Наше життя

Урок мужності
21 листопада у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведений урок мужності до Дня Гідності та Свободи. Учні пригадали події, які відбулися в країні у 2013 році на Майдані Незалежності в Києві, зробили екскурс у славне, часами трагічне, минуле України. Вшанували мужність і патріотизм громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.Слава Україні!
Героям Слава!

Екскурсія в музей

З метою національно-патріотичного виховання та вшанування пам’яті борців за волю України учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відвідали унікальний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», де розміщувалися каральні органи трьох окупаційних влад: польської, радянської та німецької. Це перший в Україні музей-в’язниця. Учні дізналися про історію людей, які боролися за право жити у вільній країні.

Ці моторошні сторінки історії ми повинні знати і пам’ятати.

 

 

Міжнародна співпраця

В рамках міжнародної співпраці 7 листопада відбулася зустріч колективу Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з грузинською делегацією Кобулетського професійного коледжу «Ахали Талга» («Нова хвиля»). Під час зустрічі обговорили питання розвитку професійної освіти в сучасних умовах. Акцентували увагу на тісному зв’язку бізнесу та освіти, проведенню спільних заходів по залученню учнівської молоді до інтеграційних процесів. Учасники конференції обмінялися досвідом щодо шляхів покращення професійної підготовки майбутніх фахівців, підвищення результативності навчально-виробничого процесу.

8 листопада грузинська делегація ознайомилась з роботою навчально-практичних центрів “KNAUF”, “BOSH”, “TRIORA” “POLIMIN-HUB”, які створені на базі навчального закладу.

День писемності

«…Наскільки шануєш ти мову свою,

Настільки єси українцем!»


Найбільшим національним і духовним скарбом українського народу є його мова. Завдяки їй українці зберегли себе як неповторний етнос упродовж довгих віків складної історії.

В День української писемности та мови у Львівському ВПУ дизайну та будівництва учні та працівники писали Всеукраїнський диктант національної єдності. Для учнів І курсу була проведена конференція на тему «Без мови й народу нашого нема.»

Фестиваль авторської пісні

Вітаємо талановитих учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва з перемогою в обласному фестивалі авторської пісні «Голос душі»:

Романа Біланя, учня гр.№31, I місце в номінації «Виконавці авторської пісні»;

Ростислава Дяківа, учня групи №1, II місце в номінації «Поети – піснярі» ;

Бойчук Марію, ученицю групи №15, відзнака в номінації «Поетка – пісняр».

 

Бажаємо вам натхнення, творчих успіхів. Нехай вашісерцявипромінюють світло та любов!


Наша пам'ять та молитви…

1 листопада учні училища взяли участь у заходах, приурочених вшануванню 101-ї річниці Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

На Меморіалі воїнам Української Галицької Армії та Полі Почесних поховань вшанували пам'ять героїв ЗУНР , УГА та загиблих воїнів під час антитерористичної операції на сході України.

Світла пам'ять про тих, хто виборював волю та незалежність України.

 

«Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою невтомною працею любіть Україну».

Андрей Шептицький

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва вшанували пам'ять Митрополита Андрея Шептицького.

75 років тому відійшов у вічність церковний та громадський діяч, духовний провідник українського народу Андрей Шептицький. Митрополита Андрея визнають українським Мойсеєм, праведником, князем Церкви, апостолом правди та єдності.

Учні переглянули документальний фільм про життя та діяльність Митрополита Андрея Шептицького. В навчальних групах проведені бесіди на теми: «Андрей Шептицький як меценат», «Соціальне вчення Митрополита Андрея», «Андрей Шептицький та його фінансово-економічна діяльність», «Андрей Шептицький як вихователь молоді».

«Живи і працюй в Україні»

23 жовтня працівники Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва взяли участь у профорієнтаційному форумі «Живи і працюй в Україні», який відбувся у Львівському міському центрі зайнятості.

Для учнівської молоді шкіл були організовані різноманітні заходи на профорієнтаційну тематику: телеміст, конкурси, вікторини, інтерактивні ігри, майстер-класи та презентації.

Ми мали можливість провести презентацію свого навчального закладу, продемонструвати відеоролик про училище та поспілкуватися з учнями шкіл Львова і області.

Шановні учні! Запрошуємо на навчання у Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва!

Обирайте професію своєї мрії!

 

 

Батьківські збори

19 жовтня 2019 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися батьківські збори, на яких було розглянуто важливі питання навчально-виховного процесу. Батьки поспілкувалися з адміністрацією училища, наставниками груп, дізналися про навчальні досягнення своїх дітей та їх життя в училищі. У навчальних групах обговорили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки, пропусків занять. Особлива увага була звернута на харчування учнів, формування здорового способу життя та профілактику правопорушень.

Творче спілкування із батьками допомагає педагогам успішно впливати на розвиток особистості кожного учня, вирішувати спільні завдання педагогічного та батьківського колективів.

 

 

  Вітаємо учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва Анну Стецьків, Вікторію Мацалко та Білика Андрія за креативне виконання літературно - музичної композиції «Не плач, кохана» на «Осінньому патріотичному фестивалі» в Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді.

    16 жовтня 2019 р. відбулися фінальні змагання з шахів, за програмою XXІХ Обласних спортивних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини. Збірна команда Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, у складі:  Диба Степан-Віталій ( Гр. 02-МБ ), Панилик Павло та Гінда Володимир ( гр. 25 ) посіла ІІІ - тє загально-командне місце!

 

З Днем захисника України !

 11 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведений виховний захід « З Україною в серці», присвячений Дню захисника України. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Гриценко П.О. розповів про історію виникнення та бойовий шлях Збройних Сил України. Учасники гуртка художньої самодіяльності підготували літературно-музичну композицію «Я вернусь…»
На свято завітали курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного - учасники АТО/ООС. Вони поділилися з учнями спогадами про військову службу, наголосили на важливості фізичної підготовки і відповідальності за долю своєї держави.
Присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за незалежність та територіальну цілісність України.
День захисника України – це свято величі духу українських воїнів, символ непорушного зв’язку багатьох поколінь.
Вітаємо всіх захисників, які виборювали й продовжують виборювати право жити під мирним небом.
Слава Україні!
Героям слава!

Відкриття «POLIMIN HUB»

 10 жовтня 2019 року на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відкритий «POLIMIN HUB» , що започаткувало партнерство між навчальним закладом та ТОВ «Фомальгаут – Полімін», яке є лідером на ринку будівельної індустрії України.
В роботі конференції взяли участь представники компанії «Фомальгаут – Полімін», департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, НМЦ ПТО Львівської області, бізнес-структур, роботодавців, навчальних закладів будівельного профілю України.
Програма декларування співпраці передбачила наступні заходи: панель технологічного партнерства (представлення компанії «Фомальгаут – Полімін» та її стратегія, перемовини з питань збереження та формування трудового потенціалу регіону, розвитку молодіжного стартапства, просвітництва з енергоефективності), знайомство з матеріалами компанії «Фомальгаут – Полімін», проведення майстер – класу, а також ділові перемовини учасників конференції.
В ході конференції відбувся діалог влади, бізнесу і освіти з питань розвитку професійно-технічної освіти та соціального партнерства, в якому взяли участь: комерційний директор компанії «Фомальгаут – Полімін» Богдан Рублюк, керівник відділу освітнього маркетингу ТОВ «Фомальгаут – Полімін» Наталя Проценко, заступник директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Ігор Гайдук, представник департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олена Грицак, директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Володимир Адашинський.
Проект ТОВ «Фомальгаут – Полімін» - це відкритий та доступний навчально-технологічний простір, який мобільно реагує на інновації в сфері будівництва, запити здобувачів освіти, пропонуючи навчання на компетентнісній основі. Проект має різновекторні види діяльності і орієнтований на створення української моделі Центру професійної досконалості. Співпраця з професійно-технічним закладом передбачає реалізацію партнерства в професійному розвитку особи та її життєвих навичок. Соціально-просвітницький проект має намір об’єднати тих, хто прагне якісного життя і хоче бути успішним. Саме таку мету має створений «POLIMIN HUB» на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

9 жовтня 2019 р. в приміщенні Міжрегіонального ВПУ автотранспорту та будівництва відбулися зональні змагання з шахів, за програмою XXІX Обласних спортивних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини. Збірна команда Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, у складі: Диба Степан-Віталій ( Гр. 02-МБ ), Панилик Павло та Гінда Володимир ( гр. 25 ), зайняла ІІ загально - командне місце, та пробилась у фінальну стадію змагань ! Вітаємо переможців та бажаємо впевненоі перемоги у фіналі !!!

День вчителя

  Напередодні Дня працівників освіти у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва перший урок розпочався з віршованих привітань викладачам та майстрам виробничого навчання. Учні висловили вдячність педагогам за нелегку вчительську працю, знання і турботу.
Зі святом Вас, дорогі педагоги! Нехай ніколи не згасне світло вашої душі, а ваші помисли несуть у світ розум, красу, мир і злагоду.
Спасибі, що Ви на світі є…

День першокурсника

2 жовтня 2019 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулося спортивне свято «День першокурсника», присвячене Дню працівників освіти.
З вітальними словами до учнів звернулися директор Адашинський В. Й. і керівник фізичного виховання Іваницький Б.В.
Спортивне свято було насичене різними видами змагань: біг, естафетний біг, перетягування козака/козачки, перетягування линви, піднімання колоди та товариський футбольний матч.
Юні спортсмени проявили наполегливість, спортивний азарт та волю до перемоги і досягли таких результатів:

Біг на 100м.(юнаки):
I місце – Білань Роман, група №31
II місце – Дяків Ростислав, група №12
III місце – Білик Андрій, група №32

Біг на 100м. (дівчата):
I місце –Качан Анастасія, група №15
II місце – Стецьків Анна, група №15
III місце – Покиданова Ліда, група №15

Естафета 4х100 (юнаки):
I місце – команда групи №31
II місце – команда групи №32
III місце – команда групи №3-I

Перетягування линви:
Юнаки:
I місце - команда групи №3-І
II місце - команда групи № 11
III місце –команда групи №15 (дівчата)

Піднімання колоди (1 курс):
I місце –Лелюх Тарас, група №11
II місце – Добровольський Віталій, група №11
III місце – Дяків Ростислав, група №12

Загальний залік:
I місце – Дзерин Василь, група №3-І
II місце – Дмитерко Дмитро, група №3-І
III місце – Білик Андрій, група №32

Піднімання козачки
(індивідуальна першість) :
I місце –Топорова Соломія, група №15
II місце – Покиданова Дарія, група №15
III місце – Покиданова Ліда, група №15

Піднімання козака
(командна першість) :
I місце - команда групи №31 (Недодус Олег, Федик Максим, Федишин Назар)
II місце - команда групи №11 (Лелюх Тарас, Тетерін Дмитро, Парасюк Олександр)
III місце –команда групи №3-І (Дзерин Василь, Дмитерко Дмитро, Гаврилюк Сергій)

Вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, натхнення та нових перемог!

Всеукраїнський день бібліотек!

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведено бібліотечний урок в навчальних групах «Бібліотека – вчора, сьогодні, завтра».

Щиро вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом!
Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, добра і успіхів у благородній просвітницькій справі.

Вітаємо випускників групи № 3–II з успішним захистом дипломних робіт та отриманням IV розряду монтажника гіпсокартонних конструкцій.
Бажаємо успіхів в житті, блискучих перспектив та самореалізації з обраної професії!

   23 вересня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулася зустріч з волонтером Мар’яном Боднаром, який розповів про бойовий шлях бійців механізованої бригади імені короля Данила.
24 окрема механізована бригада імені короля Данила у однією з перших стала на захист територіальної цілісності та незалежності нашої Батьківщини. Бійці самовіддано боронять нашу землю і з честю виконують поставлені завдання. Ми дякуємо відважним воїнам за мужність і відданість Україні.
Зараз триває волонтерської допомоги по збору коштів для придбання запчастин до військової техніки.

20 вересня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва відвідали книжковий форум, який об’єднав у Львові любителів книжок і творців літератури. В учнів залишилися позитивні враження від цього яскравого культурного заходу, який популяризує українську книгу та видавничу справу.

«Стоп булінг!»

   З метою запобігання дитячому насиллю та вихованню культури спілкування серед учнівської молоді, в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у Львівському ВПУ дизайну та будівництва були проведені просвітницькі заходи. Учням була надана інформація щодо шляхів попередження насилля серед молоді, запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування), продемонстровано ряд відеороликів: «Молодь проти насилля», «Як учню реагувати на насилля», «Наша увага – найкраща профілактика».
По завершенню інформаційно-профілактичних заходів були роздані пам’ятки «Стоп булінг!».

9 вересня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулася зустріч учнівського колективу із заступником начальника відділу ГУ Держпраці у Львівській області В. Гуцолом та інспектором Сихівського ВП ГУНП О.Кобрин. Виступаючі ознайомили учнів з особливостями трудового законодавства та нормами поведінки неповнолітніх. Особлива увага була звернута на дотримання прав молоді при прийомі на роботу, правилами безпечного поводження в громадських місцях , а також на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

 

День знань


    Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, відкрила новий навчальний рік у Львівському ВПУ дизайну та будівництва.
З вітальним словом до учнів училища, батьків, педагогів звернулися директор навчального закладу В.Й. Адашинський, голова Львівської обласної організації профспілки працівників будівництва М.С.Карвацька.
На добре навчання та плідну працю благословив учнів і педагогічний колектив отець Петро із церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці.
Для учнів навчального закладу був проведений Перший урок «Україна починається з тебе».
Зі святом Вас, друзі! Міцного вам здоров’я, бадьорого настрою, творчої наснаги та нових звершень.

Хай же доля лишається щирою,
Хай нове покоління зросте.
Скільки б літ не летіло до вирію,
Хай новими засвітиться мріями
Кожен Богом дарований день.

 

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні132
mod_vvisit_counterВчора116
mod_vvisit_counterЦього тижня477
mod_vvisit_counterМинулого тижня707
mod_vvisit_counterЦього місяця2079
mod_vvisit_counterМинулого місяця3436
mod_vvisit_counterВсього586063

Онлайн: 4
IP адреса: 3.92.92.168
,
Сьогодні: 21 Nov, 2019
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval