Архів 2012/2013 - Page 2

 

Всеукраїнська координаційно-методична рада з питань розвитку фізичного виховання


На Львівщині відбулося засідання Всеукраїнської координаційно-методичної ради з питань розвитку фізичного виховання

25 грудня 2012 року на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва проводилося засідання Всеукраїнської координаційно-методичної ради з питань розвитку фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивно масової роботи в професійно-технічних навчальних закладах.

В училищі члени координаційно-методичної ради провели два практичні заняття у спортзалі та спеціалізованому атлетичному залі.

В спортзалі керівник фізвиховання ВПУ №37 м.Горлівка, Донецької області, заслужений вчитель України Духовний Лев Фішенович провів урок в групі

№3-1 на тему: «Професійно-прикладна фізична підготовка на уроках фізичної культури та здоров’я для навчальних груп будівельних професій». В залі атлетичної гімнастики майстер-клас з рукоборства провів керівник фізвиховання училища, заслужений тренер України Іваницький Б.В.

На засіданні розглядалось питання спеціалізованих медичних груп в системі профтехосвіти, були внесені пропозиції щодо створення єдиної програми фізичної культури та здоров’я.

Директор навчального закладу Адашинський В.Й. ознайомив членів ради з історією навчального закладу, його діяльністю та перспективами на майбутнє. Була проведена екскурсія училищем, ознайомлення з матеріально-технічною базою, навчально-виховним процесом. На учасників семінару навчальний заклад справив приємне враження, гості відмітили високий рівень розвитку навчально-матеріальної та спортивно-оздоровчої бази училища.

 

«Кращий за професією столяр»

26 грудня 2012 року в училищі був проведений конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією столяр» серед учнів II і III курсів навчання. Під керівництвом майстрів виробничого навчання конкурсанти виготовляли драбини з сосни згідно розробленого креслення. Учні продемонстрували практичні вміння ручної та механізованої роботи з виготовлення столярних виробів.

 

Вітаємо переможців конкурсу!

I місце –  Колодій Дмитро, гр. №22

II місце – Шарван Назарій, гр. №22

III місце – Стасьо Володимир, гр. №32, Бакаляр Юрій, гр. №32.

 

Бажаємо успіхів і вдосконалення професійної майстерності.

 

Новорічний святковий концерт

Новорічний святковий концерт підготували учасники гуртка «Зорецвіт», який відбувся 27 грудня 2012 р.

Рік Новий – казковий час!

Хай здивує щастям вас.

Рік добра і рік кохання,

То ж приймайте привітання,

Будьте добрі та здорові,

Ми бажаем вам любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!

 

 

Кращий за професією «Монтажник гіспокартонних конструкцій»

13 грудня 2012 року в навчальному закладі проводився конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією «Монтажник гіспокартонних конструкцій»» серед учнів груп даної спеціальності. Тема конкурсу «Монтаж підвісної стелі серії Д112». Учні показали практичні вміння по встановленню несучих профілів СД з кріпленням їх до основних П-подібних підвісів, а також кріплення гіспокартонних листів до каркасу.

Вітаємо переможців конкурсу:

1 місце – Ослаба Роман, Леськів Ігор, гр. №3-II

2 місце – Балабух Володимир, Мізін Іван, гр. №3-I.

3 місце – Конвіцький Мирон, гр. №33-I, Стецик Мар’ян, гр №3-I;

Галів Володимир, Стефанів Роман, гр. №33.

Бажаємо успіхів і вдосконалення професійної майстерності.

 

Кращий за професією «Маляр»

27 листопада 2012 р. в училищі проводився конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією «Маляр»» серед учнів груп спеціальності «Маляр». Тема конкурсу «Високоякісне (маячне) шпаклювання поверхні гіпсовими сумішами».

Конкурсанти показали високоякісну підготовку в малярній справі, по фарбуванні та шпаклюванні поверхонь новітніми гіпсовими сумішами та фарбувальними складами.

Переможцями цього конкурсу стали:

1 місце – Стефінв Роман, гр. №33

2 місце – Хамуляк Петро, гр. №3-II

3 місце – Галів Володимир, гр. №33, Хамуляк Андрій гр. №33-I

Бажаємо набуті знання успішно втілити в подальшій праці.

 

Святий Миколай

19 грудня в училищі відбулося святкове дійство, присвячене Святому Миколаю. Цікавий виступ підготували учасники гуртка «Дивослово» (керівник Пасічник С.М.).

