Архів 2020-2021

Звіт директора

30 червня 2021 року відбулися збори трудового колективу, на яких директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва Володимир Йосипович Адашинський прозвітував про проведену роботу в 2020/2021 навчальному році. У своїй доповіді керівник училища проаналізував фінансово-господарську, навчально-виробничу, навчально-методичну, виховну, профорієнтаційну роботу та обґрунтував перспективи розвитку на наступний навчальний рік.

В.Й. Адашинський відмітив те, що організація навчально-виховного і навчально-виробничого процесу в звітному періоді відповідала вимогам нормативних документів, ґрунтувалася на принципах гуманістичної особистісно орієнтованої педагогіки, демократизму, спільної діяльності педагогічних працівників, учнів, батьків, що дозволило колективу училища виконати поставлені завдання підготовки кваліфікованих робітників, виховання учнів в дусі патріотизму, поваги до національних та загальнолюдських цінностей.

Підводячи підсумки проведеної роботи за рік, В.Й. Адашинський акцентував увагу на пріоритетних завданнях колективу на наступний навчальний рік, зокрема: підвищення якості підготовки учнів шляхом впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у навчально-виробничий процес, технологій дистанційного навчання; удосконалення системи контролю за навчально-виховним процесом; оновлення матеріально-технічної бази навчального закладу;відкриття навчально-практичного центру «Тайл»; розширення форм взаємодії з соціальними партнерами та роботодавцями, підвищення професійної і педагогічної майстерності педагогічних працівників через курси підвищення кваліфікації, стажування, школи передового педагогічного досвіду, ознайомлення з досвідом роботи інших навчальних закладів. Завершилася доповідь обговоренням, в ході якого прозвучали позитивні відгуки про роботу директора і колективу училища. За результатами голосування членів трудового колективу роботу директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва за 2020/2021 навчальний рік визнано задовільною. В.Й. Адашинський подякував колективу за співпрацю, побажав міцного здоров’я та творчих успіхів. 

 

30 червня 2021 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася лінійка, на якій підбили підсумки роботи у 2020/2021 навчальному році. Адашинський В.Й. привітав учнів із завершенням навчального року, побажав їм міцного здоров’я, добра, віри та нагородив переможців та призерів конкурсів, змагань грамотами та грошовими преміями.

25, 29 червня успішно завершився захист дипломних робіт для учнів групи №33 за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр» і учнів групи №31, які навчалися професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Наші випускники представили актуальні та цікаві теми. Дипломні роботи відповідають кваліфікаційним вимогам та формуванню ключових компетенцій, які необхідні для виконання професійних завдань. Ми впевнені, що випускники Львівського ВПУ дизайну та будівництва стануть успішними фахівцями, а теоретичні знання і практичні навики, здобуті в навчальному закладі, сприятимуть професійній реалізації.

Дорогі випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів кваліфікованого робітника. Міцного вам здоров’я, щасливої долі, оптимізму та невичерпної енергії.

 

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва завершився цьогорічний екологічний проект  «Моя земля - Україна». Протягом навчального року учні та працівники збирали відпрацьовані батарейки, тому що вони несуть серйозну небезпеку для навколишнього середовища, екосистеми та здоровя людини. Бережімо природу, дбаймо про екологію.

   У Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведено олімпіаду з історії. В роботі  учнівської олімпіади брали участь  учні Iта  IIкурсу навчання.

   Учням були запропоновані завдання, що передбачали вміння аналізувати історичні джерела та документи, зіставляти факти та формувати висновки, встановити відповідність між іменами історичних діячів та їхніми характеристиками,розкрити суть понять, установити хронологічну послідовність.

 

   Призові місця в  олімпіаді з історії посіли такі учні:

І-й курс

І місце –  Пансик Сергій;

ІІ місце – Кукулевський Руслан;

ІІІ місце –  Караксин Владислав;

ІІ-й курс

І місце – Бойчук Марія;

ІІ місце – Домбровська Анастасія;

ІІІ місце – Тимків Віталій;

 

Вітаємо! Бажаємо натхнення, наполегливості,бажання пізнавати нові грані улюбленого предмета.

  07.06.21р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулась олімпіада з математики серед учнів І та ІІ курсів. Отож, вітаємо переможців:
І курс
І місце-Мерза Володимир
ІІ місце- Кутний Віталій
ІІІ місце-Лісний Святослав
ІІ курс
І місце- Ковцун Андрій
ІІ місце- Яцик Назар
ІІІ місце- Тимків Віталій
Бажаємо успіхів та нових звершень!

 

14 червня 2021 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася олімпіада з англійської мови.
   Свої здібності продемонстрували кращі учні І -ІІ курсів, які чітко переконані, що знання іноземної мови в сучасному світі є надзвичайно важливим.
Вітаємо переможців !
І курс:
І місце - Кутний Віталій
ІІ місце - Лісний Святослав
ІІІ місце - Розізнаний Маркіян
                   Гусарук Мар'ян

ІІ курс:
І місце - Тимків Віталій
ІІ місце - Покиданова Дарина
ІІІ місце - Покиданова Лідія

 

Зустріч випускників

6 червня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася зустріч випускників групи №311 професії «Будівельник. Плиточник», які закінчили навчальний заклад у 1991 році. В рідне училище випускники прибули з різних куточків України: Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Кам’янець-Подільського, Одеси, Закарпаття….

Це була зустріч друзів, які провели найщасливіші юнацькі роки, сповнені атмосферою безтурботності, спортивних звитяг, вдосконалення професійної майстерності.

Випускники були вражені позитивними змінами навчального закладу, зіграли дружній футбольний матч, поспілкувалися і отримали неймовірні емоції.

      

 

Вітаємо талановитих учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва, які впродовж 2020/2021 навчального року брали участь в різноманітних оглядах-конкурсах, фестивалях, які проводить Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді: «Батьківщина мого серця», «Голос душі», «Зимова фантазія», «Україно, Україно, серце моє», «Гумор і сміх об’єднує всіх», « Золоте крило», «Оксамитові барви», «Танцювальне подвір’я», «Арті-Шок», «Етноритми Галичини».

Дорогі учні, вітаємо вас з успішним виступом у конкурсах та бажаємо нових творчих звершень!

Ми вами пишаємося!

 

З метоювиявлення, підтримки та розвитку обдарованої молоді, впровадження нових форм мотивації учнів до творчого самовдосконалення, в училищі заплановано  у червні 2021р проведення олімпіад із базових навчальних дисциплін серед учнів І-ІІ курсів.

02.06.2021р відбулась олімпіада з фізики. Учні виконували завдання теоретичного та практичного блоків. Завдання були зорієнтовані на програмовий матеріал, які мали на меті розвиток логічного мислення учнів. За підсумками перевірки робіт, переможцями стали:

І курс

І місце– Розізнаний Маркіян

ІІ-місце–Кукулевський Руслан

ІІІ місце - Курнікова Богдана 

ІІ курс

І місце – Тимків Віталій

ІІ-місце– Бойчук Марія

ІІІ місце- Федоров Олександр

 

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у навчанні!!!