Колектив училища

Керівництво закладу



  • Адашинський Володимир Йосипович, директор, вища освіта, Львівський політехнічний інститут, старший викладач, Почесна грамота МОН України, Почесна грамота Національної академії педагогічних наук України, Подяка МОН України, спеціаліст вищої категорії

 

 

 

  • Гриник Лілія Михайлівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи, вища освіта, Закарпатський державний університет, грамота Головного управління освіти і науки Львівської   обласної   державної   адміністрації, комітета професійно-технічної освіти, старший викладач, Грамота Національної академії педагогічних наук України, Подяка МОН України, спеціаліст І категорії

 


 

 

  • Сільванчук Тетяна Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, вища освіта, Львівський державний університет імені Івана Франка, старший викладач, спеціаліст І категорії

 


 

 

  • Підкович Микола Євстахович, методист, вища освіта, Львівський державний університет імені Івана Франка, старший викладач, спеціаліст вищої категорії

 

  • Іваницький Богдан Васильович, керівник фізичного виховання Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, заслужений тренер України, викладач вищої категорії, педагогічне звання «Викладач-методист», голова методичного об’єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Львівщини , член координаційної  Ради Міністерства освіти і науки України, Президент Львівської Обласної федерації армспорту.


  • Варещук Іван Миколайович, старший майстер, середньо-технічна освіта, Івано-Франківське СХПТУ, Коломийський індустріально-педагогічний технікум, майстер виробничого навчання ІІ категорії.

Природничо-математичні дисципліни

Голова комісії:

Члени комісії:
  • Підкович М.Є.

  • Могиленко І.Р.
  • Рибакова Ю.Р
  • Гриник Р.В.
  • Кохан І.М.

Суспільно-гуманітарні дисципліни

Голова комісії:

 

Пасічник С.М.

Члени комісії:

  • Сільванчук Т.М.

  • Ярема О.П.

  • Пель Г.Р.
  • Маруняк Г.В.
  • Стефанів Л.Ю.

 

Фізпідготовка та предмет Захист Вітчизни

Голова комісії:

  • Іваницький Б.В.

Члени комісії:

  • Бас А.Б.

Методкомісія викладачів і майстрів в/н спеціальних дисциплін будівельного профілю

Голова комісії:

  • Винниченко Д.І.

Члени комісії:

Методкомісія викладачів і майстрів в/н з професій: Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів

Голова комісії:

Члени комісії:

Методична комісія викладачів і майстрів в/н деревообробки та ужиткового мистецтва

Голова комісії:

  • Маленок М.М.

Члени комісії:

  • Ромців Б.М.
  • Тибінка І.В.
  • Варещук І.М.
  • Курій О.І.

Методична комісія викладачів і майстрів в/н спеціальних дисциплін (кухар, кондитер)

Голова комісії:

  • Курилишин М.М.

Члени комісії:

 


  • Вінярчук Г.А.

  • Коцюруба Л.С.
  • Гриниха Т.В.
  • Єрмакова Т.В.

Методичне об’єднання класних керівників

Голова комісії:

  • Сільванчук Т.М.

Члени комісії:

  • Пель Г.Р.
  • Стефанів Л.Ю.
  • Могиленко І.Р.
  • КурійО.І.
  • Пасічник С.М.
  • Курилишин М.М.
  • Маца Н.С.
  • Бас А.Б.
  • Галюк І.М.
  • Винниченко Д.І
  • Гриник Р.В.
  • Марченко Ж.В.

 

 

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні129
mod_vvisit_counterВчора116
mod_vvisit_counterЦього тижня474
mod_vvisit_counterМинулого тижня707
mod_vvisit_counterЦього місяця2076
mod_vvisit_counterМинулого місяця3436
mod_vvisit_counterВсього586060

Онлайн: 3
IP адреса: 3.92.92.168
,
Сьогодні: 21 Nov, 2019
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval