Архів 1014-2015 - Page 2

 

Вітаємо

Калник Ольгу, ученицю ІІ курсу Львівського ВПУ дизайну та будівництва за ІІІ місце в другому етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Бажаємо творчої наснаги, успіхів у вивченні рідної мови!

 

 

Спортивна сторінка

23 грудня відбувся різдвяний турнір з міні-футболу, який був присвячений прекрасній даті в житті нашого навчального закладу – 35-річчю творчого розвитку училища. В турнірі брали участь три команди: збірна команда працівників училища, команда спеціалізованої групи з футболу випускників 1991 року та команда працівників 1980-90-х років. Гравців турніру активно підтримували вболівальники, серед яких були присутні: Возний Мирон Іванович – перший керівник фізвиховання; Климович Володимир – перший голова учнівського профкому; Подоляк Іван –  провідний майстер в/н столярів та багато інших.

В запеклій боротьбі перехідний кубок виборола команда працівників училища, 2 місце – команда футболістів-випускників, 3 місце – команда працівників 1980-90-х років.

Дякуючи організаторам, директору Адашинському В.Й., керівнику фізичного виховання Іваницькому Б.В. та спонсору змагань випускнику спецгрупи з футболу Різнику Богдану змагання пройшли на високому рівні.


 

День святого Миколая


                                                                                                                                                                                     В грудні ніч є чарівна,

                                                                                                                                                                                     Бо з небесного човна

                                                                                                                                                                                     Миколай на землю сходить

                                                                                                                                                                                     І дива усюди творить.

19 грудня по всьому світі вшановують великого святого, ім’я якого викликає радість у дітей і дорослих.
Святий Миколай і сьогодні обдаровує кожного добротою і любов'ю. Своїм прикладом він  заохочує робити добро для ближніх.  Учні училища провели акцію «Милосердя» зі збору подарунків для вихованців притулку для дітей.

Людяність, доброта, чуйність, милосердя. Саме над вихованням таких рис працює педагогічний колектив і учнівське самоврядування училища.

 

 

Підводимо підсумки

19 грудня відбувся захист дипломних робіт учнів з професії »Електрогазозварник. Слюсар з ремонту автомобілів». Дипломні роботи були відзначені позитивними оцінками, учні показали знання з спецтехнології і матеріалознавства, охорони праці, технологій виконання електрогазозварювальних і автослюсарних робіт. Захистивши дипломні роботи, учні отримали III розряд електрогазозварника і II розряд слюсаря з ремонту автомобіля.

Здобувши хороші знання та диплом кваліфікованого робітника, наші випускники мають можливість розпочати самостійне життя, досягти успіхів у праці, примножувати багатства рідної землі. Сподіваємось, що ця професія принесе їм радість самореалізації та матеріальне благополуччя.


 

Спортивна сторінка

Вітаємо

чемпіонів та призерів чемпіонату Львівської області серед юнаків та юніорів з армспорту

 

І місце – Максимів Люба, група № 5-І;

І місце – Стасьо Андрій, група № 45;

ІІ місце – Ірод Роман, група № 15;

ІІ місце – Статутяк Аліна, група № 25;

ІІІ місце – Тюменєв Олександр, група № 21;

ІІІ місце – Ірод Андрій, група № 22.

 

 

 

«Над вертепом зірка ясна засіяла»

11 грудня учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва брали участь у фестивалі різдвяних композицій, на якому були представлені вироби гуртків технічної творчості: Різдвяну шопку, Дідуха, Павука і Різдвяну зірку.

Основна мета фестивалю полягає у збереженні та дотриманні українських народних звичаїв, традицій, обрядів; популяризації культурних надбань українського народу; розвитку духовності, християнської моралі учнів та залученні їх до творчої діяльності .

Училище нагороджене грамотою за активну участь у фестивалі, популяризацію та відродження обрядових традицій, які сприяють духовній єдності українського народу.

 


Всеукраїнський тиждень права

З метою формування належного рівня правової свідомості та правової культури, законослухняності, правомірної поведінки, а також прагнення до соціально-правової активності, для учнів були проведені заходи Всеукраїнського тижня права.
8 грудня була організовано зустріч з працівником міського відділу кримінальної міліції у справах дітей та заступником директора Палацу естетичного виховання учнівської молоді О.К. Жилевич, які прочитали лекцію на тему: “Права людини” та продемонстрували аудиторії фільм “Діти за гратами”.