Миколая ще за життя вважали угодником Божим. Він творив багато чудес і його називали Чудотворцем. Святий Миколай лише раз на рік відвідує землю, виявляє свою неземну любов до дітей, щоразу дарує казкову таємницю і дітям, і дорослим. Святий Миколай через свою добродійну любов і щедре милосердя вічно живе у серцях мільйонів людей, його любов нас зігріває, щороку кожний на нього чекає.

Святий Отче Миколаю,

Молитву цю прийми!

Щедрий дар для України

Нам з небес пришли.

 

«Різдвяна шопка»

shopka2012

Учні училища брали участь у фестивалі «Різдвяна шопка» під гаслом «Над Вертепом зірка ясна засіяла». На огляді було представлено вироби гуртківців технічної творчості: Різдвяну шопку, Дідуха і Різдвяну зірку. Учні продемонстрували знання, звичаї та традиції святкування Різдва Христового у нашому краї.

Різдвяну композицію учні презентували колядкою та новорічними побажаннями.

Свято надії, що завжди з Тобою, -

Вічне пречисте Різдво

Божа Любов постає над журбою

І в серці кожному – Бог.

 

10 грудня відзначається День прав людини

Шлях людства до сучасного розуміння прав був тривалий. Друга світова війна виявила незахищеність самої людини, та її прав та свобод. Світ побачив сутність політики геноциду. Під час війни 1 січня 1942 року була підписана Декларація Об’єднаних Націй, де зазначалося, що «Повна перемога над ворогом необхідна для захисту життя, свободи і збереження людських прав та справедливості».

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН затвердила документ – Загальну декларацію прав людини. У ній вперше в історії людства були визначені головні права і свободи людини. Цей документ став основою для «міжнародних правил поведінки».

В училищі був проведений тиждень правових знань: урок-лекція на тему: «Права людини»; обговорення теми «Відповідальність неповнолітніх за скоєні злочини та правопорушення» в навчальних групах; тематичні виховні години: «Правила і закони в моєму житті»; проведено анкетування «Моя правова обізнаність. Молодь і протиправна поведінка». Кожна навчальна група взяла участь в конкурсі стіннівок «Я маю право …».

Я маю право жити на Землі,

Творити, дихати, учитись

Примножувать багатства всі її,

Своєю Україною гордитись.

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом


ВІЛ-інфекція - захворювання, яке ослаблює імунітет людини - вражає переважно молодих людей віком від 18 до 27 років. Головними чинниками розповсюдження ВІЛ серед молоді є вживання ін'єкційних наркотиків і незахищені статеві стосунки. Тим часом лише кожен четвертий ВІЛ-позитивний мешканець України здав тест на ВІЛ і знає про свій ВІЛ-позитивний статус.

Соціальний педагог училища Єграшіна С.А. провела виховну годину на тему: «Чи знаєш ти, що таке СНІД».

Незнання породжує міфи і страх – знання і усвідомлення дійсності надають впевненості і свободи. Ось і зараз багато говорять про загрозу ВІЛ/СНІД, та, як правило, не завжди існує розуміння того, в чому саме полягає загроза. Ти – маєш ці знання. Чи хочеш Ти допомогти своїм ровесникам теж це зрозуміти? Коли – так, то: перший крок – це розібратися з особливостями ВІЛ/СНІД, а другий – довести до їх усвідомлення, що лише від кожного зокрема залежить його власна безпека.

Учні навчального закладу взяли участь в акції «Мистецтво проти СНІДу», підготували творчу роботу – малюнок «Захисти себе». Учасники гуртка «Зорецвіт» підготували сценічний номер - пісню «Серце».

«Це стосується кожного»

«Зупинися-подумай про майбутнє»

 

27 листопада 2012 року учні училища взяли участь у мистецькому фестивалі патріотичного спрямування.

P1090218

У виставковій частині свята учасники гуртка «Різьбяр», керівник Тибінка І.В., представили патріотичну тематику у виробах художньої різьби по дереву – «Краєвиди Львова», «Символіка Батьківщини».

Яскравий концертний номер, пісню «Мова єднання», продемонстрували учасники гуртка «Зорецвіт», керівник Опікула І.В.

За творче опрацювання теми любові до України учасники фестивалю нагороджені грамотами.

 

Другий етап XIII Міжнародного конкурсу з української мови

24 листопада 2012 року відбувся другий етап XIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика серед учнів профтехосвіти Львівщини. Вітаємо ученицю училища БОНДАРЕНКО ОКСАНУ (гр. №15), яка здобула третє місце. Бажаємо успіхів у вивченні рідної мови, міцного здоров’я, нових перемог.

 

"Голодомор 1932-1933р. - геноцид українського народу"

Ні труни, ні хрестів, і ні тризни,

Прямо в яму, навіки віків.

Чорна сповідь моєї Вітчизни

І її затамований гнів

 

У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва були проведені виховні години, вечір-реквієм "Допоки пам'ять в серці не згасає..." присвячені Дню пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій.

На початку 1930-х років з українського села був вилучений за державними заготівлями весь хліб. Там, де не знаходили хліба, у боржників по хлібозаготівлі в порядку "натуральних штрафів" вилучали продукти харчування. А так як ще перед колективізацією почався масовий забій худоби, в результаті план по м'ясу був виконаний лише на 10-12%. М'ясо вивозилося у великі індустріальні центри, а в селі його не було.

Позбавлені продовольства, селянські сім'ї не могли дожити до нового врожаю. На початку 1932 року голод поширився по всій України і Кубані. Керівники України неодноразово зверталися до Сталіна з проханням скоротити спущений план по хлібу. Однак ніяких поступок зроблено не було.

Викачування зерна з голодної республіки вимагало залізної дисципліни, повного покори. У серпні 1932 року була введена смертна кара за розкрадання колгоспної власності (Закон про "п'ять колосків"). По країні до початку 1933 року за неповні п'ять місяців за цим законом потрапило під суд майже 55 тисяч осіб, з них 2110 - до вищої міри покарання.

Масові масштаби смерть від голоду прийняла на початку березня 1933 року. ОГПУ вело облік померлих тільки до 15 квітня 1933 року. За цим зведеннями кількість жертв за чотири з половиною місяці склало 2420 тисяч 100 осіб. Випадків людоїдства - 2500.

За даними вітчизняних істориків, кількість жертв в Україні визначено у 7 млн 200 тисяч осіб. За даними комісії конгресу США ця цифра складає 10 млн осіб.

ООН визнала голод 1932-1933 років трагедією України та інших республік колишнього СРСР. На 58-й сесії Генасамблеї ООН (2003) більшість країн-учасниць СНД, у тому числі Росія і Україна, прийняли Спільну заяву, в якій висловили співчуття мільйонам росіян, українців, казахів і представників інших народів, що стали жертвами голоду в СРСР. Події 1930-х років названі в заяві "трагедією", а не "геноцидом". Згідно з Указом президента Леоніда Кучми від 1998 року в останню суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів. З 2000 року ця дата стала відзначатися як День пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій.

На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу 24 листопада 2012 року:

«ЗАСВІТИ СВІЧКУ!»

Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.

Це – святий вогник, якій зігріє душі загиблих.

Це - світло очищення задля нашого майбутнього.

 

«Безпека на дорозі - безпека життя»

Відомо всім, що найдорожчий скарб людини — це її власне життя і здоров’я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. Тому треба всім дотримуватися певних правил дорожнього руху.

«Безпека на дорозі - безпека життя». Саме під таким девізом проходив тиждень безпеки дорожнього руху. В навчальних групах були проведені тематичні виховні години. Кожна група підготувала стінгазету, в якій відобразила правила безпечної поведінки на дорогах, наслідки дорожньо-транспортного травматизму, правила пішоходів, основні положення Закону України «Про дорожній рух».

 

Конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур»

13-14 листопада в нашому училищі проходив конкурс фахової майстерності за професією «Штукатур». У цьому конкурсі брали участь 6 кращих учнів з груп будівельного спрямування. Конкурсанти виконували високоякісне штукатурення поверхні з пінобетонних блоків гіпсовмісною штукатурною будівельною сумішшю HP START. Учні показали хороші навики та вміння, дотримувались технологічної послідовності виконання штукатурення, правильної організації робочого місця, правил техніки безпеки та охорони праці.

Переможцями конкурсу стали:

  • I місце – Хамуляк Петро, учень групи 3-II;
  • II місце – Леськів Ігор, учень групи 3-II;
  • III місце – Конвіцький Мирон - учень групи 33-I.

Вітаємо переможців конкурсу!

 

Конкурс «Кращий за професією електрогазозварник»

07.11.2012 року в училищі відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Кращий електрогазозварник» серед учнів групи №31. Завданням конкурсу було виготовлення пристінної гімнастичної перекладини. Дотримуючись технологічного процесу і вимог з техніки безпеки учні старанно виконали поставлене завдання. Членами журі були визначені переможці.

В І Т А Є М О

переможців конкурсу «Кращий за професією електрогазозварник»!

I місце – Габель Маркіян

II місце – Барицький Назар

III місце – Вітушинський Віталій

ІV місце - Милян Олег

Бажаємо вам успіхів у навчанні, плідної праці, творчих злетів та нових перемог.

 

9 листопада – День української писемності та мови

В листопаді 1997 р. був виданий указ Президента України "Про День української писемності та мови".

В ньому сказано про те, що за ініціативою громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства встановлено в Україні День української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця. Мова - найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови - це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою - сильною і високорозвиненою стає нація і держава.

Активно долучились до проведення свята учні Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, які зворушили серця присутніх віршами українських поетів про рідне слово. Зачарували своїми дзвінкими голосами учениці училища, які майстерно виконували пісні про рідну мову.

Бережімо, шануймо рідну мову, - цей невмирущий голос України!

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову.

Пильно й ненастанно

Політь бур’ян.

Чистіша від сльози

Вона хай буде.

Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам,

Хоч і живе своїм живим життям.

Максим Рильський

 

Західноукраїнська Народна  Республіка - провісниця держави Україна


31 жовтня, в актовій залі ЛВПУДБ був проведений виховний захід, присвячений створенню ЗУНР. Учням було доведено інформацію про події того періоду, ознайомлено з історією новоутвореної ЗУНР. Присутні ближче познайомились з такими видатними історичними постатями як: Є.Петрушевич, М. Грушевський. Також були показані слайди з фотографіями і документами тих подій.

18 жовтня 1918 p. українська парламентарна репрезентація скликала у Львові збори всіх українських послів австрійського парламенту, галицького і буковинського сеймів, представників політичних партій, духівництва та студентства Галичини та Буковини. Збори обрали Українську Національну Раду як політичного представника українського народу в Австро-Угорщині, її головою (президентом) став Є.Петрушевич.

Українська Національна Рада постановила взяти долю народу в свої руки. В її рішенні було записано: І) всі українські землі під орудою Австрії становлять єдину етнографічну цільність; 2) тепер вони представляють окрему Українську державу; 3) всі національні меншини мають вислати до Української Національної Ради своїх делегатів; 4) Українська Національна Рада прийме найближчим часом конституцію нової держави; 5) Українська Національна Рада приймає рішення, що на майбутній мирній конференції український народ презентуватимуть його власні представницькі органи, оскільки австрійська влада не має права говорити від імені незалежної України.

Це рішення було проголошено 19 жовтня 1918 p., і цей день є початком існування ЗУНР.

Пригадаймо: золотіла тиха осінь,

Застеляла жовтим листям княжий Львів

Із війни ішли батьки голодні й босі,

Їх обов’язок у рідне місто вів.

А як перший сірий ранок листопаду

Понад межі простягнув своє крило,

Львів побачив українську, рідну владу,

Рідним прапором обвив своє чоло.

А цісарські учорашні ще жовніри

З синьо – жовтими стрічками на шапках,

З серцем, повним сонця, радости і віри,

Поспішали звідусіль під рідний стяг.

То були вони, герої славні наші,

Рідні наші то діди й батьки були,

Що життя своє і сили щонайкращі

В подарунок Батьківщині віддали.

 

Дружній візит делегації з Латвії

Цьогоріч виповнюється 20-річчя дипломатичних відносин між Україною та Латвійською Республікою. В жовтні тривають «Дні Латвії у Львові». У рамках святкування відбуваються різноманітні зустрічі, виставки та лекції, присвячені історії та культурі Латвії.

А 12 жовтня Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва мало приємну нагоду приймати  делегацію  з Латвії в своїх стінах. Ціллю візиту став обмін досвідом в галузі профтехосвіти, бажання ознайомитися з особливостями навчального процесу, умовами виховання і відпочинку української молоді.

Директор училища Адашинський Володимир Йосипович запропонував членам латвійської делегації оглянути  навчальні кабінети, майстерні виробничого навчання, актовий зал, їдальню, спортивну базу навчального закладу. В освітян обох країн від зустрічі залишились лише позитивні враження, бажання продовжувати співпрацю та впевненість, що можна розраховувати на допомогу та дружню гостинність як української, так і латвійської сторони.

 

«Ми йдем вперед».

Виховний захід, присвячений 70-ти річчю УПА

 

У зв’язку з 70-річчям з дня заснування Української Повстанської Армії, відповідно до рішення Львівської обласної Ради «Про проголошення 2012 року Роком Ярослава Стецька, Роком УПА» 10 жовтня 2012 року у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва пройшов виховний захід «Ми йдем вперед».

Виникнення УПА стало одним з наслідків проголошення у Львові 30 червня 1941 року Акту відновлення Української держави. Коли керівництво Третього Рейху вдалося до репресій проти українських національних сил, сприйнявши відновлення незалежності України як виклик, Організація Українських Націоналістів (ОУН) під проводом Степана Бандери вступає в нову фазу національно-визвольної боротьби – фазу боротьби проти німців і більшовиків, як окупантів.

Офіційною датою створення Української Повстанської Армії прийнято 14 жовтня 1942 року. Її створенню передувала активна антинімецька агітація в масах і поширення підпільної мережі в усіх регіонах України.

При вступі до УПА кожний доброволець складав присягу, яка була затверджена Українською Головною Визвольною Радою. У ній було зазначено: “Боротися за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. У цій боротьбі не пожалію ні крові ні життя і буду битися до останнього подиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.”

Захід, якій супроводжувався відеоматеріалами, викликав у присутніх інтерес до своєї історії та шану до учасників визвольних змагань.

 

Концерт-вітання з нагоди Дня працівників освіти

Красива осінь вишиває клени, а перші дні жовтня дарують нам це тепле і радісне свято - День працівників освіти. Вчитель - одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. Майстер виробничого навчання, викладач щодня стоять під прицілом сотень допитливих очей і ведуть своїх учнів на вищі сходинки пізнання та професійної майстерності.

5 жовтня в актовій залі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти. Учні училища підготували до свята чудовий концерт. Світлим й яскравим концерт зробили чудові виступи учнів, які співали, танцювали, показували сценки.

Магію свята створило море емоцій та океан вдячних слів учнів. Це свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові.

Сонечко встає і шумить трава.

Бачу стежку, де проходиш ти, рідна ти.

Вчителько моя, зоре світова,

Звідки виглядати, де тебе знайти?

 

На столі лежать зошити малі,

Дітвора щебече золота, золота.

І летять – летять в небі журавлі,

Дзвоник ніби кличе в молоді літа.

 

«Свято Першокурсника»

27 вересня на стадіоні Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відбулося традиційне спортивне «Свято Першокурсника», під час якого учні нового набору разом зі своїми старшими товаришами змагались у різноманітних конкурсах, турнірах. Відкрив урочисте шикування директор училища Володимир Йосипович Адашинський.

Він висловив впевненість у тому, що всі учасники змагань покажуть високі спортивні результати, та побажав їм фізичного гарту, здоров’я, успіхів у спортивних досягненнях. Після відкриття спортивного свята, головний суддя спортивного свята, керівник фізвиховання Богдан Васильович Іваницький довів план проведення змагань. Свято пройшло в атмосфері дружби і єдності.

Увінчалось свято товариським футбольним матчем між першокурсниками та старшокурсниками. Переможці отримали нагороди та призи.

 

Свято ремесел

3 вересня в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбулося «Свято ремесел – 2012», яке проходить вже сьомий рік поспіль під відкритим небом за участю майстрів виробничого навчання, викладачів, учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва. Майстри народних ремесел своїми виробами зачаровували туристів та гостей міста. Особливо зацікавив гостей свята загадковий та різноманітний світ різьбярства з усіма його напрямками, стилями, технікою виконання.

На обійстях старовинних сільських садиб Бойківщини, Лемківщини та Гуцульщини можна було побачити експонати декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи з відповідних видів народного мистецтва та скоштувати страви традиційної української кухні, приготовані учнями навчальних закладів кулінарного профілю.

«Свято ремесел» сприяє збереженню національно-етнічних, культурно-естетичних цінностей, пізнанню величі народно-традиційної культури, глибинного розкриття змісту народних промислів і ремесел, а також свідчить про тісний зв'язок та вплив старовинного побуту західного регіону України, народних традицій і звичаїв на сучасний розвиток народних промислів і ремесел.

Свято відвідало багато львів’ян та гостей міста.

 

Підведення підсумків роботи колективів

професійно-технічних навчальних закладів Львівської області

у 2011-2012 навчальному році та основні завдання

на 2012-2013 навчальний рік

6 вересня на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва була проведена підсумкова нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області. Начальник головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації Михайло Григорович Брегін, провідний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти Ігор Іванович Матвіїв, заступник головного бухгалтера Вербовський Андрій Лукич, Гвоздєва Світлана Сергіївна підвели підсумки минулого навчального року та визначили основні завдання на найближчу перспективу.

М.Г. Брегін зазначив, що професійно-технічна освіта має всі потенційні можливості належати до стратегічної галузі у становленні економіки держави. За останнє десятиліття мережа професійно-технічної освіти Львівщини постійно реорганізовувалась. М.Г. Брегін наголосив на пріоритетах роботи професійно-технічних закладів, а саме:

- виконання державного замовлення та працевлаштування випускників;

- покращення якості підготовки шляхом впровадження інноваційних технологій навчання, оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів;

- формування механізму співпраці між професійно-технічними навчальними закладами і суб'єктами господарювання;

- оновлення змісту професійно-технічної освіти, розробка державних стандартів професійно-технічної освіти за участю роботодавців;

- комп'ютеризація ПТНЗ області, активне застосування інформаційно-комунікативних технологій. Необхідно покращити якість змістовної частини veb-сайтів. Крім рекламно-інформативного матеріалу їх слід наповнювати навчально-методичним забезпеченням за професіями та предметами;

- кадрова політика має спрямовуватися на випередження подій. Основним критерієм добору кадрів має бути їх професіоналізм, педагогічна компетентність, володіння сучасними технологіями навчання;

- необхідність вживати дієві заходи щодо залучення власних надходжень закладів для покращення існуючої навчальної бази, її оновлення та розширення, що сприятиме якісній підготовці робітничих професій в умовах жорсткої конкуренції на ринку освітніх послуг;

- продовжувати практику проведення конкурсів фахової майстерності як серед учнів, так і серед майстрів виробничого навчання із обов'язковим залученням роботодавців;

- підготовка і реалізація спільних міжнародних проектів з питань забезпечення ефективної діяльності професійно-технічної освіти, вивчення та використання досвіду інших країн щодо застосування стандартів якості професійної освіти і навчання.

Нехай новий навчальний рік принесе взаєморозуміння, натхнення, удачу й добробут.


Урочиста лінійка, присвячена Дню знань

Золотокоса осінь нам дарує

Учнівський зошит,

Ручку і портфель.

По Україні свято знань мандрує,

Наука свій розпочинає день.

З Днем знань привітали учнів директор училища Адашинський Володимир Йосипович, перший директор училища Кузьменко Микола Макарович, керівник освітніх проектів фірми «КНАУФ» Остапченко Тетяна Євгенівна, заступник голови профспілки будівельників Михайлович Ганна Микитівна. Вони відзначили, що цього року в училище прийшло гідне поповнення першокурсників, яке швидко адаптується і відчує себе часткою дружної училищної родини, буде примножувати її успіхи своїми міцними знаннями та численними талантами.

Не сумніваємось, що першокурсники пишатимуться тим, що навчаються в училищі, в таких прекрасних умовах здобуватимуть якісну освіту. У цей день від всієї душі хочеться побажати усім учням, викладачам, майстрам виробничого навчання успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Отець Петро із церкви Благовіщення благословив учнів і педагогічний колектив на добре навчання та  плідну працю.

Так, в добру путь, із вірою в майбутнє.

Це свято ніби вранішня зоря,

Яка вогнем засяє променистим,

Бо знань зерном живе уся Земля.
 

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні35
mod_vvisit_counterВчора233
mod_vvisit_counterЦього тижня654
mod_vvisit_counterМинулого тижня1119
mod_vvisit_counterЦього місяця3231
mod_vvisit_counterМинулого місяця4151
mod_vvisit_counterВсього556001

Онлайн: 6
IP адреса: 18.208.211.150
,
Сьогодні: 21 Mar, 2019

LANGUAGE

JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval