Наше життя

Виховний захід  «Шлях України в Європу»

22 травня 2018 у Львівському ВПУ дизайну та будівництва було проведено виховний захід «Шлях України в Європу». Викладачами англійської мови була доведена інформація про історію створення та розвиток європейської спільноти. До уваги присутніх було представлено слайдові презентації та відеоролики про європейське майбутнє України та євроінтеграційні процеси на сучасному етапі. Україна прагне стати  повноправним мешканцем європейського дому і справедливо вважає, що має на це право.

 Розвиток України був і залишається нерозривно пов'язаний із розвитком європейської спільноти. Сьогодні ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію  і те, що найголовніше – наше європейське майбутнє!

 Флешмоб до Дня вишиванки у Львівському ВПУ дизайну та будівництва

                День вишиванки учнівський та педагогічний колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва відзначили флешмобом «НІ - ВІЙНІ»

Сьогодні, одягнувши вишиванку, ми висловлюємо свою національну і громадянську позицію, духовну свідомість.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать і не залишають байдужим жодного громадянина країни. І сьогодні в боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність держави продовжують гинути воїни, кращі сини України. Нашій країні не потрібна війна! Нас ніколи і нікому не роз’єднати, тому що ми – українці, ми - волелюбна нація. За свою волю та людську гідність потрібно боротися своєю чесною працею, наполегливим навчанням, національною свідомістю та непохитною позицією.

Наша сила -  в нашій єдності.

Ні війні! Бережімо нашу єдину Україну!

 

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно,

Бо ти на всіх у нас одна. 

 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Свято Героїв

15 травня 2018 року учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь в патріотичному огляді-конкурсі «Свято Героїв».

Свято Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

Відзначення Свята Героїв – це свідчення твердої волі українців йти накресленим Героями шляхом боротьби до найвищої мети – розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави.

Програма конкурсу-огляду включала в себе парад команд учасників, в якому оцінювалася форма, естетичний вигляд, відзнака команди, виконання патріотичної пісні, проходження урочистим стройовим маршем.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва «Нескорені» нагороджена грамотою за активну участь в огляді-конкурсі «Свято Героїв».

Герої України залишили нам у спадок велике прагнення бути вільними. Наш обов’язок  примножувати духовне багатство українського народу, вічну славу безсмертя хоробрих Лицарів Звитяги. 

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

 

 

 

«Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє…»

14 травня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва був проведений святковий концерт-вітання, присвячений Дню Матері.

 Кожен з нас з дитинства і до останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами. Наші матері – це Берегині роду українського, його прекрасних традицій і давніх звичаїв. Любов до матері – це святе почуття. Не має вищої любові за материнську. І де б ми не знаходилися, мамина любов, мамині молитви вберігають нас від нещасть і життєвих негараздів.

              З найкращими вітаннями та побажаннями миру, добра, щастя, здоров’я звернулися учні до найдорожчої людини – матері. Зі сцени лунали вірші, пісні та привітання зі словами пошани до матерів за їхню ласку і любов,  недоспані ночі, за найвірніше і найчутливіше материнське серце, яке ніколи не залишається байдужим.

Низький уклін Вам за невтомну працю, терпіння, мудрість і материнську любов – вірну, щиру, найсвятішу…

Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

 

 

День пам’яті та примирення

8 травня 2018р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва був проведений виховний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення.

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт  та причина найбільших трагедій XX ст.

8 травня 1945 року набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Ця дата дає можливість оцінити внесок українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

Не заростуть джерела пам’яті про події Другої світової війни. Бо тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього. Порозуміння заради майбутнього України! Пам'ять про війну як застереження від її повторення…

                                                                                                                                 

 

                                                              Учнівська конференція «Чорнобиль – скорбота памяті»

26 квітня 2018 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведено учнівську конференцію на тему «Чорнобиль – скорбота пам’яті». В конференції взяли участь учні першого курсу, викладачі історії, фізики, біології. Учні підготували доповіді про причини  найбільшої у світі техногенної катастрофи, історію виникнення атома та використання атомної енергії, екологічні наслідки аварії.

  Присутні  згадали тих, хто в перші хвилини лихої біди став на двобій з невидимим ворогом, ознайомилися з  презентацією «Чорнобильська катастрофа та її наслідки для України», з літературою, фотографіями, відеороликами про трагічні події 1986 року.

         Учасники конференції  торкнулись пам’ятних днів далекого і близького Чорнобиля, який і сьогодні важким відлунням нагадує про страшну катастрофу.

Чорнобиль – це  біль нашої землі, це подвиг і трагедія, це пам'ять…