Архів 2013-2014

 

Літній відпочинок


Прекрасну можливість відпочити, оздоровитись і удосконалити свою професійну майстерність мають учні  Львівського ВПУ дизайну та будівництва, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер». Літній відпочинок учні проводять на узбережжі Чорного моря в селі  Залізний Порт Херсонської області. Ця місцевість приваблива для відпочинку і зміцнення здоров'я, адже географічно знаходиться в унікальному місці. Відкрите тепле море,  піщано-черепашкові пляжі, м’який клімат, цілюще повітря - все це сприяє повноцінному відпочинку та оздоровленню.  Для учнів  організовано цікаве дозвілля: екскурсії, спортивні ігри, перегляд фільмів, циркових вистав.

Свій відпочинок майбутні кухарі поєднують з працею на базі  «Примор’є», готуючи смачні страви для  відпочиваючих. Вони вміло застосовують набуті професійні навички, виявляючи при цьому здібності, вміння та любов до професії.  Постійний пошук творчої фантазії, поєднання традиційної, сучасної, святкової та  повсякденної кухні знаходять схвальні відгуки у відпочиваючих  і додають нашим учням наснаги до праці та творчості.

more14

 

 

Вітаємо наших переможців!!!

 

З 23 по 26 червня 2014 року на базі Вищого професійного училища № 22 м. Сарни проходив Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів регіональних навчально-практичних будівельних центрів Knauf за професією "Монтажник гіпсокартонних конструкцій", організатором якого був ДП «КНАУФ Маркетинг» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Особливістю цьогорічного конкурсу було те, що до складу команди входили викладач спеціальних дисциплін, майстер виробничого навчання та учень. Викладачі виконували теоретичну частину, яка передбачала виконання тестових завдань  на комп’ютері, майстер виробничого навчання та учень виконували практичну частину конкурсу, яка вимагала виготовлення конструкції з гіпсокартонних плит та шпаклюванні поверхні. На практичну частину відводилося 5 год.

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва в складі майстра виробничого навчання, спеціаліста І категорії Галюка І.М. та учня другого курсу Ярощука Олега, доклавши  зусиль, показала високий рівень підготовки, професійну майстерність та волю до перемоги. І як результат – ІІ місце  серед 17-и команд із різних регіонів України.

Цьому передувала наполеглива підготовка, належне матеріально-технічне  забезпечення професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» у нашому навчальному закладі  і,  звичайно,  бажання бути кращими.

Наша команда була нагороджена почесним дипломом та цінними подарунками.

27 червня на підсумковій лінійці переможців конкурсу привітав учнівський та педагогічний колектив училища.

 

Підводимо підсумки 

 

Наближається до завершення ще один навчальний рік, а для учнів груп №33 та 34  - це і підведення підсумків за період навчання в обраному училищі і прощання з навчальним закладом.

20 червня відбувся захист дипломних робіт в групі №33 «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр» та 23 червня -  в групі №34 «Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних».

Відповідально і виважено учні віднеслись до поставлених  дипломних завдань. Практично всі  продемонстрували тверді знання, міцні навички, любов до обраної професії. Серед робіт учнів групи №33 слід відмітити дипломи Джурика Юрія та Глушка Олега, а в групі №34 заслуговує на увагу обґрунтований виступ Леськів Наталі. З кваліфікаціями: монтажник гіпсокартонних робіт 4 розряду, маляр 3 розряду, штукатур 3 розряду завершують навчання учні групи №33 і планують працювати тільки по обраній професії. Професія оператор комп’ютерного набору 1 категорії та обліковець з реєстрації бухгалтерських даних також стане у нагоді випускникам групи №34, адже сучасній молодій людині просто життєво необхідно володіти  інформаційними технологіями і вміти приймати правильні економічні рішення.

Щиро бажаємо нашим випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Ми впевнені, що роки проведенні в училищі, не пройшли марно. Ви отримали не тільки знання і вміння, але й можливість  реалізувати себе.

Бажаємо Вам успіхів !

zaxist

 

Наступні, хто підійшли  до фінішної прямої на шляху здобуття диплому кваліфікованого робітника, а отже і впевненості в завтрашньому  дні і можливості утвердитися як фахівець в улюбленій справі – це учні груп №32 та №2-І. З святковим піднесеним настроєм, в вишиванках учні захищали свої дипломні проекти і вже відчувалося зразу, що робота з деревом  для них - це не тільки професія, це ще й улюблене заняття, це справа всього їхнього подальшого життя. А це все можна досягти тільки коли поряд майстри – фанати своєї справи.

Столяр 4 розряду та реставратор виробів з дерева 3 розряду – такий здобуток учнів групи №32, а хлопці  групи №2-І, здобувши ІІІ розряд столяра будівельного, виявили бажання продовжувати навчання на ІІІ ступені для здобуття вищого кваліфікаційного розряду.

Здобувши професії «Столяра будівельного» та «Столяра. Реставратора виробів з дерева», наші випускники зможуть себе реалізувати і в будівельній, і в архітектурній галузі. Дуже багатогранною є сфера використання дерева: від дерев’яної архітектури до виробів ужиткового мистецтва, від сувенірів до  чарівного світу дерев’яних  меблів.

Шановні наші випускники! Сьогодні ви будуєте своє майбутнє, здобуті в училищі знання - це ваше безцінне багатство, яке буде слугувати вам усе подальше життя.

 

Stolarzax14

 

 

Звіт директора 

 

20 червня 2014р директор училища В.Й.Адашинський звітував про виконану роботу за 2013-2014 навчальний рік. Колектив училища почув змістовний  аналіз діяльності навчального закладу з усіх напрямків роботи. В.Й.Адашинський відмітив, що основним завданням навчально-виховного процесу було сформувати творчу особистість учня, кваліфікованого робітника, який буде приймати виважені рішення, відчувати відповідальність за своє майбутнє і майбутнє країни.

Директор училища  відмітив позитивні зрушення в розвитку матеріально-технічної бази, якості професійної підготовки учнів, успіхи в конкурсах професійної майстерності та в спортивно-масовій роботі. В.Й.Адашинський звернув увагу на проблемні питання роботи колективу, а саме: відсутність належного результату профорієнтаційної роботи, низькі результати з обласних олімпіад загальноосвітніх предметів,  пропуски занять без поважних причин.

Керівник навчального закладу наголосив на необхідності підвищення якості підготовки кваліфікованого робітника, удосконалення системи контролю за навчально-виховним процесом,  посилення індивідуальної роботи з учнями, організації цікавого дозвілля, ролі учнівського самоврядування в навчально-виховному процесі.

Завершилася доповідь  обговоренням, в ході якого члени колективу оцінили роботу директора на задовільно.

В.Й.Адашинський подякував колективу за досягнуті успіхи, побажав здоров’я, плідної праці та мирного неба.

 

 

ЗНО - 2014

3 червня стартувало зовнішнє незалежне оцінювання - найбільш успішне нововведення в  освіті, що отримало підтримку в українському суспільстві. Адже ця система оцінювання створює умови рівного доступу до освіти та наближує до європейських стандартів.

Львівське ВПУ дизайну та будівництва гостинно зустріло учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які складали вступні випробування на базі навчального закладу з англійської мови, української мови та  літератури, математики. В училищі були створені всі необхідні умови для успішного проведення ЗНО. Претензій до навчального закладу з боку організаторів незалежного тестування, громадських спостерігачів та абітурієнтів не було. Навчальний заклад успішно справився з поставленим перед ним завданням. Приємно було чути від учасників ЗНО та батьків схвальні відгуки про наш навчальний заклад.

 

 

Обласний конкурс фахової майстерності

з професії «Різьбяр по дереву та бересті»

 

3 - 4 червня на базі ХПТУ № 14 проходив обласний конкурс фахової майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересті» імені Й.П.Станька. Наш навчальний заклад представляв учень групи № 12 Ірод Андрій, який творчо підійшов до виконання домашнього завдання - проекту композиції футляру книги «Кобзар» в техніці трьохгранно-виїмчастої різьби. Учень успішно справився з теоретичними і практичними завданнями, проявивши майстерність та вроджений талант  до обраної професії.

Вітаємо  Андрія  із  зайнятим  VI місцем в обласному конкурсі фахової майстерності з професії «Різьбяр по дереву та бересті» імені  Й.П.Станька та бажаємо нових творчих звершень, успіхів в навчанні та в житті!

 

rizb

 

 

«Творчості проміння золоті»

 

Вітаємо учнів училища, переможців огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності серед професійно-технічних навчальних закладів Львівщини:

  -  вокальний дует Кулішко Юлію та Цопу Олега за ІІ місце у номінації «Малі вокальні форми»;

  -  Давидова Бориса та Галатія Федора  за ІІІ місце в номінації «Вокально-інструментальний колектив» обласного конкурсу авторської пісні та виконавців «Оксамитові барви – 2014».

Левкович Оксану та Садову Марію за ІІ місце в кущовому етапі огляду-конкурсу читців прози та поезії  «Золоте крило - 2014»

Бажаємо нашим талановитим учням натхнення та творчих успіхів!

 

Kylishka

 

 

Усі дороги ведуть до Канева…

Чернечу гору зеленить трава,

І оживає Канівська могила…

Безсила смерть, коли живуть слова,

І вічно житиме його поезій сила.

 

21 травня проводилась загальноучилищна виховна година, присвячена 153-й річниці  перепоховання Т. Шевченка на Чернечій горі.

У  далекому 1861 році тіло Шевченка було перевезено із Петербургу до Канева, де дві доби він знаходився в Успенському соборі та 22 травня був перепохований на Чернечій горі. Саме тоді було виконано заповіт Кобзаря, його останню волю – бути похованим «…на Вкраїні милій…».

Нас не існує без Шевченка. У ньому – вся історія наша, все буття і всі наші мрії. І сьогодні з натхненням звучать слова Великого Кобзаря, закликаючи українців відстоювати   незалежну, демократичну, суверенну державу.

 

kaniv14

 

 

Обласний конкурс з професії «Кухар»

 

15 травня відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Кухар». Наш навчальний заклад представляла учениця групи №45-ІІІ Стохманська Катерина. Обласний конкурс передбачав теоретичний і практичний тур, на яких наша учениця показала належний рівень підготовки, творчу фантазію та естетичний смак.

 Бажаємо Катерині   і надалі займатися улюбленою справою та вдосконалювати професійну майстерність.

kyxark

 

 

З Днем Матері!

 

kvitu2

 

Як добре нам жити і знати,

І вірити, друзі весь час,

Що кращого слова, як мати,

Немає у світі для нас.

Воно, мов зоря світанкова,

Як хліб і людська доброта,

Як мова твоя колискова,

Як доля і правда свята.

 

Матері... Всім своїм життям і працею, прикладом і вихованням  утверджують в нас найкращі риси людяності і добра.  Саме вони є тими чистими джерелами, з яких людина черпає наснагу на життєвій дорозі.

 

 mama14

 

З найкращими вітаннями та побажаннями добра, щастя, здоров’я звернулися учасники гуртків «Рідне слово» та «Зорецвіт» до найдорожчої людини – матері.

 

 

Шевченківськими стежками

Благословен той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Малими босими ногами,

Земля, яку скропив Тарас

Дрібними росами-сльозами.

 

 
kievЗ ініціативи директора училища  Адашинського Володимира Йосиповича, з метою вшанування пам’яті  великого українського поета, мислителя, пророка Т.Г. Шевченка 30 квітня – 2 травня учні та педагоги навчального закладу  відвідали Черкащину - духовний центр України зі славною історією, красою та могутнім духом. Все на цій землі особливе і неповторне.

Наша екскурсія розпочалася з міста  Канева, яке відоме всьому світові як місце вічного спочинку великого Кобзаря. На Чернечій горі існував знаменитий монастир, де часто доживали вік старі козаки. Цей монастир і дав назву горі, яку ми зараз називаємо Тарасовою. В літературно-меморіальному  музеї знаходяться рідкісні видання творів Шевченка, цінні архівні документи, фото і кіно матеріали, меморіальні речі поета. Тарасова гора стала святинею для всіх поколінь українців.

Екскурсія продовжилась в селі Моринцях, яке захопило нас своїм дивовижним виглядом, лісами, маленькими хатками, привітними жителями та неповторною живописною красою, про яку писав Шевченко.  Ми відвідали садибу-музей Шевченка. Малий Тарас жив у хаті свого діда – Якима Бойка. У відтвореній хаті Якима Бойка та Івана Капія нам провели цікаві екскурсії. Це низенькі напівтемні дерев’яні хати з печами, лежанками, поликами, лавами, скринями, маленькою колискою, елементами одягу, старовинного посуду. Тут як і в давнину витають пахощі чебрецю та м’яти, а в кутках висять ікони.  Ми дізналися про життя Тараса та його батьків. Екскурсовод вміло поєднав  відомості про культуру того часу та цікаві моменти з життя сім’ї Шевченків.

Нас охопило почуття особливої гордості, знаючи, що ці дороги сходив геніальний український Кобзар. Саме ця земля надихала Шевченка на створення поетичних і художніх шедеврів.

Ми відвідали каплицю святого Тарасія, музей з творами сучасних митців про великого Кобзаря,  зупинилися біля пам’ятника матері поета, побачили цікаву пам’ятку народної архітектури -  дерев’яну надвірну комору а також діючу кузню. А при в’їзді до села Керелівка (Шевченкове) наш погляд зупинився на пам’ятнику  «Я пас ягнята за селом». Саме в цьому селі проходило босоноге дитинство малого Тараса.

Ця екскурсія надихнула кожного з нас, ми неначе занурились у минуле, відчули атмосферу цієї епохи, зблизились з поетом і тепер, читаючи вірші Тараса Шевченка, будемо з гордістю згадувати цю славетну землю.

 

 

Романтика Софіївського парку

Незабутні спогади залишилися в нас від знайомства з Софіївкою – Національним дендрологічним парком України, одним з найкращих місць, створеним людськими руками. Ми дізналися цікаву історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, милувалися мальовничими краєвидами. Саме тут природа і мистецтво створили чудову картину краси, кохання, гармонії. Парк створений в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології. Ми побачили дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти. Нас вразили своєї довершеністю Китайська галявина, фонтан Змія-Горгона, статуя Орфея, водоспад Три сльози, Єлисейські поля, Амфітеатр квітів, грот  Венери, кришталевий лабіринт, галявина афінської школи. Старовинними алеями парку в свій час ходили О.Пушкін, Т.Шевченко, І.Котляревський, М.Рильський, В.Сосюра. Ми пишаємося тим, що  побачили цю дивовижну красу, відчули дух романтизму минулих століть, гармонію природи і людських творінь.

 

 

Обласний конкурс професійної майстерності

З 28 по 30 квітня 2014р. проходив обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр», де взяли участь 17 навчальних закладів Львівщини. Наш навчальний  заклад на конкурсі представляв    учень групи № 3-ІІІ Лесів Олег. Конкурс передбачав два тури: теоретичний  та практичний. Добре справився з поставленими завданнями конкурсу наш учень, показавши  теоретичні знання з технології малярних робіт, будівельного креслення, охорони праці та професіоналізм у виконанні практичних завдань. І як результат – Лесів Олег здобув переможне ІІ місце в ІІ турі  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічної навчальних закладів з професії «Маляр». Щиро вітаємо Олега з перемогою, віримо в те, що на його трудовому  шляху буде ще багато нових   звершень.

 

pty33

 

 

 

Чорнобиль  - скорбота пам’яті людської

 

«Чи знаєш ти, світе,

Як тяжко ридає полин,

Як гірко, як тужно

Моєму народу болить?»

26 квітня 1986 року почався новий відлік українського часу – болісний, гіркий, печальний.  Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті, ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. Для багатовікової історії України Чорнобиль став ще однією трагедією в хронології духовного і фізичного знищення нації.

14

 

 

 

«Земля – планета, на якій я живу»

 Сила, краса і вічність кожного з нас починається на землі.

Одвічні цінності: благословенна земля, тихі небеса та цілюща вода… Ось той скарб її величності Природи, що оповитий легендами, оспіваний у піснях та прекрасних поезіях. І ми надіємось, що кожен з нас, ні сьогодні, ні через багато років не залишиться байдужим до долі нашої планети. Хай квітують наші сади, хай сміється веселкою небо, хай кришталево чисте повітря п’янить нас ароматом весняних квітів і пташиним дзвінким щебетом!

Природа просить порятунку
Зеленим шепотом лісів,
тривожним лебединим криком,
знімілим плеском рік, морів.
Вона до нас із щемом в серці
Зболілі руки простягає,
Надіючись на кращу долю,
Про милосердя всіх благає.
Від споживацького безглуздя
Довкілля треба вберегти –
Тож маємо навчитись жити
ми за законами краси.
Ми – люди, а тому повинні
Розумне й вічне в світ нести:
У серці кожної людини
Зростити пагін доброти.

 

Zemlia

Тематична  лінійка, присвячена Всесвітньому дню Землі.

 

 

Великодні дзвони - 2014

 

24 квітня на площі біля пам’ятника Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони -  2014». Львів’яни та гості міста ознайомилися з досягненнями професійно-технічної освіти, розвитком технічної та художньо-прикладної творчості. Учнівський та педагогічний колективи Львівського ВПУ дизайну та будівництва презентували на святі найкращі вироби  художньо-прикладної творчості та вироби профорієнтаційного спрямування. Вроджене відчуття прекрасного  знайшло своє втілення  у виробах різьбярів, столярів, електрогазозварників, кравців  і  викликало щире захоплення поціновувачів краси.

Vuctavka14

 

Світле свято Великдень

 

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію,  любов, символізує перемогу над силами темряви, зла, торжество прощення і примирення.

Про великодні традиції українського народу спілкувалися учні на загально училищній виховній годині. Предметом розмови була історія свята, християнське значення пасхального кошика, символіка української писанки, святкування великодніх свят в інших країнах світу.

 velukden14

Нехай голос воскреслого  дзвону розбудить усі байдужі серця і перетворить їх у храм великої любові,  створить із нас великий і сильний народ – одну українську родину!

 

kyan14

 

 

 

«Мода на здоров’я!»

 

Вітаємо творчу групу учнів училища: Цопу Олега,  Левкович Оксану, Статутяк Аліну, Садову Марію, Кулішко Юлію з ІІІ місцем в обласному конкурсі «Мода на здоров’я!»  в номінації «Найкраща міні-інсценізація на тему : «Не обірви свій шлях» (керівник проекту: Єграшіна С.А.)

Бажаємо творчих здобутків!

 

 

Спортивна сторінка

 

9-13 квітня в м. Харкові проходив  ХІХ  Чемпіонат  України з армспорту, в якому взяли участь два представники нашого навчального закладу Стасьо Андрій та Тюменєв Олександр в складі збірної Львівщини.

В категорії 60 кг учень групи №35 Стасьо Андрій виборов золоту медаль на праву руку та срібну медаль на ліву руку. Гідно боровся  перспективний армспортсмен Тюменєв Олександр, учень групи №11, в категорії 70 кг, проте, його перемоги ще попереду.

Вітаємо Стасьо Андрія з перемогою і бажаємо йому хороших стартів на чемпіонаті Європи та світу.

 

Staso

 

 

 

 

Виставка учнівських робіт

 

9 квітня учні училища брали участь у виставці художньо-прикладної творчості «Свою Україну любіть», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Були представлені вироби: декоративне панно «Великий син великого народу», картина «Мій Шевченко», полотно «Неначе писанка,  село», панно «Садок вишневий коло хати», декоративна шкатулка, екібана «Тобі, Кобзарю». Творча майстерність у відтворенні патріотичної тематики, ідейна змістовність, естетичне оформлення  нашої виставки відзначені   грамотою Управління професійно-технічної освіти  і словами щирого захоплення  відвідувачів.

 

shevav200

 

 

Чемпіонат обласної профспілки з міні-футболу

 

6 квітня 2014р. на базі нашого навчального закладу був проведений Чемпіонат обласної організації профспілки з міні-футболу серед колективів фізкультури підприємств, організацій, установ, навчальних закладів галузі, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. В змаганнях взяло участь 7 команд.  З вітальним словом на відкритті чемпіонату виступили: Адашинський В.Й. – директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва, Карвацька Марія Степанівна – голова обласної організації профспілки, Шиманський Роман Михайлович – голова обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна». Команда нашого училища здобула І місце, також наші гравці були відзначені у номінаціях:

«кращий гравець» - Іваницький Богдан Васильович,

«кращий нападник» - Федьків Олег Володимирович.

Свято спорту пройшло в атмосфері хорошого настрою,  спортивного азарту,  цікавого спілкування.

 

 

 

Моя професія – моя гордість

 

Захист дипломних робіт в групі  №45 «Кухар.Кондитер» перетворився на справжнє свято професійної майстерності, творчої фантазії,  естетичного смаку та художніх здібностей.

Це все результат натхненної праці, творчого підходу та безмежної любові до своєї професії, яка стала покликанням. Досвідчені майстри та викладачі передали таємниці  кулінарного мистецтва своїм вихованцям. Зі звичайних продуктів, маючи фантазію та смак, учні створили справжні шедеври кулінарного  мистецтва.

Захистивши дипломні роботи,  учні отримали  4 розряд «Кухаря»  та 4 розряд «Кондитера». Значна кількість учнів   виявили бажання  продовжити навчання  в училищі  для отримання вищої кваліфікації.

 

 

Захист дипломних робіт в групі №45-І  продемонстрував професійні знання учнів, їх винахідливість, естетичний та художній смак  у виготовленні та оформленні страв української сучасної кухні. Учні з любов’ю та натхненням приготували та презентували страви та кулінарні вироби.

Надіємось, що набуті знання перетворяться в нові задуми і перспективи в професійній діяльності і учні з вдячністю будуть згадувати  талановитих майстрів-наставників.

 

 

 

 

XXIII Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з армспорту

 

Велике свято спорту відбулося в стінах нашого навчального закладу 26 березня 2014року. На цей раз спортивне  дійство зібрало  173 учасники змагань з армспорту, серед яких 46 дівчат. Збірні 29 навчальних закладів профтехосвіти боролись за командні та індивідуальні призові місця.

Заслуговує на похвалу і нагороди  виступ команди  нашого навчального закладу. Серед дівчат І місце в категорії плюс 65 виборола учениця групи № 15 Статутяк  Аліна; ІІІ місце в категорії 65 кг виборола Алексеєнко Марія; добре боролись Генчева Діана та Шоробура Тетяна. Серед юнаків команда училища з 44 балами впевнено виборола І командне місце. Свій вклад в цю перемогу внесли:

Тюменєв Олександр  - І місце (категорія 75 кг);

Білінський Михайло – ІІ місце (категорія 75 кг);

Кульчицький Олександр ІІІ місце (категорія 75 кг);

Стасьо Андрій - ІІ місце (категорія 65 кг);

Артим Андрій  - І місце (категорія +85 кг);

Ірод Андрій - ІІІ місце (категорія 55 кг).

Вітаємо всіх переможців!

 

 

 

Ми вибираємо  здоровий спосіб життя

 

26 березня відбулась цікава зустріч учнів училища з керівником громадського об’єднання «Самопоміч».  В ході зустрічі обговорювали питання організації  дозвілля для учнівської молоді у Львові, проведення Ярмарку спорту, розвитку волонтерського руху.

Громадське об’єднання «Самопоміч»  презентувало проекти, які спрямовані на популяризацію фізичної культури та спорту, формування здорового способу життя. Обґрунтована мотивація доповідача переконала учнів в доступності і необхідності для кожного займатися спортом, вдосконалювати свій фізичний і моральний розвиток.

 

SAMopomich

 

Зустріч-диспут


25 березня  2014р. у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася зустріч-диспут раціоналізаторів та винахідників України з учнями, які здобувають  професію «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів». Із вступним словом виступила заст. директора Будинку техніки Мастикаш Надія Олексіївна. Про розвиток комп’ютерних технологій в сучасному світі ознайомив асистент кафедри автоматизації комп’ютерних технологій  УАД  Олійник Роман Володимирович. Про ефективні засоби підвищення творчої діяльності учнів розповіла  Сліпчишин Лідія Василівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Львівського науково-практичного центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України. Із поняттям винахідництва, його роллю в розвитку суспільства учні ознайомились, уважно вислухавши доповідь кандидата технічних наук, викладача спецтехнологій  Львівського ВПУ дизайну та будівництва Свідзінського Юрія Віталійовича.  Про психологічні аспекти винахідництва  та творчої діяльності проінформувала учнів практичний психолог Будинку техніки Сайка Оксана Іванівна.

 

vinaxid

 

 

 

 

Конкурс фахової майстерності

на звання «Кращий за професією різьбяр по дереву та бересті»

 

21 березня 2014р.  в нашому навчальному закладі відбувся конкурс фахової майстерності серед учнів групи № 12 на звання «Кращий за професією різьбяр по дереву та бересті». Метою цього творчого конкурсу було відновлення та популяризація традицій місцевих народних промислів, що становлять невід’ємну складову нашої багатогранної національної культури.  Під час різьби декоративної тарілки учні  показали  свій рівень майстерності та свої  досягнення  в володінні цим народним ремеслом.

Вітаємо переможців творчого конкурсу:

І місце – Ірод Андрій;

ІІ місце – Флис Павло;

ІІІ місце – Дудич Юрій.

 Бажаємо вдосконалення професійної майстерності, успіхів у житті, творчих здобутків!

 

rizbar

 

День відкритих дверей

 

Цікавим та змістовним було спілкування працівників і учнів училища з шкільною  молоддю, яка зі своїми наставниками, батьками відвідала наш навчальний заклад. Учні шкіл ознайомились з навчальним закладом, оглянувши майстерні, навчальні кабінети, спортивний та актовий зал, переглянули відеоролики про училище, виставку творчих робіт «Мій Шевченко», брали участь у спортивних змаганнях з баскетболу, настільного тенісу, міні-футболу.

Викладачі та майстри виробничого навчання надали  ґрунтовну інформацію про професії, умови вступу та навчання. Школярі мали можливість відвідати конкурси фахової майстерності, які справили на них неабияке  враження, адже тут вони побачили,  як в руках учнів, закоханих у свою професію,  народжується  довершений  виріб.

В учнівської молоді, яка завітала до нас, залишилися приємні враження і ми сподіваємося,  що в новому навчальному році вони поповнять ряди нашого  дружнього колективу.

 

 

Конкурс фахової майстерності

на звання «Кращий за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

 

20 березня 2014р. в майстерні монтажників гіпсокартонних конструкцій під керівництвом молодих майстрів виробничого навчання Цівки О.І. та  Домбровського С.В. проходив конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Метою конкурсу було виявлення та професійних здібностей  учнів, а також заохочення і розвиток інтересу до сучасної будівельної професії монтажника, сучасних високопродуктивних методів праці. Із  завданням щодо влаштування перегородки серії W111 з дверним прорізом справились усі учасники конкурсу, продемонструвавши при  цьому високу професійну майстерність. Підбивши підсумки роботи, журі оголосило наступні результати:

І місце – Хорко Ростислав та Ярощук Олег, учні групи № 23;

ІІ місце – Балабух Володимир та Вергун Богдан, група № 3-ІІІ;

ІІІ місце – Іванюк Андрій та Глушко Олег , група № 33.

Ми вітаємо переможців конкурсу, бажаємо  успіхів у професійному зростанні!

montaj14

 

 

 

Конкурс фахової майстерності 

з  професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

 

Черговий конкурс фахової майстерності відбувся серед учнів, які здобувають професію «Електрогазозварник» в Львівському ВПУ дизайну та будівництва. Завдання конкурсу полягало в виготовленні совка згідно технологічної карти. За результатами журі конкурсу професійні досягнення учнів відзначено наступним чином:

І місце – Дармороз Назар, група  № 11;

ІІ місце – Васильків Валентин, група  № 21;

ІІІ місце – Рижій Руслан, група  № 31.

                                                                                      Вітаємо переможців!

slysar14

 

Конкурс фахової майстерності

«Кращий за професією «Штукатур»

 

18 березня 2014р. у нашому навчальному закладі проходив конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією штукатур» серед учнів училища, що здобувають професію «Штукатур».

Метою конкурсу було заохочення і розвиток інтересу до штукатурної справи, розвиток професійних навичок та вмінь, перетворення професії в покликання.

В програму конкурсу входило завдання оштукатурення поверхонь по маяках вапняним  розчином, дотримання вимог охорони праці, вміння використовувати інструмент при виконанні штукатурних робіт. Учні продемонстрували свою майстерність і любов до обраної професії, а принципове журі  підбило підсумки конкурсу:

І місце  - Мельничук Богдан, учень групи № 23;

ІІ місце – Шевченко Ярослав-Ярополк, учень групи №23;

ІІІ місце -  Луцишин Андрій, учень групи № 33.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у навчанні та  нових трудових звершень!

 

shtykatyr2014

 

Конкурс «Кращий за професією

"Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» 

 

17 березня   2014р. в Львівському ВПУ дизайну та будівництва проводився конкурс фахової майстерності з професії: «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Метою конкурсу було підвищення професіоналізму, розвиток ініціативи і творчої активності учнів, визначення переможця.

Учні  групи №34 боролися за звання «Кращий за професією обліковець». Після підбиття підсумків теоретичного тестування та практичного завдання визначилися наступні переможці:

І місце – Леськів Наталя;

ІІ місце – Сенів Василь;

ІІІ місце – Василюшко Святослав.

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо вдосконалення професійної майстерності, успіхів у житті!

 

OKN2014

 

 

 

Низький уклін тобі, Кобзарю!

 

Між берегами вічності клекоче час,

Дзвенить нового дня весела повінь.

Живуть, Тарасе, рідний, поміж нас

І голос твій, і пензель твій, і слово. 

 

Велику ювілейну дату  -  200  річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка 

відзначено  в навчальному закладі різноманітними урочистостями

 

Літературний вечір «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

 

 

 

 

Тематична лінійка «Учітеся брати мої, думайте,

читайте…»

 

200

 

 

Учнівська конференція «Шевченків Кобзар»

 

Ну, що б, здавалося, слова...

Слова та голос - більш нічого.

А серце б’ється - ожива,

Як їх почує!..

Olga200

 

Виховна година «Т.Г. Шевченко і відродження української нації»

 

konf200

 

 

Літературна година

«Поезія Шевченка  - це музика народної душі»

 

kosyryba200

 

Виставка творчих робіт «Мій Шевченко»

 

 

 

 

 

Відео-міст:  Львів – Кривий Ріг

 

Цікаве спілкування відбулося між учнями Львівського ВПУ дизайну та будівництва  та  Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі. Учні поділилися враженнями про навчання, дозвілля, розповідали про історію, культуру та архітектуру своїх міст.  Своїми роздумами на тему «Шевченко і сучасність» обмінялися учні старовинного Львова та промислового  Кривого Рога. Ми одна країна.  Постать  великого Кобзаря  єднає нас!

 

telmist

 

Спортивна сторінка 

 

Вітаємо наших юних  баскетболістів!

 

Скіпор Тарас, Максимів Василь, Савран Віктор,  Савран Назар та Жукровський Володимир в зональних змаганнях   вибороли путівку у фінальну  частину ХХІІІ Обласних спортивних ігор ПТНЗ Львівщини, які відбудуться 18-19 березня 2014р. в м. Львові.

basketbol

 

5-6 березня 2014р. на базі Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти відбулись фінальні змагання ХХІІІ Обласних спортивних ігор ПТНЗ Львівщини з настільного тенісу. Команда училища в складі Джури Галини, група №45, Уриту Ірини, група №15 та Лауцевічус Валентини, група №25 зайняли 7-е місце серед навчальних закладів Львівщини. Бажаємо дівчатам нових спортивних звершень!

 

tenis14

 

Наші юні правознавці


Вітаємо Люзняка Андрія, учня групи № 11 Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

В обласному заочному конкурсі учнівських творчих робіт, присвяченого Всеукраїнському тижню права, Андрій здобув друге місце,  творчо підійшовши  до виконання  презентації на тему «Що ми знаємо про правопорушення та шляхи їх запобігання».

Бажаємо Андрію успіхів та творчої наснаги!

 

pravo

 

 

 

«Мій Шевченко»

 

Кожне покоління українців читає Шевченка по-своєму, беручи з невичерпної його спадщини те, що завжди, в усі часи чаруватиме людей – високий гуманізм його творчості, повнота любові, що породила художні шедеври довершеної краси.

Вітаємо ученицю групи № 15 Садову Марію з ІІІ місцем в обласному конкурсі читців «Мій Шевченко»!

 

taras2

 

 

Підводимо підсумки

 

25 лютого 2014 року у Львівському ВПУ будівництва та дизайну відбувся  другий захист письмових дипломних робіт учнів, які навчалися по професії електрогазозварник 4 розряду і слюсар з ремонту автомобілів 4 розряду.

На сьогоднішній день ці  професії є досить актуальні. Тому учні підійшли відповідально до написання дипломних робіт.

Теми дипломних робіт мали комплексний вид і складались з двох завдань. Перше питання було присвячене електрогазозварюванню, а друге - автослюсарній справі. Роботи були написані на підставі теоретичного матеріалу, який викладався учням протягом навчання кваліфікованими викладачами, один з яких є кандидатом технічних наук та практичному матеріалу, який закріплювався на виробничому навчанні та виробничих практиках. Підготовка учнів базувалась на вимогах  Державних стандартів професійно-технічної освіти для професій –  електрогазозварник та слюсар з ремонту автомобілів.

В дипломних роботах була приділена особлива увага сучасним технологіям в галузі електрогазозварювання та ремонту автомобілів.

Учні відповідально підійшли, як до написання робіт, так і до їх захисту. Всі дипломні роботи були  відзначені позитивними оцінками.

zaxist14

26 лютого 2014 р. успішно була проведена державна кваліфікаційна атестація учнів групи №5-ІІ з  професії «Кухар. Кондитер»  Завдання дипломних робіт – страви національної української кухні. Учні показали  теоретичні знання та практичні вміння, осягнувши таємниці кулінарного мистецтва. Майбутні фахівці продемонстрували  найпоширеніші страви української сучасної та старовинної кухні. Захистивши дипломні роботи, учні отримали  4 розряд «Кухаря»  та 3 розряд «Кондитера.

 

kyxar14

 

Бажаємо нашим випускникам творчості, натхнення, професійних перемог!

 

 

Пам’ятаймо…


maidan1

 

Небесна сотня. Люди, які змінили історію України ціною свого життя.

Не зрадьмо пам'ять тих, хто загинув за наше майбутнє…

 

sotnia

 

 

Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану.

Трагедія і звитяга.


 afgan14

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 25 річниця виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан. Викладач Олійник С.Н. розповів учням про трагізм цих подій в історії українського народу.

Не йдуть з пам’яті скалічені душі людей, не залишають серце полеглі земляки. І гортає пам'ять свої трагічні сторінки…

 Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокій…

 

 

З Днем Святого Валентина !

 

valentin14

 

 

Кращий за професією електрогазозварювальник

 

 

13 лютого 2014р. У Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва пройшов конкурс фахової майстерності на звання «Кращий за професією електрогазозварник.».

Професія електрогазозварника складна і дуже відповідальна. Від міцності зварювального шва залежить ефективність використання виробу в цілому. А факторів, які впливають на зварювання дуже багато.  Значне місце серед них посідають досвід та майстерність електрогазозварника, наявність у нього відповідних професійних знань і навичок.

Саме з метою здобути професійні навички, розвинути інтерес до зварювального виробництва, перетворити професію в покликання і проводився конкурс. Можна сказати, що мета була досягнута. Учасники конкурсу дотримувалися технології зварювальних робіт, дотримувалися вимог з охорони праці, продемонстрували вміння використовувати інструмент та обладнання при виконанні слюсарних і зварювальних робіт.

Досвідчене журі конкурсу:

Голова журі:

  • Адашинський В.Й. – директор училища

Члени журі:

  • Гриник Л.М – заступник директора з НВР
  • Галюк П.М. – старший майстер
  • Гах І.І. – майстер в/н
  • Мельніков О.В. - майстер в/н
  • Ковалінський М.І. - майстер в/н
  • Свідзінський Ю.В.. – викладач с/т

врахували і підготовку листового металу до зварювання, і збирання та складання виробу  за розмірами, і техніку зварювання, і виробничу культуру загалом.

В підсумку Переможцями стали:

  • І місце – Морозов Богдан  (група № 31)
  • ІІ місце – Люзняк Андрій  (група № 11)
  • ІІІ місце – Серкез Михайло (група № І-ІІІ).

Вітаємо переможців!

 

 

Спортивні сторінки нашого життя

 

8 лютого на базі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відбувся ХІ чемпіонат області з армспорту серед дорослих. Учень групи № 35 Стасьо Володимир в категорії 60 кг став чемпіоном на ліву та праву руку. Це спортивне досягнення дає  йому можливість  виступати в складі збірної Львівської області на чемпіонаті України в м. Севастополі. Вітаємо Володимира з великої перемогою!

 staso14

 

 

9 лютого проходив всеукраїнський турнір  ім. А. Пушкара в м. Кременець. Учень групи №11 Тюмєнєв Олександр став бронзовим призером з армспорту. Вітаємо! Бажаємо нових спортивних досягнень.

 

tum

 

 

 

 

День Соборності України

 

sichen22


22 січня українці  відзначають велике державне свято День Соборності.

З нагоди цієї знаменної події в училищі був проведений виховний захід «Сонячний момент нашої історії», який підготувала і провела викладач історії Пель Галина Романівна.

Соборність – це боротьба за волю, незалежність. Це порозуміння між людьми і часточка надії і віри у майбутнє. Пам’ятаймо про незлічені жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності.

 

 

Фестиваль «Проводи коляди»


21 січня 2014 року учні училища брали участь у фестивалі «Проводи коляди». На фестиваль були представлені Різдвяні композиції: «Шопка», «Дідух», «Різдвяна Зірка», «Павук».

Учасники гуртка «Зорецвіт» підготували Різдвяне привітання для учасників святкового дійства.  За творчий підхід у виготовленні композиції, відтворення біблійного сюжету, майстерне виконання колядок та втілення в життя традицій української духовності учні училища нагороджені грамотами.

 

sichen2114

 

"Ми не можемо без спорту"

 

14 січня 2014року команда працівників училища з міні-футболу в складі   керівника фізвиховання Іваницького Б.В., викладача Федьківа О.В., майстрів виробничого навчання Ромціва Б.М. та  Хамуляка Р.Р. вирушили на товариську зустріч з працівниками Вищого професійного училища, яке знаходиться поряд на вул. Зеленій, 151а. Перемога нашої команди була переконлива 6:0. Вітаємо переможців!

 

VPY33

 

10 січня 2014 року в спортивному залі училища керівником фізвиховання Іваницьким Богданом Васильовичем був проведений для працівників  День здоров’я під девізом «Ми не можемо без спорту».  Програму складали змагання з волейболу, настільного тенісу та бадмінтону. Захоплюючою  була боротьба з волейболу, де перемогу з рахунком 2:0 одержала команда викладачів в складі: Могиленко І.Р., Власюк Л.Б., Підкович М.Є., Іваницький Б.В. Не було рівних з бадмінтону Хамуляку Р., який у фіналі переміг Мельникова Олексія. З настільного тенісу перемогу здобув Федьків Олег. Ми вітаємо всіх учасників Дня здоров’я, бажаємо  успіхів у житті та нових спортивних перемог.

 

 

 

РІК НОВИЙ – КАЗКОВИЙ ЧАС

Коли проб'є дванадцята година,

І старий рік зустрінеться з Новим,

Хай щастить і Вам, і всій родині,

Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!

Хай казку принесе на крилах вечір,

І казка щоб затрималась на вік,

І під ялинку щоб чарівні речі,

Приніс Вам щедрий Новий рік!

 

2014_1

І линуть найщиріші новорічні вітання від учасників гуртків «Юність» (керівник Ярема О. П.) та «Зорецвіт» (керівник Войтович Т. І.)   зі сцени актової зали…

 

 

 

Тиждень професії «Кухар. Кондитер»

Осягнути таємниці кулінарного мистецтва можна здобуваючи професію кухаря та  кондитера. Саме цій професії в нашому навчальному закладі був присвячений останній тиждень 2013 року.

З 23 по 27 грудня в училищі проходив «Тиждень професії «Кухар. Кондитер». Програма заходу досить насичена і різноманітна: конкурс тематичних стінних газет «Кулінарний вернісаж», конкурс «Кращий за професією кухар», розважальна кулінарна вікторина.    Беручи участь в даних заходах, учні презентували найвишуканіші страви, які згодом стануть окрасою святкового столу у престижних ресторанах нашого міста.

З відмінними результатами та святковим настроєм підійшов до завершення «Тиждень професії «Кухар. Кондитер» у нашому училищі.

Конкурс «Кращий за професією «Кухар»

І місце за оформлення страви – учні групи № 45-І Федоров Андрій та Стохманська Катерина

за смакові якості  - учні групи № 45 Артим Андрій та Каган Василина

ІІ місце – учні групи № 35   Войтович Тарас та Ониськів Марія

ІІІ місце  - учні групи №25  Гончарук Тетяна та Березій Ліля

                     учні групи №5-І Кулик Ірина та Лисяк Уляна

                     учні групи №15 Жукровський Андрій та   Статутяк Аліна

В конкурсі стінгазет «Кулінарний вернісаж» перемогу здобули учні групи № 25, а найобізнанішими в кулінарній вікторині виявилися учні групи 5-І та 45-І.

Вітаємо переможців «Тижня професії «Кухар. Кондитер», бажаємо  творчого натхнення в роботі, смачних страв та  успіхів у житті.

 

 

 

Підводимо підсумки


27 грудня учні групи №3-ІІ (Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр) успішно виконали дипломні роботи, показали високі професійні знання та любов до обраної професії. Учні здобули  з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» – 3 розряд; Штукатур- 2 розряд; Маляр – 3 розряд і виявили бажання продовжити навчання в училищі для отримання вищої кваліфікації.

Бажаємо нашим учням творчості, натхнення, професійних перемог. 

 

MGK

 

 

Спортивні сторінки нашого життя

 

VI Спартакіада працівників ПТНЗ Львівщини з бадмінтону

25 грудня збірна нашого училища в складі викладача хімії Могиленко І.Р. та керівника фізвиховання Іваницького Б.В. представляла наш навчальний заклад на спартакіаді в парному розряді. В змаганнях приймали  участь 17 навчальних закладів Львівської області. Перемігши в фінальній боротьбі команду Золочівського училища з рахунком 21:17,  Могиленко Ірина Романівна та Іваницький Богдан Васильович здобули І місце.

Вітаємо переможців,  бажаємо Вам  щастя і радості від перемог та спортивного довголіття.

 

Різдвяний турнір з футзалу

25 грудня на базі училища відбувся Різдвяний турнір з футзалу. В ньому прийняли участь три команди: команда працівників училища, команда випускників першої спецгрупи по футболу, які закінчили  училище в 1993 році та команда працівників, які колись працювали в нашому навчальному закладі по 10-15 років. Відкрив турнір з привітальним словом директор училища Адашинський Володимир Йосипович та гість турніру – перший керівник фізвиховання   Возний Мирослав Іванович. Вони і розпочалися змагання з символічного розігрування м’яча в центрі поля. Найсильнішою командою цього турніру виявилась команда працівників училища в складі Ромціва Богдана Миколайовича, Хамуляка Романа Романовича, Федьківа Олега Володимировича та Іваницького Богдана Васильовича.

Вітаємо переможців, бажаємо Вам благополуччя, невичерпної енергії та вагомих звершень.

 

Різдвяний турнір з міні-футболу

24 грудня на нашій спортивній базі відбувся Різдвяний турнір з міні-футболу, присвячений Івану Боберському. В турнірі прийняли участь збірні шкіл №№42, 88, 82, 71, 70 та збірна ВПУ дизайну та будівництва.

Вітаємо переможців:

І місце і Різдвяний кубок – збірна учнів школи № 42;

ІІ місце - збірна учнів школи № 70;

ІІІ місце - збірна учнів школи №  71.

Бажаємо успіхів в житті та  нових спортивних перемог!

 

 

 

 

Конкурс «Кращий за професією «Маляр»

 

Вітаємо переможців конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією «Маляр»,

який відбувся  в нашому училищі 23 грудня 2013р.

       І місце  - учні групи № 3-ІІ  Балабух Володимир та  Мізін Іван

ІІ місце – учні групи № 33  Джурик Юрій та  Глушко Олег

              ІІІ місце – учні групи № 23 Хорко Ростислав та Дем’яненко Петро

Бажаємо успіхів у навчанні, трудових здобутків та нових перемог!

 

 

Підводимо підсумки

 

20 грудня  відбувся  захист письмових дипломних робіт з професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів».

В дипломних роботах особлива увага була приділена сучасним технологіям в галузі електрогазозварювання та обслуговування автомобілів. Учні виявили  знання  з спец технології і матеріалознавства, будови обладнання, матеріалів, технології виконання електрогазозварювальних робіт,  з організації праці зварювальника та слюсаря з ремонту автомобілів. Значна кількість учнів виявили бажання продовжити навчання в училищі  для отримання вищої кваліфікації. Здобувши цю професію, учні зможуть успішно реалізувати себе як в будівництві так і в інших галузях народного  господарства.

 

Мистецтво проти СНІДу


vil

 

10 грудня у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді відбулася акція «Мистецтво проти СНІДу», присвячена Міжнародному Дню боротьби з ВІЛ/Снідом.

Адміністрація Палацу висловлює щиру подяку учням гуртка «Зорецвіт» (керівник Войтович Т.І.)

           Цопі Олегу;

           Кулішці Юлії;

           Пранник Оксані;

           Пугачовій Валерії;

           Кушнір Уляні

За яскраву сюжетну композицію «Врятуй своє життя» та сценічне розкриття теми засобами мистецтва у тематичній програмі «За кожен подих долі».

 

 

 

Всеукраїнський тиждень права

 

tpravo

10 грудня 1013р. відзначається  Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948р. Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод.

9 грудня стартував Всеукраїнський тиждень права. В училищі були проведені тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру: урок-лекція «Права людини», круглий стіл «Ми маємо не тільки права, а й обов’язки», загальноучилищна виховна година «Я маю право на життя…», тематична стіннівка «Права людини». Проведені заходи спрямовані на усвідомлення своїх прав та обов’язків, підвищення рівня правової культури, формування правової свідомості та нетерпимості до правопорушень, здатності протистояти негативним впливам.

 

 

 

 

Конкурс «Кращий за професією столяр»

 

26 листопада 2013р. у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив конкурс фахової майстерності  на звання «Кращий за професією столяр» серед учнів другого та  третього курсів спеціальності «Столяр». Мета конкурсу - розвиток професійних навичок,  заохочення та розвиток інтересу до столярної справи,  перетворення професії в покликання. Перед учасниками конкурсу було поставлено завдання виготовлення  мольберта.

В нелегкій  конкурсній боротьбі визначились наступні переможці:

І місце – Колодій Дмитро, група № 32;

ІІ місце – Палажій Роман, група № 22;

                  ІІІ місце – Жукровський Володимир, група № 32.

Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо  успіхів в навчанні, творчого підходу до улюбленої справи, нових трудових здобутків!

 

 

 

Свято першокурсника

 

20 листопада у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді  відбулося свято першокурсника   «Ми надія твоя, Україно!».   Учень училища Цопа Олег яскраво  виступив в якості ведучого та співака, проявляючи  артистичність та  вміння щиро спілкуватися  з аудиторією.

 

chopik

 

 

Конкурс «Кращий за професією оператор комп’ютерного набору»

 

18 листопада  2013р в Львівському ВПУ дизайну та будівництва проводився конкурс фахової майстерності з професії: «Оператор комп’ютерного набору». Учні  групи №34 боролися за звання «Кращий за професією оператор комп’ютерного набору». Після підбиття підсумків теоретичного тестування та практичного завдання визначилися наступні переможці:

І місце – Влодик Андрій

 ІІ місце – Сенів Василь;

 ІІІ місце – Василюшко Святослав.

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо вдосконалення професійної майстерності, успіхів у житті!

oper

 

 

«Україна пам’ятає - світ визнає».

Через вісім десятиліть простягає до нас руки Голодомор глибоким проваллям  в демографічній структурі населення, занепадом села, яке одвіку було творцем і хранителем духовного спадку нації, її мови і культури, глибокою раною в душі кожного українця.

Учні училища вшанували пам'ять жертв голодомору та політичних репресій на виховних  заходах, присвячених цій скорботній даті: лінійці-реквієм «Допоки пам'ять в серці не згасає», уроці «Жертви голодомору та політичних репресій»,  учнівській конференції «Страшна правда Голодомору». Світла пам'ять про жахливі сторінки історії Голодомору буде нашою даниною тим, хто став жертвою тодішнього режиму.

На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу 23 листопада:

«ЗАСВІТИ СВІЧКУ!»

Це – святий вогник, якій зігріє душі загиблих.

Це - світло очищення задля нашого майбутнього.

 

svichka

 

 

Екскурсія у Державний природознавчий музей

13 листопада 2013 року учні училища разом з викладачем біології Ольгою Василівною Туркевич відвідали Державний природознавчий музей, в якому мали можливість поглибити свої знання з екології, дізнатися про сучасні проблеми, пов'язані із зміною клімату. У музеї також відбулася цікава зустріч із співробітником державної служби охорони природи Швеції, відповідальним за співпрацю між Швецією і Україною, Олегом Ізюменком, який розповів про формування молодіжного екологічного руху в Європі. Цікаві враження на учнів справила виставка молодіжного плаката німецького графіка і карикатуриста, президента Берлінської академії мистецтв К. Штека. 

exkyrsia

 

 

«І мова  лине крізь віки…»

 

Українська мова – це велика культура та історія. Цей нетлінний скарб служить єднанням всіх  минулих і майбутніх поколінь, возвеличує Україну та українців. Рідною мовою промовляє дух нашої свободи.

З нагоди цього величного свята в училищі відбувся виховний захід, присвячений духовній скарбниці народу – рідній мові. В цей день  в навчальних групах проводились тематичні вікторини та учні писали радіодиктант до Дня української писемності та мови.

 

Тиждень права в училищі


Вихованню правомірної поведінки та  правової культури був присвячений тиждень правових знань у  Львівському ВПУ дизайну та будівництва, під час якого була проведена  тематична лінійка «Дотримання законів України – обов’язок кожного громадянина», виховні години у групах на тему: «Кодекс честі учня. Права та обов’язки»,  правовий турнір «Подорож у країну права, моралі і закону», тестування "Твоя правова обізнаність", організована книжкова виставка в бібліотеці на правову тематику. Свідоме ставлення до законів, до державної влади, усвідомлення своїх прав, свобод, обов’язків – показник соціальної зрілості учнівської молоді.

pravo2

 

 

День професійного самовизначення

 

Львівський обласний центр зайнятості спільно з Національним  університетом «Львівська політехніка» 16 жовтня провели День професійного самовизначення. Цьогорічний захід  мав на мені націлити молодь на здобуття актуальних на ринку праці професій, він поєднав 23-й Ярмарок кар’єри та День відкритих дверей навчальних закладів.

Учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва  презентували свій навчальний заклад, представляючи вироби технічної творчості, демонструючи фільм про історію училища, його сьогодення та перспективи на майбутнє. Змістовним було спілкування  з представниками працедавців, з учнями шкіл, які виявили зацікавленість та бажання здобути професії в нашому навчальному закладі.

На сцені Палацу мистецтв учні презентували навчальний заклад художнім словом та піснею. Вони підготували цікаві номери про свої робітничі професії, які дають можливість реалізувати природні обдарування, отримувати моральне задоволення та здобувати  професійний успіх.

prof2013

 

 

ХХІІ Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини

 

9 жовтня 2013р. відбулися  ХХІІ Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з легкоатлетичного кросу. Команда училища виступила в такому складі: Джура Галина, Пряник Оксана, Кабай Соломія, Панчишин Михайло, Жукровський Володимир та брати Савран Назар та Савран Віктор. Вітаємо з перемогою Жукровського Володимира та Панчишина  Михайла, які в своїх забігах вибороли ІІІ місце.

В загальнокомандній першості, серед 32 училищ області, команда  Львівського ВПУ дизайну та будівництва зайняла ІІІ місце. Вітаємо переможців !.

 

 

 

 

Екскурсія мальовничим Закарпаттям

 

Педагогічний колектив училища відмітив День вчителя екскурсійною поїздкою 4-5 жовтня  мальовничим Закарпаттям.

Ми відвідали місто Берегово, яке славиться цілющими мінеральними джерелами, зокрема, побували в оздоровчому басейні «Жайворонок», вода якого має лікувальні властивості.

Вразила нас історія замку, що знаходиться в селищі Чинадієво Мукачівського району.  Цю фортецю ще називають «Замок кохання». Найщасливіші миті в історії замку пов’язують з легендарною Ілоною Зріні, яка закохалася у ватажка антигамбурзького руху. Заради нього найбагатша жінка краю зреклася титулів і маєтків. В замку розташовані експозиції кельтської та скіфської культур, а також портрети усіх власників замку. А найбільше нас зачарував дух Середньовіччя.

У Свято-Ільїнській Греко-Католицькій церкві поклонилися Господньому Хресту, який виявили лісоруби у столітньому зрізаному дереві. На сьогоднішній день наукового пояснення цьому явищу немає.

Ця чудова поїздка завершилася приготуванням смачного козацького кулішу під відкритим небом,  приємним спілкуванням та враженнями від цікаво проведеного часу.

 

 

 

«Дорога вчителя вся виткана з любові»

3 жовтня учні підготували  концерт-вітання, присвячений вшануванню педагогічної праці. Сердечні побажання, хвилини гумору, слова вдячності  подарували педагогам гарний настрій та щиру посмішку.

Живе музикант у акордах.

Які на концерті зіграв.

Спортсмен видатний у рекордах,

Хірург – у тих, кого врятував.

Художник живе у картинах,

Живе астроном у зірках …

А вчитель… Він, мабуть, єдиний -

У наших серцях і думках!

З святом Вас, дорогі педагоги!

 

 

 

День першокурсника

 

1 жовтня 2013р на стадіоні училища відбулося спортивне свято «День першокурсника», присвячене Дню вчителя. Програма свята складалася з наступних  змагань: біг на 100м, естафета 4*100м,  козацька боротьба, піднімання колоди, армреслінг, перетягування линви.

Директор училища В.Й. Адашинський відкрив свято, побажавши учням здоров’я, спортивних досягнень та фізичного гарту.

У  змаганнях взяли участь 11 команд, серед яких найсильнішими виявилися:

Біг на 100м (хлопці):

І місце – Гриновець Володя, гр.№ 1-ІІ;

ІІ місце – Жукровський Володя, гр..№ 32;

ІІІ місце – Гутник  Тарас гр.№ 2-І.

Біг на 100м (дівчата):

І місце – Джура Галина, гр. №45;

ІІ місце – Пранник Оксана, гр.№15;

ІІІ місце - Кабай Соломія, гр.№5-І.

Естафета 4*100 :

І місце – команда групи № 1-ІІ;

ІІ місце - команда групи № 5-І;

ІІІ місце - команда групи № 15.

Перетягування линви:

І місце - команда групи №1-ІІ;

ІІ місце – команда групи №34;

ІІІ місце – команда групи №12.

Вітаємо Балабуха Володимира, якому у підніманні колоди не було рівних. Піднявши  колоду 51 раз, Володимир побив  рекорд училища. ІІ місце – Безкоровайний Тарас, ІІІ – Майовець Іван.

Вітаємо Артема Андрія, Тюмєнєва Олександра, Кічму Андрія, Баличева  Івана, Ірода Андрія та  Устяка Сергія, які мужньо проявили себе в козацькій боротьбі і в армреслінгу.

За підсумками всіх спортивних змагань командну першість здобули:

І місце – гр.№45;

ІІ місце – гр.№ 1-ІІ;

ІІІ місце – гр..№15.

Свято супроводжувалось святковим настроєм, спортивним азартом, емоційним піднесенням.  Переможці були нагороджені грамотами та призами.

 

 

Свято ремесел 2013

 

29 вересня на території Музею народної архітектури та побуту у Львові відбулося традиційне осіннє «СВЯТО РЕМЕСЕЛ».

Свято дало можливість народним майстрам, викладачам і учням професійно-технічних закладів ознайомити зі своєю творчістю львів’ян та гостей міста, а також привернути увагу відвідувачів до декоративно-прикладного мистецтва, яке є однією з важливих складових художньої культури українського народу.

Професійно-технічні навчальні заклади Львівщини продемонстрували свою майстерність з відродження традиційного народного мистецтва, народних художніх промислів.

Учні та народні майстри з рогозоплетіння, сирної іграшки, вишивальниці, ткалі, гончарі. на подвір'ях музейних садиб представляли  свої вироби.

Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва презентував на святі вироби гуртків технічної творчості: вироби з дерева, композиції з квітів, ковані вироби. Учні продемонстрували майстер-класи з професій: столяр, різьбяр по дереву та бересту, кухар, кондитер. Львів’яни та гості міста були вражені різноманітним та захоплюючим світом народних ремесел та традицій нашого краю

 

 

Всеукраїнський олімпійський тиждень


З нагоди Дня фізичної культури та спорту України 12 вересня відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійський урок». Перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Б.М. Матолич урочисто відкрив на спортивному комплексі велотреку «СКА» олімпійський урок на тему «Історія – є. Майбутнє твоє». Метою даного заходу є залучення учнівської молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризація олімпійського руху.

Олімпійський день відзначали і в Львівському ВПУ дизайну та будівництва. Напередодні свята була проведена загально училищна лінійка, присвячена олімпійському рухові. Старт олімпійському дню дав директор училища Адашинський В.Й. Він урочисто відкрив спортивні змагання, побажав учням фізичної досконалості, успіхів у навчанні та  спортивних перемог.

Спортивні змагання пройшли з ентузіазмом, учні виявили згуртованість, витривалість, волю до перемоги.

З нагоди Олімпійського тижня керівника фізичного виховання Іваницького Б.В. було нагороджено почесною грамотою  Львівської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту.

 

 

День знань

 

 Барвиста осінь зустріла нас урочистим, незабутнім святом - Днем знань.

Для одних цей навчальний рік буде останній і вирішальний, він розмежовує дитинство, юні роки і доросле життя. А для учнів першого курсу відкриє таємниці обраної професії, допоможе зробити перші кроки до майстерності.

З вітальним словом до учнів училища, батьків, педагогів звернулися:

 директор Львівського ВПУ дизайну  та будівництва Адашинський В.Й.;

 кандидат економічних наук, провідний науковий співробітник Львівського науково-практичного центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук, голова Львівської організації національної спілки письменників України, поет - Ярослав Григорович Камінецький;

   перший директор училища Кузьменко Микола Макарович;

  голова обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Карвацька Марія Степанівна;

Виступаючі висловили надію, що учнівська молодь  буде йти обраним шляхом впевнено і досягне вершин професійного успіху.

 

 

Бажаємо, щоб  цей навчальний рік відкрив перед вихованцями училища  нові горизонти пізнання, педагогів надихнув успіхами, батьків – гордістю за своїх дітей.

Отець  із церкви Благовіщення благословив учнів і педагогічний колектив на добре навчання та  плідну працю.

 


 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1134
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня10281
mod_vvisit_counterМинулого тижня6626
mod_vvisit_counterЦього місяця32989
mod_vvisit_counterМинулого місяця10184
mod_vvisit_counterВсього947964

Онлайн: 18
IP адреса: 44.201.96.43
,
Сьогодні: 25 Jun, 2022
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu