Наше життя

Дні відкритих дверей

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва триває тиждень відкритих дверей. Цей захід став доброю традицією  навчального закладу. Учні шкіл та їх батьки мали можливість ознайомитися з різними аспектами діяльності училища, його історією, сьогоденням та перспективами розвитку. 

Абітурієнти  відвідали виставку технічно творчості, переглянули відеоролик про досягнення  навчального закладу, дозвілля учнівської молоді.

В майстернях та лабораторіях училища були організовані майстер-класи з професій «Кухар. Кондитер», «Електрогазозварник», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр» , «Столяр. Реставратор виробів з дерева»; турнір з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу.

Тиждень відкритих дверей триває.

                Запрошуємо усіх бажаючих відвідати Львівське ВПУ дизайну та будівництва.

 

Вшановуємо творчість великого Кобзаря…

Між берегами вічності клекоче час,

Дзвенить нового дня весела повінь.

Живуть, Тарасе, рідний, поміж нас

І голос твій, і пензель твій, і слово.

Геній українського слова Тарас  Шевченко весь свій могутній талант  присвятив служінню народові. Сьогодні ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря. Його безсмертне слово закликає бути чесним і милосердним, палко любити  Україну, виборювати кращу долю і гідне майбутнє. 

Творчість Шевченка – джерело пізнання і натхнення.  Його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Ми на вічнім шляху до Шевченка...

 

Зустріч з військовим капеланом

 

12 березня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва в рамках підготовки до військово-патріотичної гри “Джура” було проведено зустріч з військовим капеланом Львівського прикордонного загону отцем Юрієм на тему «Військове капеланство. Патріотизм і любов до Батьківщини». Отець Юрій  розповів дітям про любов до ближнього,  патріотизм, які дають силу та натхнення на подвиги заради миру і перемоги. Розповідь капелана супроводжувалась цікавим ілюстративним матеріалом, який давав змогу краще уявити викладену тему.

Учні мали змогу задати питання, які їх турбують, підійти і поспілкуватись з капеланом особисто. На питання одного з учнів «Чи може військовий капелан тримати зброю в руках?», він відповів, що зброя священника – це його слово, а гасло капелана бути поруч.

 

Завершилися Дні професії підведенням підсумків та нагородженням учасників.

Проведені заходи викликали в учнів захоплення та ще більшу зацікавленість професією «Кухар», «Кондитер», про що свідчила їхня активність, творчий підхід та жваве обговорення.

 Дякуємо учням, викладачу спецтехнології Курилишин М.М, майстрам виробничого навчання Гринисі Т.В., Коцюрубі Л.С., Єрмаковій Т.В. Вінярчук Г.А за організацію та проведення Днів професії.

Бажаємо успіхів та професійного самовираження!

 

Конкурс «Кращий за професією « Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» 

 6 березня у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив конкурс фахової майстерності  на звання «Кращий за професією» «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» серед учнів групи №31 .

Конкурс фахової майстерності передбачав виконання учасниками практичного завдання, зміст якого відповідає вимогам навчальних програм 2-го кваліфікаційного розряду. Учні виконували роботи по технічному обслуговуванню систем двигуна внутрішнього згоряння легкового автомобіля.

Переможцями конкурсу стали: Деменчук Тарас – І місце, Березовський Тарас, Король Андрій – ІІ місце, Лилик Сергій, Юрдига Андрій – ІІІ місце.

 Розвиток професійних навичок,  заохочення до слюсарної справи,  перетворення професії в покликання – саме такою була мета конкурсу. 


Справжнє свято кулінарної майстерності та натхнення!

6 березня цікаво та змістовно була проведена шоу – програма « Кулінарія – поклик душі», сповнена оригінальними конкурсами та завданнями. Учні професії «Кухар. Кондитер» усіх курсів навчання проявили свої найкращі таланти: акторські, співочі, але в першу чергу – професійні навички і здібності.

Учасники здивували своєю майстерністю  готувати і подавати страви національної кухні.

Учні показали, що в професії кухаря завжди знайдеться місце фантазії та творчості.

 

Продовжуються Дні  професії «Кухар.Кондитер»…

                5 березня  були проведені міні-конкурси «Овочева композиція» та «Відкинь зайве» між командами «Веселий кухар», «Веселі овочі» та «Чудові кухарі».

Учням групи четвертого курсу було дано завдання дослідити на прикладі кока-коли та чіпсів вміст харчових добавок. Крім цього, учні проводили соціологічне опитування згідно анкет про харчування. В опитуванні взяли участь 105 учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

                Завершенням другого Дня професії стало проведення круглого столу, в ході якого учасники проаналізували результати соціологічного опитування та виступили з доповідями на тему: «Вплив харчових добавок на здоров’я людини».

  

 Дні професії «Кухар. Кондитер»

                Доброю традицією у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва є популяризація професій. Це одна із форм роботи, що спрямована на підвищення якості навчання, професійної підготовки та розвитку творчої діяльності учнів.

                З 4 по 7 березня 2019 року у навчальному закладі проходитимуть Дні професії «Кухар.Кондитер». Програма цього заходу передбачає проведення вікторин, конкурсів, круглого столу «Вплив харчових добавок на здоров’я людини», шоу-програми «Кулінарія - поклик душі», виставка стінгазет.

                4 березня у фойє училища учні демонстрували відео презентації з професії «Кухар.Кондитер». Захоплення та зацікавленість з вивчення своєї професії учні показали при проведенні кулінарної вікторини «Професійна розминка».

В цей же день проведена виставка стіннівок «Ми за здорове харчування».

 

Четвертий турнір з футзалу пам’яті Миколи Кузьменка

22 лютого 2019 у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений пам’яті першого директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва М. М. Кузьменка.

В турнірі брали участь 4 команди:

·          Команда родини М.М. Кузьменка;

·          Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва;

·          Команда працівників – ветеранів училища;

           Команда друзів М.М.Кузьменка

У запеклій боротьбі команда родини Кузьменка завоювала І місце та почесний кубок цих змагань. ІІ місце зайняла команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва. Бронзові нагороди отримала команда працівників-ветеранів училища, які працювали під керівництвом М.М.Кузьменка.

У пам’яті назавжди залишиться спогад про невтомного трудівника педагогічної ниви Кузьменка Миколу Макаровича.  Його доброта, життєва мудрість, турбота про кожного назавжди залишиться у наших серцях…

 

 

 

Конкурс творчих учнівських робіт

Вітаємо учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва:

Серетко Анастасію (група №15) за перше місце в обласному конкурсі творчих робіт «Батьківщина мого серця -2019» у номінації «Герої рідного краю»;

Солтиса Любомира та Дигдаловича Артура (група №15) за перше місце в обласному конкурсі творчих робіт «Батьківщина мого серця -2019» у номінації «Моя мала Батьківщина».

Бажаємо подальших творчих успіхів!!!

 

Героям Небесної Сотні ...


   Небесна Сотня - наш біль і наша гордість, наші сльози і наш душевний щем вдячності...
   Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вшанував незламний і безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні. Учні розвісили білих паперових ангелів, які виготовили власноруч, у пам'ять про тих, хто трагічно загинув на Майдані.
   Уклін і щира молитва вам, Герої Небесної Сотні!

 

З Днем святого Валентина!

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм учнівська молодь Львівського ВПУ дизайну та будівництва відзначила День святого Валентина.

Відбулась яскрава конкурсна розважальна шоу-програма «Він чи Вона…», насичена оригінальними жартами, веселими конкурсами, привітаннями. Фіналом святкового вечора стало проведення дискотеки.

Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

 

Обласний конкурс читців «Золоте крило»

Вітаємо талановитих учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва - учасників обласного конкурсу читців «Золоте крило».

Учень групи №15, Солтис Любомир, виконав уривок з твору Ліни Костенко «Берестечко».

Учень групи №25 Стецький Андрій виступив з поезією «Давидові псалми» (автор – Ліна Костенко).

Павлович Назар (група №11), Сабатович Христина (група №25), Солтис Любомир (група №15) представили на обласний конкурс авторську поезію.

Триває профорієнтаційна робота

В рамках проведення профорієнтаційної роботи у Львівське ВПУ дизайну та будівництва завітали учні шкіл №82, №90 та Винниківської санаторної школи-інтернат I-III ст. Знайомство з училищем розпочалося з екскурсії навчальним закладом. Учні оглянули навчальні кабінети, майстерні, навчально-практичні центри «KNAUF», «BOSCH», «Triora», спортивний та тренажерний зали, виставку досягнень технічної творчості.

Школярі з особливим захопленням взяли участь у майстер-класі з професії «Кухар. Кондитер.» Майстри виробничого навчання  та викладачі презентували професії, які можна здобути в навчальному закладі, а саме: «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр.», «Столяр. Реставратор виробів з дерева», «Столяр. Різьбяр по дереву та бересту.», «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». 

Запрошуємо всіх бажаючих до знайомства з Львівським ВПУ дизайну та будівництва та подальшого навчання.

 

З Днем Соборності України!

Соборність України – здійснення мрій багатьох поколінь українського народу. 22 січня у Львові відзначають День Соборності та 100-річчя злуки Західноукраїнської та Української Народної Республіки. До всенаціональних святкувань долучилися учні Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, взявшиучасть у покладанні квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань на Личаківському кладовищі. З нагоди 100-річчя Акту злуки проведений захід «День Соборності – День єднання».

День Соборності – це свідчення твердої волі українців йти накресленим шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави. 

Слава Україні!

Героям слава!

 

День здоров’я

14.01.2019р. у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва головою комісії з питань спортивної роботи та оздоровлення членів профспілки Іваницьким Б.В. був проведений День здоров’я. Викладачі та майстри виробничого навчання виборювали нагороди в змаганнях з волейболу, настільного тенісу та бадмінтону

                Всі учасники змагань отримали в цей день багато позитивних емоцій та гарного настрою, заряд здоров’я та енергії на весь 2019 р.


 

Шановні педагоги та учні!

     Вітаємо всіх з початком нового навчального семестру! Нехай навчання та праця будуть успішними, наповненими творчістю та результативністю. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах, прагнення до нових знань.
    Нехай навчальний семестр стане періодом нових професійних досягнень та звершень.


Педагогічна рада

10.01.2019 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулось чергове засідання педагогічної ради. Були висвітлені такі питання порядку денного:

1.       Завдання педколективу з формування учнівського контингенту на 2019/2020  н. р.

2.       Про систему роботи педколективу щодо організації та ведення цивільного захисту у навчальному закладі.

3.       Підсумки моніторингу успішності учнів за перший семестр

 2018/2019 н. р. 

4.        Про завдання педколективу щодо підготовки проведення національно-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Із вступним словом до учасників педради звернувся директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва  В. Й. Адашинський, який підвів підсумки навчально-виховного процесу в I семестрі, зокрема, наголосив на необхідності підвищення якості знань, зміцненні навчально-матеріальної бази та звернув увагу на шляхи вирішення поставлених завдань.

Доповідачами на пегогічній раді були: заступник директора з НВР Гриник Л.М., заступник директора з ВР Сільванчук Т. М., викладач предмета «Захист Вітчизни» Олійник С.Н. Виступаючі представили детальний аналіз роботи щодо організації та ведення цивільного захисту у навчальному закладі,  формуванню учнівського контингенту на 2019/2020  н. р. та по всіх напрямках навчально-виховного процесу в Львівському ВПУ дизайну та будівництва, а також окреслили завдання педколективу щодо підготовки проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В результаті активного обговорення напрацьовано слушні рекомендації щодо поліпшення якості організаційного, навчально-методичного і матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу, а також прийнято відповідні рішення.