Наше життя

 

   В ці весняні дні працівники Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва підтримали ініціативу директора В.Й.Адашинського і розпочали озеленення території навчального закладу. Спочатку дбайливо підготували місце для посадки саджанців, а потім висадили дивовижні деревця сакури. Ці ніжні творіння природи називають символом спокою, непостійності буття, радості, любові та досконалості. З нетерпінням будемо чекати на свято цвітіння сакури і насолоджуватися цим прекрасним видовищем.

 

 

          Учні  Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва в складі збірної Львівської області брали участь в Чемпіонаті України серед юніорів в м.Полтава. Команда Львівщини  виборола 26 медалей різного ґатунку, здобувши загально-командне перше місце. Спортсмени навчального закладу гідно виступили  на цих змаганнях: бронзову медаль виборов Павлушок Богдан, за крок до призової трійки були Бойчук Марія та Іванець Віталій. Вітаємо з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!!!!

29 березня 2021 у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулося засідання атестаційної комісії І рівня під головуванням директора училища Володимира Адашинського. Членами атестаційної комісії обговорювались питання проведення уроків, позаурочної роботи педагогічних працівників, які атестуються у 2020-2021 навчальному році. Комісія проаналізувала діяльність педагогічних працівників у міжатестаційний період та прийняла відповідні рішення. Засідання атестаційної комісії пройшло злагоджено, з дотриманням основних принципів атестації та в доброзичливій обстановці.


3 березня в приміщенні спортивно-ігрового залу Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбувся чемпіонат училища з волейболу серед дівчат, присвячений відзначенню річниці народження Т. Г. Шевченка. В напруженій боротьбі перше командне місце виборола команда 1 курсу групи № 15 (Митусь Вікторія, Прус Тетяна, Курнікова Богдана). Друге місце – група № 35 в складі: Музика Маряна, Серетко Анастасія, Яворська Андріана. Третє місце – команда групи № 25 у складі: Бойчук Марія, Олива Аліна, Покиданова Дарина, Росіцька Андріана.

Директор училища Адашинський В. Й. нагородив переможців та призерів чемпіонату медалями та грамотами.

   Як я умру, на світі запалає 
   Покинутий вогонь моїх пісень,
   І стримуваний пломінь засіяє,
   Вночі запалений, горітиме удень.
 
   Історія життя Лесі Українки могла б стати основою величезної драми, але стала на службі найсвітлішої поезії, зоря якої яскраво пломеніє на літературному небосхилі вже багато років.
   У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проведена низка заходів, присвячених 150-річчю від дня народження великої української поетеси Лесі Українки: флешмоб «Рядки, що зачепили душу», бібліотечний урок «Вітрила її долі», книжкова виставка «Незгасне світло поетичної зорі», виховні години «Світле безсмертя Лесі Українки».

   Вітаємо учасників гуртка художньої самодіяльності  з перемогою в обласному  фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія».

( I місце у номінації «Театралізоване дійство»; II  місце у номінації «Вокальне мистецтво»)

 

 

Героям Небесної Сотні

   Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва вшанував безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні. Річниця розстрілу Майдану є для нас нагадуванням про одну з найтрагічніших подій сучасної історії країни. Небесна Сотня вірила в майбутнє України, заплативши за це найбільшу ціну, на яку здатна людина — життя.

   Пам’ятаймо тих, хто захищає Україну. Вони віддали життя за нас, за ідеї демократії та європейське майбутнє України. Імена Героїв Небесної Сотні будуть навічно закарбовані в наших серцях і душах!

   Уклін і щира молитва вам, Герої Небесної Сотні!

   Слава Україні!

   Героям Слава!

   Учні 12 групи «Столяр. Реставратор виробів з дерева» разом з майстром виробничого навчання Ромців Б. М та класним керівником Росяк П.Г відвідали Державний Природознавчій музей та музей Етнографії та художнього промислу, де змогли ознайомитись з фондом музею. Це скарбниця пам'яток традиційної культури народного мистецтва українців, а також зразків декоративно-прикладного мистецтва багатьох народів світу. Особливо цікавою була експозиція європейських та українських меблів. Учні оцінили високу майстерність меблярів минулого. Цікава екскурсія допомогла мати уявлення про побут, звички та смаки людей в минулі століття. Екскурсія була захопливою та розвинула інтерес до процесу реставрації меблевих виробів.

Урок мужності ««Пам’ятаємо Героїв Крут»  

   Подвиг українських юнаків під Крутами навічно залишиться в історії, як символ героїзму молодого покоління в боротьбі за свободу і незалежність українського народу, взірцем палкої любові та відданості Батьківщині. Молоді юнаки своєю жертовною любов’ю в боротьбі за волю України стали справжнім прикладом для наступних поколінь борців за свободу і незалежність, усвідомлення святого обов’язку боронити рідну землю.

    Пишаймося, пам’ятаймо, борімося!

Слава Україні!

Героям слава!

       

   Вітаємо учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, переможців фестивалю-конкурсу творчих учнівських робіт краєзнавчо-патріотичного спрямування «Батьківщина мого серця» :

   Маркіяна Розізнаного, I місце в номінації «Моя мала Батьківщина»;

   Дмитра Гречуха, Назара Яцика, I місце в номінації « Взаємовідносини людина-суспільство, людина-церква».

   Бажаємо міцного здоров’я, творчих злетів та здійснення мрій

Благодійний ярмарок
Цікаво, яскраво та незабутньо пройшов благодійний ярмарок у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва. Організували захід учні гуртка художньо-прикладної творчості «Творча майстерня» (керівник Маца Н.С.) Під час ярмарку учні продавали речі ручної роботи, створені з любов’ю та побажаннями добра. Це були новорічні прикраси та сувеніри.
Виручені кошти спрямують на доброчинність, допомогу онкохворим дітям.
Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції.

Вітаємо учасників команди ''Нескорені'' Львівського ВПУ дизайну та будівництва, які посіли ІІІ місце у територіальних змаганнях 22-го чемпіонату з інтелектуальної гри ''Брейн- ринг'' серед учнівської молоді закладів професійної (професійно - технічної) освіти Львівщини.
Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та творчих успіхів.

Зустріч з працівниками поліції

   11 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права у ДНЗ «Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва» відбулася зустріч учнів з інспекторами патрульної поліції. Фахівці провели профілактичну бесіду на тему адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, наголосили на правилах безпечної поведінки, дотриманні правил дорожнього руху, відповідальності учнів за скоєні правопорушення.


    Учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва в активній роботі з підготовки до проведення благодійної ярмарки. Вони із задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. На ярмарці будуть представлені новорічні прикраси, декори та вироби з різноманітних матеріалів. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби онкохворих дітей в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (Чорнобильській лікарні). Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у нашій благодійній ярмарці, яка проходитиме 15 грудня у вестибюлі Львівського ВПУ дизайну та будівництва з 10 до 15 години.


   7 грудня 2020 на засіданні педагогічної ради колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва обговорив успішність учнів із предметів загальноосвітньої підготовки та окреслив шляхи підвищення якості навчальної діяльності учнів. Крім цього педагогічні працівники обговорили питання навчально-виховного процесу в умовах карантину.
   Викладачі ділились досвідом роботи на освітній платформі ClassRoom


01 грудня 2020 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва проходив I-й етап конкурсу, в якому взяли участь учні I, II, III курсів.

Конкурс відбувся з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу.

Вітаємо переможців конкурсу:

Курнікову Богдану, 1 курс;

Бойчук Марію, 2 курс;

Савуляка Максима, 3 курс.

Учні, що перемогли в I етапі, братимуть участь у II етапі конкурсу.