Наше життя

  

       

Благодійний ярмарок
Цікаво, яскраво та незабутньо пройшов благодійний ярмарок у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва. Організували захід учні гуртка художньо-прикладної творчості «Творча майстерня» (керівник Маца Н.С.) Під час ярмарку учні продавали речі ручної роботи, створені з любов’ю та побажаннями добра. Це були новорічні прикраси та сувеніри.
Виручені кошти спрямують на доброчинність, допомогу онкохворим дітям.
Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.

Вітаємо учасників команди ''Нескорені'' Львівського ВПУ дизайну та будівництва, які посіли ІІІ місце у територіальних змаганнях 22-го чемпіонату з інтелектуальної гри ''Брейн- ринг'' серед учнівської молоді закладів професійної (професійно - технічної) освіти Львівщини.
Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та творчих успіхів.

Зустріч з працівниками поліції

   11 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» відбулася зустріч учнів з інспекторами патрульної поліції. Фахівці провели профілактичну бесіду на тему адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, наголосили на правилах безпечної поведінки, дотриманні правил дорожнього руху, відповідальності учнів за скоєні правопорушення.


    Учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва в активній роботі з підготовки до проведення благодійної ярмарки. Вони із задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. На ярмарці будуть представлені новорічні прикраси, декори та вироби з різноманітних матеріалів. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби онкохворих дітей в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (Чорнобильській лікарні). Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у нашій благодійній ярмарці, яка проходитиме 15 грудня у вестибюлі Львівського ВПУ дизайну та будівництва з 10 до 15 години.


   7 грудня 2020 на засіданні педагогічної ради колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва обговорив успішність учнів із предметів загальноосвітньої підготовки та окреслив шляхи підвищення якості навчальної діяльності учнів. Крім цього педагогічні працівники обговорили питання навчально-виховного процесу в умовах карантину.
   Викладачі ділились досвідом роботи на освітній платформі ClassRoom


01 грудня 2020 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проходив I-й етап конкурсу, в якому взяли участь учні I, II, III курсів.

Конкурс відбувся з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

Вітаємо переможців конкурсу:

Курнікову Богдану, 1 курс;

Бойчук Марію, 2 курс;

Савуляка Максима, 3 курс.

Учні, що перемогли в I етапі, братимуть участь у II етапі конкурсу.

   Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися просвітницько-профілактичні бесіди «СНІД – загроза людству».
    Соціальний педагог розповіла учням училища про небезпеку, яку несе цей вірус, про масштаби трагедії, про те, що ВІЛ – СНІД може загрожувати всім. Маца Н. С. закликала всіх задуматися про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя, дотримуватись християнських та моральних цінностей.
    Цінуйте своє життя, воно – прекрасне! Поважайте інших і бережіть себе!

 


Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду. Пам’яті українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття…

Мільйони тих,

що голодом убиті,

навіки стали

пам’яттю і болем,

пшеничним білим хлібом,

чорним житнім…

І просто – полем,

українським полем.

 

   25 листопада відбувся кваліфікаційний іспит в групі №35 з професії «Кондитер». Учні успішно виконали практичні завдання та підтвердили кваліфікацію кондитера III розряду.

   23-25 листопада відбулася Всеукраїнська онлайн- олімпіада. Учасники олімпіади - викладачі спеціальної технології за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створені НПЦ за підтримки соціальних партнерів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ».

   У Всеукраїнській онлайн- олімпіаді брала участь викладач Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Винниченко Д.І., яка презентувала методичну розробку та виконала тестові завдання за змістом підготовки монтажників гіпсокартонних конструкцій 4-5 розрядів.

   20 листопада у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва пригадали героїчну сторінку нашої історії – події Революції Гідності.

   В актовій залі відбувся захід, присвячений Дню Гідності та Свободи: «Тернистий шлях до свободи». Викладач історії Пель Г. Р. наголосила на важливому значенні цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи та справедливості.

   Пишаймося тим, що ми українці і будемо гідними, вільними і чесними людьми! Нехай у наших серцях завжди живе почуття гордості за нашу Батьківщину!

    Слава Україні!

    Героям Слава!

    


   У Львівському ВПУ дизайну та будівництва оновлений та модернізований тренажерний зал. Учні та працівники навчального закладу мають можливість займатися тренуванням та оздоровленням. Стильний дизайн, сучасне обладнання створює найкращі умови для ефективних тренувань.


В День української писемності та мови у Львівському ВПУ дизайну та будівництва учні та педагоги писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, а також відбувся бібліотечний урок на тему: "Квітни, мово, наша рідна…» та виховні години «З витоків української писемності…».
   Мова - одне із див, створених людиною. Вона - наш скарб, який потрібно цінувати та оберігати.

 

Вітаємо ученицю Львівського ВПУ дизайну та будівництва Юлію Павелко з перемогою в номінації «Виконавець авторської пісні»( I місце) в обласному заочному дитячо-юнацькому фестивалі «Голос душі».

   Бажаємо Юлії успіхів,незгасаючого ентузіазму та творчих злетів!

 

Засідання МО класних керівників

   5 листопада у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників, на якому обговорили поточні питання проведення виховної роботи у навчальних групах. Особливу увагу звернули на результати адаптації першокурсників до навчальної діяльності.

   Психолог Маца Н. С. провела арт-терапевтичне заняття з використанням метафоричних асоціативних карт. Класні керівники мали можливість ознайомитися з психологічним інструментом, який допомагає виражати почуття та емоції, глибше пізнавати свій внутрішній світ і відкривати нові шляхи розвитку.

 

Звітно-виборна конференція учнівського профкому


   27 жовтня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася звітно-виборна конференція первинної учнівської профспілкової організації. В ході конференції підведено підсумки роботи учнівського профкому, обрано голову учнівської профспілки та членів профкому. Під час конференції учні проявляли ініціативу, організаторські здібності, вміння брати відповідальність за прийняття рішень.
   За результатами голосування головою учнівської профспілки було обрано майстра виробничого навчання Гриниху Т. В. До складу профкому увійшли такі учні як: Тимків Віталій , Мелконян Геворг, Розізнаний Маркіян, Василенко Соломія.
   Бажаємо новообраному керівному складу учнівського профкому натхнення та плідної праці!

Вітаємо учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва Іванця Віталія та Павлушка Богдана з перемогою на чемпіонаті України з армреслінгу серед юніорів, які здобули дві срібні та одну бронзову медаль. Блискучому успіху сприяла наполеглива підготовка на спортивній базі рідного училища під керівництвом заслуженого тренера України Іваницького Б. В..

З днем Захисника України!
З нагоди Дня захисника України 13 жовтня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва вшанували борців за волю та незалежність України. День захисника України – свято мужності і слави, свято перемог українського народу і військових традицій. Ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму. Слава Україні! Героям слава!
Успішний керівник у сучасному освітньому просторі України
Педагогічний та учнівський колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вітає директора Адашинського В.Й. з нагородою за вагомий внесок у розвиток української освіти як учасника Всеукраїнського проєкту «Успішні керівники в сучасному освітньому просторі України». Шановний Володимире Йосиповичу! Бажаємо Вам здоров'я, оптимізму, успіхів та наснаги для нових звершень на освітянській ниві.
80 років професійно-технічній освіті
В ці дні професійно-технічна освіта святкує свій ювілей. Наш навчальний заклад є частиною дружньої   сім’ї профтехосвітян. Хоча наш вік є не такий і великий, всього лиш – 41, але має значні та вагомі здобутки. Цей заклад творили ентузіасти, люди закохані у свою професію, які присвятили себе навчанню та підготовці кваліфікованих робітників, вихованню учнівської молоді. Гортаючи сторінки історії, ми поринули у спогади про життя нашого навчального закладу. Працівники та учні училища, ветерани праці мали можливість переглянути історію закладу, його здобутки на світлинах, альбомах, фотодокументах і нагородах. І сьогодні навчальний заклад продовжує кращі традиції та творить нову історію…
Захист дипломних робіт
  29 вересня відбувся захист дипломних робіт групи № 3 – II за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Продемонструвавши набуті теоретичні знання та практичні навики, учні успішно здобули IV розряд монтажника гіпсокартонних конструкцій. Випускники групи № 3 – II мали можливість поспілкуватися з представниками компанії «Комфорт Тренд», які були присутні на захисті дипломних робіт. Відбувся цікавий діалог щодо перспективи працевлаштування з обраної професії. Бажаємо вам міцного здоров’я та професійних успіхів!
День знань

Перший урок у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва був присвячений правилам респіраторної гігієни та захисту від СОVI D – 19. Учням довели інформацію про правила безпечної поведінки під час карантину та наголосили на важливості дотримання правил щодо запобігання поширення COVID – 19 та збереженні власного здоров'я

Життя – найвища цінність. Вбережімо себе від СОVI D – 19