (група 25) - третє місце в категорії 55кг;
 • Сабадаш Святослав (група 25) - третє місце в категорії 65 кг.


 

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні65
mod_vvisit_counterВчора145
mod_vvisit_counterЦього тижня891
mod_vvisit_counterМинулого тижня996
mod_vvisit_counterЦього місяця2262
mod_vvisit_counterМинулого місяця4053
mod_vvisit_counterВсього550881

Онлайн: 4
IP адреса: 3.84.243.246
,
Сьогодні: 16 Feb, 2019

LANGUAGE

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval