Профорієнтація учнів


Професійні кадри вирішують усе

sorokaЗа роки незалежності України заробітчанство тотально обезкровило трудовий потенціал – десятки тисяч жителів Львівщини, маючи робітничий фах, подалися у пошуках кращої долі в Італію, Іспанію, Грецію, Польщу та Росію. Експерти певні: якщо працездатне населення буде й надалі виїздити за кордон, то держава залишиться без робітників! І це правда, бо нині  катастрофічно бракує робітників. Тим часом молодь, здобувши вищу освіту, масово йде у центри зайнятості. Батьки, здається, нарешті починають розуміти: головне, аби дитина здобула фах, у якому є потреба на ринку. Як наслідок – повертається популярність професійно-технічної освіти. До слова: область на третьому місці в Україні за кількістю закладів профтехосвіти – йдеться про 61 навчальний заклад, де нині здобувають фах 30 тис. учнів. Вони опановують 197 професій.

«У той час, як потужна промисловість зупинилася, нині швидкими темпами розвивається сфера послуг. Є попит на кухарів, кондитерів, барменів, офіціантів. Також є потреба у фахових робітниках у будівельній галузі. На вагу золота в області й професійні швеї та штукатури, – каже Мирослав Сорока, заступник начальника Головного управління освіти та науки, начальник управління професійно-технічної освіти Львівщини - У Львові започатковано створення навчально-практичних центрів за німецькими технологіями та з використанням їхніх матеріалів. Мова про фірми Хенкель та Кнауф. Так, Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва, яке співпрацює з фірмою Кнауф, запровадило підготовку робітників нових професій, які працюватимуть із гіпсокартонними конструкціями –  це підвісні стелі, перегородки. Мета фірми – навчити учнів якісно працювати з їхніми матеріали.»

Працевлаштування наших випускників

У людини є три шляхи, щоб розумно вчинити:

перший, найшляхетніший, - думати,

другий, найлегший, - наслідувати,

третій, найбільш гіркий, - досвід.

Конфуцій.

Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки вірно Ви оберете свій професійний шлях, залежить Ваше майбутнє. Адже соціальний статус кожної людини визначається передусім рівнем освіченості, набутими знаннями і вміннями застосувати їх на практиці.

В умовах ринкової економіки дуже важливо оволодіти професією, яка б постійно мала попит на ринку праці. Уже минув час, коли більшість молодих людей бажають стати лікарями або педагогами. Реалії показують, що для того, щоб забезпечити своє майбутнє, потрібно отримувати спеціальності інших спрямувань. Особливим попитом на ринку праці користуються будівельники.

Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук.

Будівельники потрібні в усі часи, завжди, скрізь, усюди. Без будівництва немає і не може бути ніяких планів на майбутнє, прогресу. Воно служить матеріальною основою безупинного розвитку народного господарства, вирішенню житлової проблеми, підвищенню матеріального і культурного рівня українського народу.

Мрія залишити на землі слід своєї творчої праці приваблює молодь до вступу у Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва.

diagram

Випускники навчального закладу, отримавши професію «Маляр. Реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів.», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр.» втілюють здобуті знання, працюючи у ПП «Бузок», ПП «АВТОСТОП», «Укрсвіт – 2008», ТзОВ «Склоріз», «Автотранс-ДІК», ПП «РДЖ».

Оволодівши професією «Столяр. Реставратор виробів з дерева.», «Столяр будівельний», учні одержують широкі можливості на ринку праці Випускники училища працюють в ТзОВ «Стар – буд», торгово-виробничій фірмі «ВСМ», ПП «Ритм-Стиль».

Багато наших випускників працюють на підприємстві «Факро» яке спеціалізуються по виготовленню дахових вікон і драбин. Успішно реалізовують себе на цьому підприємстві Жук Юрій, Глушко Роман.

Майбутнє починається сьогодні

Праця кухаря, кондитера дуже потрібна і цікава. Із звичайних продуктів, маючи фантазію та смак, кухар створює справжні шедеври

кулінарної майстерності. Наші учні навчаються виготовляти різні види кексів, рулетів, вищих сортів печива, складні торти і тістечка із складним багатобарвним візерунком, з окремим розташуванням дрібних і середніх деталей малюнка і з різними традиційними переходами тонів. Оздоблюють торти із шоколадом, кремом.Учні знають асортимент виготовлених виробів, види сировини, яка використовується для приготування кондитерських виробів, рецептури і режими приготування, способи оздоблення, технологічний процес; рецептури і способи приготування всіх видів тіста, рецептури приготування кремів, сиропів і інших оздоблювальних напівфабрикатів, способи художнього оздоблення.

Адміністрація навчального закладу налагодила багаторічну співпрацю з базою відпочинку «Полімер» в АР Крим. Учні, які навчалися за професією «Кухар, кондитер» під час проходження виробничої практики працюють на сучасних підприємствах в смт. Миколаївка, де набувають практичних навичок приготування, обслуговування відвідувачів.

Сьогодні кухарі, кондитери консультують замовників; вони декоративно оздобляють вироби; розповідають про технології приготування різних страв. Мабуть, ніяка інша діяльність так безпосередньо не пов’язана з постійними турботами людей. Сучасні кухарі, кондитери оперативно та якісно задовольняють все більш зростаючі запити населення в сфері харчування.

Після закінчення курсу навчання випускники училища отримують диплом кваліфікованого робітника ІІІ – IV розряду. Випускники нашого навчального закладу працюють в їдальнях , кафе, барах, ресторанах, кулінарних цехах. Більшість вже під час практики знаходять місце роботи.

Це і ТзОВ «Тетра», ПП «Арт-Кристал», кафе-бар «Високий Замок», ТзОВ «ПАБЛІК ПАБ», торговий дім «Княжий», ТзОВ «Фелікітас», ПП «Шафрак», ресторан «Легенда» де зуміли реалізувати себе учні училища Голець Ольга, Славінський Микола, Іванів Ярослав, Співак Орест, Вовк Марія, Рибій Віталій, Храпцьо Володимир.


Наші випускники відчувають гордість за свою професію, вважають її найцікавішою, найзахопливішою.

Залишити на землі свій слід, створити самого себе. У цьому полягає найвище покликання людини.

 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні484
mod_vvisit_counterВчора722
mod_vvisit_counterЦього тижня1206
mod_vvisit_counterМинулого тижня5260
mod_vvisit_counterЦього місяця8042
mod_vvisit_counterМинулого місяця25385
mod_vvisit_counterВсього792696

Онлайн: 16
IP адреса: 35.175.212.130
,
Сьогодні: 11 May, 2021
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu