Наше життя

 

День здоров’я

14.01.2019р. у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва головою комісії з питань спортивної роботи та оздоровлення членів профспілки Іваницьким Б.В. був проведений День здоров’я. Викладачі та майстри виробничого навчання виборювали нагороди в змаганнях з волейболу, настільного тенісу та бадмінтону

                Всі учасники змагань отримали в цей день багато позитивних емоцій та гарного настрою, заряд здоров’я та енергії на весь 2019 р.


 

 

Шановні педагоги та учні!

     Вітаємо всіх з початком нового навчального семестру! Нехай навчання та праця будуть успішними, наповненими творчістю та результативністю. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах, прагнення до нових знань.
    Нехай навчальний семестр стане періодом нових професійних досягнень та звершень.


Педагогічна рада

10.01.2019 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулось чергове засідання педагогічної ради. Були висвітлені такі питання порядку денного:

1.       Завдання педколективу з формування учнівського контингенту на 2019/2020  н. р.

2.       Про систему роботи педколективу щодо організації та ведення цивільного захисту у навчальному закладі.

3.       Підсумки моніторингу успішності учнів за перший семестр

 2018/2019 н. р. 

4.        Про завдання педколективу щодо підготовки проведення національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Із вступним словом до учасників педради звернувся директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва  В. Й. Адашинський, який підвів підсумки навчально-виховного процесу в I семестрі, зокрема, наголосив на необхідності підвищення якості знань, зміцненні навчально-матеріальної бази та звернув увагу на шляхи вирішення поставлених завдань.

Доповідачами на пегогічній раді були: заступник директора з НВР Гриник Л.М., заступник директора з ВР Сільванчук Т. М., викладач предмета «Захист Вітчизни» Олійник С.Н. Виступаючі представили детальний аналіз роботи щодо організації та ведення цивільного захисту у навчальному закладі,  формуванню учнівського контингенту на 2019/2020  н. р. та по всіх напрямках навчально-виховного процесу в Львівському ВПУ дизайну та будівництва, а також окреслили завдання педколективу щодо підготовки проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В результаті активного обговорення напрацьовано слушні рекомендації щодо поліпшення якості організаційного, навчально-методичного і матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, а також прийнято відповідні рішення.