10 грудня практичним психологом Семків О.В. був проведений виховний захід: “Знаємо свої права, виконуймо свої  обов’язки”,  де було переглянуто та обговорено відеоролик про права людини, висвітлено обов’язки учнів, а також розкрито питання протиправних дій та відповідальність за них. Психолог зробила аналіз особистості малолітніх злочинців та надала рекомендації про те, як уберегтися від вчинення правопорушень самим та не допустити їх скоєння проти себе.

У  четвер,  12  грудня в конференц залі викладач права  Пель Г.Р.  провела цікавий правовий брейн-ринг: “Юний правознавець”. Участь брали найкращі учні училища, які відповідали на різноманітні питання з правової тематики. Соціальний педагог Єграшіна С.А. провела анкетування в навчальних групах щодо правової обізнаності учнів для подальшої інформативної роботи з ними.

Протягом тижня всі бажаючі мали можливість познайомитися з виставкою літератури на правову тематику, підготовлену та оформлену бібліотекарем училища.

Активно була залучена рада учнівського самоврядування, члени якої оформили інформаційну стінівку на тему: “Правова відповідальність учнів”.

Крім того, протягом тижня цікаво пройшли в навчальних групах виховні години на тему: “Закон обов’язковий для всіх”.

Отож, тиждень пройшов досить продуктивно! Усі учні  мали можливість поглибити свої правові знання,  навчитися співставляти  норми моралі й права, застосовувати правові знання в повсякденному житті. Також дізнались з життєвого досвіду про можливі правопорушення та злочини і відповідальність за них.

 

 

Я - Європеєць 

У жовтні – грудні 2014 року посольство Литовської Республіки в Україні спільною з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Серце до серця” проводять конкурс есе “Я - Європеєць”. 6 грудня в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців.

Вітаємо Волоцюгу Миколу, учня групи №12 Львівського ВПУ дизайну та будівництва за ІІІ місце у першому етапі ІІ Всеукраїнського конкурсу есе “Я - Європеєць”.

 

 

День відкритих дверей

2 грудня 2014 року


                                                                                                                                                                       Училище наше, ми горді тобою,

                                                                                                                                                                       Ти – наша надія в житті.

                                                                                                                                                                       З міцними знаннями твердою ходою

                                                                                                                                                                       Йдемо ми в далекі путі.

 

Щороку в День відкритих дверей Львівське ВПУ дизайну та будівництва радо зустрічає своїх майбутніх учнів та їхніх батьків. Цей день дає можливість для колективу навчального закладу розповісти про свої здобутки та досягнення, ознайомити учнів шкіл із робітничими професіями та умовами вступу в училище. А для учнів – це чудова можливість поспілкуватися з адміністрацією навчального закладу, педагогами і учнями, ознайомитися із перевагами професій, яких навчають у Львівському ВПУ дизайну та будівництва і обрати професію до душі.

Для учнів та батьків був організований концерт-вітання, проведена екскурсія навчальним закладом, яка охопила виробничі майстерні, де проходили конкурси фахової майстерності з професій: «Столяр», «Різьбяр по дереву та бересті», «Штукатур», навчальні кабінети, спортивний та тренажерний зал. Учні шкіл мали можливість взяти участь в ХХХV Відкритому чемпіонаті Львівського ВПУ дизайну та будівництва з настільного тенісу. Панувала святкова й водночас робоча обстановка. Знайомство з училищем було цікавим і змістовним.

Запрошуємо учнівську молодь приєднатися до нашої дружньої родини.

 


 

Моя професія – моя гордість

2 грудня 2014 року.

Конкурси фахової майстерності на звання кращий за професією:

«Столяр» серед учнів І, ІІ, ІІІ курсів.

Тема конкурсу: Виготовлення лавок.

Перемогу в  конкурсі здобули:

1 командне місце – Палажій Роман, Кульчицький Володимир, група № 32

2 командне місце – Туманевич Іван, Ільків Дмитро, група № 2-І

3 командне місце – Лилик Володимир, Камінський Марян, група № 22

 

«Різьбяр по дереву та бересті»

Тема конкурсу: Виконання трьохгранно-виїмчастого різьблення на тарілці.

Переможці конкурсу:

1 місце – Ірод Андрій, група № 22

2 місце – Флис Павло, група № 22

3 місце – Мелентьєв Юрій, група № 22

 

«Штукатур»

Тема конкурсу: Оштукатурення поверхні пісчано-вапняним розчином по маяках.

Кращі з професії «Штукатур»:

1 місце – Курій Олександр, група № 33

2 місце – Стельмах Віталій, Мельничук Богдан, група № 33

3 місце – Драган Назар, група № 33

 

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів та нових трудових звершень.

 

 

Спортивна сторінка

 

2 грудня 2014 року в спортивному залі відбувся ХХХV Відкритий чемпіонат Львівського ВПУ дизайну та будівництва з настільного тенісу. Змагання проводилися як командні так і особисті. В командній першості серед юнаків переможцями стали:

       1 місце – група № 1-І

       2 місце – група № 5-І

       3 місце – група № 31

  4 місце – СШ № 82

  5 місце – СШ № 42


Командна першість серед дівчат:

  1 місце – Джура Галина, Уриту Ірина (збірна училища)

             2 місце – Бугай Катерина, Сотник Вікторія (збірна СШ № 82)

3 місце – Шпак Оксана, Косик Анна (збірна СШ № 42)

 

В особистій першості:

      1 місце – Джура Галина, група № 45-V

2 місце – Василів Іван, група № 1-І

        3 місце – Панчеха Микола, група № 5-І

Переможці і призери були нагороджені грамотами, медалями, цінними призами.

 

 

Спортивна сторінка

 

12, 20 листопада відбулися товариські зустрічі збірних команд училища з футболу та волейболу. Футболісти училища перемогли  команду технологічного коледжу з рахунком 4-3.

Волейбольна збірна здобула впевнену перемогу над командою політехнічного училища з рахунком 3-0 по партіях .

Вітаємо наших юних спортсменів.

 

 

 

Запалимо свічку пам’яті


                                                                                                                                                      Забути ті часи не маємо права

                                                                                                                                                      Й жахливі тридцять третього жнива.

                                                                                                                                                      Хай будуть докором насильству й зраді,

                                                                                                                                                      Допоки наша нація жива.

 

Пам’ять народу жива, це її тривожні дзвони закликають кожного з нас сьогодні відчути великий біль, зробити висновки свого розуміння моралі, добра і відповідальності. Сьогодні настав час для правди, до неї безмовно закликають мільйони мученицьких жертв тих трагічних для України часів.

 

Вечір-реквієм «Пам’ять голоду, пам’ять серця»

 

 

Виставка творчих робіт «Скорбота пам’яті людської»

 

 

 

"Здоров’я нації починається з мене"

18 листопада в актовій залі училища відбулася зустріч учнів з соціальним педагогом Єграшіною С. А. Предметом розмови була тема здорового способу життя, його цінності, негативне ставлення до шкідливих звичок. Увазі учнів були представлені цікаві відеоматеріали, фотографії, статистичні дані.

Здоров’я – справжня радість життя та щастя і воно не сумісне з тютюном, наркотиками і спиртними напоями. Живіть здоровим життям! Дайте змогу вашим дітям і онукам народитися щасливими!


 

 

День української писемності та мови


Уклін чолом народу,

Що рідну мову нам зберіг,

Зберіг в таку страшну негоду,

Коли він сам стоять не міг…

О.Олесь

 

6 листопада в актовій залі училища відбувся вечір, присвячений Дню української писемності та мови. Зі сцени лунали вірші та пісні українських поетів про рідне слово – невичерпну духовну скарбницю народу.

Нетлінним скарбом століть називають українську мову і літературу – скарбом, що передається від покоління до покоління, що об’єднує минуле і прийдешнє.

Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи серце і душу.

Збережемо для нащадків красу і силу рідного слова!

 

 

 

Батьківські збори

25 жовтня у Львівському ВПУ дизайну та будівництва відбулися батьківські збори,  на яких директор училища В.Й. Адашинський, заступники директора, методист ознайомили батьків з актуальними питаннями організації навчально-виховного та навчально-виробничого процесу в училищі, соціального захисту учнів навчального закладу.

У навчальних групах класні керівники та майстри виробничого навчання обговорили з батьками стан успішності учнів та перспективи співпраці педагогів і батьків.

Успішна навчально-виховна робота неможлива без постійного співробітництва навчального закладу і сім’ї. Лише у тісній взаємодії родина – учень – педагог можна сподіватися на позитивний результат навчання і виховання учнівської молоді.

 

 

 

 

День професійного самовизначення

 

Львівський обласний центр зайнятості спільно з Національним  університетом «Львівська політехніка» 23 жовтня провели День професійного самовизначення, який поєднав 24-й ярмарок кар’єри та день відкритих дверей навчальних закладів.

У приміщенні Палацу мистецтв учні Львівського ВПУ дизайну та будівництва представили вироби гуртків технічної творчості, розповіли про професії, які можна здобути в  училищі.  На сцені Палацу мистецтв відбулася презентація навчального закладу художнім словом та піснею.

Шкільна молодь отримала корисну інформацію, яка допоможе їм у подальшому професійному самовизначенні. 

 


 

Ми вибираємо здоровий спосіб життя

 

22 жовтня в актовій залі відбулась зустріч учнів та педагогів училища з директором громадського об’єднання «Молодь на роздоріжжі» Віталієм Озерним.

Цікавими відеоматеріалами, мовою цифр, прикладами з життя учням була донесена інформація про шкідливість тютюнопаління, загрозу генофонду нації, відповідальність за власне здоров’я та своє майбутнє.

Від нас самих залежить, що ми оберемо – шлях до здоров’я чи навпаки.

Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері усіх можливостей – можливостей чогось прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, реалізувати та розвивати себе.

 


 

 

Спортивна сторінка

 

8 жовтня у місті Львові на території «Високого замку» відбувся фінал легкоатлетичного кросу ХХVI Обласних спортивних ігор серед учнів ПТНЗ Львівщини. В змаганнях взяли участь 36 команд.

В загальнокомандному заліку збірна училища виборола IХ місце, в індивідуальному - учень групи № 5-І Канайло Віталій зайняв V місце, пробігши дистанцію 1000 м за 3.04.05 хв.

16 жовтня збірна училища з шахів в складі Шалайського Юрія (група № 32), Кущія Тараса, Телішевського Андрія (група № 12/13) в зональних змаганнях Обласних спортивних ігор виборола ІІ місце і вийшла у фінал, який відбудеться 23 жовтня 2014 року.

Вітаємо наших юних спортсменів, бажаємо успіхів та нових спортивних перемог.

 

 


«Ваша слава не вмре, не загине»

14 жовтня в актовій залі училища відбулася конференція, присвячена утворенню УПА. Викладач історії Пель Галина Романівна разом з учнями перегорнули героїчну сторінку історії боротьби українського народу за свободу і незалежність. Сьогодні ми складаємо шану бійцям УПА як доблесним захисникам Батьківщини, справжнім національним героям. Кожна епоха народжує нових героїв, готових до самопожертви. Під Покров Божої Матері народилася 14 жовтня 1942 року Українська Повстанська Армія, яка очолила національно-визвольний рух українців. Сьогодні ми повернулись у минуле століття, у неспокійні і тривожні часи 40-50-х рр., щоб пам’ятати історію і пишатися тим, що ми є українці.

 

 

 

Зустріч з депутатом Львівської обласної ради 


14 жовтня відбулася зустріч колективу училища з Хобзеєм Павлом Кузьмовичем, проректором Українського католицького університету, довіреною особою кандидата в депутати Івана Васильовича Васюника.

Хобзей П.К. розповів про активну наукову та громадську діяльність І.В. Васюника, зокрема його участь в реалізації політики відновлення історичної пам`яті трагічних років Голодомору, запровадження незалежного зовнішнього оцінювання,  діяльність в українсько-польському  громадському комітеті «Примирення між народами», а також діяльність як Голови Секретаріату ініціативної групи «Першого грудня».

Хобзей П.К. підняв проблеми розвитку освіти, підвищення її якості, відновлення соціального статусу вчителя. Павло Кузьмович наголосив на позитивних результатах запровадження незалежного зовнішнього тестування як соціально успішної реформи, що стала запорукою справедливості при вступі до вищих навчальних закладів.

Тільки  якісна освіта  може дати можливість  інтегруватися в європейський союз. Революція гідності має продовжитися у революції гідності для освітян.

 

 

 

 

Свято осені

 

Левкович Оксана, учениця групи № 25 представляла навчальний заклад у розважальній програмі-конкурсі «Осінь чари несе на крилі», який  проходив 7 жовтня у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді. Програма конкурсу складалась з наступних турів: «Дефіле осінніх образів»; «Похвалися перед дзеркалом»; «Рекламна пауза»; «Шукаємо таланти».

Оксана створила образ таємничої осені - пори року, яка прекрасна у своєму смутку, щедрості, таємничості та летить назустріч світу на крилах барвистого листя.

Вітаємо Левкович Оксану з ІІ місцем в конкурсі і отриманням звання «Міс Таємничість». Бажаємо  успіхів у навчанні, творчих злетів та нових перемог!

 

 

 

Зі святом Вас, дорогі педагоги!

 

Ваше слово – мудрість України,

Праця ваша – доля трударя.

Кетягом червоної калини

Вам за це вклоняється земля.

 

2 жовтня в актовій залі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відбувся вечір, присвячений Дню працівника освіти. Це свято переплелось з прекрасною датою в житті нашого навчального закладу – 35-літтям творчого розвитку училища.

Чи може людина без душі?  Без минулого?

Училище живе сьогодні, думаючи про завтра, не забуваючи вчорашнього.

Минали роки за роками, десятиліття за десятиліттями, життя йшло розміреним кроком, змінювався колектив, змінювалася назва навчального закладу, але незмінною залишалася основна мета – підготовка кваліфікованих робітників.

Учні та педагоги перегорнули книгу пам`яті, пригадуючи сторінки історії училища,  досягнення і перемоги, тих, хто так любовно зводив його своїми руками.

Директор училища Володимир Йосипович Адашинський висловив сердечну вдячність педагогам за невтомну працю, великий талант, покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей та рідного краю.

 

 


 

Чемпіонат світу з армспорту

 

Команда Львівської області в складі збірної України взяла участь у XXXVI  Чемпіонаті світу з армспорту, який проходив з 14 до 20 вересня 2014 р. в м. Вільнюсі (Литва).

В складі збірної України були представники Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва:  керівник фізвиховання, старший тренер збірної команди Богдан Васильович Іваницький, який проводив підготовку спортсменів на цей чемпіонат; Роман Орестович Рудницький - випускник училища, керівник спортивного гуртка, який посів третє місце у ваговій категорії до 80 кг, здобувши першу у своїй кар’єрі довгоочікувану і заслужену медаль міжнародного зразка, виконав норматив «майстер спорту України міжнародного класу»; учень групи № 45 Стасьо Андрій, який виборов 8 місце, вперше беручи участь в таких змаганнях; спортсмени, які тренуються в спортивному залі Львівського ВПУ дизайну та будівництва: Ільницький Олександр (ІІІ місце серед юніорів до 21 року);  Шеремкова Катерина  (ІІІ місце серед юніорів до 21 року); Бурко Микола (IV місце серед дорослих);  серед юнаків відзначились Батіг Олег (IV місце) і Ренчка Богдан;

Львівська федерація армспорту і Управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації висловлює подяку керівнику Львівського ВПУ дизайну та будівництва Володимиру Йосиповичу Адашинському за підтримку та розвиток спортивних талантів, створення належних умов для досягнень та перемог.

 

 

 

    

 
niceText

Анкета вступника

ПОДАТИ ЗАЯВУ

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні239
mod_vvisit_counterВчора377
mod_vvisit_counterЦього тижня3396
mod_vvisit_counterМинулого тижня6117
mod_vvisit_counterЦього місяця5157
mod_vvisit_counterМинулого місяця21729
mod_vvisit_counterВсього663159

Онлайн: 12
IP адреса: 75.101.173.236
,
Сьогодні: 09 Aug, 2020
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval
redrube uporn.icu