Архів 1014-2015


Звіт директора

 

30 червня 2015 року директор Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Володимир Йосипович Адашинський звітував про виконану роботу за 2014-2015 навчальний рік. У своїй доповіді керівник училища акцентував увагу на найважливіших завданнях колективу – забезпечення якісної підготовки висококваліфікованих робітників,  конкурентоспроможних на ринку праці, виховання в учнів загальнолюдських цінностей, формування особистості з почуттям відповідальності за долю України і її народу. Директор навчального закладу проаналізував навчально-виробничу, виховну, методичну, профорієнтаційну, фінансово-господарську роботу, відмітивши значні зрушення в якості професійної підготовки, успіхи в конкурсах професійної майстерності, спортивно-масовій роботі, позитивні тенденції організації навчально-виховного процесу, роботу щодо соціального захисту учнів. В.Й.Адашинський охарактеризував заходи, що були здійснені для зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази, обґрунтував перспективи розвитку училища на наступний навчальний рік.

Директор наголосив на проблемних питаннях: неналежне проведення профорієнтаційної роботи, низька успішність учнів із загальноосвітніх предметів, пропуски занять без поважних причин.

Завершилася доповідь обговоренням, в ході якого прозвучали позитивні відгуки про роботу директора і колективу училища. За результатами голосування членів трудового колективу роботу директора Львівського ВПУ дизайну та будівництва за 2014 – 2015 навчальний рік визнано задовільною.

В.Й.Адашинський подякував колективу за плідну працю, побажав міцного здоров’я, життєвої мудрості та оптимізму.

Підводимо підсумки

25, 26 червня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив захист дипломних робіт учнів випускних груп: №32 (Столяр. Реставратор виробів з дерева), №33 (Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. Маляр), №5-ІІІ (Кухар. Кондитер).

Учні успішно захистили дипломні роботи, показавши високі професійні знання,  любов до обраної професії та бажання реалізувати себе в суспільстві. Відмінні результати показали: Ярощук Олег, Климків Олег, Кульчицький Володимир, Лисяк Уляна, Кушнір Уляна.

Бажаємо нашим випускникам  міцного здоров’я, професійного зростання та життєвого успіху.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

   08 – 11 червня 2014 року на базі Державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур». В конкурсі взяли участь 25 учасників - переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу, представники з кожної області України та міста Києва.

   Професійно – технічну освіту Львівської області представляв учень Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва Ярощук Олег. Програма конкурсу складалася з теоретичних та практичних завдань. Теоретичний тур передбачав перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія штукатурних робіт», «Матеріалознавство», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», «Охорона праці». Рівень фахових теоретичних знань виявляли шляхом виконання тестових завдань на персональному комп’ютері та виконання розрахункового завдання. Практичний тур відповідав вимогам 4 кваліфікаційного розряду і передбачав: нанесення декоративної суміші СТ - 77; нанесення та формування фактури декоративної суміші СТ- 35 та горизонтальне стикування поверхні.

   Роботу учнів оцінювало професійне журі конкурсу: Євген Терентьєв, технічний консультант «Хенкель Баутехнік  (Україна)», Валентина Ліщук, викладач Луцького вищого професійного училища будівництва та архітектури, Олександр Ким, директор ТОВ «Ізоляція», Людмила Сакало, майстер виробничого навчання Полтавського центру професійно-технічної освіти.

   Ярощук Олег гідно представив Львівщину, успішно виконав поставлені завдання, проявивши високий рівень підготовки, професійну майстерність та волю до перемоги. І як результат – IV місце серед 25 – ти учасників Всеукраїнського конкурсу. Ярощук Олег нагороджений дипломом третього ступеня , цінним подарунком, а також має право на відзначення стипендією президента України.

Вітаємо Олега з перемогою! Віримо в те, що на його трудовому шляху буде ще багато нових звершень. Олег продовжуватиме навчання в рідному училищі для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Спортивне життя

 

На спортивній базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва під керівництвом старшого тренера Львівської області, заслуженого тренера України Б.В. Іваницького була підготовлена команда з армспорту, яка взяла участь у XXV чемпіонаті Європи, що відбувся у Болгарії, в місті Софія.

Вітаємо чемпіонів і призерів змагань:

Рудницького Романа;

Ільницького Романа;

Іваницького Ігоря;

Бурко Миколу.

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та нових спортивних перемог!

Конкурс фахової майстерності

 

  03-04 червня 2015 р. відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії ”Різьбяр по дереву і бересті” на базі Художнього професійно-технічого училища ім.Й.П.Станька.

  Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв учень групи №22 Ірод Андрій. Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного та практичного завдання: оздоблення національною символікою – тризубом тарілки геометричною різьбою та тестові завдання з курсу матеріалознавства, спецтехнології та охорони праці. Ірод Андрій справився з поставленим завданням, проявивши творчі здібності та професійні вміння.

Даний конкурс сприяє розвитку народних художніх промислів, створює умови для відродження національної культури, виявляє талановиту учнівську молодь.

Творча зустріч

  28 травня 2015 року у Львівському Державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбулася творча зустріч юних авторів поезії та прози – учасників обласного конкурсу «Золоте крило» з поетами та письменниками Львівщини.

  Людмила Пуляєва, Ольга Кушнір, Марія Людкевич презентували свої творчі доробки, а юні таланти декламували власні твори.

  Учениця Львівського ВПУ дизайну та будівництва Пранник Оксана, учасниця обласного конкурсу «Золоте крило» прочитала патріотичну поезію, присвячену пам’яті героїв, захисників України.

  Учнівська молодь,роблячи перші кроки до поетичної майстерності, продемонструвала активну позицію щодо підтримки ідеалів свободи і демократії, вибору європейського шляху розвитку України.

Спортивне життя

20 травня 2015 року на стадіоні «Динамо» відбулися ХХІV обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 24 команди юнаків та 18 команд дівчат. Збірна команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва показала високі результати: перше командне місце серед юнаків і четверте місце серед дівчат. В індивідуальних видах змагань добре проявили себе наші юні спортсмени: Скіпор Тарас (штовхання ядра – перше місце), Стадницький Роман (біг 100 метрів – третє місце), Лень Олег, Канайло Віталій, Білінський Михайло, Венгринович Юля (стрибки у довжину – третє місце), Максимів Любов, Максимюк Ольга, Статутяк Аліна, Помірча Ольга.

Вітаємо наших юних спортсменів, бажаємо успіхів та нових перемог.

 

Свято Героїв

20 травня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяли участь в огляді-конкурсі «Свято Героїв», присвяченому вшануванню пам’яті борців визвольної боротьби за Україну. Програма конкурсу-огляду складалася з проходження урочистим, стройовим маршем, виконання патріотичної пісні і команд чотового, конкурсу на кращу відзнаку чоти та на кращий плакат «Моя країна – Україна».

Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва «Нескорені» здобула третє місце у номінації «Краща відзнака чоти».

Свято Героїв – це свято величі духу українських воїнів – борців за волю і незалежність.

Сьогодні це свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, готові захищати свою країну, культуру та історію.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Низький уклін Вам, матері мої!

 

Всі до Тебе сходяться дороги,

Всі край Тебе купчаться тривоги,

Всі до Тебе горнуться надії,

Коли, Мамо, Ти в житті зорієш.

 

   14 травня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбувся концерт-вітання, присвячений Дню Матері. З найкращими вітаннями та побажаннями миру, добра, щастя, здоров’я звернулися учасники гуртка «Зорецвіт» до найдорожчої людини – матері.

   Мати – берегиня роду людського, гармонії на землі,наша опора і совість.

   Низький уклін Вам за невтомну працю, терпіння,мудрість і материнську любов – вірну, щиру, найсвятішу…

 

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

 

  8 травня у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відбулась тематична лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення. Також учні навчального закладу вшанували загиблих солдатів ходою та покладанням квітів до Холму Слави.

  Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.

  Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні

.

Екскурсія в музей

29 квітня учні та викладачі Львівського ВПУ дизайну та будівництва відвідали музей визвольної боротьби України. Експозиція музею охоплює період з кінця XIX – до початку 90-х років XX ст., у хронологічній послідовності розкриваючи основні етапи визвольної боротьби за самостійну Україну. Учні ознайомилися з ідеологією та розвитком українського націоналізму. Світлини, документи, фрагменти зброї показали бойовий шлях Січових Стрільців – першої української військової формації. Великий інтерес викликали історичні документи, що пов’язані з подіями 1917-1921 років, а саме створення УНР, ЗУНР, їх героїчна боротьба з загарбниками.Учні побачили унікальні пам’ятки про діяльність УПА: ілюстровані листівки,звернення, повстанський одяг, речі повсякденного вжитку, відзнаки та знімки членів Української Головної Визвольної Ради.

Неабиякий інтерес у відвідувачів викликала розповідь і низка історичних документів про діяльність Української Дивізії «Галичина», ЇЇ формування, участь у битві під Бродами.Значне місце в експозиції відведено матеріалам, які розповідають про більшовицькі репресії на Західній Україні, масові вивезення галичан до Сибіру, їх життя та діяльність в таборах.

Відвідування музею допомогло учням краще зрозуміти трагічні і героїчні сторінки історії України, а унікальні пам’ятки розкрили велич духу борців за незалежність.

 

Науково –практична конференція

28-29 квітня 2015 року у Тернопільському вищому професійно-технічному училищі технологій та дизайну відбулася науково-практична конференція »Творче мислення з матеріалами та технологіями КНАУФ». Учасниками конференції були представники підприємств компанії КНАУФ в Україні, Департаменту професійно-технічної освіти МОН України, Управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації, керівники та педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів, де створені регіональні навчально-практичні центри КНАУФ.

Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва представляла делегація в складі директора В.Й.Адашинського, заступника з НВР Л.М.Гриник, викладача спецтехнології Д.І.Винниченко, майстрів виробничого навчання І.М.Галюка і І.В.Тибінки. На конференції обговорювали важливі теоретичні питання: основи художньої грамоти, психологія сприйняття форми та кольору, комп’ютерне графічне проектування, види художніх технік оздоблення та особливості їх виконання, а також проводилися майстер-класи з художніх технік оздоблення інтер’єру матеріалами КНАУФ. Кожний навчальний заклад брав участь у творчому конкурсі (домашнє завдання), яке передбачало створення декоративного настінного світильника. Творче завдання побудовано на художніх властивостях та технологіях роботи з матеріалами компанії КНАУФ. За підсумками художнього конкурсу перемогу здобув Державний навчальний заклад» Львівське ВПУ дизайну та будівництва». Училище нагороджено Почесним дипломом за I місце в номінації »Переможець у творчому конкурсі зі створення художнього утилітарного предмету інтер’єру приміщень серед колективів регіональних навчально-практичних центрів КНАУФ».

 

Конкурс фахової майстерності

 28-29 квітня 2015 року на базі Художнього професійно-технічного училища ім. Й.П.Станька відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур». В конкурсі взяли участь 18 навчальних закладів Львівщини. Львівське вище професійне училище дизайну та будівництва представляв Ярощук Олег, учень групи №33. Програма конкурсу складалася з теоретичних та практичних завдань. Рівень фахових теоретичних завдань виявляли шляхом тестування, а практичні навички та вміння конкурсанти демонстрували під час нанесення декоративної штукатурки та мозаїки на підготовлену поверхню стін.

 Виявивши високий рівень підготовки, творчі здібності, любов до обраної професії, Ярощук Олег в II(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу здобув I місце і нагороджений дипломом першого ступеня і цінним подарунком.

 Вітаємо Олега з великим досягненням! Бажаємо успіхів, нових перемог та вдосконалення професійної майстерності.

 

Чорнобиль – чорний біль України

  27 квітня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулася учнівська конференція, присвячена історії Чорнобильської катастрофи. Викладач біології Туркевич Ольга Василівна розповіла присутнім про трагічні квітневі дні 1986 року, які нагадують про себе численними проблемами в різних сферах суспільства, у долі мільйонів людей. Учні підготували розповідь про наслідки найбільшої техногенної аварії в історії людства для України і світу. На завершення конференції її учасники подивилися фільм «Хроніка Чорнобиля».

  Для історії України Чорнобильська катастрофа стала ще однією трагедією духовного і фізичного знищення нації.

 

«ЗНО -2015»

  24 квітня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. В освітньому просторі України ЗНО посідає вагоме місце. Саме завдяки цій системі оцінювання реалізується конституційне право громадян на рівний доступ до якісної освіти.

  На базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва учасники ЗНО складали вступні випробування з української мови та літератури.

  Колектив училища відповідально поставився до підготовки й участі в  ЗНО, створивши всі необхідні умови для успішного проведення тестування.

 

 

Земля – наш спільний дім!

   Охорона навколишнього середовища на сьогоднішній день є чи не найголовнішим завданням кожного з нас.

Колектив Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва підтримує різноманітні акції по збереженню та відновленню природи та бере у них безпосередню участь.

  Первоцвіти – безцінний дар природи, прикраса українських лісів.

  Більшість їх належить до категорії рідкісних та зникаючих рослин і занесені до Червоної книги. Вони мають і практичне значення, як ранні медоноси, декоративні та лікувальні рослини.

  Ці квіти потребують нашого захисту, тому ми приєдналися до акції “Збережи первоцвіт”. В навчальному закладі були проведені виховні години:“Сторінки Червоної книги України”, “Земля – наш спільний дім” та тематична лінійка “Первоцвіти просять Вашого захисту”.

  Ліси є природнім регулятором складу атмосфери, тому їх збереження – головне  завдання кожного свідомого громадянина.

  З метою збереження та примноження зелених насаджень педагогічні працівники разом з учнями груп підтримали щорічну весняну акцію «Посади дерево і збережи його» , вклавши у цю справу частинку власної душі.

Ми розпочали цю акцію з навчального закладу і продовжимо її біля власних будинків. Сподіваємося, що садженці пишно розквітатимуть і стануть для майбутніх випускників спогадом про приємні моменти їхнього навчання в училищі, а також символом нового життя.

 

 

Звітно-виборні профспілкові збори

   21 квітня в навчальному закладі відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації з порядком денним:

  1. Звіт про роботу профспілкового комітету за період з вересня 2009 р. по квітень 2015 р.
  2. Звіт про роботу ревізійної комісії.
  3. Вибори профспілкового комітету первинної профспілкової організації.
  4. Вибори голови первинної профспілкової організації.
  5. Вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації.
  6. Вибори делегата на ХХ обласну звітно-виборну профспілкову конференцію.
  7. Вибори делегата до складу обласної організації профспілки.

  На збори була запрошена голова обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Карвацька Марія Степанівна.

  Голова профспілкового комітету Могиленко Ірина Романівна у своєму звіті висвітлила основні напрями роботи профспілкового комітету за звітний період.

Заступник ревізійної комісії Підкович Микола Євстахович довів до відома членам профспілки результати перевірки надходжень та витрат коштів ППО.

За результатами голосування головою первинної профспілкової організації була обрана Могиленко Ірина Романівна.

 


«Великодні дзвони – 2015»

  16 квітня на площі біля пам’ятника І. Франка відбулося традиційне весняне свято професійно-технічних закладів Львівщини «Великодні дзвони».

Львів’яни та гості міста мали можливість ознайомитися з найкращими досягненнями технічної та художньо-прикладної творчості навчальних закладів профтехосвіти.

  Колектив Львівського ВПУ дизайну та будівництва взяв активну участь у святі, презентуючи найкращі вироби учнів та педагогічних працівників.

Свої досягнення показали гуртки технічної творчості: «Умілець» (керівник - Варещук І.М.), «Меблевик» (керівник – Ромців Б.М.),"Металоконструктор"(керівник – Гах І.І.),«Різьбяр» (керівник – Тибінка І.В.).

  Свято супроводжувалося концертом, в якому учениця групи №35 Кулішка Юлія виконала пісню «Кленова балада».

  На цьому фестивалі професій ми мали можливість провести профорієнтацію, обмінятися досвідом, поспілкуватися з учнівською молоддю шкіл.

 

 

Світле свято Великодня

   В переддень святкування світлого Христового Воскресіння в навчальному закладі проведена загальноучилищна виховна година.

   Страсний тиждень – це час молитви, роздумів, покаяння. Потрібно всім воскреснути духом та радісно зустріти святе Воскресіння, свято світла і добра, яке несе з собою віру, надію і любов.

 

 

Життя зі спортом – яскравіше!

7 квітня відбулася зустріч учнів училища з представником громадської організації «Об’єднання «Самопоміч», на якій обговорювалися соціальні ініціативи, реалізація низки кампаній та проектів у різних сферах життя нашого міста. Особлива увага приділялася загальноміській кампанії спорту та популяризації здорового способу життя. Кампанія «Здорове місто» пропонує брати участь у тренінгах, майстер-класах, різноманітних змаганнях, дбати про здоров’я, тим самим нести відповідальність за своє життя.

 

Підводимо підсумки 

31 березня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбувся захист дипломних робіт у групі №45 за професією «Кухар. Кондитер.»

Для випускників – це надзвичайно важлива подія. Адже отримання диплома – перший крок до професійної майстерності.

Захищаючи дипломні роботи, учні показали знання і вміння з основ кулінарії і приготування кондитерських виробів,

технології приготування різноманітних страв, організації виробництва та обслуговування.

Захист дипломних робіт пройшов вдало, і кожний учень творчо і на належному професійному рівні показав набуті в

стінах навчального закладу знання, уміння та навички. Учні отримали IV розряд з професії «Кухар» і IV розряд з професії «Кондитер».

Вітаємо випускників групи №45 із здобуттям цікавої і творчої професії. Бажаємо здійснення мрій та професійних успіхів!

 

 

Міжнародна співпраця

Впродовж трьох днів, з 26 по 28 березня, п’ять професійно-технічних навчальних закладів Львівщини взяли участь у Міжнародній виставці професійної освіти у Кракові. Львівське ВПУ дизайну та будівництва представляв директор навчального закладу Володимир Йосипович Адашинський. Виставку »Освітній ярмарок фестиваль професій» відвідало понад 15 тисяч учнів з Малопольського воєводства та м.Кракова, що свідчить про великузацікавленість розвитком професійно-технічної освіти. Урочисто виставку відкрив Маршалок Малопольського воєводства Марек Сова, а також генеральні консули України, Німеччини, Угорщини, Франції,Словаччини. Учасників виставки привітала міністр освіти Республіки Польща.

 В рамках співпраці між закладами відбулися цікаві зустрічі, зокрема з директором департаменту освіти воєводства Даріушем Стирном, переговори щодо співпраці з представниками професійної освіти м. Ерфурт (Німеччина), м.Пула (Хорватія), м.Венеція (Італія).

Про співпрацю в різних галузях економіки,виробництва, освіти та науки України і Республіки Польща учасники виставки обговорювали під час зустрічі в консульстві з Генеральним консулом України у м. Кракові Віталієм Максименком. Генеральний консул розповів про важливі та відповідальні справи, якими займаються працівники консульства у Кракові, зокрема допомога та лікування учасників Революції Гідності, воїнів із зони АТО, оздоровлення і відпочинок дітей з України, батьки яких постраждали або загинули на Донбасі.

Це була змістовна і конструктивна поїздка, результатом якої стали домовленості керівників навчальних закладів Львівщини про співпрацю, налагодження партнерства між навчальними закладами Малопольського воєводства та Львівської області.

 

 

Підводимо підсумки

27 березня група № 2-ІІ успішно захистила дипломні роботи, отримавши V кваліфікаційний розряд столяра будівельного. Учні виконували дипломні роботи на тему: «Технологічний процес виготовлення дверного блоку», показавши знання з технології деревообробки, практичні навички з виготовлення і встановлення столярних виробів, вміння виконувати роботи сучасними декоративними матеріалами та користуватися ручним механізованим інструментом.

Учні пройшли курси перепідготовки в навчально-будівельному центрі «КНАУФ», отримавши кваліфікацію «Консультант з продажу будівельних матеріалів фірми КНАУФ».

Здобувши професію «Столяра будівельного», наші випускники зможуть себе реалізувати в будь-якій галузі господарства. Всюди потрібні умілі руки столяра, їх кмітливість та професіоналізм.

Бажаємо нашим випускникам  міцного здоров’я, професійного зростання та життєвого успіху.

 

 

Спортивне життя

25 березня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися  ХХІV обласні спортивні ігри з армспорту учнів ПТНЗ Львівщини, присвячені 85-річчю від дня народження видатної української поетеси Ліни Костенко. В змаганнях взяли участь збірні команди, що представляли 21 навчальний заклад профтехосвіти.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася заступник директора з навчально-виробничої роботи Гриник  Лілія  Михайлівна та керівник фізвиховання  Іваницький  Богдан  Васильович.

В запеклій боротьбі учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва вибороли І командне місце як серед хлопців, так і серед дівчат.

Вітаємо наших переможців:

І місце – Стасьо Андрій (категорія 65 кг)

І місце – Тюменєв Олександр (категорія 75 кг)

ІІ місце – Кульчицький Олександр (категорія 75 кг)

 

І місце – Статутяк Аліна (категорія 65 кг)

ІІ місце – Максимів Люба (категорія 65кг)

Велику волю до перемоги проявили Ірод Андрій, Флис Павло, Білінський Михайло, Цветкова Ірина, Гончарук Тетяна .

Вітаємо команду Львівського ВПУ дизайну та будівництва та бажаємо нових спортивних перемог!

 

 

 

 

«Поезія – це завжди неповторність,

  якийсь безсмертний дотик до душі»

                                Ліна Костенко

 

85-річчю Ліни Костенко була приурочена тематична лінійка, що відбулась 24 березня. Викладач української мови та літератури Маруняк Г.В. розповіла про життєвий і творчий шлях поетеси, яка є моральним і духовним авторитетом української нації. Присутні переглянули презентацію про творчий доробок Ліни Костенко, учні читали її геніальні вірші.

Для кожного з нас Ліна Костенко відкриває дивовижно яскравий світ художнього слова, будучи взірцем честі, громадянської мужності і безмежної любові до України. ЇЇ безсмертна поезія додає сьогодні сили і мудрості боротися зі злом, звеличує душу і серце благородними почуттями.

 

 

З нами місто розквітає

У Львові стартує загальноміське прибирання, до якого долучилися учнівська молодь Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

20 березня учні групи № 12 (Столяр. Реставратор виробів з дерева) проводили толоку в яру поблизу вулиці Ярославенка, прибирали побутове сміття, чистили газони від торішнього опалого листя.

Чисто прибраний парк подарував весняний настрій і усвідомлення того, що частинку своїх сил учні вклали в добробут міста.

 

Батьківські збори

Батьківська громадськість – важливий союзник педагогічного колективу у вихованні учнів, оскільки саме сім’я є тим первинним середовищем, де проходить становлення особистості, формуються звички і вміння.

14 березня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися батьківські збори, де класні керівники та майстри виробничого навчання обговорили з батьками успішність, відвідування занять та поведінку учнів, а також особливості особистісного розвитку. Наставники груп звернули увагу батьків на питання проходження виробничої практики, організацію харчування учнів та позаурочну діяльність.

Батьківські збори були спрямовані на oб’єднання зусиль педагогів і батьків та пройшли у досить дружелюбній атмосфері.

 

 

Запрошуємо на навчання

У Львівському ВПУ дизайну та будівництва триває профорієнтаційна робота. Протягом 10-13 березня були проведені Дні відкритих дверей. Випускники 9-х та 11-х класів мали можливість ознайомитись з професіями та правилами прийому на навчання.

Знайомство з навчальним закладом розпочалося з перегляду фільму про історію училища, його здобутки та досягнення, перспективи розвитку, дозвілля учнівської молоді. Майбутні абітурієнти спілкувалися з адміністрацією, викладачами, майстрами виробничого навчання і учнями. Для учнів була організована екскурсія навчальним закладом, його аудиторіями та виробничими майстернями, навчально-практичними центрами «КНАУФ», «Бош», «Тріора», актовим, спортивним та тренажерним залами, перегляд виробів художньо-технічної творчості. В рамках Днів відкритих дверей проводились конкурси фахової майстерності з професій: «Кондитер», «Кухар», «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту автомобілів». Для учнів шкіл був організований тренінг з атлетичної гімнастики, турнір з міні-футболу, тематичний вечір, присвячений вшануванню творчості Т.Г.Шевченка.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати у Львівське ВПУ дизайну та будівництва, де на вас чекають престижні і цікаві професії.


 

Моя професія – моя гордість

10.03 – конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер».

Девіз конкурсу «Ми ті, хто дарує людям радість».

Переможці конкурсу:

I місце – Стецько Анна ( група № 35)

II місце – Садова Марія (група № 25)

III місце – Кулішка Юлія (група № 35)

Лауреати в номінаціях:

Кращий оригінальний та креативний підхід в приготуванні виробу: Калник Ольга ( група № 25)

Краще втілення сучасності в оформленні та подачі виробу: Кулішка Юлія (група № 35)

Краща демонстрація прийомів і способів виконання роботи: Жукровський Андрій (група № 25)

Краще втілення в сучасну кондитерію: Садова Марія (група № 25).

11.03 - конкурс фахової майстерності з професії «Кухар».

Переможці конкурсу:

І місце – Кушнір Уляна (група № 5-ІІІ)

ІІ місце – Цветкова Ірина (група № 15), Кабай Соломія (група № 5-ІІІ)

ІІІ місце – Лисяк Уляна (група № 5-ІІІ), Гайдай Анна (група № 15), Хмель Олег (група № 15).

12.03 - конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник».

Переможці конкурсу:

І місце – Заблоцький Богдан  (група № 1-І)

ІІ місце – Люзняк Андрій  (група № 21)

ІІІ місце – Домарацький Дем’ян  (група № 11)

13.03 - конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

Переможці конкурсу:

І місце – Прокоп’юк Ростислав (група № 1-І)

ІІ місце – Домарацький Дем’ян (група № 11)

ІІІ місце – Дармороз Назар (група № 21)

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів та нових трудових звершень.

 

Спортивна сторінка

10 березня відбувся чемпіонат училища з міні-футболу.

Вітаємо переможців!

І місце – група №11

ІІ місце – група №25

ІІІ місце – група №22

ІV місце – група №15

V місце – група №21

VІ місце – група №1-І

VІІ місце – група №32

11 березня відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 201 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. З вітальним словом змагання відкрив директор Львівського ВПУ дизайну та будівництва В.Й.Адашинський.

В турнірі брали участь 8 команд, серед яких були учні училища і шкіл м. Львова. Кубок виборола перша команда навчального закладу в складі: Лень Олега – капітана команди, Канайла Віталія, Туманевич Івана, Прокоп’юка Ростислава, Терлецького Ореста. Друге місце зайняла команда ЗОШ № 84. Команда ЗОШ № 13 виборола третє місце. Учасники нагороджені грамотами, кубками та цінними призами.

12 березня відбулися зональні змагання ХХІV обласних спортивних ігор учнів ПТНЗ Львівщини з баскетболу. Збірна училища зайняла І місце і вийшла у фінал, який відбудеться 18 березня у м. Львові. Показали хорошу гру Скіпор Тарас (група № 5-ІІІ), Шалайський Юрій (група № 32), Заразка Олег (група № 3-І), Мирка Максим (група № 1-І), Савран Віктор (група № 5-ІІІ).

Вітаємо наших юних спортсменів, бажаємо успіхів та нових спортивних перемог.

 

12 березня – вечір «Свіча, запалена від серця»

«Кобзарю! Знов до тебе я приходжу,

                                                                                                                                                                                       Бо ти для мене - совість і закон »

(Ліна Костенко)

 

Підводимо підсумки

Відповідальним і вирішальним виявився минулий тиждень для учнів Львівського ВПУ дизайну та будівництва з професії «Кухар. Кондитер» (група № 5-ІІ, група № 45-V).

25 лютого учні групи № 5-ІІ («Кухар. Кондитер») захищали дипломні роботи. До цієї важливої події майбутні кухарі добре та відповідально підготувалися. Цьому передувала виробнича практика, уроки теоретичного та виробничого навчання та написання дипломної роботи.

Досвідчені майстри виробничого навчання та викладачі передали вихованцям свій досвід, розкриваючи таємниці кулінарного мистецтва та прищеплюючи любов до обраної професії .

Під час захисту дипломних робіт учні показали міцні знання з спецтехнології, виробничого навчання, практичні навички та вміння.

Зі звичайних продуктів, маючи фантазію та смак, учні створили страви, які поєднали в собі гармонію смакових відчуттів, композицію ароматів та естетичний вигляд.

Захистивши дипломні роботи,  учні отримали  4 розряд «Кухаря»  та 3 розряд «Кондитера». Група   виявила бажання  продовжити навчання  в училищі на ІІІ ступені  для отримання вищої кваліфікації «Кухар» V розряду.

27 лютого успішно пройшов захист дипломних робіт учнів групи № 45-V.

Під час демонстрації робіт учні коментували свої вироби, акцентуючи увагу на смакових властивостях страв, корисності та енергетичній цінності, індивідуальній особливості виконання, на використання технологічного обладнання та пристроїв. Члени атестаційної комісії мали нагоду оцінити не лише смакові якості кулінарних виробів, а й оригінальність оформлення, поставити питання щодо рецептури та особливостей приготування страв. Члени атестаційної комісії, викладачі цікавилися результатами проходження практики, а також з’ясовували перспективи подальшого працевлаштування.

Знання та практичні навички, набуті в училищі, допоможуть нашим випускникам знайти належне місце в сучасні економіці України, забезпечити собі достойний рівень життя.

Ми щиро вітаємо випускників групи № 45-V з успішним захистом дипломних робіт, здобуттям V кваліфікаційного розряду. Це все результат натхненної праці, творчого підходу та безмежної любові до своєї професії, яка стала покликанням.

Бажаємо успіхів на професійній ниві!

 

 

Атестація навчально-практичного центру «КНАУФ»

25-26 лютого 2015 року проводилася атестація діяльності навчально-практичного центру «КНАУФ», який діє на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва. Комісія відзначила співпрацю Львівського ВПУ дизайну та будівництва з фірмою «КНАУФ» як розвиток сучасного будівництва з використанням інноваційних матеріалів та технологій. В процесі підготовки слухачів в навчально-практичному центрі використовуються презентаційні матеріали, учбові фільми, макети та плакати «КНАУФ». За період 2011-2015 рр. в училищі виконана реконструкція майстерні «Монтажників гіпсокартонних конструкцій», яка відповідає вимогам державного стандарту та спеціальним програмам «КНАУФ». На сьогоднішній день проводиться реконструкція майстерні «Сучасних мокрих опоряджень», де слухачі будуть виконувати роботи з опорядження мокрими способами з використанням нових матеріалів та сучасних будівельних технологій.

Розглядалось питання збільшення кількості семінарів, конференцій на базі навчально-практичного центру «КНАУФ» Львівського ВПУ дизайну та будівництва.

Згідно переліку атестаційного листа, який складається з 19 позицій, з максимальної кількості балів – 100, навчально-практичний центр «КНАУФ» отримав – 96 балів, що відповідає високому рівню.

Атестаційна комісія рекомендувала навчально-практичному центру «КНАУФ» Львівського ВПУ дизайну та будівництва посилити роботу адміністрації в напрямку забезпечення та зростання ресурсного центру та професійної майстерності опоряджувальників.

 

 

Підводимо підсумки

20, 24 лютого відбувся захист дипломних робіт учнів групи № 1-ІІІ і групи № 41 з професії «Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів». Захищаючи дипломні роботи, учні показали знання з спецтехнології і матеріалознавства, охорони праці, технологій виконання електрогазозварювальних і автослюсарних робіт. Випускники підтвердили підвищені розряди з професій  і виявили бажання продовжити навчання з отриманням освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за кваліфікацією «Технік-технолог зварювального виробництва».

Учні пройшли курси перепідготовки в навчально-будівельному центрі "КНАУФ", отримавши кваліфікацію «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» 3 розряду.

Творчих успіхів, вдосконалення професійної майстерності та плідної праці!

 

 

«Україна – понад усе»

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Герої Небесної Сотні, люди різного віку, але їх об’єднало одне – не байдужість до долі нашої країни. Саме вони рішуче стали до боротьби зі злом, відстоюючи свободу і демократію країни. Ціною жертовності Герої Небесної Сотні показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним. Вічна пам’ять загиблим Героям.

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Героям слава!

Піша хода «Ми збережемо віру»

Вечір-реквієм « Герої не вмирають»

Зустріч з випускником училища, воїном-захисником України.

 

Спортивна сторінка

19.02 збірна команда училища взяла участь у ХХІV Обласних спортивних іграх учнів ПТНЗ Львівщини з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. Команда дівчат виборола ІІІ місце, юнаків – ІV місце. Успішно виступили Джура Галина – гр.51, Панчеха Микола – гр.5-І, Крамар Павло – гр.15, Уриту Ірина – гр.25, Венгринович Юля – гр.25, Логін Володимир – гр.32.

 

Тиждень природничо-математичних дисциплін

 

З 9 по 13 лютого 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проходив тиждень природничо-математичних дисциплін. Діти мали змогу поринути у цікавий і захопливий світ точних наук - хімії, фізики, математики, біології, географії, інформатики.

Протягом тижня діяла виставка стінгазет «Парад природничих наук», з яких учні могли почерпнути цікаві для себе факти, розв’язати задачі, розгадати кросворди.

На тематичній лінійці «Творці природничих наук» учні дізналися про видатних українських вчених - Михайла Кравчука, Володимира Левицького, Івана Горбачевського, Іллі Мечнікова, які зробили вагомий внесок у розвиток не лише української, а також і світової науки.

Були проведені нестандартні відкриті уроки з фізики на тему: Сила тяжіння. Вага і невагомість. Штучні супутники Землі; з геометрії на тему: Відстань від точки до прямої в просторі; з біології на тему: Профілактика ВІЛ/СНІДу та інших вірусних захворювань людини; з інформатики на тему: Створення та робота з таблицями у Word 20007.

В рамках тижня відбулася екскурсія групи № 15 у Аптеку-музей «Під чорним орлом», що на вул. Ставропігійській, 1 — у найстарішій з існуючих аптек Львова, яка перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.

Цікавими були позаурочні заходи: інтелектуально - розважальна гра «Світ довкола мене», поле чудес «Видатні фізики». Учні дізналися невідомі досі їм цікаві історичні події. Учасниками гри були не лише команди, а також глядачі у залі. Учням були продемонстровані різноманітні фізичні досліди.

Захоплююча була математична гра «КЕНГУРУ», вікторина «Цікава хімія», конкурс з інформатики «Бобер».

 

Пам’ятай про Крути!

 

29 січня 1918 року. Цей день став символом відродження української нації. Молоді захисники української держави заявили всьому світові, що вони хочуть бути вільними на свої власній землі. Юні патріоти сповідували основні ідеали – свобода, воля, рідна земля.

Викладач Пель Галина Романівна провела з учнями бесіду «Крути: незгасна пам’ять і уроки сьогодення», перегорнувши сторінки історії про героїчний подвиг юнаків під Крутами. Пам’ятаймо про незламність духу українського студентства, що віддали своє життя за Україну. Вони назавжди залишаться в пам’яті тих українців, хто любить свою країну та пам’ятає її героїчне минуле. Для нас це приклад мужності, героїзму, звитяги в ім’я держави.

 

 

Спортивна сторінка

28-29 січня на базі МВПУ автомобільного транспорту та будівництва відбулися Обласні спортивні ігри учнів ПТНЗ Львівщини з волейболу. Команда Львівського ВПУ дизайну та будівництва зайняла ІV місце. За добру гру можна відзначити таких учнів як Скіпора Тараса – група  2-ІІ, Заразку Олега – група  3-І, Прокоп’юка  Ростислава  - група 1-І, Партику Володимира – група 3-І, Панчеху Миколу – група 5-І, Василіва Івана – група 1-І. Команду підготував керівник фізвиховання Іваницький Богдан Васильович.

Вітаємо наших юних спортсменів!

 

 

 

«Врятувати від забуття»


До відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту протягом січня в навчальних групах проведені виховні години «Трагедія Голокосту – найтяжчий злочин проти людства». Ярема Ольга Петрівна підготувала і провела бібліотечний урок на тему: «Врятувати від забуття». Учні здобули знання з історії Голокосту, подивилися фільм про звірства окупантів в роки Другої світової війни. Нинішня молодь має усвідомити небезпеку і трагедію, яку несуть війни, щоб докласти всіх зусиль для збереження миру. Пам’ятаймо про жертви Голокосту, щоб не допустити злочинів проти людяності.

 

 

Сила нації – в її єдності

Моя Україно!

Я вірю, що дух твій ніколи не згасне.

Ти совість народу, незгасна зоря.

Живи й процвітай, Україно моя,

Для миру, для щастя, любові й добра

 

День Соборності – це особливий день, який покликаний єднати наші душі і помисли. Лише в єдності дій можна побудувати вільну, демократичну Україну.   Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Українська наці – нескорена і вільна!

Біль, смуток і скорбота за тими, хто віддав своє життя за Україну.

Низький уклін вам, дорогі Герої.

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

Видатний будівничий професійно-технічної освіти Львівщини


21 січня 2015 року у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися педагогічні читання, присвячені 100-літтю від дня народження видатного організатора професійно-технічної освіти – Григорія Кузьмича Батракова. Багатолітня управлінська діяльність Г.К.Батракова тісно пов’язана з різними етапами розвитку професійно-технічної освіти в Україні. Разом з своїм народом він пройшов шлях перемог і поразок, здобувши знання, досвід і професійну майстерність. Г.К.Батраков стояв біля витоків створення і розбудови розгалуженої системи професійно-технічної освіти в Західному регіоні України. З 1969 до 1987 Григорій Кузьмич очолював Львівське управління професійно-технічної освіти. Завдяки цілеспрямованій, творчій і згуртованій роботі всього колективу під його керівництвом Львівське обласне управління професійно-технічної освіти було переможцем у Всесоюзних і Республіканських змаганнях професійно-технічних навчальних закладів.

Самовідданий, невтомний педагог, творець, новатор, особистість з високою внутрішньою культурою Григорій Кузьмич Батраков проявляв батьківську любов до учнів і педагогів, професіоналізм в роботі і велику відповідальність.

На педагогічних читаннях обговорювали питання сучасного стану і перспектив розвитку професійно-технічної освіти, тенденції професійного розвитку особистості в умовах євроінтеграційних процесів, розвиток соціального партнерства, економічні й етичні чинники формування професійних якостей майбутніх фахівців.

В педагогічних читаннях взяли участь :

Ничкало Нелля Григорівна – академік-секретар відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України

Васянович Григорій Петрович – директор Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор

Камінецький Ярослав Григорович провідний науковий співро­бітник відділу економіки професійно-технічної освіти Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної осві­ти НАПН України, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, член-кореспондент НАПН України

Дегтярьова Ганна Семенівна провідний науковий співробітник відділу практичної психології Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат філософ­ських наук, старший науковий співробітник

Батраков Володимир Григорович – художник, член Спілки художників України

Прокоп’юк Анатолій Сергійович – заступник начальника Львівського обласного управління професійно-технічної освіти (1978-1988 рр.), Заслужений працівник професійно-технічної освіти України

Сікорський Петро Іванович – провідний науковий співробітник відділу загальноосвітньої підготовки Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор

Клим Богдан Іванович – науковий співробітник відділу економіки професійно-технічної освіти Львівського науково-практичного центру Інституту професійно-технічної освіти НАПН України

Камінський Богдан Тадейович – директор Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка», кандидат педагогічних наук

Саврук Олег Костянтинович – директор Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва м. Львова

 

 

Педагогічні читання

 

«Ми маємо справу з найскладнішим,

неоціненним, найдорожчим,

що є в житті,- з людиною»

В. Сухомлинський

13 січня 2015 року під час зимових канікул в училищі традиційно пройшли педагогічні читання, які є невід’ємною частиною методичної роботи навчального закладу. Педагогічні читання сприяють творчому і професійному  розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання, керівників гуртків, а також поширенню педагогічного досвіду. Так як тема педагогічних читань була обрана актуальна, – «Сучасний погляд на систему виховання учнівської молоді» – вона викликала зацікавленість та активне обговорення. На педагогічних читаннях обговорювалися такі питання:

-         Зміст та основні принципи виховання

-         Сучасний погляд на систему трудового виховання

-         Розвиток  розумових здібностей учнів

-         Сучасний погляд на систему морального виховання

-         Естетичне виховання учнівської молоді

-         Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання

-         Громадянське виховання учнівської молоді

-         Використання комп’ютерних технологій у навчально-виховному процесі.

-         Інтерактивні технології – вимога часу

Сучасне виховання стає засобом розвитку духовної культури, пробудженням високих моральних якостей – совісті, патріотизму,людяності, почуття громадянської і власної гідності, творчої ініціативи, запорукою громадянського миру і злагоди в суспільстві.

 

 

Новорічні вітання від учнів училища

 

 

У новорічну ніч приходить дивна казка

До всіх людей, великих і малих.

В серцях засвічується щиро радість, ласка,

Любов народжується, щастя, сміх.

І це чудово. Хай так завжди буде!

Хай добра усмішка прикрасить нам лице.

Живімо в мирі, українці, рідні люди,

Ми — вільні! Пам’ятаймо всі про це.

Хай світить сонце помаранчеве яскраво

Й веселка над землею хай встає.

Ми побудуємо життя своє на славу,

Бо в нас і сила, й мудрість, і натхнення є! 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1131
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня10278
mod_vvisit_counterМинулого тижня6626
mod_vvisit_counterЦього місяця32986
mod_vvisit_counterМинулого місяця10184
mod_vvisit_counterВсього947961

Онлайн: 19
IP адреса: 44.201.96.43
,
Сьогодні: 25 Jun, 2022
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu